Miziaforum's Blog

ALARMY BOMBOWE W CAŁYM KRAJU , CZY STOI ZA TYM KOMITET OBRONY DEMOKRACJI – K,O,D ?

Posted by miziaforum w dniu Maj 27, 2016


Seria alarmów bombowych w Polsce. Policja szuka sprawców

Centra handlowe, redakcje i urzędy w wielu miastach w Polsce zostały w piątek sparaliżowane przez ewakuacje. Powodem były alarmy bombowe wywołane przez wiadomości, jakie pojawiały się na skrzynkach poczty elektronicznej ewakuowanych miejsc. Jak dowodzi w rozmowie z Interią st. asp. Robert Opas z zespołu prasowego KGP, wszystko wskazuje na to, że była to skoordynowana akcja.

Ewakuacja TVP3 Katowice /JAROSLAW JAKUBCZAK /East News
Ewakuacja TVP3 Katowice

Alarmy bombowe

Każdy z alarmów bombowych, jaki miał miejsce w piątek, był poprzedzony wiadomością mailową, w której ostrzegano o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Takie ostrzeżenia wysłano do wielu miejsc na terenie całego kraju. Wśród nich znalazły się: centrum handlowe Silesia City Center w Katowicach, TVP3 Katowice z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, TVP3 w Olsztynie, Radio Olsztyn, Galeria Kazimierz w Krakowie, siedziba TVP we Wrocławiu i siedziba TVP w Gdańsku.

Do licznych ewakuacji doszło również na terenie Warszawy. Ewakuowano tam Giełdę Papierów Wartościowych, siedzibę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz budynek przy ul. Domaniewskiej 52, gdzie mieści się m.in. redakcja „Faktu” i „Przeglądu Sportowego”.

Więcej na temat przebiegu ewakuacji zobacz TUTAJ.

Policja wyjaśnia

Pytany przez Interię st. asp. Robert Opas z zespołu prasowego KGP, nie chce spekulować na temat winnego lub winnych alarmów bombowych. Przyznaje jednak, że wszystko wskazuje na to, iż akcja ta była skoordynowanym działaniem osoby lub grupy powiązanych ze sobą osób. Wskazywać na to miałby ten sam czas, w którym do ewakuowanych miejsc wpłynęły maile z groźbą podłożenia ładunku wybuchowego.

– Do tej pory wszystkie alarmy okazały się fałszywe. Wiązały się one jednak z bardzo rozbudowanymi działaniami policji – mówi nam st. asp. Opas. Funkcjonariusz podał nam liczbę czterech tysięcy ewakuowanych osób.

Jak zaznacza, ustaleniem tożsamości sprawcy lub sprawców zajmuje się specjalny zespół ds. cyberprzestępczości.

Funkcjonariusz z Komendy Głównej Policji dodaje, że sprawca może nie tylko usłyszeć zarzuty związane z wszczęciem alarmu, ale może również być pociągnięty do odpowiedzialności za poczynione straty finansowe.

http://fakty.interia.pl/polska/news-seria-alarmow-bombowych-w-polsce-policja-szuka-sprawcow/podglad-wydruku,nId,2209564

PYTANIE W TYTULE NIE JEST BEZPODSTAWNE , PYTANIE ZASADNICZE JAK DŁUGO PIS BĘDZIE TOLEROWAŁ KOD I JAK DŁUGO WYSKOKI KOD KTÓRE GDYBY DOPUŚCIŁ SIĘ KTOŚ INNY BYŁY BY KARANE .. W CO GRA PIS ??? POZWALAJĄC KODOWI NA BARDZO BARDZO DUŻO

PYTANIE POMOCNICZE KIM NA PRAWDĘ JEST MATEUSZ KIJOWSKI I DLA KOGO PRACOWAŁ W LATACH 1986 -1993 ………. 

 

Komentarzy 19 to “ALARMY BOMBOWE W CAŁYM KRAJU , CZY STOI ZA TYM KOMITET OBRONY DEMOKRACJI – K,O,D ?”

 1. miziaforum said

  dziwny ten kraj iii r.p służby nie interesują się skąd nagle przybywają lideży znaczących organizacji dla demokracji kraju

  BARDZO DZIWNY KRAJ !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   PRZYPOMINAM NIE JA JESTEM OD MELDOWANIA KTO Z KIM CO ROBIŁ ROBI NA SZKODĘ POLSKI …………….. OD TEGO SĄ OPŁACANI PODOBNO FACHOWCY ZA GRUBY SZMAL !!

   WIEC NIECH SIE K… WYKAŻĄ I ZAROBIĄ NA ŻOŁD !

   BO SIĘ KURWA ŚMIEJE PÓŁ ŚWIATA I 2/3 EUROPY Z POLAKÓW !

   Polubienie

 2. miziaforum said

  JA NIKOGO NIE STRASZĘ ALE !! SKORO MINISTER MSW NIE POTRAFI ZROBIĆ PORZĄDKU TU I ÓWDZIE PRZEDE WSZYSTKIM ÓWDZIE TO MOŻE PODKREŚLAM MOŻE SPOŁECZEŃSTWO SIĘ WKURWIĆ I ZROBIĆ PORZĄDEK WŁAŚNIE ÓWDZIE !! i po co ….

  TAK

  Polubienie

  • miziaforum said

   do czytelników i zaglądaczy tu , niema co się po głowie pukać i obrażać ale chyba pora abyście wy zastanowili sie choć raz nad prawidłowością w „wolnej ” Polske czyli nagłe wam prezentowanie facetów chuj wie z kąd jako wodzów różnych partii stowarzyszeń W TV a wy bezkrytycznie łykacie

   KTO Z WAS N.P WIE JAKI ŻYCIORYS PRAWDZIWY MA MATEUSZ KIJOWSKI , RTCHU PETRU GRZEGORZ SCHETYNA ????

   MOŻE 1 PROCENT WIE MOŻE !!! A RESZTA ………… A RESZTA MA W DUPIE KTO SKĄD OD KOGO ZA ILE SZARPIE TĄ POLSKĄ

   ZAINTERESUJCIE SIĘ TO K… WSTYD W DOBIE INTERNETU NA POZWALANIE SOBIE NA WSADZANIE KOGO CHCĄ GDZIE CHCĄ !!

   Polubienie

  • miziaforum said

   I NIE JEST TO ŻADNE PODBURZANIE , BO ZARÓWNO MY ! JAK I ONI DOSKONALE WIEMY ZE 95% POLAKÓW NIE ZROBI NIC NAWET JAK IM WE WŁASNEJ KUCHNI WYDYMAJA MATKĘ RODZONĄ !!

   ALE MY WIEMY ZE 5% Z 38 000 000 POLAKÓW TO WYSTARCZAJĄCA ILOSĆ ABY RAZ NA ZAWSZE ZROBIĆ PORZĄDEK Z BANDĄ SKURWESYNÓW ZDRAJCÓW ZŁODZIEI I ŻULI , JUZ BYŁO NADSTAWIANIE 2 POLICZKA WYBACZANIE GRUBE KRESKI …..

   I NIKT Z TYCH 5% NIE BEDZIE PYTAŁ TYCH 95% CZY MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA .. MIELI 27 LAT II R.P
   A TERAZ BĘDZIE SADZANIE DUPĄ NA PIEC ! CAŁEJ SZANOWNEJ WIĘKSZOŚCI DUPKÓW I ASEKURANTÓW

   Polubienie

 3. KnUR1 said

  Już się doigraliście tylko nie wiecie

  Polubienie

 4. szuwaxpl said

  Do instytucji w całej Polsce trafił mail, w którym zapowiedziano zamachy bombowe. Informacje taką otrzymały m.in. oddziały regionalne telewizji publicznej oraz jednej ze stacji prywatnych. W Warszawie groźby wysłano też do biura Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Giełdy Papierów Wartościowych – obydwa obiekty ewakuowano. Ewidentnie ktoś próbuje wywołać panikę. Czy ma to związek ze zbliżającym się szczytem NATO w Warszawie oraz Światowymi Dniami Młodzieży?

  „W waszych budynkach podłożono bomby zapalające z białego fosforu, będzie masakra. Uciekajcie!!!” – mail o takiej treści trafił m.in. do regionalnych oddziałów Telewizji Polskiej oraz TVN.

  Jaja zaKODowane w bardzo słonej wodzie.

  Polubienie

  • miziaforum said

   NIE MA TO ZWIĄZKU Z ŻADNYM NATO A MA ZWIĄZEK Z BRAKIEM UMIEJĘTNOŚCI RZĄDZENIA PAŃSTWEM PRZEZ PIS ….. PROSTE ?

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Ślązak88 ZnZ tak napisał:

    Wyjaśnienia, które na razie przychodzą mi do głowy to:

    Wariant „A”

    UE, Soros, KOD i tym podobne ośrodki starają się pokazać, iż obywatele są rzekomo tak niezadowoleni z obecnych władz, że w akcie desperacji uciekają się do ataków terrorystycznych.

    Wariant „B”

    Obecna władza stosuje tego rodzaju fałszywe flagi w celu uzasadnienia ustawy antyterrorystycznej.

    Wariant „C”

    Doszło do jakiegoś porozumienia państw słowiańskich, które chcąc całkowicie odciąć się od wpuszczania do Europy Centralnej i Wschodniej islamistów i tym samym planują potężną i krwawą operację fałszywej flagi detonując ładunki podczas Dni Młodzieży i zwalając winę na imigrantów. Mógłby to być pomysł również wyłącznie polskiego rządu bez udziału innych; niechętnych islamistom władz.

    Wariant „D”

    (W ten akurat sam nie wierzę za bardzo.) Zamachy są faktycznym ruchem oddolnym.

    Polubienie

  • Anna said

   HGW też zasiewa niepokój ogłaszając, że pielgrzymów w Dni Młodzieży będzie o połowę mniej niż się spodziewano.

   Polubienie

 5. marek said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/521767,poligamia-w-szwecji-przez-uchodzcow.html

  Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. kacperkias said

  ZDJETO NOWE TABLICE : http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/policja-usunela-poprawione-tablice-z-grobow-zbrodniarzy-z-upa-w-pikulicach

  Polubienie

 8. zagrypiona said

  u mnie w miescie w ciagu dwoch dni byly dwa alarmy bombowe na dworcu. pewnie po 1 czerwca wszystko ustanie i rzad odtrabi sukces.

  Polubienie

 9. Ferdydurek. said

  PIS Sprowadzil z USA Specjalistow od atakow terrorystycznych pod falszywa flaga aby sprowokowac wojne z Rosja . Mozemy sie wiec teraz spodziewac z narastajaca seria roznych prowokacji

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: