Miziaforum's Blog

Pilne ! 6 polskich migów 29 zaatakowanych AWARYJNE LĄDOWANIA W ASYŚCIE STRAŻY POZARNEJ

Posted by miziaforum w dniu Maj 30, 2016


Radio Gdańsk: Awaryjne lądowanie sześciu MIG-ów 29

Pięć MIG-ów 29 awaryjnie wylądowało na lotnisku w Gdańsku Rębiechowie, a jeden na wojskowym lotnisku pod Malborkiem – informuje Radio Gdańsk.

MIG 29, zdj. ilustracyjne /Michal Adamowski /Reporter
MIG 29, zdj. ilustracyjne

Jak czytamy, maszyny pochodzą z 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego. Samoloty leciały do Królewa Malborskiego, w ramach przebazowania.

Radio Gdańsk podaje, że w sumie leciało sześć maszyn. Jedna z nich z powodu usterki awaryjnie wylądowała na wojskowym lotnisku pod Malborkiem i zajęła pas. Pozostałe musiały polecieć do Gdańska, lądując awaryjnie w asyście sześciu wozów gaśniczych straży pożarnej.

Z informacji lokalnych mediów wynika, że nikomu nic się nie stało.

DODATEK KTÓREGO NIE ZAMIEŚCI ŻADNA ZNAJDUJĄCA SIĘ W POLSCE AGENCJA PRASOWA

MIGI 29 ZNALAZŁY SIĘ W ZASIĘGU RAŻENIA ROSYJSKIEJ BRONI ELEKTROMAGNETYCZNEJ , BYŁ TO WŁAŚNIE POKAZ SIŁY ROSYJSKIEJ ARMII

JAKIEGO RODZAJU TO BROŃ ?? JA WAM TEGO NIE NAPISZĘ ALE JEST TO NAJNOWSZA BROŃ , POKAZ MOŻLIWOŚCI JEST ZWIĄZANY NAJPRAWDOPODOBNIEJ Z URUCHAMIANIEM ZA ZGODĄ POLSKI STACJI NASŁUCHOWEJ W RADZIKOWIE …

OD TAK ŻEBY POKAZAĆ POLAKOM ŻE ……… 🙂

RADZĘ ŚLEDZIĆ TO INFO BO BĘDĄ SIĘ UKAZYWAŁY CAŁE STEKI I WIĄZANKI PIERDALANSÓW NA TEMAT  PRZYPADKU … ALBO NAWET CELOWEGO DZIAŁANIA ĆWICZENIE AWARYJNYCH LĄDOWAŃ

🙂 … 🙂 !!!

JEŚLI CHCECIE COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ DAJCIE ZNAĆ DODAM LINK Z OBSZERNYM OPISEM TEGO RODZAJU BRONI BĘDĄCEJ JUŻ NA STANIE ARMII ROSYJSKIEJ  I WOJSK UKŁADU WARSZAWSKIEGO W LATACH 80 UBIEGŁEGO WIEKU …

WTEDY BYŁY TO PIERWSZE KROKI A I TAK SKUTECZNOŚĆ BYŁA IMPONUJĄCA

DZIŚ PO 27 LATACH MOŻE TO BYĆ JUŻ 5 -6 GENERACJA TEJ BRONI

Komentarzy 36 to “Pilne ! 6 polskich migów 29 zaatakowanych AWARYJNE LĄDOWANIA W ASYŚCIE STRAŻY POZARNEJ”

 1. KnUR1 said

  ciekawe co siadło, że musieli awaryjnie lądować

  Polubienie

  • miziaforum said

   POGILGOTALI EMP 🙂 I SIADŁO TYLE ILE POTRZEBA ŻEBY POSTRASZYĆ , MIGI 29 PRZEROBIONE NA ELEKTRONIKĘ NATOWSKĄ SĄ NIE ODPORNE … MIGI RUSKIE I SU W ROSJI MAJĘ ELEKTRONIKĘ NA LAMPACH ! I SĄ ODPORNE NA TAKIE GILU GILU kiedyś byłem dość krótko operatorem takiego czegoś , ale na tyle długo żeby wiedzieć jak działa , dziś to juz jest bardzo zaawansowane , za moich czasów dawało sie impuls dookólny dziś można juz kierunkowy i o wiele wiele skuteczniejszy

   🙂

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Jak znam życie, to zwalą na jakość paliwa, nawet ktoś zostanie ukarany.

   Lekturka, która pachnie grozą i coś chyba tłumaczy.
   http://akademiacontramatrix.org/2014/12/jaka-bronia-dysponuje-rosja/

   Polubienie

 2. Rambo said

  Ciekawe czy Rosjanie F-16 też potrafią zdalnie wyłączyć.

  Polubienie

  • miziaforum said

   to nie jest wyłaczenie czytaj broń emp

   Polubienie

  • miziaforum said

   nic nie widać nic nie słychać nic nie śmierdzi a NIE DZIAŁA NAGLE 🙂

   Polubienie

  • KrisT said

   amerykanie potrafią każdy swój samolot zdalnie wyłaczyć, te na export tymbardziej. czy stare migi to mają? nie wiem, z pewnością nie bo jest to dodatkowa furtka do unieruchomienia lotnictwa dla wroga jesli złamie się kody.
   Bron EMP zakłóca bądz wyłącza elektronikę na dobre…. jeden strzał i wszystko spada np podczas wybuch bomby jądrowej, impuls elektromagnetyczny niszczy elektronikę i wszystko co jest niezabezpieczone siada a samoloty spadają jak kamień….

   Polubienie

   • miziaforum said

    podczas wybuchy Uderzenie EMP jest nie kontrolowane to skutek uboczny … wybuchu ….. MOŻE SZ MI WIERZYĆ ŻE IMPÓLS EMP JAKO BROŃ MOŻNA KONTROLOWAĆ TO ZNACZY WYSYŁAĆ TAKĄ SIŁĘ JAKA CHCE OPERATOR …. już za strasznej komuny tak było nazywało sie to MACZUGA !! pozatym jak wspomniałem dziś broń EMP JEST O WIELE WIELE BARDZIEJ ROZWINIĘTA … I STOSOWANA WIELOKROTNIE PRZEZ ROSJAN AMERYKAŃCÓW W KONFLIKTACH TYLE ŻE NA SKALĘ OPERACYJNĄ .. CZYLI WTEDY GDY POTRZEBNA TAKA INTERWENCJA

    CZY TY MYŚLISZ ŻE TAM W TYCH LABOLATORIACH WOJSKOWYCH LUDZIE LEŻĄ I NIC NIE ROBIĄ

    NAJBARDZIEJ SZOKUKĄCE NOWOCZESNYM WYGLĄDEM SAMOLOTY USA !! BIRD I stealth
    TO PROJEKTY Z LAT 70 I 80 XX WIEKU

    I TE WIDZIMY JAKO NAJNOWSZE

    OD ROKU 1985 DO DZIŚ MINEŁO 31 LAT I CO MYŚLISZ ŻE NIC NIE WYMYŚLONO ANI W ROSJI ANI W USA … 🙂 WYMYŚLONO WYPRODUKOWANO … I ZOBACZYCIE TO DOPIERO WTEDY JAK BEDZIE WOJNA NA POWAŻNIE !! TA III ŚWIATOWA ….. OKO WAM ZBUIELEJE I ZDECHNIECIE Z WRAŻENIA NAWET STRZELAĆ NIE BĘDZIE TRZEBA … TAK TAK 31 LAT MAJĄC DO DYSPOZYCJI NIEOGRANICZONE ŚRODKI FINANSOWE I LATAJĄ PROJEKTY Z LAT 80 ………… WIERZYSZ W TO …… ŻE NIC NIE WYMYŚLILI I NIE WYPRODUKOWALI A MILIARDY DOLCÓW ZA TEN CZAS PRZEPILI ????

    NO DOBRA TAK TEŻ MOŻNA ŻYĆ WIERZYĆ W COŚ CO NIE LOGICZNE

    POWIADAM WAM ŻE BROŃ ATOMOWA NA DZIŚ TO JEST MAŁE MIKI DO TEGO CO UŻYJĄ GDY ZAJDZIE TAKA OSTATECZNA PRÓBA …..

    Polubienie

    • KrisT said

     Mizia napisałem „np.” aby ukazac iz taki impuls powstaje tez przy uzyciu broni A, a same działa EMP , pociski, bomby to niestety nie fantastyka. Broń ktorą wymyslono jest tak straszna iż trudno o tym pisać, a to nad czym pracóją w tajemnicy jest przerażające.
     Tylko jak widać z osiolkojebcami pomimo takich zaawansowanych broni nie mogą sobie poradzić…

     Polubienie

 3. ERROR 404 NSZ said

  Na ile pewna informacja?…

  Polubienie

 4. miziaforum said

  O A TU CHŁOP MÓWI BARDZO MĄDRZE

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-jens-stoltenberg-spotkanie/w21jgh

   Niby straszyć uchodźców, którzy z Turcji przepływają Morze Śródziemne???
   Ale na jakiejś stronie czytałem o manewrach i zakazie lotów Grecja, Libia itd.
   Coś w tym rejonie się kroi. O Rosji nawet nie wspominam…

   Żenujące poklepywanie PO ramieniu pREZYDENTA
   „Zwracając się do prezydenta Dudy, Stoltenberg powiedział: „Z pana wsparciem szczyt w Warszawie jasno pokaże, że nasz Sojusz jest zjednoczony, solidarny i silny”. (http://www.tvn24.pl)”

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    http://www.prisonplanet.pl/polityka/bezposrednia_interwencja,p364746789
    (…)
    Dziwne rzeczy dzieją się na Morzu Śródziemnym. Niemal równocześnie trzy kraje basenu Morza Śródziemnego zamknęły swoją przestrzeń powietrzną NOTAM dla samolotów odlatujących z Libii. Wyjątki są nieliczne i dotyczą transportu wojskowego i ewakuowanych. Jednocześnie odbywają się trzy ćwiczenia NATO, ale zamknięcie przestrzeni powietrznej nie ma z nimi nic wspólnego.

    Pierwszym krajem, który zamknął przestrzeń powietrzną dla samolotów odlatujących z Libii były Włochy, a następnie Malta. Dziś przyszła kolej na Grecję. Wszystkie trzy kraje wydały odpowiednie NOTAM:

    Włochy w dniu 11 maja zamknęły przestrzeń powietrzną do 8 sierpnia 2016 roku. W tym samym czasie dołączyła Malta, która wydała swój NOTAM w dniu 12 maja

    A tu stary news: (dobrze tylko to przeczytajcie, między wersami)
    Fajiz as-Saradż jest szefem rządu jedności narodowej, którego powstanie wynegocjowano z pomocą ONZ, by zakończyć trwającą od 2014 r. dwuwładzę ośrodków w Trypolisie i na wschodzie kraju. Rząd As-Saradża od marca stopniowo instaluje się w Trypolisie i choć wciąż nie uznał go parlament w Tobruku, jest teraz dla Zachodu głównym libijskim rozmówcą.

    – Pomóżcie nam chronić instalacje naftowe! – apelował As-Saradż w poniedziałek, gdy w Hanowerze prezydent USA Barack Obama rozmawiał m.in. o Libii z przywódcami Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoch.

    Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75399,19982206,zarazona-dzihadem-libia-prosi-o-wsparcie.html#ixzz4AAYePcx4

    Polubienie

 5. KrisT said

  bez przesady panowie, samoloty miały mało paliwa i miały lądować w malborku (relokacja sprzętu) , niestety pierwsza maszyna lądując złamała goleń podwozia przez co zablokowała pas startowy. Do sciągnięcia unieruchomionej maszyny potrzebny był czas i specjalistyczny sprzęt aby nie dokonać dodatkowych zniszczeń w podwoziu Miga co skonczyłoby się unieruchomieniem maszyny i dodatkowe ogromne koszta.
  Reszta Migów nie mając za duzo czasu przez zbyt małą ilośc paliwa poleciała lądować awaryjnie do Gdańska.
  Pismaki pisząc o usterce 6 maszyn przegieli pałę, szukali sensacji tam gdzie nie powinno byc.
  Jedyną usterką była awaria/zniszczenie golenia przedniego podwozia w wyniku….. i tu nie wiadomo do konca bez oficjalnego info.
  Błąd pilota, usterka techniczna….

  przestancie robić senscję i pisac o ataku, bo czytałem juz info iz te migi goniły UFO i nagle zatelepotało nimi przez co musiały awaryjnie lądować…. tak to był atak UFO Putina!

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO TAK ZAPEWNE TO PRAWDA , BO JAK BY BYŁO COŚ TAK JAK JA PISZE TO ONI BY TO NAPISALI ……… ZA STARY JESTEM NA TEKIE NUMERY I ZA DŁUGO MIAŁEM STYCZNOSĆ Z ARMIAMI ABY ………. NO ALE O.K , jak napisałem po uzyciu tego typu niem śladu i niema dowodów ALE !! CI CO MAJA WIEDZIEĆ I DOSTAĆ PSZTYKA W KINOL WIEDZĄ I ZAPEWMIAM CIĘ ŻE TRĄ KINOLE DO TERAZ

   NO !! p.s większość ludzi przeciętnych cywili nie wierzy w istnienie broni EMP tak samo jak w duchy , nawet więcej wierzy w duchy …. I tak mam być !

   Polubienie

   • KrisT said

    broń EMP jest juz starą technologią, pierwsze pociski bomby EMP uzyli w 1993r na bałkanach jak dobrze pamietam. Oczywiście plany/testy robiono juz znacznie wczesniej pracowano nad tym od lat 50tych a moze i wczesniej.

    Polubienie

    • KrisT said

     rosjanie dysponuja bronią EMP, ale czy uzyliby ją z kaliningradu mając w promieniu działania kilkadziesiąt jednostek cywilnych? wątpię, tej broni nie uzywa się dla pokazu jest nie trzeba. Ponadto samoloty cyfilne rejsowe miałyby tak samo problemy co mogłoby się skonczyć bardzo tragicznie. A żadne problemy nie były zgłaszane. W dobie dzisiejszej swiatowej nagonki na rosją ta raczej nie pozwoli sobie na takie wypadki przy „pracy”.

     Polubienie

     • miziaforum said

      SŁYSZAŁEŚ O ANTENACH KIERUNKOWYCH …. TO POCZYTAJ , JAKIE SĄ DZIŚ DOSTĘPNE DO CELÓW CYWILNYCH NIE MÓWIĘ O WOJSKOWYCH ………. KOPARA OPADNIE

      Polubienie

      • KrisT said

       tam MIzia, ale ustrzeliwszy nasze migi ustrzelili by tez przypadkowo inne samoloty….. dobra koniec tematu.
       nie szukajmy ataku EMP tam gdzie go nie było a była relokacja sprzętu i awaria tylko jednego MIga ktory uszkodził goleń podwozia.
       Winnych za te uszkodzenie badz niedopatrzenie serwisowe się znajdzie i ktos dostanie po paluchach. Reszta 5 jednostek zamiast ladować na lotnisku wojskowym lądowała 100km dalej przymusowo z wzgledu na małą ilosc paliwa.
       Wosjkowe jednostki nie ląduja na cywilnym lotnisku na co dzień i stąd określenie awaryjne ladowanie co nie oznacza iz migi miały rzeczywistą awarię. Przecież dobrze o tym wiesz.

       Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Jak to?.Lataja bez paliwa?..No bez sensu tlumaczenie.

   Polubienie

   • KrisT said

    wiesz co to relokacja? gdzie jest napisane ze bez paliwa? czytaj z zrozumieniem a nie jak tania blondynka!
    nie wiem ile zatankowano do migów paliwa, z pewnością mniej bo miał to byc tylko przelot w celu relokacji sprzętu na lotnisko w malborku! Oczywiście zapas na wypadek awaryjnego lądowania gdzies indziej jest zawsze brany pod uwagę. Max zasięg tego samolotu to 1800km bez dodatkowych zbiornikow paliwa.

    W chwili gdy pierwsza maszyna uziemiła pas startowy reszta miała zbyt małą ilość paliwa aby kołowac i czekać nie wiadomo ile czasu az uszkodzoną maszyne ściągną.
    Nie chcąc bardziej uszkodzić miga, postanowiono spokojnie go odholować a resztę 5 maszyn przekierować na lotnisko cywilne.
    Po wyladowaniu w Gdansku, w zapasie mieli tylko ok tony paliwa.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     A Ty myslisz, ze wszystkie blondynki musza sie znac na relokacji albo innych specyficznych terminach wojskowych?.Nie badz nieuprzejmy.Teraz wiem, o co chodzi z ta relokacja, bo niezle wytlumaczyles.Czyli lotnisko jest do bani, bo ma za malo pasow.A nie mogli wiecej zatankowac pytam przy okazji?.No i jeszcze jedno mam pytanko..A ta tona paliwa to przypadala na wszystkie samoloty , czy na jeden bioracy udzial w tej relokacji?.Pytam powaznie, bo chce zglebic swoje wiedze.Prosze o odpowiedz i bez zlosliwosci w stylu ” tania blodynka”.Na lotnictwie sie nie znam i nie wiedzielam, ze blondynki moga byc tanie i nie tanie i zupelnie nie wiem, na czym ma polegac roznica miedzy nimi.

     Polubienie

 6. julius said

  Największe media społecznościowe oraz giganci tacy jak Google czy Microsoft, poparły plan Unii Europejskiej, którego celem jest zwalczenie mowy nienawiści w Internecie.

  Facebook, Twitter, Google i Microsoft zawarły umowę z Komisją Europejską, która może doprowadzić do usunięcia w przeciągu 24 godzin wszelkich treści związanych z mową nienawiści a także blokadą dostępu do stron takową zawierających na terenie Unii Europejskiej. Firmy zacieśnia także współpracę z organizacjami społecznymi zajmującymi się zwalczaniem rasizmu i nienawiści w Internecie oraz pomogą promować „alternatywą narrację”.

  Unia Europejska od pewnego czasu szuka sposobu na zwalczenie mowy nienawiści, której wysyp pojawił się w Internecie w związku z kryzysem migracyjnym i ostatnimi atakami terrorystycznymi.

  Ostatnie ataki terrorystyczne przypomniały nam o pilnej potrzebie zajęcia się internetową mową nienawiści. Media społecznościowe są niestety jednym z tych narzędzi, którymi grupy terrorystyczne posługują się by radykalizować młodzież- powiedziała komisarz sprawiedliwości Vera Jourova.

  Z porozumienia ucieszyły się środowiska żydowskie- Jest to historyczne porozumienie, które nie mogło nadejść w lepszym czasie- powiedział Mosze Kantor, przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów.

  Reuters/KRESY.PL

  Polubienie

 7. to oczywiscie ! ze bezpieczniej jest realizowac plan kilku rodzin „porzyczkodawcow” aby przy pomocy medialnie i ambonalnie porazonych mlodych i naiwnych polakow „sprywatyzowac ” silna i wielka oraz ..SLOWIANSKA Rosje ! .DLACZEGO PRYWATYZOWAC ROSJE? bo tylko w rosji!!! nie rozpyla sie trucizna Z Samolotow ,nie truje sie genetycznie wody i rzywnosci .BO aby zredukowac populacje „zbednago balastu ludzkiego na matce ZIEMI.trzeba ..zniszczyc ……ZATRUC …WODE I RZYWNOSC !! A ROSJA I CHINY ,INDOCHINY (nie cale indochiny oczywiscie),IRAN, i brazylia , wenezuela sa to kraje w ktorych jeszcze produkuje i uprawia sie zywnosc czysta i zdrowa !! nie zatruta GENETYCZNIE!!!! I TO WLASNIE GLOWNIE ROSJA ZE SWOIM OGROMNYM TERYTORJUM JEST TAK PARSZYWIE OCZERNIANA I KRYTYKOWANA PRZEZ KOSZERNE MEDIA .W KOLEBCE „DEMOKRACJI” W USA I CIUT CIUT MNIEJ W UNI YEWROPEJSKIEJ …RAK I COKRZYCA !! WYSTEPUJE JUZ W …LONIE MATEK!!!!!!!!!!!!!!!!!! A DLA PRZYKLADU ..W LIBI RAK I COKRZYCA ,NIEWYSTEPOWALA NIGDY U DZIECIE !!!! A U STARSZYCH BAAAAARDZO ZADKO I TO TYLKO U TYCH BIZNESMENOW CO …. CZESTO GOSCILI W EUROPIE LUB W USA!!! MYSL!!!! MEDIALNIE OBRZEZANY POLAKU !! POKI JASZCZE JEST PORA .BO SLOWIANSKA ROSJA BEDZIE STRZELAC TAM……!! SKAD KULE LECA !!!

  Polubienie

  • Pelagia said

   Mizia podał tu (dzięki Mizia) coś na raka – cynamon cejloński, działa też na cukrzycę

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Bo Rosja jest bogata i ot caly sekret.Nie tylko ziemia,ale takze tym, co w ziemi.Pazerne szwaby z innymi rozpetaly pierwsza wojne z tego samego powodu..jej bogactw..a potem byla druga wojna i zblizone motywy obok innych…no i znowu komus cos wadzi…

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: