Miziaforum's Blog

Polska dziś wojna w obronie projektów zmian konstytucji ? 2016 rok !

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 7, 2016


!!! WOJNA W OBRONIE PROJEKTÓW ZMIAN KONSTYTUCJI !!! 2016 r.

i tu powinny być dziesiątki linków doniesień prasowych , o poczynaniach opozycji i KOD

ale zamiast tego dam tylko to , a poniżej materiał porównawczy sytuacji dzisiejszej z sytuacją i stopniem zaawansowanie zdrady wieku 18 …

p.s już bez pyskowania z mojej strony i rzucania się z motyką w ręku i kurwą na ustach  na tumiwisizm Polaków w tej sprawie , obym był złym prorokiem ale uważam że , ratunek leży nie w zacietrzewionych „politykach” ale w naszych rękach , bo tak też było i w wieku 18 .

 

Witam dziś znowu o możliwości końca Polskiej suwerenności a być może końca istnienia na mapie , do przemyślenia tekst krótki z wytłuszczonymi fragmentami odnoszącymi się do sytuacji dzisiejszej …

Skoro jak po przeczytaniu stwierdzi każdy iż sytuacja jest identyczna jeśli chodzi o mechanizmy działania , zdrajców ,też w 18 wieku nazywanych opozycją…. , ba nawet spór jest bliźniaczo podobny , a na moje oko identyczny … to pytam was czym skończy się w Polsce to co teraz się dzieje , skoro wiemy dokładnie czym skończyło się to w 18 wieku .

Nie tylko metody tak zwanej opozycji są  identyczne , ale również identyczny jest brak jakiejkolwiek reakcji władzy legalnej na poczynania dzisiejszej zdradzieckiej opozycji , która tak samo jak w 18 wieku w pewnym momencie kluczowym , czyli na tak zwane 5 minut przed końcem I R.P też jawnie uprawiała zdradę nie kryjąc swoich intencji !!

Nie mam pojęcia dla czego legalna władza zarówno w 18 wieku w Polsce nie podejmowała skutecznych przeciwdziałań , jak i teraźniejsza władza legalna nie robi zupełnie nic , nic skutecznego przeciwko jawnej zdradzie , wiadomych z nazwisk imion i adresów osób !

ku przestrodze bo właśnie w tej chwili Polska jest na 5 minut przed kolejną katastrofą według starego sprawdzonego scenariusza 18 wiecznego ..

!!! WOJNA W OBRONIE KONSTYTUCJI 3 MAJA 18 WIEK !!!

Znaczna część polskiego społeczeństwa uważała, że Konstytucja 3 maja została uchwalona wbrew polskiemu prawu: nie przestrzegano regulaminów, nie czekano na zwołanie kworum itp… Po maju 1791 r. przedstawiciele opozycji rozjechali się więc po całym kontynencie i zaczęli przekonywać europejskich polityków, że 3 maja złamano w Warszawie zasady demokracji. Poważnie zaszkodzili Rzeczpospolitej, przede wszystkim ośmieszając swoją ojczyznę przed europejską opinią publiczną. Przez wiele miesięcy wydawało się, że ich działania pozostaną bez wpływu na sytuację w Rzeczypospolitej. Niestety, wiosną 1792 r. opozycjoniści skarżący się na łamanie prawa w Polsce znaleźli posłuch w Rosji.

Konfederacja targowicka

Caryca Katarzyna II zakończyła właśnie długoletnią wojnę przeciw Turcji i Szwecji, mogła więc zwrócić się ku sprawom polskim. Kazała generałowi Wasylowi Popowowi napisać akt założycielski sprzysiężenia (konfederacji), który 27 kwietnia 1792 r. podpisali w Petersburgu najważniejsi członkowie polskiej opozycji. W dokumencie potępiano ”sadowiącą się w Polsce tyranię” i proszono o pomoc Katarzynę II. 14 maja tekst konfederacji ogłoszono w przygranicznym mieście Targowica.

Polacy, którzy złożyli akces do konfederacji targowickiej, uważali się za patriotów. I – choć dziś trudno w to uwierzyć – faktycznie nimi byli! Wielu z nich swoje oddanie ojczyźnie udowadniało nie tylko działalnością społeczno-polityczną, ale również z bronią w ręku, np. walcząc przeciwko Rosjanom w czasie konfederacji barskiej. Patriotami byli również najważniejsi przywódcy targowicy: Seweryn Rzewuski spędził kila lat na zesłaniu w Kałudze, a Stanisław Szczęsny Potocki w 1782 roku podarował Rzeczypospolitej 24 armaty oraz 400 żołnierzy.

Nocą z 18 na 19 maja 1792 roku wojska rosyjskie wtargnęły na ziemie Rzeczypospolitej. Rosjanie nie wypowiedzieli wojny. Wydali jedynie oświadczenie oskarżające Polskę o utrudnianie wojny z Turcją, prześladowanie mniejszości etnicznych i religijnych, obrazę majestatu carycy i negocjacje z państwami wrogimi Rosji… Carską notę o wkroczeniu wojsk rosyjskich do Rzeczpospolitej przeczytano na posiedzeniu Sejmu 21 maja. Posłowie wysłuchali jej w ciszy, ale gdy usłyszeli słowa o ”chęci przywrócenia wolności narodowi polskiemu” cała sala zareagowała wybuchem śmiechu. Niestety, sprawa była dużo bardziej poważna.

Wojna

Rosjanie rzucili na Warszawę 100 tys. ludzi. Ponad 60 tys. weteranów wojny tureckiej atakowało z południowego wschodu, przez Ukrainę. Reszta – z północnego wschodu, przez Wielkie Księstwo Litewskie. Obie armie miały spotkać się pod Warszawą, niszcząc po drodze wojska Rzeczpospolitej. W Petersburgu oceniano, że sukces przyjdzie z łatwością. Stan armii polskiej rzeczywiście był fatalny. Teoretycznie miała liczyć 100 tys. żołnierzy, faktycznie jednak zdołano powołać pod broń 70 tys. ludzi. W Wielkim Księstwie Litewskim stanęło do walki 18 tys. żołnierzy, a na Ukrainie – 52 tys.

Na północnym wschodzie wojsk polskich było mało, żołnierze byli słabo wyszkoleni, a dowódcy – niechętni walce. Dopiero 23 czerwca dowództwo objął energiczny generał Maciej Zabiełło, który… kontynuował odwrót. 24 maja jego wojska powstrzymały pod wsią Krzemień nad Bugiem przeprawiający się korpus generała Fiodora Denisowa. Okazało się, że pomimo trwających ponad dwa miesiące walk i odwrotów, Rosjanom nie udało się zrealizować podstawowego celu kampanii, jakim było rozbicie polskiego korpusu.

Walki na Ukrainie przybrały podobny obrót. Polską armią dowodził bratanek króla, książę Józef Poniatowski. Był świadomy, że przy przewadze wojsk carskich najrozsądniejszą taktyką będzie odwrót na zachód. Do większej bitwy doszło dopiero 18 czerwca pod Zieleńcami na Wołyniu. Początkowo polscy żołnierze wpadli w panikę, ale udało się ją opanować i odeprzeć wroga. Dla upamiętnienia bitwy ustanowiono najważniejszy polski order wojskowy – ”Virtuti Militari”.

Polski odwrót trwał, a Rosjanie nie byli w stanie go przerwać. W miesiąc po Zieleńcach doszło do bitwy pod Dubienką, bronioną przez dywizję generała Tadeusza Kościuszki. Bój był zażarty, Rosjanie ponieśli duże straty, ale zmusili Polaków do opuszczenia pozycji. Odcięty od swoich wojsk Kościuszko napisał nawet w meldunku: ”wszystkośmy stracili!”. Ale polscy żołnierze na tyle otrzaskali się w boju, że potrafili samodzielnie oderwać się od nieprzyjaciela, nie wpadając w panikę i zachowując porządek. Na tym froncie Rosjanom również nie udało się zrealizować podstawowego celu kampanii…

25 lipca 1792 r. oba polskie ugrupowania opuściły już linię Bugu i stały w umocnionych obozach: wojska generała Zabiełły w Węgrowie, a wojska księcia Poniatowskiego w Markuszowie pod Lublinem. Tutaj doszły do nich wiadomości, że wojna jest skończona: król zdecydował się kapitulować.

Królewska zdrada

Król Stanisław August postanowił przystąpić do konfederacji targowickiej. Co nim kierowało? Zwątpienie, chciwość i strach. Po pierwsze, okazało się, że Prusacy – chociaż związani z Rzeczpospolitą sojuszem – nie przyjdą z pomocą. Poza tym, Rosjanie szantażowali króla, żądając od niego natychmiastowej spłaty ”pożyczek” udzielonych mu w poprzednich latach za wierność carycy Katarzynie i Rosji. Byłaby to więc dla niego katastrofa finansowa. Przede wszystkim jednak król – o którym mawiano, że ”znał się na wszystkim, ale nie na wojsku” – nie chciał podejmować ryzyka wojennego. Równie tchórzliwi byli jego najbliżsi współpracownicy – przystąpienie do targowiczan radził królowi sam Hugo Kołłątaj.

Tymczasem istniały realne szanse, aby wojna zakończyła się polskim sukcesem. Słowo ”sukces” oznacza oczywiście w tym przypadku nie podbicie Rosji, ale zmuszenie jej do przerwania wojny. W chwili rozpoczęcia inwazji wojska rosyjskie miały nad wojskami polskimi dwukrotną przewagę liczebną oraz jeszcze chyba większą w doświadczeniu i woli walki. Po dwóch miesiącach wojny znaczna część wojsk rosyjskich okupowała podbity kraj i liczba żołnierzy na pierwszej linii stopniowo malała. Tymczasem siły wojska polskiego rosły i – w przewidywanej przez księcia Józefa Poniatowskiego bitwie pod Warszawą – byłyby pewnie większe niż rosyjskie. Ponadto, dwa miesiące manewrów oraz walk dały polskim żołnierzom doświadczenie i pewność siebie.

Latem 1792 r. trzeba było zaryzykować bitwę, a w wypadku klęski – kontynuować wojnę na zachód od Wisły. Natomiast w wypadku zwycięstwa – negocjować. Nie można zapominać, że dla Rosji był to piąty rok wojny, jej finanse były wyczerpane, a armia zmęczona walkami przeciw Szwedom i Turkom. W dodatku, carskie imperium było rozległe i sprowadzenie dodatkowych oddziałów z Syberii (czy nawet z Alaski) zajęłoby miesiące.

Rzeczpospolita przeżyła już podobny – jeśli nie gorszy – kryzys. W 1654 r. wojska rosyjskie dotarły pod Warszawę, a w rok później dołączyły do nich wojska szwedzkie. Król Jan Kazimierz stanął do walki, a wraz z nim walczyli jego poddani – obywatele Rzeczypospolitej. ”W lipcu 1792 r. nasze położenie wojskowe było poważne, ale nie przesądzone wcale” – to ocena Wacława Tokarza, historyka i oficera, napisana tuż po wojnie polsko-rosyjskiej 1920 r. Zresztą podobieństwo lat 1792 i 1920 narzuca się samo. Niestety, w 1792 r. Rzeczpospolita miała Stanisława Augusta, a nie Józefa Piłsudskiego czy Jana Kazimierza. Stanisław August przystąpił do konfederacji targowickiej, kapitulował przed Rosją, a niespełna trzy lata później – w 1795 r. – Polska przestała istnieć.

 

p.s i jak widać doprowadziło do tego wszystkiego warcholstwo prywata złodziejstwo , co dodać należy na dziś , sytuacja podobna teren Polski stał się interesujący w rozgrywkach podziału wpływów i sił na świecie , nawet walki wyżej wspomniane na ukrainie dziwnie się splatają z tym co ma się w Polsce wydarzyć

BŁĄD PISU POLEGA NA  …. DANIU WOLNEJ RĘKI TAK ZWANEJ OPOZYCJI … SKUTEK TO CO W 18 WIEKU

W POWYŻSZYM TEKŚCIE JEST RÓWNIEŻ JAK ZAUWAŻYLIŚCIE ROZDZIAŁ ZATYTUŁOWANY

ZDRADA KRÓLA …………. CZY MOŻE TO RÓWNIEŻ DOTYCZYĆ PISU …… ??????

ZOBACZYMY WNIOSEK JEST JEDEN LOGICZNY , NARÓD MUSIAŁ BY W TEJ CHWILI ODGONIĆ OD WŁADZY I WPŁYWU

ZWAŚNIONYCH SKŁÓCONYCH WSPÓLNIKÓW OBRAD OKRĄGŁEGO STOŁU ROKU 1989 I PÓŹNIEJSZYCH USTALEŃ , BO ICH KONFLIKTY INTERESÓW POŁOŻĄ POLSKĘ DO GROBU NIE NA 123 LATA ALE NA ZAWSZE !!!!

Komentarzy 29 to “Polska dziś wojna w obronie projektów zmian konstytucji ? 2016 rok !”

 1. mentronik said

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Przedsiębiorcy twierdzą, że wzrost opłat za wodę i ścieki może sięgnąć 500 – 600 procent.

  Przedsiębiorcy twierdzą, że wzrost opłat za wodę i ścieki może sięgnąć 500 – 600 procent. Ma to być efekt propozycji Ministerstwa Środowiska, które powinny być przyjęte przez Sejm jeszcze w tym miesiącu. Podobne rozwiązania próbował wprowadzić poprzedni rząd, ale miały one dotyczyć tylko firm energetycznych i hodowców ryb. Teraz projekt wrócił, ale rozszerzony o rolników, sektor spożywczy, chemiczny, papierniczy i cementowy.

  Ministerstwo Środowiska tłumaczy, że te rozwiązania należy wprowadzić, aby wdrożyć unijną dyrektywę wodną. To z kolei pozwoli Polsce na otrzymanie dofinansowania z Komisji Europejskiej. Resort uspokaja też, że nowe rozwiązania dotyczą inwestorów, którzy zechcą budować zakłady odprowadzające dużo ścieków i zużywające dużo wody na terenach, gdzie jest jej mało.
  To już Q koniec – gwóźdź do polskiej trumny, żydoeropejczycy a w raz z nimi pis dobije polskie rolnictwo, każdy mały zakład.
  Zawsze powtarzałem moim dzieciom, że mają tu żyć, bo to nasza ojczyzna, ale QM – co oni odpierda…ją?
  Bez wody nie da się produkować, czyli chodzi o rozwalenie do reszty Polski i przejęcie za grosze wszystkiego.

  EKONOMIA głupcze!!!
  Tym robią co chcą i jak chcą, banki nie dały rady przejąć polskiej wsi, to ‚zaleją’ wieś i wiele miast opłatami.

  Taki mały komentarz z tej strony:
  ~zła dobra zmiana :
  DOBRA ZMIANA:
  1/ podwyżka usług bankowych
  2/ podwyżka energii (utrzymujemy górnictwo)
  3/ podwyżka wody
  4/ podwyżka cen w sklepach wielkopowierzchniowych
  5/ wprowadzenie opłaty audiowizualnej
  6/ koszty dla społeczeństwa za rozdawnictwo „500+”
  7/ koszty dla społeczeństwa za rozdawnictwo „20 mln dla kościoła”
  8/ wielokrotne pogwałcenie konstytucji (tu nie wiem? sz.pl)
  9/ upolitycznienie urzędów i kluczowych stanowisk w Państwie
  10/ wzrost niekompetencji i kolesiostwa
  …i wiele wiele innych kosztów.
  Tak złej „dopbrej zmiany” to świat dawno nie widział.

  http://biznes.onet.pl/forum/woda-i-scieki-zatopia-przemysl-i-rolnictwo,0,2778845,216415393,czytaj.html

  Polubienie

  • Anna said

   Tym wpisem popierasz zamysł kod-u obalenia demokratycznie wybranego rządu, zastanów się!
   Na każdy twój argument „złej dobrej zmiany” jest właściwe rozwiązanie:
   1.nie korzystamy z usług bankowych, zostawmy to bogatym frajerom
   2.obniżyć koszty energii, wiecej zużyjemy i węgiel nie będzie zalegał na hałdach
   3.obniżyć ceny za wodę, będzie czyściej i roślinniej
   4.nie kupujemy w hiper super marketach ale na ulicach od producenta
   5.to draństwo żeby płacić za coś z czego się nie korzysta
   6.na papu dla swoich dzieci muszą zarobić dzieci, priorytet w zatrudnieniu dla mających dzieci do lat 16-tu
   7.kościół utrzymują „wierni”, niech kościół się postara o takich
   8.nad prawem konstytucyjnym czuwa TK ale prawdziwy a nie dziadki leśne bo to też praca, zaszczytna ale praca
   9.10. etc… całkowicie zakazane

   Polubienie

  • KnUR1 said

   bo on opowiada jakieś bajki, pisze coś, że : „Zawsze powtarzałem moim dzieciom, że mają tu żyć, bo to nasza ojczyzna,”

   Ty masz dzieci Szuwaxpl ? Montujesz jakieś wpisy, weź wypierdalaj na jakieś fora o wodzie, albo antyżydowskie. A jak nie masz nic do powiedzenia to stul pysk chociaż tutaj.

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Wiesz KnUR1 – chyba za stary jestem na takie teksty twojego typu, ale oczywiście znam adekwatne ‚czułe słówka’
    Ty udajesz, że nie rozumiesz o co mnie chodzi? – czy bardziej boli ciebie sytuacja obecna, że jesteś ‚inaczej ciapatym’
    w Tajlandii?
    Bo ja zawsze chciałem mieszkać w Polsce, związałem się Tą ziemią na dobre. Uwielbiam podróże, ale
    to zupełnie co innego.
    Jeśli nie masz wyobraźni i stać ciebie tylko na coś takiego — to żal.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Sorry ale nie mogę się odczepić od tego forum. Spuszczam się czasami tutaj chyba z kurwicy, którą noszę, pisemnie, nie dlatego, żeby obrazić konkretny komentatorów tutaj, ale … sam nie wiem, wulgarne przelewanie złości na innych to marny sposób … może mniejsze zło zostawić to tutaj niż zarażać dokoła siebie tą wścieklizną. Wcale nie mam zamiaru się tłumaczy, przepraszać. Do tego te gadki o żydach i jacy oni źli. A jaka nacja nas nie dyma powiedź mi. My się sami ze sobą dymamy we własnym kraju. Dziś mi kumpel z roboty Niemiec powiedział w temacie naszym bo sam go zagadałem lekko. Ludzie się rodzą i umierają, kraje giną i rodzą się nowe, wszystko ciągle się zmienia. W sumie nic specjalnego, do tego nasze patriotyzmy do naszych krajów raczej znacznie się różnią, ale Polska nie istnieje tylko dlatego że tak nam się podoba i zawsze tak było, to nie prawda. A jeśli faktycznie jesteśmy w momencie, że mamy szansę stać się liderem w europie, to tak samo mogą nas wymazać z mapy. Tyle, że ile można żyć złudzeniami i dywizjonem 303. I tu nie winny żyd, niemiec, rusek czy tylko my sami. Oczywiście mogę się mylić bo ja instancją ostateczną nie jestem tylko PIS mnie wkurwia i sami Polacy, o kod nie wspominam.
     Co do mojej ciapatowość 😀 to się mylisz, ja 100% Polak, podobnie jak 7mln innych. Wyobraźni raczej mi nie brakuje stąd jestem gdzie jestem. A ciapaty to jest mój syn 😀 I całe szczęście, że nie będzie się musiał wstydzić w przyszłości za własny kraj mam nadzieje, albo jego brak jak jego tatuś i się szwędać po świecie z przymusu i to nawet nie tylko z przyczyn finansowych – a nie jego wyboru. Przy tym urodziwy po rodzicach do tego stopnia, że zarabia zapewne więcej niż ty, bo co jakiś czas dzwonią z agencji reklamowych 😛 …. i nie chodzi, że jak domyślam się gówno zarabiasz, tylko sami doprowadziliśmy z pomocą obcych do takiego upodlenia i zniewolenia trąbiąc przy tym o własnym urojonym dobrobycie. https://goo.gl/photos/hTVf3VBE8vg4MWYu7
     I darujcie sobie te minusy / plusy w komentach bo zacznę myśleć, że to faktycznie wasza jedyna aktywność poza klejaniem linków :pfff

     Polubienie

     • miziaforum said

      🙂 sory ale polacy w swej masie nie indywidualnie sa największymi frajerami a indywidualnie trafia się duży procent nawet ludzi genialnych ale co z tego jak mówia .. jak ludzi kupa to i herkules dupa stąd co rozsadniejsi zwyczajnie spierdalają z kraju bo się nie da wytrzymać psychicznie tej większości zjednoczonych idiotów … żaden naród na świecie nie popada i nie popadał tak często w kłopoty przez własnie zrzeszone gremia przygłupów …. a patrz na indywidualne kariery poza Polską od choćby 300 lat w stecz …. NO 🙂

      Polubienie

     • miziaforum said

      A NA WPISY INNYCH NIE REAGUJĘ JUŻ TAK JAK KIEDYŚ BO TU WCHODZĄ SIĘ JAKBY TO POWIEDZIEĆ ODSTRESOWAĆ ZAMIAST ŁAMAĆ MEBLE W SALONIE …. NA MIZIAFORUM I CHEJA KTÓRY TAM CO MA NA KOGO JAPOŃCE HUJE ŻYDY PEDAŁY SZWABY …… I JAZDA

      JEDNO PYTANIE KTÓRY SASIAD POLSKI GRANICZĄCY LĄDOWO NIE JEST PRZEZ POLAKÓW NAPIĘTNOWANY JAKIMŚ POGARDLIWYM OKREŚLENIEM …. NO MOŻNA MIEĆ JAKIEŚ ANSE ALE DO WSZYSTKICH …. I FAKTYCZNIE Z BRAKU SENSOWNYCH ARGUMENTÓW NA DZIŚ WYWLEKA SIĘ WSZYSTKO CO BYŁO ……. TAK TO WIELCE WKURWIAJĄCE ALE TO PRAWDA …

      CO BY BYŁO DLA POLSKI IDEALNE .. NA PEWNO NIE DEMOKRACJA .. TO JUŻ WIEMY .. JAKIŚ MĄDRY ZAMORDYSTA W SYSTEMIE … MOŻE NAWET I KRÓL !! BYŁ BY IDEALNY I DLA WSZYSTKICH LEPIEJ ALE TAKI JAK CHROBRY

      A W TEJ DEMOKRACJI SAMI SIEBIE ZAJEBIEMY

      Polubienie

     • miziaforum said

      CIEKAWE CZY JEST MOŻLIWE ZORGANIZOWANIE SIĘ W GRUPĘ LUDZI ZUPEŁNIE NORMALNYCH KTÓRYCH TEŻ W POLSKIEJ NACJI NIE BRAKUJE I CZY TA GRUPA POTRAFIŁA BY ZGODNIE UBEZWŁASNOWOLNIĆ TĄ BANDĘ POJEBÓW … Z LEWA PRAWA SRODKA , I TP ??????????? TO JEST PYTANIE …

      BO JESLI NIE TO I TA GRUPA Z CZASEM …

      Polubienie

      • KnUR1 said

       Chyba prościej będziej zgromadzić tych ludzi i założyć drugą Sealandie. Polskie paszporty rozdawać po drobnym przesłuchaniu w ojczystym języku, a resztę zostawić niech się bawią. Lachylandia stanie się moment znana, słynnya poważana i miodem ciekąnąca – rok wystarczy. Tylko gdzie? 🙂 Ty możesz zostać Królem. Wcale nie żartuje 🙂

       Polubienie

  • kacperkias said

   Szuwakx co za bzdety tu wypisujesz daj sobie odpust, tu wiecej paniki jak faktow !!

   Polubienie

 3. miziaforum said

  Mateusz Kijowski, lider Komitetu Obrony Demokracji, przyznał w rozmowie z tygodnikiem „Wprost”, że na marsz, który odbył się 7 maja w Warszawie i którego organizatorem było jego stowarzyszenie, ok. 15 tys. osób zostało przywiezionych do stolicy specjalnie wynajętymi autokarami. Całość przedsięwzięcia zorganizowała… Platforma Obywatelska.

  W trakcie wywiadu z Kijowskim padło pytanie o Platformę Obywatelską. Dziennikarz prowadzący rozmowę zasugerował, że partia Grzegorza Schetyny dystansuje się od KOD-u. Nie wiem, czy stara się dystansować. Wiem natomiast, że nie ma między nami żadnego pęknięcia. PO świetnie się spisała w przygotowaniach do marszu 7 maja. Zorganizowała ok. 300 autokarów z całego kraju, którymi przywiozła 15 tys. ludzi na ten marsz, i to nie byli tylko działacze PO – powiedział.

  Wypowiedź Kijowskiego została natychmiast zauważona przez użytkowników mediów społecznościowych. Jako jeden z pierwszych na Twitterze umieścił ją publicysta tygodnika „Do Rzeczy” i Telewizji Republika, Rafał Ziemkiewicz.

  Polubienie

  • miziaforum said

   czyli 15 000 łajdaków zwiozła P.O za subwencje jaką otrzymuje jako partia opozycji parlamentarnej ,, czyli 15 000 biletów na autobus kupiono za nasze pieniądze z naszych podatków bo subwencja to dar narodu z własnej kieszeni na działalność polityczną ….

   ZATEM PYTAM JAK TO MOŻLIWE ŻE LEGALNA OPOZYCJA P.O WYDAJE PIENĄĘDZE PRZEZNACZONE NA DZIAŁALNOŚĆ P.O ……. NA DZIAŁALNOŚĆ JAKIEGOŚ KOD ????????

   I ROBI TO ZUPEŁNIE BEZKARNIE

   Polubienie

   • kacperkias said

    Dopuki ziobro nie pozamyka lachudrow to beda wciaz krecic.

    Dziwie sie , ze jeszcze na nich nie znalezli paragrafu ??

    Polubienie

    • miziaforum said

     NIE TRZEBA SZUKAĆ OT CHOĆBY TO JAK ONI ZAKSIĘGUJĄ W P.O WYDATEK NA ZWÓZKĘ KODOWCÓW .. 15 000 OSÓ TO NIE PIERDZIAŁ W KIJ TO KAWAŁ GROSZA ……….. I TO POWINNO WYSTARCZYĆ ABY IM SIĘ DOBRAĆ DO DUPSKA ……. ALE CISZA

     Polubienie

    • zagrypiona said

     A mnie to nie dziwi. Przeciez to jest do przewidzenia, co jakies zludzenia jeszcze mieliscie? Jak dzieci jak dzieci….
     KOD PO PIS jedno g*wno. Oni są jedną rodziną, a ich jedynem wrogiem jesteśmy my. Zreszta po owoacach ich poznacie. Oni wola tropić ‚ruskich agentow’. Zamykać niewygodnych dla po pis i kod, zamias zamykac zlodziei.

     Polubienie

 4. heniu said

  Holenderska polityk obserwuje ze sceptycyzmem zmagania działającego z ramienia Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa z rządem w Warszawie? Toż to kuriozum! Okazuje się, że w Holandii obowiązuje bezwzględny zakaz sądowej kontroli konstytucyjności uchwalanych przez parlament ustaw. Ojczyzna komisarza Fransa Timmermansa (który ostatnio mocno zaangażował się po stronie „obrońców polskiej demokracji”) nie posiada ani Trybunału Konstytucyjnego, ani żadnego innego podobnego gremium. Aby było…Rozwiń

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-wszystkie-panstwa-ue-pod-kontrola-ke-uruchomi-bombe-atomowa,nId,2214858#pst111425217utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 5. marek said

  pplk Leszek Mroczkowski- Zolnierz Wyklety i Lech Walesa

  http://demotywatory.pl/4659126/Taka-subtelna-roznica-

  Polubienie

 6. miziaforum said

  Szwedzki Instytut Obrony Radiołączności miał proponować naszej Agencji Wywiadu nagrania z kokpitu samolotu TU-154M. Polskie służby odmówiły. Czy była to świadoma dywersja i dezawuowanie dowodów i pomocy, które oferowali nam nasi zagraniczny sojusznicy w sprawie katastrofy smoleńskiej przez służby specjalne? Komentują Mariusz Kowalewski (www.tvp.info), Jerzy Targalski (politolog) i Witold Gadowski (wSieci).
  W drugiej części programu perspektywę dla Unii Europejskiej wobec ewentualnego Brexitu, różne wizje Wspólnoty oraz ich wpływ na polską politykę oceniają Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita) i Michał Karnowski (wSieci).

  Polubienie

 7. zagrypiona said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Tragiczny-wypadek-podczas-cwiczen-Anakonda-2016,wid,18370384,wiadomosc.html

  To dopiero początek. Będzie wiecej wypadkow bo oni nie szanuja ludnosci tubylczej i sa wyjeci spod prawa. Jakie mamy gwarancje ze na drodze wypadku nie dojdzie do odpalenia rakietki w kierunku wschodnim przez nich.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: