Miziaforum's Blog

Interia , zamawia i publikuje artykuły osób chorych psychicznie , n.p Anna Alboth Polka z Berlina !

Posted by miziaforum w dniu Maj 28, 2016


Oto miara upadku internetowej tuby D.E i przykład co można zrobić w pogoni za pieniędzmi od reklamodawców , jeśli to nie jest żałosne zamieszczanie opisów postrzegania świata przez osoby wyraźnie chore umysłowo , jako prawdziwe relacje , to czym moze być taki proceder ,żerowania na osobach chorych psychicznie jeśli nie skurwesyństwem …

OTO TYLKO MAŁY FRAGMENT PUBLIKACJI W /W Z NAZWISKA I IMIENIA PANI PODAJĄCEJ SIĘ ZA „PODRÓŻNICZKĘ” COKOLWIEK TO OZNACZA W JEJ CHORYM UMYŚLE …

– Mieszkam w Berlinie od 8 lat. Jedyne zaczepki czy komentarze na ulicach spotkały mnie ze strony Polaków – przyznaje.

Uchodźcy w Niemczech. Co się zmieniło?

Anna Alboth podkreśla, że w ciągu ostatniego pół roku Berlin zyskał ponad 70 tys. osób. Co zmieniło się w stolicy?

– W zasadzie wszyscy spośród moich znajomych włączyli się w akcje pomocowe: zbiórki, dyżury, nocowania, kursy językowe, wsparcie, zajęcia z dziećmi i wiele innych – mówi mieszkanka Berlina. – Styl życia berlińczyków zmienił się o tyle, że być może mniej czasu w weekend spędzają pijąc piwo w parku na trawie, a więcej – zabierając dzieciaki uchodźców na spacer – przyznaje Anna.

Jedyną trudnością, o jakiej wspomina podróżniczka, jest znalezienie mieszkania czy pokoju osobom przyjeżdżającym do Berlina. Wielu uchodźców zajęło wolne miejsca.

Ale w ogóle nie przekłada się to na poczucie niebezpieczeństwa – dodaje. – Nie znam nikogo, kto stwierdziłby, że się boi czy obawia: o bezpieczeństwo, pracę, zarobki. Za to na grupach facebookowych w Berlinie pojawia się dużo fajnych ofert – podkreśla.

Podróżniczka opowiada m.in. u uchodźcach, którzy czasami długimi miesiącami czekają na papiery i mają dużo wolnego czasu. Decydują się zatem, by wyprowadzać na spacery berlińskie psy, czy organizować zabawy sportowe dla dzieci.

–  Uczą arabskiego, pomagają w przeprowadzkach, robią projekty gotowania dla… bezdomnych Niemców. Wszystko to oczywiście za darmo. Bo chcą dać coś w zamian.”

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-uchodzcy-w-niemczech-co-sie-zmienilo,nId,2183436#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

P.S KOMENTUJCIE TEN TEKST TUTAJ PONIEWAŻ INTERIA TNIE WSZYSTKO CO NIE JEST ZGODNE Z WIZJĄ OBŁĄKANEJ PANI ANNY …

Osoba która ma zaburzoną możliwość rozpoznawania prawdy od fikcji , jaką kreuje jej chora wyobraźnia jest osobą niestety chorą , i zamieszczanie urojeń takiej osoby jako rzetelnego opisu rzeczywistości jest po prostu obrzydliwe a czyni to Interia p.l tylko i wyłącznie dla pieniędzy !!

 

Komentarze 33 to “Interia , zamawia i publikuje artykuły osób chorych psychicznie , n.p Anna Alboth Polka z Berlina !”

 1. miziaforum said

  co można dodać ten w/w art. opublikowany na interii powinien być czymś co zastanowi czytelników nad tym że powinno się ten portal omijać szerokim łukiem choćby tylko z tego względu że jest wysoce nie etyczne żerować na osobach chorych , można to śmiało porównać do działalności gangów które czerpią zyski z wysyłania osób kalekich na ulice w celu zarobkowania rzebrając epatując przechodniów widocznym kalectwem , a ostrzej to nazwać można jako relacja Alfons …… , zatem każdy pożądny człowiek powinien zrobić to co doniego należy nie czytać nie klikać omijać INTERIE PL

  Polubienie

  • miziaforum said

   NALEŻY TEŻ DODAĆ ŻE ARTYKUŁ O TAKIEJ TREŚCI W NIEMCZECH NIE MÓGŁ BY BYĆ OPUBLIKOWANY ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ WYWOŁANIA NAPIĘĆ , ZATEM PERFIDIA INTERII POLEGA RÓWNIEŻ NA TYM IŻ W POLSCE BARDZO MAŁY PROCENT POLAKÓW MIAŁO STYCZNOŚĆ Z MUZUŁMANAMI Z BLISKIEGO WSCHODU

   WIĘKSZOŚĆ NAWET NA WŁASNE OCZY NIE WIDZIAŁA TAKOWEGO

   ZATEM TEN TEKST MA RÓWNIEŻ NA CELU KSZTAŁTOWANIE FAŁSZYWEGO OBRAZU IMIGRANTÓW SZCZEGÓLNIE W OCZACH POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH NA PROWINCJI , A PRZEDE WSZYSTKIM TYCH DLA KTÓRYCH INTERNET JEST TAK ZWANYM OKNEM NA ŚWIAT A INTERNETOWE PORTALE SĄ DLA NICH WIARYGODNE SZCZEGÓLNIE GDY POWOŁUJĄ SIĘ NA RELACJE PROFESORÓW , LEKARZY LUB W TYM PRZYPADKU PODRÓŻNIKÓW .. CZYLI OSÓB ZNAJĄCYCH OBCE KRAJE JAK MAŁO KTO …

   CZYLI ŚWIŃSTWO DO KWADRATU MOI MILI

   Polubienie

   • miziaforum said

    NIE BEZ ZNACZENIA JEST RÓWNIEŻ FAKT IŻ WYJĄWSZY OSOBY KTÓRE WYJECHAŁY Z KRAJU , A BIORĄC POD UWAGĘ TYCH KTÓRZY ZOSTALI BARDZO ZNIKOMY PROCENT POLAKÓW W KRAJU ZNA JAKIKOLWIEK JĘZYK ZACHODNI NA TYLE DOBRZE ŻEBY MÓC SAMODZIELNIE CZYTAĆ LUB OGLĄDAĆ PUBLIKACJE , I W TEN SPOSÓB WPROST Z ŹRÓDEŁ Z INNYCH KRAJÓW NIŻ POLSKA CZERPAĆ WIEDZĘ

    NIESTETY CI POLACY ZDANI SĄ WŁAŚNIE NA RÓŻNE PERFIDNE MEDIA W POLSCE DLA POLAKÓW …. KTÓRE ZWYCZAJNIE I BEZ OGRÓDEK PODPIERAJAC SIĘ SŁOWAMI KLUCZ … AUTORYTET MÓWI !!
    WCISKAJĄ W UMYSŁY POLAKÓW TO CO CHCĄ

    PRZYKRE ALE PRAWDZIWE .

    Polubienie

 2. miziaforum said

  Grupa 150 lekarzy, naukowców i ekspertów napisała list do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w którym zaapelowała o przełożenie igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro bądź też zmianę lokalizacji imprezy. Reakcja spowodowana jest zagrożeniem zdrowia publicznego.

  Lekarze ostrzegli zarówno sportowców, jak i kibiców, którzy mają być w Brazylii narażeni na wiele zagrożeń m.in. wirusy Zika i Denga, choroby skórne oraz biegunkę. W ciągu poprzedniego roku zanotowano w Brazylii 69 tysięcy zakażeń Ziką.

  Brazylijski szczep wirusa Zika jest większym zagrożeniem dla zdrowia publicznego niż mogłoby to wynikać z naukowych doniesień. To niepotrzebne narażenie na ryzyko kibiców z całego świata, których może zjawić się w Brazylii pół miliona, a którzy po powrocie do domu mogą stać się źródłem endemicznej choroby – napisano w specjalnym piśmie.

  Zika stanowi zagrożenie przede wszystkim dla kobiet w ciąży lub planujących potomstwo. Prawdopodobieństwo zakażenia wirusem zwiększa fakt, iż tylko co piąta osoba ma objawy kliniczne. Kobiety są nosicielkami wirusa przez osiem tygodni, w przypadku mężczyzn jest to aż sześć miesięcy.

  Źródło: rp.pl

  Polubienie

 3. miziaforum said

  AD ART. WIODĄCEGO
  DANE ZEBRANE PRZEZ DZIENNIKARZA NIEMIECKIEGO NA CO DZIEŃ PISUJĄCAGO DLA PENSJI TO CZEGO SIĘ OCZEKUJE A WIECZORAMI TO CO JEST PRAWDĄ

  IMIĘ I NAZWISKO NIE UJAWNIONE NA PROŚBĘ DZIENNIKARZA ……..

  ——————————————————————————————–

  Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie „Westfalen-Blatt”, policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

  13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej.

  W ośrodku dla uchodźców/imigrantów w Monachium mężczyźni stanowią około 80%… według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk) … cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro.

  Policja w bawarskim mieście Mering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia „nieporozumień”.

  „Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach” — polityk bawarski, cytowany w „Die Welt”.

  Rajd policyjny na ośrodek dla uchodźców w Monachium odkrył, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.

  Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn.

  Według informacji niemieckich organizacji pomocy społecznej, które mają wiedzę z pierwszej ręki, w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech rośnie liczba kobiet i młodych dziewcząt, które są gwałcone, doznają napaści seksualnych, a nawet są zmuszane do prostytucji przez mężczyzn starających się o azyl.

  Wiele gwałtów zdarza się w ośrodkach, w których przebywają zarówno mężczyźni, jak kobiety, gdzie – z powodu braku miejsca – władze niemieckie zmuszają tysiące imigranckich mężczyzn i kobiet do dzielenia tych samych pomieszczeń sypialnych oraz łazienek.

  Kobiety i dziewczęta w niektórych ośrodkach żyją w tak niebezpiecznych warunkach, że opisuje się je jako „zwierzynę łowną”, która musi ustawicznie bronić się przed muzułmańskimi drapieżnikami. Pracownicy społeczni mówią jednak, że wiele ofiar, obawiając się odwetu, zachowuje milczenie.

  Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Władze niemieckie i media krajowe bagatelizują wiele tych przestępstw, przypuszczalnie dlatego, by uniknąć podsycania nastrojów anty-imigracyjnych.

  18 sierpnia koalicja czterech organizacji pracowników społecznych i grup praw kobiet wysłała dwustronicowy list do przywódców partii politycznych w parlamencie w Hesji, kraju w środkowozachodnich Niemczech, ostrzegając ich o pogorszeniu sytuacji kobiet i dzieci w ośrodkach dla uchodźców. W liście napisano:

  „Ciągle rosnący napływ uchodźców skomplikował sytuację kobiet i dziewcząt w ośrodku przyjmującym w Giessen (HEAE) i jego filiach.

  Praktyka dostarczania kwater w dużych namiotach, brak odrębnych dla obu płci urządzeń sanitarnych, brak możliwości zamknięcia kwatery, brak bezpiecznego schronienia dla kobiet i dziewcząt – by wymienić tylko kilka czynników przestrzennych – podnosi narażenie kobiet i dzieci w HEAE. Ta sytuacja jest na rękę mężczyznom, którzy przypisują kobietom podrzędną rolę i traktują samotnie podróżujące kobiety jako ‚zwierzynę łowną’.

  Wynikiem są liczne gwałty i napaści seksualne. Otrzymujemy także coraz większą liczbę informacji o zmuszaniu do prostytucji. Musimy podkreślić: to nie są izolowane przypadki.

  Kobiety informują, że zarówno one, jak i dzieci, są gwałcone i są przedmiotem napaści seksualnych. W rezultacie wiele kobiet śpi w swoim dziennym ubraniu. Kobiety regularnie informują o tym, że nie używają w nocy toalet z powodu niebezpieczeństwa gwałtu i rabunku po drodze do urządzeń sanitarnych. Także w środku dnia przechodzenie przez obóz jest dla wielu kobiet przerażające.

  Wiele kobiet – w dodatku do ucieczki przed wojną lub wojną domową – ucieka także z powodów związanych z płcią, włącznie z groźbą przymusowego małżeństwa lub okaleczenia genitaliów. Te kobiety są szczególnie zagrożone, zwłaszcza, jeśli uciekły same lub ze swoimi dziećmi. Nawet jeśli są w towarzystwie męskiego krewnego lub znajomego, nie zawsze zapewnia to ochronę przed przemocą, ponieważ może to prowadzić do specyficznej zależności i wykorzystywania seksualnego.

  Większość kobiet doświadczyła wielu traumatycznych przeżyć w kraju swojego pochodzenia i podczas ucieczki. Są one ofiarami przemocy, porwań, tortur, gwałtów i wymuszeń – czasami trwających przez lata.

  Uczucie, że dotarły tutaj – do bezpieczeństwa – i będą mogły poruszać się bez strachu, jest dla wielu kobiet darem… Dlatego prosimy was… dołączcie do naszego wezwania o natychmiastowe założenie chronionych kwater (zamkniętych mieszkań lub domów) dla kobiet i dzieci, które podróżują same…

  Te kwatery muszą być tak wyposażone, by mężczyźni nie mieli dostępu do pomieszczeń dla kobiet, za wyjątkiem pracowników służb ratowniczych i bezpieczeństwa. W dodatku sypialnie, pomieszczenia dzienne, kuchnia i urządzenia sanitarne muszą być połączone i tworzyć samodzielną całość – a więc z dostępem wyłącznie przez dające się zamknąć i monitorować drzwi do budynku lub mieszkania”.

  Po tym jak kilka blogów (tutaj, tutaj i tutaj) zwróciło uwagę na ten list, LandesFrauenRat (LFR) Hessen, grupa kobieca, która najpierw ogłosiła ten politycznie niepoprawny dokument na swojej stronie internetowej, usunęła go 14 września, nie dając żadnych wyjaśnień.

  Problem gwałtów i napaści seksualnych w niemieckich ośrodkach dla uchodźców jest problemem ogólnokrajowym.

  W Bawarii, według grup praw kobiet, kobiety i dziewczęta umieszczone w schronisku dla uchodźców w Bayernkaserne, byłej bazie wojskowej w Monachium, są codziennie gwałcone i zmuszane do prostytucji. Chociaż są tam odrębne sypialnie dla mężczyzn i kobiet, drzwi nie można zamknąć i mężczyźni kontrolują dojście do urządzeń sanitarnych.

  W schroniskach mężczyźni stanowią około 80% uchodźców/migrantów, według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk), które informuje, że cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro. Pracownik społeczny w ten sposób opisuje sytuację: „Jesteśmy największym burdelem w Monachium”.

  Policja twierdzi, że nie ma żadnych dowodów, iż gwałty mają miejsce, chociaż rajd policyjny na ten obiekt ujawnił, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.

  28 sierpnia, 22-letni Erytrejczyk, który starał się o azyl, został skazany na rok i osiem miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 30-letniej Kurdyjki z Iraku w schronisku dla uchodźców w bawarskim mieście Höchstädt. Otrzymał łagodną karę dzięki staraniom jego adwokata, który przekonał sędziego, że sytuacja oskarżonego w schronisku jest beznadziejna: „Już od roku siedzi on tam i rozmyśla – o nicości”.

  26 sierpnia 34-letni starający się o azyl mężczyzna próbował zgwałcić 34-letnią kobietę w pralni ośrodka dla uchodźców w Stralsund, mieście położonym nad Morzem Bałtyckim.

  6 sierpnia policja ujawniła, że 13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej; jak się okazuje, mężczyzna, który zgwałcił tę dziewczynkę, pochodzi z jej kraju.

  Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie „Westfalen-Blatt”, policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

  Szef policji, Bernd Flake, odparł, że milczenie miało na celu ochronę ofiary. „Będziemy kontynuować tę politykę [nie informowania publiczności], kiedy przestępstwa są popełniane w ośrodkach dla uchodźców” – powiedział.

  Podczas weekendu w dniach 12-14 czerwca 15-letnia dziewczynka przebywająca w ośrodku dla uchodźców w Habenhausen, dzielnicy w północnym mieście Bremen, była wielokrotnie gwałcona przez dwóch mężczyzn starających się o azyl. Ośrodek ten opisano jako „dom horrorów” z powodu wzrastającej przemocy między rywalizującymi gangami młodzieży z Afryki i Kosowa. W ośrodku tym przebywa 247 starających się o azyl, a ma on pojemność na 180, ze stołówką na 53 osoby.

  Tymczasem coraz częstsze staje się gwałcenie kobiet niemieckich przez azylantów. Poniżej kilka wybranych wypadków tylko z 2015 r.:

  11 września, w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskim mieście Mering niezidentyfikowany „ciemnoskóry mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim” zgwałcił 16-letnią dziewczynkę. Zaatakował ją, kiedy szła do domu ze stacji kolejowej.

  13 sierpnia policja aresztowała dwóch starających się o azyl mężczyzn z Iraku w wieku 23 i 19 lat za zgwałcenie niemieckiej 18-letniej dziewczyny za podwórkiem szkolnym w Hamm, mieście w Nadrenii Północnej-Westfalii.

  26 lipca 14-chłopiec został napadnięty seksualnie w toalecie regionalnego pociągu w Heilbronn, mieście w południowozachodnich Niemczech. Policja poszukuje „ciemnoskórego” mężczyznę w wieku 30 lub 40 lat, który ma „wygląd arabski”. Także 26 lipca 21-letni mężczyzna z Tunezji, który stara się o azyl, zgwałcił 20-letnia kobietę w dzielnicy Dornwaldsiedlung w Karlsruhe. Policja utrzymywała to przestępstwo w tajemnicy do 14 sierpnia, kiedy lokalna gazeta opublikowała tę historię.

  9 czerwca dwóch starających się o azyl Somalijczyków w wieku 20 i 18 lat skazano na siedem i pół roku więzienia za zgwałcenie 21-letniej Niemki w Bad Kreuznach, mieście w Nadrenii-Palatynacie, 13 grudnia 2014 r.

  5 czerwca 30-letni azylant z Somalii nazwany „Ali S” został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 20-letniej kobiety w Monachium. Ali odsiedział poprzednio siedmioletnią karę za gwałt i był na wolności od zaledwie pięciu miesięcy zanim zaatakował znowu. W celu ochrony tożsamości Alego S, gazeta monachijska pisała o nim pod bardziej poprawnym politycznie imieniem „Joseph T.”

  22 maja 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 55-letniej kobiety w Dreźnie. 20 maja 25-letni Senegalczyk starający się o azyl został aresztowany po próbie zgwałcenia 21-letniej Niemki na Stachus, dużym placu w centralnym Monachium.

  16 kwietnia 21-letni starający się o azyl Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny podczas festiwalu w bawarskim mieście Straubing w sierpniu 2014 r. 7 kwietnia, 29-letni azylant został aresztowany za próbę zgwałcenia 14-letniej dziewczynki w mieście Alzenau.

  17 marca dwóch starających się o azyl mężczyzn z Afganistanu w wieku 19 i 20 lat zostało skazanych na pięć lat więzienia za „wyjątkowo odrażający” gwałt na 21-letniej Niemce w Kirchheim, mieście w pobliżu Stuttgartu, 17 sierpnia 2014 r.

  11 lutego 28-letni starający się o azyl z Erytrei został skazany na cztery lata wiezienia za zgwałcenie 25-letniej Niemki w Stralsund nad Morzem Bałtyckim w październiku 2014 r.

  1 lutego 27-letni starający się o azyl mężczyzna z Somalii został aresztowany po próbie zgwałcenia kobiety w bawarskim mieście Reisbach.

  16 stycznia 24-letni imigrant marokański zgwałcił 29-letnią kobietę w Dreźnie.

  Dziesiątki innych wypadków gwałtu i usiłowania gwałtu – wypadków, w których policja poszukuje zagranicznych sprawców (policja niemiecka często mówi o nich jako o Südländer czyli „południowcach”) — pozostaje nierozwiązana. Poniżej jest tylko częściowa lista z sierpnia 2015 r.:

  23 sierpnia „ciemnoskóry” mężczyzna próbował zgwałcić 35-letnią kobietę w Dortmundzie. 17 sierpnia trzech „południowców” próbowało zgwałcić 42-letnią kobietę w Ansbach. 16 sierpnia „południowiec” zgwałcił kobietę w Hanau.

  12 sierpnia „południowiec” próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę w Hannowerze. Także 12 sierpnia „południowiec” obnażył się przed 31-letnią kobietą w Kassel. Policja mówi, że podobny incydent zdarzył się w tym samym miejscu 11 sierpnia.

  10 sierpnia pięciu mężczyzn „pochodzenia tureckiego” próbowało zgwałcić dziewczynkę w Mönchengladbach. Także 10 sierpnia „południowiec” zgwałcił 15-letnią dziewczynkę w Rinteln. 8 sierpnia „południowiec” próbował zgwałcić 20-letnią kobietę w Siegen.

  3 sierpnia mężczyzna z „Afryki północnej” zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę w biały dzień w parku w Chemnitz, mieście w Niemczech wschodnich. 1 sierpnia „południowiec” próbował zgwałcić 27-letnią kobietę w Stuttgarcie.

  Tymczasem ostrzega się rodziców, by pilnowali swoich córek. Policja w bawarskim mieście Mering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. Doradzali także kobietom, by nie chodziły same na stację kolejową z powodu bliskości schroniska dla uchodźców.

  W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia „nieporozumień” z 200 uchodźcami muzułmańskimi, zakwaterowanymi tymczasowo w budynku obok szkoły. List stwierdzał:

  „Obywatele syryjscy są głównie muzułmanami i mówią po arabsku. Uchodźcy mają własną kulturę. Ponieważ nasza szkoła jest w bezpośrednim sąsiedztwie ich miejsca pobytu, skromne ubranie powinno być noszone w celu uniknięcia niezgody. Góra lub bluzki z dekoltem, krótkie szorty lub minispódniczki mogą prowadzić do nieporozumień”.

  Miejscowy polityk, cytowany przez gazetę „Die Welt”, powiedział:

  „Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach”.

  Przewaga muzułmańskich mężczyzn wśród uchodźców/migrantów napływających do Niemiec, jest paliwem wzrostu przestępstw seksualnych w tym kraju.

  Gdzie są kobiety?
  Z 411 567 uchodźców/migrantów, którzy przybyli do UE morzem w tym roku, 72% to mężczyźni. Powyżej, kilku z setek migrantów, którzy przybyli do Monachium 12 września 2015 r.
  W sierpniu do Niemiec przybyło rekordowe 104 460 osób starających się o azyl, podnosząc całą sumę przybyłych w pierwszych ośmiu miesiącach 2015 r. do 413 535. Oczekuje się, że Niemcy przyjmą w sumie 800 tysięcy uchodźców i migrantów w tym roku, co stanowi czterokrotny wzrost w stosunku do roku 2014.

  Co najmniej 80% przybywających uchodźców/migrantów jest muzułmanami, według niedawnego oszacowania Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech (Zentralrat der Muslime in Deutschland, ZMD), muzułmańskiej grupy parasolowej z siedzibą w Kolonii.

  Ludzie starający się o azyl są w przytłaczającej większości mężczyznami. Z 411 567 uchodźców/migrantów, którzy przybyli do Unii Europejskiej morzem w tym roku, 72% to mężczyźni, 13% kobiety i 15% dzieci, według kalkulacji Agendy ds. Uchodźców ONZ. Informacja o płci przybywających drogą lądową pozostaje niedostępna.

  Spośród starających się o azyl, którzy przybyli do Niemiec w 2014 r., 71,5% osób w wieku 16 do 18 lat to mężczyźni; 77,5% w grupie wiekowej 18-25 to mężczyźni; jak też 73,5% w grupie wiekowej 25 do 30 lat, według niemieckiej statystyki migracji. Nie ma jeszcze danych za rok 2015.

  Polubienie

  • KrisT said

   co za problem każdego gwałciciela, deportować i to natychmiast! kajdanki w morde i sru….wyjdzie to taniej a nizeli utrzymywanie w UE…
   a jak nie chcą to do samolotu, spadochron i nad krajem ojczystym wywalać na zbity ryj.

   Polubienie

 4. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7176-zaczelo-sie-kolejna-gigantyczna-fala-uchodzcow-rusza-w-kierunku-europy

  Polubienie

 5. mironik said

  http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/gwarantowany-dochod-dla-kazdego-coraz-blizej,20,0,2089748.html
  no nie u nas

  Polubienie

 6. mironik said

  http://www.o2.pl/artykul/gigantyczny-rabat-dla-kosciola-dzialka-za–procent-ceny-5998036675822721a
  Gigantyczny rabat i niska cena są zgodne z prawem. Jeśli kupujący prowadzi działalność charytatywną, opiekuńczą lub oświatową, może ubiegać się o zakup nieruchomości z 98-procentową bonifikatą.

  Polubienie

 7. KnUR1 said

  Polubienie

 8. szuwaxpl said

  Europa zaczyna przechodzić radykalną przemianę i to dosłownie na każdym poziomie. Na nasz kontynent, za przyzwoleniem Unii Europejskiej, przybywa ogromna ilość muzułmanów którzy w dodatku otrzymują wszystko za darmo. Nie jest to jednak jedyny problem dzisiejszej Europy.

  Muzułmanie osiedlają się w krajach Europy Zachodniej i Środkowej. Sytuacja jest odwrotna od zamierzonej – to Brytyjczycy, Francuzi, Hiszpanie i Niemcy mają dostosować się do nowej sytuacji, nie wolno im obnosić się ze swoją religią, są przez rządy zmuszani do przyjmowania ich z otwartymi rękoma i mają jeszcze pracować i płacić podatki aby można było utrzymać niepracujących w większości przybyszów. Kobietom nie wolno nawet zgłaszać przestępstw na tle seksualnym bo niektórzy automatycznie zaczną je postrzegać jako rasistki. Zresztą policja niechętnie udziela pomocy a kobiety dodatkowo narażają się wtedy na akty zemsty.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-europie-masowo-powstaja-kolejne-meczety

  O zgrozo przyjdzie czas, kiedy muezini będą wzywać pięć razy do modlitwy,
  ale może Europa już tego w tym kształcie nie doczeka.

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   Wieś Żurawlów stała się miejscem trwającego 400 dni protestu mieszkańców przeciwko działalności koncernu Chevron, który zamierzał poszukiwać gazu łupkowego na gruntach wioski[1]. Zablokowanie dojazdu do terenu wydzierżawionego przez koncern, całodobowa, nieprzerwana okupacja miejsca planowanej budowy wiertni poszukiwawczej od 3 czerwca 2013 r. do 7 lipca 2014 r. zakończyła się sukcesem: Chevron wycofał się z terenu Żurawlowa[2]. Mieszkańcy Żurawlowa obronili swoje rolnicze ziemie, zasoby wody pitnej w postaci Głównych Zbiorników Wód Podziemnych (GZWP nr 405, 406, 407), znajdujące się na terenie, który miałby w przyszłości być objęty wydobyciem gazu łupkowego metodą szczelinowania hydraulicznego (fracking).

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Żurawlów

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Bardzo dobry materiał dotyczący H2O i jej oszczędzanie dla każdej osoby, oraz błędnego rozumowania w kraju nad Wisłą.

    Mój kolega ekscentryk kupił sobie stare gospodarstwo na Kaszubach, po imprezie miejskie dziewki zawsze chcą być pomocne przy myciu naczyń, zawsze słyszą Q wypie….. od kranu.
    Szymon zawsze im tłumaczy, że nie umieją gospodarować wodą, czyniąc (myjąc) tak jak one – jutro sucho w studni głębinowej!!!
    Dla mieszkających w mieście, nie ma problemu, skora zawsze woda leci z kranu, nie życzę jej braku, ale warto zakręcać, szczotkując zęby chociaż!

    Polubienie

   • Anna said

    eee tam, woda wylana na powierzchnię ziemi, do podlewania ogródka, mycia, prania, chlapania wyparowuje do góry i powstają chmury tam się skrapla i spada na dół w postaci deszczu i znowu mamy wodę i zasilone rzeki, dlaczego na pustynię nie pada deszcz? bo nikt nie podlewa piasku, taka oszczędność to bzdura, co innego woda z kranu do kanału, to tak nie zadziała, lepiej nabrać w miskę i chlusnąć za okno, cywilizacja jest głupia

    Polubienie

 10. szuwaxpl said

  Brak słów – taki francuski milicjant 😦 (powinien dla ciapatych zachować swoją odwagę)
  A verbis ad verbera – Od słów do rękoczynów.

  Polubienie

  • miziaforum said

   policja z całej europy z wyjątkiem Rosji ma obowiązek chronić muzułman imigrantów za wszelką cenę

   NO TAK JEST , CHRONIĆ UKRYWAĆ ZABÓJSTWA I GWAŁTY I GNOIĆ ZGWAŁCONYCH POBITYCH I OBRABOWANYCH JEŚLI TYLKO OŚMIELĄ SIĘ SKŁADAĆ PRZECIW IMIGRANTOM ZAWIADOMIENIA O POPEŁNIANYCH PRZESTĘPSTWACH , W SYTUACJACH GDZIE DOWODY SĄ NIEPODWAŻALNE UJAWNIAJĄ PRAWDĘ GDY SKŁADA POSZKODOWANY BEZ MOCNYCH DOWODÓW GDZIE TRZEBA ŚLEDZTWA SPRAWY SIĘ UMARZA A OSKARŻYCIELI ZASTRASZA POSTAWIENIEM ZARZUTÓW O RASIZM FASZYZM I WPROWADZANIE W BŁĄD ORGANÓW POLICJI

   Polubienie

   • miziaforum said

    W POLSCE TEŻ TYLKO NA RAZIE NIE WIDZICIE EFEKTÓW BO NA ULICACH DZIKUSÓW JAK NA LEKARSTWO … ALE NIEBAWEM SIĘ TO ZMIENI I ZOBACZYCIE JAK POLICJANT Z ORŁEM NA CZAPCE BĘDZIE WAS GNOIŁ I PATRZYŁ NA BRUDASA CZY KONTENT …

    Francuskie i niemieckie organizacje już zwróciły uwagę na to że w Polsce z większą gorliwością broni się interesów Imigrantów islamckich , A JESZCZE ICH FIZYCZNIE NIE MA TU

    I MÓWIĄ W PROST Z TEGO CO OBSERWUJĄ NA DZIŚ W POLSCE ZAANGAŻOWANIE POLICJI SĄDÓW I PROKURATURY JEST WIELOKROTNIE BARDZIEJ STRONNICZE NIŻ W NIEMCZECH I FRANCJI !!

    WNIOSKI WYCIĄGALI NA PODSTAWIE DONIESIEŃ PRASOWYCH GDZIE INFORMOWANO ŻE NAWET ZA MALUNKI – MURALE SĄDY SKAZUJĄ POLAKÓW !!

    Polubienie

    • miziaforum said

     TAK NIEBAWEM SIE TO ZMIENI I CZY PIS W WARSZAWIE WŁADZA CENTRALNA CHCE CZY NIE IMIGRANCI ZOSTANĄ TU SPROWADZENI ZGODNIE Z PRAWEM I PIS NIC NIE ZROBI !!

     JEST TAKA LUKA PRAWNA !! O KTÓREJ PISAŁEM JESZCZE W KOŃCÓWCE RZĄDÓW P.O PSL

     OTÓŻ MOGĄ ICH SPROWADZIĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ DO POLSKI WŁADZE SAMORZĄDOWE

     I POSZUKAJCIE SOBIE W NECIE TAKA PROCEDURA JUŻ JEST REALIZOWANA W GDAŃSKU I WADOWICACH

     A WIECIE ŻE WSZYSTKIE SAMORZĄDY GDZIE RZĄDZI PO = PSL JUŻ DOGADALI SIĘ I BĘDĄ SPROWADZAĆ DO SIEBIE IMIGRANTÓW !!!

     CHCECIE TO WAM POSZUKAM LINK Z PRAWNYMI FURTKAMI !!

     A DLA CZEGO CHCĄ TO ROBIĆ ………….. ŻEBY WKURWIĆ KACZYŃSKIEGO I POLAKÓW

     I WIEDZĄ ŻE JAK W MEDIACH POWIEDZĄ ŻE TO PIS STOI ZA SPROWADZANIEM WY UWIERZYCIE IM !!! A NIE PISOWI …… BO WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW ROZUMUJE ŻE W SPRAWIE IMIGRANTÓW TO TYLKO WARSZAWSKA WŁADZA CENTRALNA ALBO MOŻE SWPROWADZAĆ ALBO NIE MOŻE

     BŁĄD . K…… BŁĄD !!

     Polubienie

 11. miziaforum said

  Polubienie

 12. KnUR1 said

  Polubienie

 13. heniu said

  drastyczne od 18 lat isis obcina glowe

  http://theync.com/isis-new-execution.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: