Miziaforum's Blog

Dziś w sejmie posłanka Agata Przepiórka Unia Europejska musi być zniszczona !

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 1, 2016


Komentarzy 25 to “Dziś w sejmie posłanka Agata Przepiórka Unia Europejska musi być zniszczona !”

 1. krab said

  A tymczasem „słowo stało się ciałem” i przyłączamy się fizycznie do wojny w Syrii !!!!!! Minister obrony podsumowując swoje rozmowy z sekretarzem generalnym NATO zadeklarował, że wyśle do Syrii nie tylko samoloty wojskowe, ale także żołnierzy wojsk specjalnych.
  Macierewicz mówił o tym wczoraj w programie „Dziś wieczorem” w TVP1. Potwierdził, że Polska wyśle nad Syrię, do dyspozycji Amerykanów cztery myśliwce F-16. Na tym jednak nie koniec bowiem w Syrii pojawić się mają także żołnierze naszych Sił Specjalnych. Macierewicz podkreślał, że „zespół” polskich komandosów nie będzie brał udziału w działaniach bojowych. Co więc będą robić polscy żołnierze w Syrii? Szkolić oddziały walczące z ISIS. Minister Macierewicz nie skonkretyzował jakie to oddziały mają być szkolone, ale biorąc pod uwagę, że Polska włącza się w wojne na życzenie USA w grę wchodzą najpewniej antyrzadowe oddziały zbrojne, którym patronuje Waszyngton.
  tvp.info/kresy.pl

  Polubienie

  • miziaforum said

   A CZY KILKA MIESIĘCY TEMU PAN MIZIA NIE PISAŁ KILKAKROTNIE ŻE PIS Z MACIEREWICZEM ZAPROWADZI POLSKĘ I POLAKÓW NA WOJNĘ >>> ? NIE JEDEN RAZ WIELKIM TŁUSTYM DRUKIEM ŻE PÓJDĄ ZA PISU W KAMASZE MŁODZI BO NAJPIERW PÓJDĄ ZAWODOWCY A POTEM GDY SIĘ ZACZNIE BĘDZIE TRZEBA POSPOLITEGO RUSZENIA … ŻEBY D… RATOWAĆ A NIE PODBIJAĆ KRAJE ZAMORSKIE …..

   Polubienie

  • miziaforum said

   PAMIĘTASZ ART SKOPIOWANY JAK PISALI ŻE UKRY AŻ SIĘ TRZĘSĄ ABY USA WZIEŁA ICH NA WOJENKĘ DO SYRII … BO ONI CHCĄ TAM DO RUSKICH STRZELAĆ A NIE ARABÓW

   MAM TO GDZIEŚ ODSZUKAM CHYBA DEFENCE 24 TO NAPISAŁ … A JAK SIĘ DO RUSKICH DOBIORĄ POLACY CZY UKRY W SYRII .. PUTIN ODPOWIE ZA 24 GODZINY POD KIJOWEM I WARSZAWĄ … TAK TAK ZA OSTRZAŁ POD DAMASZKIEM ODPOWIE OSTRZAŁEM NA UKRAINIE … CZY TO WAŻNE GDZIE ICH UKARA ???????????

   Polubienie

   • Anna said

    Prawdopodobnie dogadali się co do Polski i Ukrainy (USA-Rosja). To oczywista i prosta strategia; wyprowadzić wojska obronne hen, najlepiej daleko a wówczas zaatakować gniazdo, spacyfikować bezbronne Kijów i Warszawę. ..uje sprzedały nas.

    Polubienie

    • miziaforum said

     ANO TAK DOKŁADNIE A POTREM TE ZASTĘPY SZCZAWIKÓW UBRAĆ W PLAMIAKI I RZUCIĆ NA ŚMIERĆ ….

     WIECIE W CO UZBRAJA SIĘ JEDNOSTKI OTK ….. W BROŃ Z DEMOBILU PO WERMACHCIE !!! CZCECIE FILM Z ĆWICZEŃ GDZIE WIDAĆ Z CZEGO STRZELAJĄ ……..

     Polubienie

     • miziaforum said

      PIERWSZE 2,5 MINYT TEGO FILMU PRZEDSTAWIA AUTENTYCZNE NAGRANIE Z ĆWICZEŃ OTK !!!

      RESZTĘ MOŻNA DOSŁUCHAĆ ABY WIEDZIEĆ ŻE POLSKIE OTK BĘDZIE I JUŻ JEST DOZBROJONE BRONIĄ Z DEMOBILU WERMACHTU !! CZYLI BRONIĄ KTÓRA MA PONAD 70 LAT !!!

      SKĄD TAKA BROŃ W POLSKIEJ ARMI … ODPOWIEDŻ W FILMIE

      A RÓWNIEŻ DOWIECIE SIĘ ŻE TAKĄ BRONIĄ DOZBRAJAJĄ KRAJE WAŻNE DZIKIE LUDY KTÓRE MAJA DLA KRAJU WAŻNEGO ZROBIĆ COŚ DOBREGO I ŻEBY TO NIE KOSZTOWAŁO WIELE DAJĄ ZŁOM …

      SZKODA ŻE KURWA NIE DZIDY I HALABARDY ……………. CO ZTEGO MOŻEMY WYWNIOSKOWAĆ … ŻE DLA USA JESTEŚMY POŻYTECZNYMI DZIKUSAMI !!!

      Polubienie

    • Pelagia said

     ja to już kiedyś napisałam, że zachód nas nie sprzeda, tylko dawno sprzedał. czas przeszły dokonany. Nie boję się Rosji, boje się, co zachodnie jelity kombinują przeciwko nam – ograbili, wykonczyli, teraz przyzwyczają do wojny. A tym, co panikuja przed Rosja – powiadam – Rosjanie już tu byli i jakoś żyje, nie było wtedy eksmisji na bruk, była praca dla wszystkich, lepsza, gorsza, ale starczało każdemu na czynsz, tanie i zdrowe jedzenie, hobby

     Polubienie

   • miziaforum said

    O TU JEST O TEJ CHECĘCI MORDOWANIA RUSKICH PRZEZ UKRÓW

    PODAWAŁA TO INTY
    INTERIA LINK W MOIM LINKU TU

    https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/01/armia-ukrainska-w-syrii-ma-walczyc-z-wojskiem-asada-i-jego-sojusznikami-rosjanami/

    Polubienie

    • Anna said

     ale jak ukry będą wespół z Polakami mordować Rosjan jeśli chcą też mordować Polaków?

     Polubienie

     • krab said

      Pomimo wcześniejszych deklaracji, PiS nie chce, aby na mocy specjalnej ustawy dzień 11 lipca był upamiętnieniem ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na Polakach na Wołyniu i w Galicji Wschodniej.Wygląda jednak na to, że PiS próbuje utrącić upamiętnienie ofiar OUN-UPA w dniu 11 lipca. Zamiast ustawy prawdopodobnie będzie jedynie uchwała, która ma krótki okres trwania i nie jest obowiązującym prawem – inaczej niż w przypadku ustawy. Pojawiają się również głosy, że była to celowa manipulacja ze strony PiS. Zwracano też uwagę, że poseł Dworczyk nie prowadził rzeczowych konsultacji ze środowiskami kresowymi, ale z ukraińcami !! Była konsultowana przez polskich polityków podczas ich pobytu w Kijowie. W rozmowach brał udział także szef ukraińskiego IPN, negacjonista wołyński Wołodymyr Wiatrowycz.
      Jeśli to się potwierdzi w dokumentach, będzie to nie tylko zdrada własnych zamierzeń, ale zdrada polskiej pamięci. Zdrada pamięci pomordowanych Polaków. Straszna zdrada prawdy. Będzie to znak, że PiS pragnie ukryć zbrodnie ukraińskie w gąszczu innych wydarzeń i innych zbrodni.
      http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/pis-konsultowal-ustawe-o-ludobojstwie-w-kijowie-z-negacjonista-wolynskim-w-wiatrowyczem

      Polubienie

   • krab said

    Pamiętam. Dla mnie Antek i Waszczykowski powinni wisieć !!! za politykę jaką prowadzą .

    Polubienie

  • Tom said

   Dużo ludzi rozumiało że chodzi i wojnę. W Syrii będziemy prowadzić inwazję (Rosja jest tam na zaproszenie oficjalnego rządu, to zupełnie co innego) i będziemy po przeciwnej stronie niż Rosjanie. Rabini chcą nas wykończyć. Taki jest plan.

   Polubienie

  • Tom said

   Pomylka. Tam chodzilo o to wideo:

   Polubienie

 2. krab said

  I znowu kod będzie protestował 🙂

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Opublikowany 01.06.2016
  „Trzeba natychmiast ogłosić neutralność, bo nie możemy grać z szulerami znaczonymi kartami, kiedy ma się same blotki i licytować całym majątkiem” – powiedział Grzegorz Braun, który był gościem Poranka Wnet. Z GB rozmawiała Magdalena Uchaniuk.

  Polubienie

 4. marek said

  taka ciekawostka, pewnie niewielu o tym wie…
  http://faktopedia.pl/509418/Na-niebiesko-zaznaczono-kraje-ktore-posiadaja-ambasady-w-Korei-Polnocnej

  Polubienie

 5. Anna said

  Ta młoda osóbka, Przepiórka zachowuje się jak gimnazjalistka, aktoreczka na scenie politycznej… ona „sądzi”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: