Miziaforum's Blog

Georg Soros nowym właścicielem AGORY , AKSEL SPRINGER KUPUJE TV PULS i zatrudnia wszystkie „gwiazdy” tv popierające P.O -PSL i cały obóz zdrajców !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 8, 2016


Witam oto kolejne 2 bardzo ważne sprawy które są w tej chwili realizowane , a są realizowane w celu pozyskania konkretnych narzędzi do dezawuowania Polski i Polaków , szkalowania i możliwości prokurowania nieprawdziwych faktów medialnych prezentujących nas jako ……. ponadto narzędzia te będą wykorzystane już niebawem do operacji mającej na celu całkowite ubezwłasnowolnienie Polski , tylko ktoś zupełnie naiwny wierzy iż montowanie mocnego bloku medialnego z szczególnym uwzględnieniem informowania opinii światowej na temat Polski , z samozwańczym szyldem obrońców prawa i demokracji w Polsce nie będzie narzędziem do działalności anty państwowej i anty narodowej ..

Co mnie zadziwia znowu ? zwyczajny brak reakcji tych przeciwko komu jest konstruowane to narzędzie .. tak tak chodzi mi o brak reakcji PIS .coś dodam dla śledzących sprawy własności mediów w krajach europejskich znany jest fakt iż w Rosji gdy problemy zaczeły sprawiać media zagraniczne działające w Rosji Putin spec przepisami zmusił zagranicznych właścicieli mediów do tego iż mogą na terenie Rosji posiadać maKymalnie 20 % pakiet udziałów w koncernach medialnych …

A W POLSCE NA DZIŚ 70% UDZIAŁU WŁAŚCICIELSKIEGO W RYNKU MEDIALNYM POSIADAJĄ ZAGRANICZNE FIRMY Z WIODĄCYM UDZIAŁEM NIEMIECKIEGO KAPITAŁU

MAMY Z TEGO POWODU JAKO KRAJ WIELKIE PROBLEMY , TEMU ZAPRZECZYĆ SIĘ NIE DA

WIĘC DLA CZEGO DOPUSZCZA SIĘ DO KOLEJNYCH PRZEJĘĆ I BUDOWY KOLEJNYCH MEDIALNYCH ZAGRANICZNYCH INSTYTUCJI ……..

SPRAWA PIERWSZA !

interesującym wydarzeniu na rynku medialno-politycznym czytamy w serwisie „Pulsu Biznesu”. Jak czytamy w branżowym periodyku, ponad 11 proc. akcji Agory trafiło do funduszu należącego do George’a Sorosa, inwestującego w projekty medialne w krajach, „gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony”.

Tego typu inwestycja ze strony kontrowersyjnego miliardera jest pierwszą na rynku w Polsce. Przedstawiciele funduszu zapewniają, że wykup ponad 11 proc. akcji Agory (dokładnie 11,22 proc.) jest motywowany wyłącznie względami finansowymi. Wypowiedzi miliardera z ostatnich tygodni poświęcone Polsce każąjednak zastanowić się również nad innymi przyczynami.

WIĘCEJ: Tak się tworzy światową opinię! George Soros: „Muzułmański imigrant to w Polsce utożsamienie zła. Kaczyńskiemu udało się zrobić z niego diabła”

Soros finansuje działalność KOD-u? Matthew Tyrmand: „Cały czas ta kwestia jest badana. Mamy prawo tak podejrzewać”

Puls Biznesu” cytuje przy tym interesującą wymianę zdań, do jakiej miało dojść między Sorosem a serbskim dziennikarzem Sasą Vucinicem.

To nie zadziała, ale dam ci sznur, na którym sam się powiesisz. Moja fundacja zainwestuje 0,5 mln USD, by przetestować pomysł i zobaczymy, co się stanie

— tak Soros miał uzasadniać swoje inwestycje w krajach, gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony.

Czy za tą inwestycją kryje się coś więcej niż biznesowy projekt? Jak na razie możemy tylko się domyślać. Czytaj więcej na stronach „Pulsu Biznesu”.

SPRAWA DRUGA !!

p.s przecież wszyscy w Polsce wiemy że jeśli rząd chce to ustawy wdraża się w tydzień !!!

PYTANIE DLA CZEGO PIS SIĘ NIE BRONI ??

Komentarzy 14 to “Georg Soros nowym właścicielem AGORY , AKSEL SPRINGER KUPUJE TV PULS i zatrudnia wszystkie „gwiazdy” tv popierające P.O -PSL i cały obóz zdrajców !!”

 1. miziaforum said

  I PROSZĘ MI NIE PISAĆ ŻE JESTEM JAKIMŚ RUSKIM KUTASEM BO POWOŁUJE SIĘ NA TO CO ZROBIŁ PUTIN W ROSJI Z WROGIMI MEDIAMI …. DODAM POLSKA JEST 1 KRAJEM W EUROPIE KTÓRY MA TAK WIELKI UDZIAŁ ZAGRANICZNYCH KONCWRNÓW W RYNKU MEDIALNYM … JA NAWET NIE CHCĘ ŻEBY UDZIAŁY BYŁY TAKIE JAK W ROSJI … WYSTARCZY MI ŻEBY UDZIAŁ KAPITAŁU ZAGRANICZNEGO W MEDIACH POLSKICH BYŁ TAKI JAK W NIEMCZECH !!

  JEŚLI PORÓWNANIE Z ROSJĄ KOMUŚ ŚMIERDZI I ZAKŁUCA LOGICZNE MYŚLENIE

  Polubienie

  • miziaforum said

   TO WSZYSTKO SKOŃCZY SIĘ DLA POLSKI BARDZO ŹLE

   PRZYPOMNĘ CYTAT WSTĘPNY Z WCZORAJSZEGO ARTA ………. NIBY 18 WIEK A I O MEDIACH I WIELKIEJ ROLI JEST WSPOMNIANE ……… CO NAM ZASZKODZIŁO

   „Znaczna część polskiego społeczeństwa uważała, że Konstytucja 3 maja została uchwalona wbrew polskiemu prawu: nie przestrzegano regulaminów, nie czekano na zwołanie kworum itp… Po maju 1791 r. przedstawiciele opozycji rozjechali się więc po całym kontynencie i zaczęli przekonywać europejskich polityków, że 3 maja złamano w Warszawie zasady demokracji. Poważnie zaszkodzili Rzeczpospolitej, przede wszystkim ośmieszając swoją ojczyznę przed europejską opinią publiczną. Przez wiele miesięcy wydawało się, że ich działania pozostaną bez wpływu na sytuację w Rzeczypospolitej. Niestety, wiosną 1792 r. opozycjoniści skarżący się na łamanie prawa w Polsce znaleźli posłuch w Rosji.”

   https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/07/polska-dzis-wojna-w-obronie-projektow-zmian-konstytucji-2016-rok/

   P.S ZACYTOWANEGO FRAGMENTU WIECIE CO JEST NIEPOKOJĄCE ŻE TEN FRAGMENT POCHODZI BODAJŻE Z MATERIAŁU OPUBLIKOWANEGO KILKANAŚCIE LAT TEMU , ZATEM Z CZASÓW GDY NIKOMU SIĘ W POLSCE NAWET NIE ŚNIŁO O JAKIMŚ KIJOWSKIM , PETRU , CZY KODZIE !!!

   jest to fragment materiału wydanego okolicznościowo przy okazji święta 3 maja ……..

   Polubienie

   • miziaforum said

    „przedstawiciele opozycji rozjechali się więc po całym kontynencie i zaczęli przekonywać europejskich polityków, że 3 maja złamano w Warszawie zasady demokracji.” + ” Przez wiele miesięcy wydawało się, że ich działania pozostaną bez wpływu na sytuację w Rzeczypospolitej.” = zniknięcie Polski z mapy świata na 123 lata !!

    TAK JAK WTEDY ZDRAJCY ZNALEŹLI POSŁUCH U ROSJI , TAK NIEBAWEM DZISIEJSI ZDRAJCY ROBIĄC DOKŁADNIE TO SAMO TYLKO SKUTECZNIEJ …………. TEŻ ZNAJDĄ W KOŃCU POSŁUCH U JAKIEJŚ SIŁY ZDOLNEJ ZETRZEĆ POLSKĘ Z MAPY , LUB EWĘTUALNIE UCZYNIĆ Z POLSKI ………

    Polubienie

    • miziaforum said

     08.06.2016 12.47

     Kolejna seria alarmów bombowych w całej Polsce. Policja weryfikuje zgłoszenia o ładunkach wybuchowych w urzędach i sądach w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie oraz w Świdnicy.
     Alarmy ogłoszono w województwie lubelskim, dolnośląskim, pomorskim i mazowieckim. „Dziennik Wschodni” informuje o ponad 20 miejscach na Lubelszczyźnie, których dotyczy wiadomość o podłożeniu bomby. E-maile z ostrzeżeniami otrzymały m.in. Urząd Skarbowy w Biłgoraju, Regionalna Izba Obrachunkowa w Lublinie oraz Urząd Wojewódzki, Urząd Skarbowy i Sąd Rejonowy w Kraśniku, a także przejście graniczne w Hrebennem.
     Jak donoszą użytkownicy mediów społecznościowych, w związku z potencjalnym zagrożeniem ewakuowano również warszawskie i wrocławskie sądy. Podobne zgłoszenia dotyczą Gdyni.
     bzm/telewizjarepublika.pl

     Polubienie

  • miziaforum said

   Polubienie

 2. KrisT said

  czekam, i czekam, kiedy w końcu ten światowy szuja Soros zagra w karty z Bartoszewskim….
  ileż ten człowiek innych kosztuje zdrowia!….. jak to mawiają dobrzy ludzie umierają młodo a takich to czort nie chce….

  Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

 4. miziaforum said

  o ciekawy tytuł , ciekawe czy będzie coś związane z tytułem czy tylko tak dla picu i reklamy

  Polubienie

 5. Elsa said

  http://prezydent.neon24.pl/post/132048,wojenny-port-hel-jest-do-sprzedania-w-agencji-mienia-woj
  tego komentować nie trzeba, bo jest bardzo wymowne

  Polubienie

 6. heniu said

  jestem przerazony dla mnie osoba soros = balcerowicz = smolensk = majdan =najazd islamistow = petru = kod = po prostu zydomasoneria = ogromne zagrozenie dla panstwa polskiego

  Polubienie

 7. heniu said

  http://natemat.pl/181931,george-soros-chce-przejac-wladze-nad-polska-prawica-znowu-tlumaczy-swoje-kleski-amerykanskim-inwestorem

  http://natemat.pl/70071,hitler-byl-zydem-papiez-jest-masonem-a-royal-baby-to-zydowski-bekart-wolna-polska-atakuje

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: