Miziaforum's Blog

Gazeta Wyborcza o procesie karnym Mariana Kowalskiego – WINIEN , NIE WINIEN SIEDZIEĆ POWINIEN !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 1, 2016


OBRZYDLIWOŚĆ ALE MUSZĘ TU ZAMIEŚCIĆ TEKST GÓWNOPRAWDY SZECHTERA  ABY NAŚWIETLIĆ NIE CO W DĘTEJ SPRAWIE 

takie manipulacje i …. zawsze mnie wkurwiają 

Kończy się proces Mariana Kowalskiego, lidera lubelskich narodowców, oskarżonego o pobicie w klubie Graffiti. Wygłoszono już mowy końcowe, jednak wyrok zapadnie prawdopodobnie dopiero za miesiąc.

Oskarżony to były lider Ruchu Narodowego oraz wieloletni szef ochrony w klubie Graffiti. Miał on pobić Andrzeja N., który blisko dwa lata temu wraz z żoną bawił się na koncercie formacji Happysad.

– Wnoszę o uniewinnienie mojego klienta. W świetle zebranych w sprawie dowodów pokrzywdzony doznał jedynie niewielkich obrażeń. Po za tym feralnego dnia w klubie było ciemno, ochroniarze mieli jednolite ubrania, byli też podobnej postury. Stąd powód mógł pomylić pana Mariana Kowalskiego z jego kolegą – mówił przed sądem jego obrońca. Adwokat uważa też, że oskarżenie o pobicie mogło mieć podłoże polityczne.

– Pokrzywdzony jest ze skrajnie innej opcji politycznej. Po za tym mój klient przez 20 lat nigdy nie zasiadł na ławie oskarżonych, stało się to dopiero teraz – mówił adwokat Kowalskiego. Innego zdania jest jednak prokuratura, która domaga się uznania Kowalskiego za winnego i żąda m.in. kary czterech miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Przypomnijmy, że do bójki doszło w lutym 2014 roku po koncercie Happysad. Marian Kowalski miał uderzyć N. otwartą dłonią w twarz i wypchnąć z klubu. Na zewnątrz, zdaniem pokrzywdzonego, Kowalski zepchnął go ze schodów i uderzył pięścią w nos.

– Cały zakrwawiony pojechałem do szpitala – mówił przed sądem Andrzej N. Wersję pokrzywdzonego potwierdziła przed sądem jego żona. W rozwiązaniu sprawy pomogłyby też nagrania zainstalowanego w klubie monitoringu. Tych jednak nie ma, bo feralnego dnia kamery nie działały. – Fakt ten jest mocno zastanawiający. Niewątpliwie był tego świadomy sam oskarżony. Wiedział też, że jego działania nie są rejestrowane, czuł się więc bezkarnie – mówił oskarżyciel posiłkowy Rafał Choroszyński. Adwokat złożył też kolejny dowód w sprawie. Chodzi o zdjęcia rentgenowskie, które wykonano pokrzywdzonemu w szpitalu przy ul. Jaczewskiego. Zdaniem mec. jednoznacznie wynika z nich, że doszło do złamania nosa.

– Oskarżony wobec mojego klienta był agresywny – mówił Choroszyński. Sam Kowalski nie przyznaje się do winy i twierdzi, że do żadnej bójki nie doszło. Pokrzywdzony początkowo domagał się od lidera lubelskich narodowców 10 tys. zł, ten jednak nie zapłacił. Śledczy natomiast postawili mu zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Finału procesu można się spodziewać pod koniec lipca.

WAŻNE W LINKU CAŁY TEKST !!! ALE WKLEIŁEM TEŻ CAŁY TEKST , WIĘC NIE KLIKAJCIE W LINK ABY NIE NABIJAĆ KABZY PIENIĘDZMI Z REKLAMY MICHNIKOWI vel SZECHTEROWI !!!

Cały tekst: http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,20162757,proces-mariana-kowalskiego-na-ukonczeniu-strony-wyglosily-mowy.html#ixzz4AIw3Rtmx

O CO TU W TYM WSZYSTKIM CHODZI !!! ANO O TO ŻEBY WLEPIĆ KOWALSKIEMU JAKIKOLWIEK WYROK KARNY ZA PRZESTĘPSTWO UMYŚLNE , PO TO ŻEBY OBJĘŁY GO PRZEPISY MÓWIĄCE , IŻ KAŻDA OSOBA SKAZANA PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU W SPRAWIE KARNEJ 

PRZEZ OKRES 10 LAT , NIE MOŻE BYĆ ZATRUDNIONA W SEKTORZE BUDŻETOWYM , T/J POLICJA , WOJSKO , STRAŻ GRANICZNA , ITP MUNDURÓW KI ORAZ WSZYSTKIE URZĘDY SAMORZĄDOWE JAK I ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ , DODATKOWO NIE MOŻE TAKA OSOBA STARTOWAĆ JAKO KANDYDAT NA DOWOLNE STANOWISKO WYŁANIANE W WYBORACH POWSZECHNYCH TO JEST . POSEŁ SENATOR , RADNY PREZYDENT ( państwa i miasta) , WÓJT , BURMISTRZ , PONADTO JAKO OSOBA SKAZANA JEST UMIESZCZONA NA OKRES 10 LAT W REJESTRZE OSÓB SKAZANYCH OBOK GWAŁCICIELI MORDERCÓW ZŁODZIEI ….. co powoduje n.p iż nie może wystąpić o pozwolenie na broń !!

I TU BARDZO WAŻNA PERFIDIA PRZEPISU O UMIESZCZENIU W REJESTRZE SKAZANYCH !!

N.P PRACODAWCA CHCE ZAŚWIADCZENIA Z REJESTRY O NIE KARALNOŚCI … ROBI WYCIĄG Z REJESTRU A TAM PISZE TAK OSOBA TAKA JEST W REJESTRZE OSÓB SKAZANYCH 

TYLE ŻE NIE PISZE TAM CZY SKAZANY JEST ZA NAPISANIE GWOŹDZIEM NA SAMOCHODZIE SĄSIADA TY CHUJU …………. CZY ZA GWAŁT RABUNEK I ZABÓJSTWO !!

I JAK PRACODAWCA MA TAKI ŚWISTEK .. Z KTÓREGO WYNIKA ŻE KANDYDAT DO PRACY JEST REJESTROWANY W REJESTRZE … A NIE WIE ZA CO BO REJESTR TEGO NIE WYDAJE ……. WOLI ZREZYGNOWAĆ NIŻ WIERZYĆ SKAZAŃCOWI ŻE BYŁ SKAZANY ZA SIKANIE W KRZAKACH A NIE GWAŁT ……

 

Komentarzy 27 to “Gazeta Wyborcza o procesie karnym Mariana Kowalskiego – WINIEN , NIE WINIEN SIEDZIEĆ POWINIEN !!”

 1. miziaforum said

  DLA TEGO PROWOKATOR PROPONUJE MARIANOWI MARIAN ZGÓDŹ SIĘ NA WYROK SKAZYJĄCY CHOĆBY NA 20 PRZYSIADÓW …………… WYSTARCZY ………….. BO JEST SKAZANY I MAJĄ GO Z GŁOWY NA LAT 10 !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   P.S A I ŁATWO JUŻ PO SKAZANIU PRAWOMOCNYM TRZYMAĆ W RYZACH TAKIEGO SKAZAŃCA BO MOŻNA MU ODWIESIĆ ODSIADKĘ POD BYLE JAKIM PRETEKSTEM TO RAZ A DWA DOŁOŻYĆ „KRYMINALIŚCIE” NA KOLEJNEJ SPRAWIE COKOLWIEK …. BO SĄD JAK MA PRZED SOBĄ PAPIERY DELIKWENTA Z KTÓRYCH WYNIKA ZE JUŻ RAZ SKAZANY TO W WARUNKACH RECYDYWY RAZ DWA WALI WYROKI ….

   TAKIE TO W III R.P SĄ PRZEPISY ABY ODWALAĆ POLITYCZNYCH PRZECIWNIKÓW ….. KUREWSKI KRAJ KUREWSKIE OBYCZAJE !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    TAK ZAŁATWILI NIEJAKIEGO IKONOWICZA Z KANCELARII SPRAWIEDLIWOŚCI …. BO BRYKAŁ PO EKSMISJACH I BLOKOWAŁ WYRZUCANIE Z MIESZKAŃ POLAKÓW …

    Z CIĘŻKIM SERCEM MU TO ZROBILI BO FACET JEDNAK SWÓJ !!! I IMIGRANTÓW CHWALI I PEDAŁÓW HOŁUBI ….. NO ALE PODPADŁ TOWARZYSZOM „BIZNESMENOM” W SPRAWIE RUGOWANIA POLAKÓW Z MIESZKAŃ …….. A PODPADŁ NIE BYLE KOMU W TYM GANGU BO SAMEJ HAJCE WALTZOWEJ I JEJ MĘŻOWI !!!

    NO ZATEM ZASŁUGI ZASŁUGAMI ……. DLA NICH ALE JAK TO SIĘ MÓWI W INTERESACH NIEMA ZMIŁUJ

    WIĘC WYAUTOWANY NA 10 LAT

    Polubienie

   • szuwaxpl said

    Śmierdzi to na kilometr, przeczytajcie sami:
    Sprawa została wczoraj zamknięta, ale zaledwie po kilkunastu minutach sąd wznowił postępowanie. Poszło o wyniki badań lekarskich Andrzeja N. Po incydencie w klubie mężczyzna poszedł do szpitala przy ul. Grenadierów. Stamtąd po wykonaniu prześwietlenia i tomografii odesłano go do domu. Poturbowany mężczyzna trafił następnie do szpitala przy ul. Jaczewskiego, gdzie lekarze postanowili zatrzymać go na obserwacji.
    http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/marian-kowalski-wkrotce-uslyszy-wyrok-w-sprawie-o-pobicie-beda-kolejne-zarzuty,n,1000181370.html

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     ” Publiczne nawolywanie do nienawisci”..to juz nie zarty..Zlamany nos to maly pikus w zestawieniu z ” mowa nienawisci”..chlopina sie doigral i ma przechlapane…jakos przezyje..dorobi na wykladach w tv internetowej.Poczciwi patrioci wespra go kasa..

     Polubienie

    • AQQ said

     Jak się ma sprawa z zatrzymanym Mateuszem Piskorskim??? (odpoczywałam od niusów)

     Polubienie

 2. Ktoś said

  Równie dobrze i sam „pokrzywdzony” mógł wiedzieć o wyłączonym monitoringu co ośmieliło go do „bójki”, tj do oskarżenia MK o pobicie bo wie iż nie ma dowodów na zaprzeczenie jego zeznaniom bo nos to mu mógł i jego oficer prowadzący złamać pod szpitalem. Aż dziw iż nie ma INNYCH ZEZNAŃ, na przykład kogoś z tłumu zwykle kłebiącego się pod drzwiami klubów.

  Widać iż chcą MK ewidentnie umoczyć, choćby za „batonik” by go wyeliminować z zycia politycznego polin.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Niemcy: Kolejne kobiety napastowane seksualnie
  1 godz. 10 minut temu
  Osiemnaście kobiet zostało napastowanych seksualnie podczas festiwalu muzycznego w niemieckim Darsmstad. Ataki było bardzo podobne do incydentów, które miały miejsce w Kolonii – donosi gazeta „Independent”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-kolejne-kobiety-napastowane-seksualnie,nId,2211551#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 4. miziaforum said

  O KUKIZIE OSTATNIE WYKWITY INTELEKTUALNYCH ĆWICZEŃ NA KACU

  zrządzenia losu i zbiegu okoliczności ze społeczeństwem jest dziś Facebook i Twitter. Wczoraj tekściarz piosenek różnych, wokalista i aktor, (tak, tak, wystarczą jakieś kinematograficzne epizody i już się jest „aktorem”), dziś poseł Paweł Kukiz podąża z duchem czasu i nadal komponuje, tyle, że teraz już w tych nowoczesnych mediach. Właśnie skomponował tekst o swym zatrważającym przeżyciu w wiejskim sklepie.
  Otóż jakiś facet „ok.60tki”, czyli prawie rówieśnik Kukiza, powiedział mu, aby trzymał z PiS-em, bo „PO kradła, a PiS daje”. Jak wiadomo, pięć stówek daje za prokreację polskich rodzin, począwszy od drugiego dziecka+. I tu szefowi swojego ruchu zachciało się wyć po raz pierwszy.
  Kupili ludzi za 100 euro na miesiąc
  — uzasadnił na portalu. Ciekawa logika. Wychodzi na to, że każdy polityk, w tym od niedawna Kukiz, który robi coś dla ludzi, a nie dla siebie, jest godzien pogardy. A fuj! Jak można tak bezczelnie kupować sobie społeczne poparcie…?! Przyrzekł sołtys wieśniakom, że załata dziury w gminnej drodze i – co nie daj Boże – załata, znaczy łajza żerująca na ludzkiej skłonności do przekupności. Ktoś-tam obieca coś-tam w powiatowej, wojewódzkiej czy ogólnopolskiej makroskali, i – o zgrozo – spełni tę obietnicę, to już bydlę po prostu, kupujące sobie poparcie już nie kilkanaściorga wieśniaków, lecz milionów Polek i Polaków. Albo na przykład taki pomysł na minimalną stawkę 12 złotych za godzinę pracy, czyż nie skandal? „Wyć się chce…”.
  Polityczny partykularyzm, po prostu! Nic to, że z drugiej strony Odry ta minimalna stawka wynosi prawie pięćdziesiąt złotych, a przeciętne dochody Polaków tyle, ile tamtejsze zasiłki socjalne, przy tych samych, a nawet niekiedy wyższych cenach w naszym kraju – jawne przekupstwo obywateli…

  Polubienie

  • miziaforum said

   „Ciemnocie to nie przeszkadza”, nazwał po imieniu „kupionych” przez PiS lider Kukiz‘15, który „traci wiarę” i „rośnie w nim gniew”. W przeszłości nie raz wierzył, a i gniewu w nim nie było. Co najwyżej boczył się na przeciwników PO, a imiennie kandydata na prezydenta z 2005r. Donalda Tuska oraz Hannę Gronkiewicz-Waltz, których wspierał honorowo w wyborczym komitecie poparcia.

   Polubienie

 5. miziaforum said

  NO IDĘ DO ROBOTY 🙂 BO POGODA SPRZYJA 🙂 TRZA PO TYRAĆ

  Polubienie

 6. Tom said

  Mizia, to może być prowokacja. Ten Kowalski jest wspierany przez System. Oni w ten sposób chcą go uwiarygodnić.

  Rebe Michnik najeżdzą na Kowalskiego tak jak kiedyś strasznie najeżdżał na rebe Rydzyka. Pamiętasz jak Michnik Rydzyka atakował? A to są dwie głowy tego samego syjonistycznego smoka przecież. To się nazywa dialektyka. Oni reżyserują co się dzieje na świecie bo sami definiują płaszczyznę sporu. W PL możesz być za rebe Michnikiem albo rebe Rydzykiem a obydwaj pchają nas w stronę Judeopolonii.

  Kowalski jest ich małpką. On strasznie jest za Piłsudskim a to jest ważne. Piłsudski był judejskim agentem, dostał 800k funtów z Londynu na swój rokosz z 1926 roku. To była paskudna małpa otoczona jeszcze głupszymi małpkami. Wiesz że Nikodem Dyzma w znanej powieści i potem filmie to faktycznie przedstawia Piłsudskiego? Poczytaj sobie o Tadeuszu Dołędze-Mostowiczu, autorze powieści.

  Moim zdaniem Kowalski to tryglodyta reklamowany jako kontrolowana opozycja. Oni go promują aby skanalizował rosnące zagrożenie. Zawsze tak robią.

  Polubienie

  • miziaforum said

   gdyby nie Piłsudski to nie było by Polski do dziś …… koniec tematu , a zamach majowy to rozliczenie w dobrym stylu złodziei kurw i alfonsów którym odbiła woda sodowa do głowy , ROZPRAWIŁ SIĘ Z TAKIM MU WSPÓŁCZESNYM SYFEM JAK KOD , PO I PSL w bardzo dobrym stylu , tylko za miękko ja bym tak dojebał że dupa wołała by taś taś albo lepiej 🙂

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Pilsudski to mogl sobie chciec.Pozwolono mu Polske zrobic, bo taka byla polityczna potrzeba ewropejskich elyt.W tym rozwalic bogate Rosje, obalic cara i go wyeliminowac.Awantura byla w rodzinie krolewny Wiktorii…cysorz niemiecki kuzynek krolowej , car Rosji takoz i ozeniony z angielka…no i rodzinka w anglii..A cala reszta to pacholki do brudnej roboty..

    Polubienie

  • miziaforum said

   a co do kowalskiego zobaczymy , ja tu nikogo nie popieram ani nie potępiam , bo jaki ja mam na to wpływ … żaden

   a protoplastą Dyzmy nie był marszałek tylko ktoś zupełnie inny , ale równie wpływowy , a tak na serio to Mostowicz nigdy nie powiedział w prost kogo ma namyśli zatem pisanie JA WIEM CO POETA MIAŁ NA MYŚLI JEST GŁUPIE !

   Polubienie

 7. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Glupia robote sobie maniek wybral i teraz sie go czepiaja.Jako ochroniarz mial obowiazek uspokoic goscia agresywnego..No i znowu nie bylo monitoringu..ale pech.

  Polubienie

 8. Konarski said

  Grzegorz Braun – Strategiczne zarządzanie percepcją czyli Polska na froncie …
  Wykład w ramach Akademii WNET – Strategiczne zarządzanie percepcją czyli Polska na froncie współczesnej wojny dezinformacyjnej.

  G. Braun porównuje lato 1939 do lata tego roku 2016

  Polubienie

 9. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7239-zaostrzenie-kar-dla-pedofilow-i-gwalcicieli-ziobro-zero-tolerancji

  Polubienie

 10. marek said

  http://niezalezna.pl/81247-franciszek-dabrowa-zaoral-kod-kogo-wy-bronicie-bo-na-pewno-nie-demokracji-zobacz-wideo
  – Kogo wy bronicie? – pytał młody poseł. – Układów wywodzących się z PRL? Esbeckich emerytur? Bo na pewno nie wolności i demokracji, tak jak głosicie. Wolność to coś, o czym wy nic nie wiecie – grzmiał Franciszek Dąbrowa, po czym wyłożył dorosłym posłom liberałom na czym powinna polegać „wolność” ekonomiczna.

  – Państwo wolne to państwo wolne od podatków, biurokracji, z rynkiem opartym na kapitale narodowym. To państwo w którym wszyscy, także reprezentanci konkurencyjnego kapitału zagranicznego będą płacić podatki – podkreślał.

  – Przestańcie głosować przeciwko reformom dobrym dla Polski. Przestańcie być opozycją totalną – zaapelował do posłów Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej.

  Polubienie

 11. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/teraz-wyrzucaja-australijczykow-po-brexicie-deportuja-polakow/

  Polubienie

 12. szuwaxpl said

  Donald marzy o powrocie do Polin!!!
  Donald Tusk następcą Andrzeja Dudy? „Bardzo mocny rywal, który może go pobić”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Donald-Tusk-nastepca-Andrzeja-Dudy-Bardzo-mocny-rywal-ktory-moze-go-pobic,wid,18360115,wiadomosc.html?ticaid=1171d5

  Co oni nam jeszcze szykują w kraju nad Wisłą?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: