Miziaforum's Blog

„Rosja u bram III R.P grzmi Macierewicz w tv i wzmacnia M.O.N

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 3, 2016


Edmund Janniger znów w MON
• 21-latek zajmie się strategią komunikacji międzynarodowej
• Wcześniej pełnił funkcję specjalisty ds. obronności
• Sprawa wywołała wiele kontrowersji

Edmund Janniger został specjalnym przedstawicielem MON ds. strategii komunikacji międzynarodowej – wynika z informacji zamieszczonym na profilu Jannigera na Twitterze. Wcześniej, zaprzyjaźniony z szefem resortu Antonim Macierewiczem 21-latek, był w ministerstwie specjalistą ds. obronności.

Janniger nowym stanowiskiem chwali się w Internecie nie tylko na Twitterze – w jednym z portali opublikował m.in. artykuł nt. Trybunału Konstytucyjnego.

Janninger przestał pełnić funkcję doradcy Macierewicza 1 grudnia. Stanowisko sprawował zaledwie dwa tygodnie – pracował w biurze prasowym i odpowiadał za kontakty z zagranicznymi mediami. Sprawa odbiła się szerokim echem – opozycja wytykała 20-latkowi młody wiek i brak doświadczenia.

źródło /pap/
p.s WY TEŻ MACIE WRAŻENIE ŻE TO JAKIŚ NEPOTYZM ? A FORSOWANIE NA CHAMA NOMINACJI NA MONOWSKI STOŁEK DLA TEGO CHŁOPCZYKA , WYGLĄDA CO NAJMNIEJ DZIWNIE TAK JAK WIELKA ZAŻYŁOŚĆ A MOŻE COŚ WIĘCEJ PO MIĘDZY TYM DZIADKIEM A TYM NASTOLATKIEM ……….  JAKIŚ DZIWNY OPAR O ZABARWIENIU PEDERASTYCZNYM SPOWIJA TĄ SPRAWĘ …… ALE MOŻE SIĘ MYLĘ  🙂  CHOĆ RZADKO SIĘ NA PRAWDĘ MYLĘ ………
DORADCA MINISTRA OBRONY NARODOWEJ , WIEK 20 LAT ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z WOJSKIEM I ARMIĄ ZNANE DORADCY Z FILMÓW AMERYKAŃSKIEJ WYTWÓRNI FILMOWEJ  … JAKIEJKOLWIEK
I WY POLACY :”PATRIOCI ” DZIWICIE SIĘ PÓŹNIEJ ŻE SIĘ Z WAS NA ŚWIECIE ŚMIEJĄ …….
DO CHOJECKIEGO I KOWALSKIEGO MARIANA Z KANAŁU IDŹPODPRĄD ….. CZY TO TEŻ SPRAWKA RUSKIEJ AGENTURY , TA KURIOZALNA NOMINACJA CHŁOPCZYKA NA SPECA OD ARMII , OBRONNOŚCI I TP POKREWNE ???
BO MI JUŻ SIĘ MORDA ŚMIEJE I PO GŁOWIE ZACZYNAJĄ CHODZIĆ JAKIEŚ MYŚLI ŻE JEDNAK MOŻE TU CHODZIĆ O SODOMIĘ …

Komentarzy 26 to “„Rosja u bram III R.P grzmi Macierewicz w tv i wzmacnia M.O.N”

 1. miziaforum said

  ZAISTE III R.P TO KRAJ WIELKICH MOŻLIWOŚĆ I NIEWIARYGODNYCH KARIER …………….. TYLKO ŻE NIE DLA WSZYSTKICH A NAWET DLA BARDZO WĄŚKIEJ GRUPY KOLESI , KOCHANEK, KOCHANKÓW I INNYCH POWIĄZAŃ MNIEJ LUB BARDZIEJ SKANDALICZNYCH I ŚMIESZNYCH

  TU WPROST Z PIERDLA MOŻNA ZOSTAĆ SENATOREM !!! PAMIĘTACIE STOKŁOSĘ

  TU BĘDĄC PREZYDENTEM MIASTA LUB BURMISTRZEM MOŻNA SPRAWOWAĆ URZĄD SIEDZĄC W PIERDLU … KILKA TAKICH PRZYPADKÓW NA RAZIE JUŻ BYŁO

  🙂 A TERAZ WIDZIMY ZE NAWET NASTOLATEK MOŻE ZOSTAĆ DORADCĄ MINISTRA OBRONY NARODOWEJ , KRAJU KTÓRY JAK TWIERDZI SAM MINISTER STOI NA KRAWĘDZI WOJNY Z MOCARSTWEM ATOMOWYM

  I PO CO PYTAĆ POLAKÓW DLA CZEGO UCIEKAJĄ Z POLSKI ……… SĄ POWODY JAK WIDAĆ PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO !!

  ===================================
  TAKI NEPOTZM BYŁ ZA PRL , P.O , PSL ………….. A JAK WIDZIMY I ZA PIS TYLKO PIS JUŻ W KOMICZNOŚCI NOMINACJI PRZEBIŁ WSZYSTKICH

  NO TYLKO PATRZEĆ JAK ANTKA OSKARŻĄ O „PEDALIZM ” jak mówi ferdek kiepski o pedalizm i ……… i dalej zmilczę bo się posikam ze śmiechu jak zajrzę w wyobraźnie swoją …

  Polubienie

 2. miziaforum said

  no a miałem dziś o czym innym ……… no ale cóż ja mogę gdy co rano klikam w net atu są nowe sprawy których by nie wymuślił nawet alkocholik i narkoman w cugu 3 miesięcznym … A TU PROSZE PODOBNO ZDROWI I TRZEŻWI , A NAWET PODOBNO WYBITNI TAKIE ……….. 🙂

  Polubienie

 3. miziaforum said

  NO DZIŚ MOZE JUTRO PASTOR CHOJECKI I MARIAN KOWALSKI WYKLARUJĄ ŻE TYLKO EWIDENTNYM RUSKIM SZPIONOM TAKA NOMINACJA MOZE BYĆ ŚMIESZNA A SKOJARZENIA : PRAWA RĘKA SZAFA, LEWA DUPA” TO EWIDENTNY DOWÓD NA AGENTYRALNOSĆ FSB … A SMIECH Z TEGO TO DOWÓD KORONNY ..ŻE DELIKWENT JEST RUSKIM SZPIONEM

  Polubienie

 4. krab said

  Edmund Janniger, 20-letni student Rutgers University School of Public Affairs and Administration- Waszyngton. „Fakt” pisze, że rodzice chłopaka Camila Krysicka Janniger i Robert Allen Schwartz to wybitnej sławy dermatolodzy i profesorowie uczelni, na której studiuje syn. Ale na tym nie koniec.
  Matka, która na studiach w PRL była działaczką opozycji – doradza m.in ministrowi zdrowia Kuwejtu. Przerwa w „karierze u boku Antoniego” wynikła z tego, że był na stażu w firmie produkującej wyrzutnie rakiet Patriot. Sytuacja stała się niezręczna” – powiedział „Faktowi” informator z rządu.”
  Na to, żeby wysyłać raporty o rozwoju sytuacji w Polsce w pożądanym przez waszyngton kierunku… kwalifikacje ma !!
  🙂 a może to dowód wdzięczności wobec rodziców-dermatologów za wyleczenie jakiemuś namiestnikowi z pis np. paskudnej grzybicy … tu i ówdzie 🙂

  Polubienie

 5. krab said

  SKANDAL !!!!!
  Byli prezydenci Ukrainy i ukraińskie „autorytety moralne” napisały list z prośbą nie tyle o wybaczenie, co o zapomnienie zbrodni wyrządzonych na Polakach.List otwarty podpisany m.in. przez Leonida Krawczuka i Wiktora Juszczenko, mówi, że zbrodnia na Wołyniu, była tragedią, która dotknęła obie strony konfliktu. Pomimo tego, że zbrodnie UPA są niepodważalnymi faktami, byli prezydenci ośmielają się w liście apelować o uznanie ukraińskich tradycji narodowych (w tym odwołujących się do UPA), jako sprawiedliwe i godne szacunku.
  List wzywa polskich parlamentarzystów do niepodejmowania kroków dotyczących upamiętnienia rzezi Wołyńskiej, jako nieodpowiedzialnych, a które mogą być wykorzystane przez „wspólnych wrogów”.
  Prezydenci i inni podpisani pod listem apelują o wspólne ustalenie daty obchodów Dnia Męczeństwa na Kresach, jak również o takie decyzje parlamentów, które mają łączyć, a nie dzielić. Autorzy listu uważają, że wyciąganie tragedii z przeszłości przesłania „wspólnotę interesów” i prowadzi do niepotrzebnej, zdaniem autorów, eskalacji konfliktu.

  Pełna treść skandalicznego listu zrównującego polskie ofiary z katami jest dostępna na stronie gazeta.ua

  kresy.pl / gazeta.ua

  Polubienie

 6. KnUR1 said

  :555555

  A jaka kariera Edwarda na Wiki Ho ho. https://en.wikipedia.org/wiki/Edmund_Janniger . Urodził się, uczył i zna Macierewicza 😛 Skąd go wyhuśtali to ja nie wiem :DD Ale ubaw z rana.

  NA 100 % AGENT!!!

  Polubienie

 7. Ktoś said

  „Oto jakie gry wojenne są przeprowadzane w amerykańskich sztabach. Na początku roku kał-boye zrobiły taką grę wojenną (Pan Putin miał rzecz jasna transmisję na żywo):

  1. Rosja napada na Pribałtykę (przypiszmy od razu że „napaść” Rosji to może być byle co, ostrzelanie radiostacji, poletka, albo zgubienie się jakiegoś samolotu, no kij z tym, pretekst jest więc NATO uznaje że Rosja napadła)
  2. Żeby była szansa obrony Pribałtyki, to trzeba korytarzem Suwalskim posłać kontr-uderzenie, ale nie da się zabezpieczyć tego korytarza bez uderzenia na Grodno i Kaliningrad (inaczej grozi kociołek), więc takie uderzenie wykonuje polskie mięsko armatnie.
  3. Sukces natowców, polska niezwyciężona armia zdobywa przy wsparciu B-52 bombardujących Kaliningrad (jedyne rakiety które się tam znajdują to stare Toczka-U typu ziemia-ziemia) oraz Grodno i korytarz suwalski jest zabezpieczony.
  4. Dnia dwunastego operacji, roku kaczyńskiego 2016, gra się kończy. Rosja posyła taktyczne głowice nuklearne (o mocy do czterech Hiroszim) na przeprawy na Wiśle (Płock, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz itd.) Po Suwałkach zostaje krater po-meteorytowy.
  5. USA podpisuje rozejm z Rosją, mówią – dobra, nie było sprawy, zapomnijmy o tym, na wzajemnej zagładzie skorzystają tylko Chińczyki a nie my, a Polska? Syria też jest rozwalona i pół Ukrainy, to Polska też może być, kij tam z Polską – mówi kał-boy.

  Warto też dodać że obroną strategicznego „korytarza suwalskiego” zainteresowani są też Anglicy mają kilka czołgów przysyłać… Przypomina się sytuacja z lata 1938 r. Anglicy byli wówczas zainteresowani obroną Sudetów, pisały o tym gazety w II RP, pisały „Angielski legion w sile 5000 żołnierzy wraz z siłami francuskimi ma nadzorować plebiscyt w Sudetach” sierpień 1938.

  Londyńskiemu city nie jest na rękę zdecydowanie nowy jedwabny szlak, bo po jego uruchomieniu kanał sueski będzie miał znaczenie kanału augustowskiego i będzie go sobie można zwiedzić statkiem wycieczkowym , a te wszystkie terminale będą na „międzymorzu” więc podpalanie międzymorza leży w ich interesie i tak już od 500 lat, tylko kiedyś Wisłą i Dnieprem pływało tanie i znakomitej jakości zboże które zalewało rynek w GB a teraz zalać ostatecznie i zrujnować zachód ma chińska gospodarka, coś pięknego a Polska jeszcze ma okazję na tym zarobić i to więcej niż szejki zarobiły w całym XX w. na ropie. To będzie interes XXI w. no ale… nieboszczyki nic z tego mieć nie będą, dlatego trzeba nie dać wciągnąć się w wojnę, bo jej wynik zawsze jest taki sam…”
  (onet)

  Co zaoferowano ruskim judaszom w ramach tego dealu? Czyzby suwalskie złoża metali ziem rzadkich?

  Obserwując podrygi pejsiastych zdrajców z polinowskiego rezimu należy też pamiętać i o tej „NOWOŚCI” w bolszewickiej doktrynie militarnej:

  „Rosyjska koncepcja „eskalacji w celu deeskalacji” obejmuje dwa różne scenariusze wojenne, zależne od rodzaju przeciwnika. W pierwszym scenariuszu przeciwnik nie posiada broni nuklearnej. Najpierw próbuje odstraszyć Rosję przygotowaniami do wojny regularnej i nieregularnej, a po wybuchu wojny broni się przed Rosją podejmując rzeczywistą walkę regularną i nieregularną wielkim nakładem ludzkim i materialnym. Sytuacja częściowo przypomina na przykład Ukrainę w 2014 roku: Rosja zajmuje fragmenty terytorium przeciwnika, a przeciwnik zamierza je odbić, ale jest silniejszy od Ukrainy. W odpowiedzi Rosja, zamiast toczyć kosztowną na wiele sposobów wojnę konwencjonalną, dokonuje ataku jądrowego jedną bombą lotniczą przenoszoną przez bombowiec lub samolot wielozadaniowy, albo jedną głowicą przenoszoną przez rakietę balistyczną – na przykład Iskander – lub rakietę manewrującą. Nawet jeśli przeciwnik ma tarczę przeciwlotniczą i antyrakietową, żadna tarcza nie jest w pełni szczelna przeciw arsenałowi tak bogatemu i różnorodnemu, jak rosyjski, i tak dobrze wspomaganemu wywiadem satelitarnym i innym.

  Atak atomowy niszczy wybrane kluczowe skupisko sił konwencjonalnych przeciwnika, lub strategiczny węzeł dowodzenia, albo żywotnie ważny składnik infrastruktury narodowej. A przede wszystkim wywołuje szok, poczucie bezsilności i przekonanie, że dalszy opór byłby daremny i absurdalny. Tymczasem Kreml uspokaja świat, że wojna jest rozstrzygnięta, następne ataki jądrowe nie będą konieczne – siedem miliardów ludzi może znów bezpiecznie ułożyć się do snu – i proponuje wspaniałomyślnie pokój na swoich warunkach. Jeśli przeciwnik Rosji ma sojuszników, lecz także nie uzbrojonych w broń nuklearną, zostają odstraszeni od udzielania mu pomocy bojowej lub innej militarnej.”
  (całość
  http://wpolityce.pl/swiat/294999-rosja-chce-wygrywac-wojny-ze-slabszymi-przeciwnikami-jedna-bomba-lub-glowica-atomowa )

  Scenariusz szykowany Polakom by po zniszczeniu Warszawy zdradzieckie wszarze wreście mogły ogłosić powstanie BANDEROŻYDOWSNI ze stolicą we Krakowie.

  Polubienie

 8. RamaR said

  Witam wszystkich. (a miałem się nie wychylać)

  Symulacje nie uwzględniają wszystkich danych, istotnych dla całości gry wojennej w tym czynnika ludzkiego i wydarzeń poprzedzających na kilka lat wstecz. A mających zasadnicze znaczenie w korelacji decyzyjnej głównodowodzących siłami biorącymi udział w rozgrywce.

  Polubienie

 9. krab said

  Pełnomocnik ministra obrony narodowej Grzegorz Kwaśniak poinformował na jakie uposażenie będą mogli liczyć żołnierze Obrony Terytorialnej.
  „Mamy już pewne wyliczenia departamentu budżetowego. Nie zdradzę chyba wielkiej tajemnicy, że najprawdopodobniej będzie tak, że za każdy dzień szkolenia żołnierz będzie otrzymywał prawie 100 zł z tytułu utraconych dochodów i kosztów dojazdu. Na dzień dzisiejszy też tak to jest – każdy rezerwista dostaje te prawie 100 zł na każdy dzień szkolenia i nasz żołnierz też będzie dostawał” – dziennik „Rzeczpospolita” cytuje Kwaśniaka. Ponieważ przewiduje się, że żołnierze OT będą szkolić się przez 2 dni w miesiącu oznacza to 200 złotych miesięcznie. Według deklaracji Kwaśniaka będzie im jeszcze przysługiwać „prawdopodobnie 300 złotych” dodatku za gotowość.
  Najwcześniej, bo już w październiku, mają zostać zorganizowane dowództwa brygad i batalionów OT w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie.”
  rp.pl/kresy.pl

  Polubienie

 10. Ktoś said

  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=3503

  Przesmyk Suwalski koniem trojańskim kolejnego rozbioru Polski….. właśnie realizowana wizja….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: