Miziaforum's Blog

Lublin, na przywitanie „wuja Toma” , tubylcy stawili się konno z dzidami i w rytualnych strojach!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 3, 2016


Żołnierze 2. Pułku Kawalerii USA . Kilkudziesięciu Amerykanów miało zaprezentować się mieszkańcom Lublina na Placu Zamkowym, wraz ze sprzętem w postaci trzech wozów bojowych

MELDUNEK WIERNOPODDAŃCZY ZOSTAŁ PRZYJĘTY Z WYSOKOŚCI WOZU PANCERNEGO OFICERA KOLONIALNYCH WOJSK , Z WYRAŹNYM ZADOWOLENIEM SŁOWAMI GUT JOB BOY !

MURZYŃSKOŚĆ POLAKÓW I GOTOWOŚĆ DO SŁUŻBY ZOSTAŁA  PRZYJĘTA I POTWIERDZONA !

suchym GUT JOB BOY !…………….. patrz film !

p.s taka kompania honorowa owszem może być jako asysta , a nie w roli gospodarza składać powitalne meldunki , a gospodarzem i partnerem w takich spotkaniach jest i powinien być wydzielony pododdział Wojska Polskiego a nie przebierańcy !!

ALE JAK WIDZIMY ARMIA III R.P .. NIEMA BLADEGO POJĘCIA O RYTUALE WOJSKOWYM I CEREMONIALE !!

NIE WSPOMNĘ ŻE POLACY NIE MAJA POCZUCIA TAKTU I WYCZUCIA ŚMIESZNOŚCI SWYCH POCZYNAŃ KTÓRE IDĄ W ŚWIAT W RELACJACH ZAJAWKOWYCH TV 

ZAPEWNIAM WAS ŻE W AMERYKAŃSKIEJ TV TAKI 2 MINUTOWY OBRAZEK NASI CHŁOPCY W NOWOCZESNYCH WOZACH A TUBYLCY KONNO I Z DZIDAMI 🙂 UTRWALI PRZEKONANIE ŻE POLACY W POLSCE NADAL ŚMIGAJĄ NA KONIKACH Z SZABELKAMI ..

WY SIĘ K…. WSZYSCY OGARNIJCIE …. BO OBCIACH WIELKI JAK TRĄBA SŁONIA !!


PS. A KILKA DNI TEMU W TYM ART. WSPOMNIAŁEM ZE USA MOŻE POLAKÓW UZBROIĆ W DZIDY SZABLE, ROHATYNY I HALABARDY

I PATRZ SŁOWO STAŁO SIĘ CIAŁEM ….

POWIADAM WAM ŻE TE KARABINY ZDJĘTE Z STANÓW MAGAZYNOWYCH LIKWIDOWANEGO WERMACHTU W ROKU 1945  I TAK SĄ DAREM HOJNYM DLA POLAKÓW BO MOGLI USAMANI WYPOSAŻYĆ POLAKÓW W SZABLE ROHATYNY I HALABARDY I Z TYM KAZAĆ MASZEROWAĆ NA MOSKWĘ LUB DONBAS !! „

https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/01/ochotnicy-z-obrony-terytorialnej-kraju-uzbrojeni-w-bron-z-demobilu-wermachtu-bron-wyprodukowana-70-lat-temu/

 

Komentarzy 55 to “Lublin, na przywitanie „wuja Toma” , tubylcy stawili się konno z dzidami i w rytualnych strojach!”

 1. miziaforum said

  JESZCZE RAZ WYTŁUMACZĘ W/W ZAJŚCIE JAKO NIESTOSOWNE , I JAKO EWIDENTNY HOŁD !!! TUBYLCÓW . ARMIA USA JEST TU NA POLECENIE RZĄDU USA !! ZATEM REPREZENTUJE W TAKIEJ SYTUACJI CAŁY KRAJ W IMIENIU POLITYKÓW , PRZY TAKICH SPOTKANIACH NA ZAPROSZENIE POLSKIEGO RZĄDU POWINIEN BYĆ PRZYSŁANY ODPOWIEDNIO WYSELEKCJONOWANY PODODDZIAŁ WOJSKA POLSKIEGO !!! ABY WITAĆ I REPREZENTOWAĆ JAKO GOSPODARZ ZAPROSZONĄ DELEGACJE SIŁ ZBROJNYCH OBCEGO PAŃSTWA

  BRAK TAKIEJ DELEGACJI REPREZENTUJĄCEJ POLSKĘ I RZĄD POLSKI W OSOBACH ŻOŁNIERZY POLSKICH NA POLSKIEJ ZIEMI

  JEST ODBIERANY JEDNOZNACZNIE , ARMIA USA JEST WITANA PRZEZ TUBYLCÓW KTÓRZY , NIE POSIADAJĄ SIŁY ZBROJNEJ MOGĄCEJ WITAĆ SWOICH PARTNERÓW GOŚCI NA SWOJEJ ZIEMI

  PRZYSŁALI W ZAMIAN GRUPĘ AKTORÓW W HISTORYCZNYM UMUNDUROWANIU SKŁADAJĄC MELDUNEK ZAWODOWEMU OFICEROWI ARMII USA , JAKĄŚ GOTOWOŚĆ NIE ISTNIEJĄCYCH REALNIE JAKO SIŁA ZBROJNA ODDZIAŁÓW W.P

  ZATEM JEST TO PRZEDSTAWIENIE AKTORSKIE .. . I NIC WIĘCEJ

  A OSTENTACYJNA ABSENCJA PODODDZIAŁU W.P AKTUALNIE W SŁUŻBIE JEST JEDNOZNACZNYM PRZEKAZEM …. ULEGŁOŚCI W STOSUNKU DO GOŚCIA Z USA !!!

  TYLE W TEMACIE JA NIE JESTEM TU OD PROSTOWANIA GAF , UCZENIA SYMBOLIKI WOJSKOWO DYPLOMATYCZNEJ , ORAZ NAUKI ODCZUWANIE NIESTOSOWNOŚCI W ZACHOWANIU , ALBO UCZENIA ODCZUWANIA WSTYDU … LUB ZAŻENOWANIA

  NAPISAŁ BYM COŚ WIĘCEJ I PODAŁ PRZYKŁADY ALE NIE BĘDĘ SIĘ NAD WAMI ZNĘCAŁ

  TEN PAN NA KONIKU SKŁADAJĄCY W 2 JĘZYKACH POKORNY MELDUNEK I NONSZALANCKIE

  GUT JOB BOY ….. OT… JAKBY NIE BYŁO BO SIĘ CHŁOPINA NA KONIU PRZEDSTAWIŁ RANGĄ OFICERSKĄ PORUCZNIKA BODAJŻE

  ODPOWIEDŹ OFICERA USA DOBRA ROBOTA CHŁOPCZE ???? CO NAJMNIEJ MNIE BY WKURWIŁA CHŁOPCY TO SĄ U SZEWCA , I MAJSTROWI LATAJĄ PO PIWO I GWOŹDZIE

  KUMACIE O CO MI IDZIE ??? JEŚLI NIE TO JESZCZE WIĘKSZY OBCIACH DLA WAS !!!!!!!!!

  Polubienie

  • KrisT said

   chłopina w randze oficera został sprowadzony do roli podnożka! i jeszcze ktos ma coś do ruskich? więcej wam poniżenia od USAmancow potrzeba aby uzmysłowic sobie czym dla nich jesteśmy?!!!!!
   zenada! powiem tak USA mani są tepi i jesli to nie specjalna robota to oni nie znają etykiety, buraki ze wsi kowboje zasrani….
   oczywiscie nasi nie lepsi bo hamerykancom bez wazeliny w dupsko wlezą! za co? i po co? to obraza dla polskiego wojska!
   ku…….. a byliśmy kiedyś dumna armią!
   husarzy się w grobie przewracają, nie wspominając o wojsku z 39 bo ci za prądnicę mogą robić…..

   Polubienie

  • Dag. said

   Nie na temat.Mizia,czy dzisiaj nie pieką Cię uszy?Cały dzień Cię obgadujemy z Navajo.Siedzimy w naszym balkonowym ogródku,wśród kwiatów,sączymy co nie co,wiadomy przedmiot na stoliku ,świętujemy wiadome urodziny.Wspominamy jak nam zleciało 2 lata razem,i osobę ,która się do tego przyczynila.Nasze spotkanie w S,przywitanie na werandzie i całą resztę.To wszystko było tak superowe ,że często,a juz przy trunkach,to zawsze,wracamy z Navajo do tamtego sierpnia.Również młodzieniec,który poczęstowal mnie czymś ,co było moim marzeniem ,przed śmiercią wraca we wspomnieniach.Pozdrawiamy Ciebie,Ewcię i całą Twoją rodzinkę.Dag&Navajo.

   Ps.Pozdrowienia dla Stefana z cudowną rodzinką.

   Polubienie

 2. krab said

  To tylko potwierdzenie faktu, że jesteśmy dla „brata zza wielkiej wody” wiernym kundlem czołgający się gdzieś u podnóżka pana !! Takim kundlem można poszczuć sąsiada po to żeby go wkurzyć, albo dać kundlowi kopa w tyłek jeżeli władca będzie miał taki kaprys lub będzie tego domagał się sąsiad za poślinioną nogawkę.

  Polubienie

 3. marek said

  Polubienie

  • KrisT said

   hahahahah niech matka porozmawia z gorylem… hahahahahaahhaha prawda taka iz jakby ten goryl chciał zabić tego dzieciaka to zrobiłby to natychmiast w ułamku sekundy! nie osłaniałby dziecka swoim ciałem i nie pomagał mu wstać…. widocznie stwierdzil iz ludzkie stado odrzuciło to mało coś wrzucając na jego teren….. 😉

   Polubienie

 4. Observer said

  Mizia gwoli scislosci to nie good a great job i nie padlo tam slowo boy, choc to tylko detale bo wydziwek jest dokladnie taki sam, a amerykanie maja niezly ubaw z glupoty tubylcow.

  Polubienie

 5. Observer said

  Mizia gwoli scislosci to nie good a great job i nie padlo tam slowo boy, choc wydzwiek jest dokladnie taki sam a amerykanie maja niezla polewke z glupoty tubylcow.

  Polubienie

 6. Observer said

  Kupili przychylnosc tubylcow nawet nie za swiecace paciorki a puste obietnice bez zadnego pokrycia. Nie musze dodawac, ze obietnice te nigdy nie mialy zostac spelnione, tak wiec nie kosztowaly naszych nowych okupantow nawet zlamanego centa.

  Polubienie

 7. miziaforum said

  Polubienie

 8. V said

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Polubienie

 10. mentronik said

  Polubienie

 11. mironik said

  http://niezwykle.com/krld-sprzedaje-polnocnych-koreanczykow-do-polski/
  KRLD sprzedaje Północnych Koreańczyków do Polski. Tam pracują do upadłego

  Polubienie

 12. KnUR1 said

  tego gościa lubie, podróżnika, polski cmentarz w Iranie:

  Polubienie

  • heniu said

   10:30 zostali wygnani przez morze kaspijskie ludzie historia zatacza kolo czy ci ludzie obecnie wyganiani z syrii lub przez syrie to nie ta sama lub podobna historia?

   Polubienie

 13. mentronik said

  http://nowaatlantyda.com/2016/06/04/rytual-w-tunelu-sw-gotarda/

  Zobaczcie komu elity sluza ? Jakies posrane rytualy satanistyczne z udzialem merkel i hollanda . Jak widac Bog juz reaguje na takie zniewagi powodziami .

  Polubienie

 14. Eryka said

  Zabolandia juz dawno zeszla na psy.Teraz za to’placi’..

  Polubienie

 15. KnUR1 said

  Polubienie

 16. KnUR1 said

  Gówno wypełZŁO na ulice. Dobry MINDFUCK. Trzeba ich nagłaśniać. Im głośniej tym szyciej się ta szopka skończy. Ile się można ośmieszać.

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Kutwa, widać teraz kto chodzi na te kody. Ałtorytety: Bartoszewski, Geremek, Mazowiecki, Kijowski. Wszystko żydy.

   A Petru, gejzer intelektu. Jakim trzeba byc tumanem samemu, żeby takiego tumana uważac za mądrego, rozsadnego…. Ameby i stułbie to zdecydowanie wyższy poziom niz debile z kodowych pochodow.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Na moje, a pewnie się mylę jak zawsze 😛 są na najlpszej drodze do pełnej kompromitacji, do tego te programy w TVP, gdzie ewidentnie się ośmieszają i wychodzi takie zykłe buractwo. PIS musie docisnąć na poważnie, bo jak nie to skończą tak samo albo gorzej. Pytanie co z nami. Podrawiam.

    Polubienie

 17. AQQ said

  Polubienie

 18. KnUR1 said

  Jest sobie znany polski kaznodzieja i znawca medycyny, żeby do posłuchać face 2 face to trzeba za seminarke 🙂 zpałacić 250 pln. I ten pan opowiada, że aby woda była żywa i zdatna do picia to potrzebny jest zapis informacji pola magnetycznego ziemi 😐 Ale na tym nie koniec trzeba do wody mówić i śpiewać piosenki :5555 A ja myślę, że Jerzy powinien pracować na linii produkcyjnej gdzie mówiłby do kabli audiofilskich które potem lepiej pogłębiałyby i przenosiły dźwiękowe subtelności. To tak na przyszłości, żeby zlać tego mędrca co wypowiada się o nowotworach i ludzi „leczy”. hahahahahahaa

  Polubienie

 19. mironik said

  http://wolnemedia.net/kolejne-dowody-na-tworzenie-jednej-swiatowej-religii/

  Jako praktykujący chrześcijanin, Kah skupia się na religii. Okazuje się, że np. obecnie realizowane są plany połączenia katolicyzmu z islamem. Znaleziono wspólny element, którym jest Matka Boska – Maria. Dla muzułmanów ma ona wielkie znaczenie, gdyż Mahomet głosił, że to ona właśnie będzie jego żoną w raju!

  Jak wiemy Matka Boska pokazywała się m.in. w Fatimie, a tę właśnie nazwę upodobał sobie Mahomet dla swojej córki. I co się ostatnio dzieje? Wiele muzułmanów ma „sny” z Marią – Matką Boską, można być niemal pewnym, że te sny są sztucznie generowane.

  Więcej – papież Franciszek nakazuje katoliczkom wychodzenie za mąż za muzułmanów. Organizuje się msze ekumeniczne z udziałem kapłanów różnych religii. Ewidentnie celem jest połączenie religii i stworzenie jednej – światowej. Stolicą tejże religii ma być Jerozolima, co ostatnio było słyszalne w wypowiedziach Obamy, Blaira i papieża Franciszka. Planowana jest odbudowa Wzgórza Świątynnego, wielkiego centrum multireligijnego.

  Polubienie

 20. krab said

  Chyba „miłość” cesarzowej jewropy i sułtana jest mocno zagrożona, po tym jak niemcy uznali ludobójstwo ormian.
  Na pierwszej stronie prorządowej gazety „Star Gazetesi” Angela merkel została przedstawiona ze swoim imieniem i nazwiskiem umieszczonym tuż nad wargą, co ma przypominać wąs Adolfa Hitlera. Z kolei na pierwszej stronie Sözcü Gazetesi przedstawiona jest już jednoznacznie jako dykator III Rzeszy, razem z nazistowskim mundurem i opaską ze swastyką.

  Polubienie

  • krab said

   Ciekawe czy będzie domagała się ukarania tureckiego wydawcy, bo swojego satyryka nakazała ścigać za wiersz o sułtanie. Co prawda miły nie był. Przypomnę go (przetłumaczony na polski) bo był bardzo szybciutko usunięty:
   Głupi, tchórzliwy i pełen kompleksów
   Taki jest prezydent Erdogan
   Jego prącie cuchnie kebabem
   Nawet świńska bździna lepiej pachnie
   Jest mężczyzną, który bije kobiety
   I przy tym nosi plastikowe maski
   Najchętniej lubi jebać kozy
   I uciskać mniejszości
   Kopać Kurdów i bić chrześcijan
   A przy tym ogląda dziecięce porno
   A nawet nocą zamiast spania
   To sto owiec bierze mu się do ssania
   Tak więc Erdogan w pełnej krasie
   Jest prezydentem o małym kutasie
   Każdy Turek dziś obwieszcza
   Wór Erdogana ma rozmiar kleszcza
   Wie to dziś już cały kraj
   Że prezydent Erdogan to gej
   Perwersyjny, zawszony i pedofil
   Taki Recep Fritzl Priklopil
   Łeb i wór to on ma pusty
   Na imprezach król rozpusty
   Rucha póki fiut go nie piecze
   Oto Recep Erodgan, prezydent Turcji

   Polubienie

 21. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03065-Bank-Swiatowy–Emerytury-w-PL-beda-glodowe.htm
  już są głodowe, tak POliczyli,żeby zagłodzić emerytów. I o to chodzi w tej całej dbałości o społeczeństwo……

  Polubienie

 22. mentronik said

  Polubienie

 23. mentronik said

  Czy rzeczywiście chodzi o walkę z ubóstwem, a może jest odwrotnie, pod płaszczykiem fałszywie pojętej troski o masy, masoneria chce szybko wprowadzić swój plan:

  Najpierw mówi się o 2035 r i tu kłaniają się zapisy dokumentu Agenda 2030, po czym mówi się, nie jednak do 2020, dlaczego ?

  Jak zwalczyć ubóstwo? Melinda Gates chce upowszechniać antykoncepcję

  Melinda Gates, żona miliardera Billa Gatesa planuje do 2020 r. zrealizować cel upowszechnienia środków antykoncepcyjnych wśród wszystkich kobiet na świecie, by mogły one samodzielnie decydować, kiedy chcą urodzić dziecko. Ma to pomóc w zwalczeniu ubóstwa. Początkowo Fundacja Gatesów zamierzała zrealizować ambitny plan do 2035 r.

  – Dając kobiecie dostęp do środków antykoncepcyjnych i możliwość decydowania o czasie rozrodu, nie zmusza się jej do życia w biedzie. Kobieta będzie mogła nie tylko wykarmić swoje dziecko, ale także je wykształcić – argumentowała Gates podczas konferencji nowych technologii.

  Jedna z najbogatszych kobiet na świecie stwierdziła ponadto, że chciałaby znacznie przyspieszyć realizację celu jej fundacji, by wszystkie kobiety w wieku rozrodczym mogły w każdej chwili skorzystać z wszelkich dostępnych środków antykoncepcyjnych.

  Zamierza więc upowszechnić pigułki antykoncepcyjne dodatkowo u 110 mln kobiet. Mówiła, że dane pokazują, iż zajęłoby to czas aż do 2035 r. Ona zaś chce ten cel osiągnąć w ciągu trzech najbliższych lat.
  http://www.pch24.pl/jak-zwalczyc-ubostwo–melinda-gates-chce-upowszechniac-antykoncepcje,43722,i.html#ixzz4An5Pi7C9

  A może 2020 nieprzypadkowo i ten pośpiech, który coraz bardziej jest dostrzegalny.
  Może to wszystko przyspiesza, bo …

  Memorandum wchodzi w życie z dniem 1 MAJA 2016 ROKU i DO 16 SIERPNIA 2020 r.

  TEKST MEMORANDUM (w skróconej wersji) Podpisane w Strasburgu 25-29 czerwca 2014 r.

  MEMORANDUM – YPERMNIMONIO w sprawie szpitali i opieki zdrowotnej:

  4 C: Uznanie stosunków seksualnych od wieku 19 (?) lat jako dorosłych, od 18.05.2016.

  4 D: Uznanie wolności seksualnej w telewizji i w prasie oraz wolna dystrybucja różnego rodzaju licznych czasopism pornograficznych na wszystkich poziomach edukacji, od 18.11.2016.

  4 F: Nauczanie na wszystkich poziomach edukacji pięknej erotycznej przyjemności, od 22.12.2017, nie tylko przez profesorów, ale i zwykłych pracowników.

  Artykuł 5: Uznanie w Internecie wolności dla pornografii dziecięcej, ale tylko od 14 lat i starszych, od 24.12.2017.

  Działania celem depopulacji ludności świata ruszają pełną parą.

  Być może mamy jeszcze rok względnego spokoju, bo potem jeśli miało by się to sprawdzić:

  9 D: Tworzenie archiwów elektronicznych we wszystkich instytucjach edukacyjnych, uniwersyteckich i instytucjach o charakterze publicznym, urzędach i ministerstwach we wszystkich krajach Europy, aby wprowadzić system odcisków palców i skanowania tęczówki oka, aby wszyscy obywatele, studenci, nauczyciele, i przywódcy polityczni zostali wprowadzeni do tych systemów na wyżej wspomnianych kryteriach. Realizacja od 27.7.2017 do 29.10.2017.

  10 B: Elektroniczny podpis dla wszystkich obywateli, w stosunkach z państwem wielonarodowym UE; obywatele rozpoczną te operacje od 30.3.2017.

  Podpisano:
  Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Herman Van Rompuy,
  Przedstawiciel Rządu Greckiego, Minister Edukacji Andreas Loverdos
  Przedstawiciel Patriarchatu Ekumenicznego, Feoklitos Ikonium
  Przedstawiciel Świętej Góry, opat Efraim
  Cerkiew i państwo Cypru, biskup Tremifuncki Barnaba, metropolita Neofita Morfski
  Dla Patriarchatu Jerozolimy, metropolita Vostryjski Tymoteusz
  Dla Patriarchatu Aleksandrii, arcybiskup Bazyli Tripolski
  Dla wszystkich słowiańskich Cerkwi Prawosławnych i Państwa Rosyjskiego, arcybiskup Hilarion Wołokołamski
  ++++++++Dla Watykanu, kardynał Walter Kasper +++++++++++++
  Przedstawiciel Światowej Rady Kościołów (WCC), Andre Lodki
  Dla Kościoła Albanii, metropolita Polikarp Girokastrijski

  Staramy się realizować te wszystkie reformy od dnia 1 maja 2016 roku do 16 sierpnia 2020 roku – ze względu na konieczność wniesienia zmian i wprowadzenie

  NOWEJ ERY od dnia 1 maja 2016 roku.

  Staramy się wprowadzić zmiany również na słynnej Górze Athos w Grecji i utworzyć na niej klasztory wszystkich religii i doktryn oraz klasztory Watykanu. Dążymy do tego ze względu na tych, którzy będą naszymi następcami, żeby zastosować podane wyżej reformy. Ponownie i wielokrotnie modlimy się do Jedynego Boga i jedynego człowieka, aby objawił się On w świecie, aby rozwiązać wszystkie problemy naszej planety (prawdopodobnie modlą się do Antychrysta) …

  Bez wątpienia antychryst już przedreptuje nóżkami, aby jak najszybciej ukazać się światu i rozpocząć swoje panowanie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: