Miziaforum's Blog

Ustawa antyterrorystyczna 2 sytuacje gdy bez zgody sądu ZROBIĄ Z TOBĄ CO ZECHCĄ I NIE ZAPŁACĄ ZA ZNISZCZENIA !

Posted by miziaforum w dniu Maj 23, 2016


WYMIENIŁEM TU TYLKO 2 PUNKTY KTÓRE SĄ ZWYKŁYMI FASZYSTOWSKIMI „PRAWAMI”

Blokowanie stron internetowych

ABW będzie mogła zablokować na 5 dni stronę internetową – bez zgody sądu. Wygląda to tak, że w „przypadkach niecierpiących zwłoki, jeżeli mogłoby to spowodować zdarzenie o charakterze terrorystycznym”, szef ABW może zwrócić się o zgodę do prokuratora generalnego, a po jej uzyskaniu ma prawo do wydania zarządzania o zablokowaniu konkretnych stron www lub usług. Albo może zażądać od administratora wprowadzenia takiej blokady.

W takim przypadku – już po wprowadzeniu blokad – ABW będzie mieć obowiązek wystąpienia do sądu o wydanie postanowienia w tej sprawie. Jeśli sąd – a ma na to 5 dni od dnia wprowadzenia blokady – podzieli argumenty służb, to ona pozostaje. A jeśli nie, to ograniczenie ma zniknąć. Zapis – na pierwszy rzut oka – pozwalałby blokować strony z instruktażami dla terrorystów bądź zdjęcia z aktów terroru. Jak jednak zachowałyby się służby ws. takich stron jak na przykład miziaforum lub wiele innych ?

I PRZYKŁAD OSTATNI WYMUSZANIE NA MEDIACH OPUBLIKOWANIA INFORMACJI NA TEMAT PODERŻNIĘCIA GARDŁA POLAKOWI W GOERLITZ , które robiłem ja aby ta informacja do was dotarła

https://miziaforum.wordpress.com/2016/05/19/zgorzelec-pilne-2-syryjskich-azylantow-poderznelo-gardlo-polakowi-w-bialy-dzien-w-city-center/

STANIE SIĘ NIE MOŻLIWE I BLOG KTÓRY BĘDZIE TO PRÓBOWAŁ ROBIĆ ZOSTANIE ZABLOKOWANY !!! dla tego że taka informacja podgrzewa już napięte relacje Europejczycy NACHODŹCY !! I ZATEM PODPADA SPOKOJNIE POD PREWENCJE ANTY TERRORYSTYCZNĄ , BO CZYŻ TAKA INFORMACJA TEORETYCZNIE NIE MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ DUŻYCH SPONTANICZNYCH MANIFESTACJI I ZAJŚĆ ULICZNYCH ? MOŻE !!

– Łatwo można sobie wyobrazić zablokowanie nie tylko pojedynczych komentarzy, ale też całych portali społecznościowych, blogów czy e-wydań gazet

KONFISKATA I ROZPORZĄDZANIE MIENIEM OBYWATELA , BEZPŁATNIE 

W razie aktu terroru służby będą mogły zarządzić przymusową ewakuację osób i mienia z obszaru zagrożonego aktami terroru. A także – co istotne – zażądać nieodpłatnego korzystania z czyichś nieruchomości lub mienia, jeśli służby uznają to za konieczne w akcjiantyterrorystycznej. Mogą też żądać od instytucji, firm i ludzi pomocy oraz wydawać im polecenia.

Już po akcji wymierzonej w terroryzm odpowiedzialność za straty ma ponosić Skarb Państwa, ale na podstawie Kodeksu Cywilnego, a procesy mogą trwać latami.

CZYLI SPALĄ CI NA PRZYKŁAD DOM , LUB ROZBIJĄ SAMOCHÓD ….. realia sądowych procesów cywilnych Państwo kontra obywatel ZNACIE PRAWDA ?

Ograniczenie wolności zgromadzeń

Ustawa definiuje cztery stopnie zagrożenia terrorystycznego. Po wprowadzeniu trzeciego lub czwartego stopnia alarmowego szef MSW może – samodzielnie lub na wnioski szefów ABW i Komendanta Głównego Policji – zakazać zgromadzeń publicznych i imprez masowych. Samorządy będą wtedy mieć obowiązek odmawiać obywatelom zgód na odbycie zgromadzeń publicznych. Mogą też zdecydować o przerwaniu jakiejś imprezy masowej. Zastrzeżenia ma rozpatrywać sąd.

A TO POZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA PATRZ ZAJŚCIA WE WROCŁAWIU SPRAWA ZABÓJSTWA MŁODEGO CZŁOWIEKA PRZEZ POLICJE …..

ZA 30 DNI STANIE SIĘ TA USTAWA OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM !!

 

Komentarzy 12 to “Ustawa antyterrorystyczna 2 sytuacje gdy bez zgody sądu ZROBIĄ Z TOBĄ CO ZECHCĄ I NIE ZAPŁACĄ ZA ZNISZCZENIA !”

 1. miziaforum said

  ad blokady stron internetowych moze ona nastąpić natychmiast …..
  dotyczy wszystkich stron działających na polskich serwerach ., bedą całkowicie niewidoczne w necie

  natomiast n.p wordpress będzie widoczny po blokadzie na całym świecie z wyjątkiem Polski

  Polubienie

 2. miziaforum said

  🙂 ZA PISU MIAŁ BYĆ KONIEC III R.P ………. A NA RAZIE TO JEST KONIEC NAWET NAMIASTKI WOLNOSCI JAKA BYŁA ZA BANDYTÓW Z PO – PSL

  NO ALE POLACY MUSZĄ SIĘ PRZEKONAĆ NA WŁASNEJ DUPIE ŻE PIS PO JEDNO ZŁO !!

  Polubienie

 3. miziaforum said

  NO DOBRA IDĘ PORZUCAĆ SMUZAKIEM BO UPAŁ I !!!

  Polubienie

 4. miziaforum said

  i coś jeszcze ale sobie poszukać musicie sami ……… DLA CZEGO PREZYDENT WROCŁAWIA NA WASZYCH OCZACH ROBI Z MIASTA TWIERDZĘ ?!

  festung breslau ?

  PRZYPADKOWE 🙂 ZABÓJSTWO CHŁOPAKA ……… OCZYWIŚCIE 🙂

  BOMBA W NOCNIKU 🙂 KTÓRA BYŁA TAK SKONSTRUOWANA ŻE MOGŁA CO NAJWYŻEJ ZASMRODZIĆ TYLKO OKOLICE SMRODEM PRZYPALONEGO CUKRU 🙂

  bomba straszna eksplodowała w dniu GŁOSOWANIA W SEJMIE USTAWY ANTYTERRORYSTYCZNEJ , JESZCZE PRZED SAMYM GŁOSOWANIEM ?!

  A TERAZ 🙂 WEZWANO DO TWIERDZY NA CZAS NIE OKREŚLONY PONAD 500 MUNDUROWYCH POLICJANTÓW !!! PONAD 30 POLICJANTÓW Z NIEMIEC ???!!!

  PO CO ???

  a pytanie co ma się wydarzyć właśnie we Wrocławiu

  Polubienie

  • miziaforum said

   JESZCZE WAM PODPOWIEM STRASZNY BOMBER BEDZIE UKAZANY W OSOBIE KIBICA ………….. JAKIEGO KLUBU ……….. I CZŁONKA JAKIEJ ORGANIZACJI ???

   NO !! TO PYTANIE !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    POWIADAM WAM 🙂 ZE TO WŁAŚNIE ZA RZĄDÓW PIS NARODOWE ORGANIZACJE BEZ KORZENI Z OKRĄGŁEGO STOŁU ZOSTANĄ OSĄDZONE ROZWIĄZANE I OSADZONE W PIERDLACH …. JAKO TERRORYŚCI , FASZYŚCI I co tam da się komuś dokleić do wyroku !!

    już dawno to napisałem , no ale czekajcie niedowiarki
    ==========================================

    DOBRA ZNÓW SPADAM NA RYBKI …

    Polubienie

 5. KnUR1 said

  Fajnie żyć w kraju gdzie nie trzeba się wstydzić durnych wypowiedzi ludzi mianujących się doktoratami pełniących najwyższe funkcje ministrów decydujących o naszych losach. Polecam świeży dokument:


  (może ktoś dorzuci polskie napisy specjalnie dla polskiego ministra Konstantego R.)

  W filmie są rozmowy z wieloma badaczami zajmującymi się tymi sprawami naukowo – w tym z „naszym” Maciejem Goniewiczem, który aktualnie pracuje w USA, w Roswell Park Cancer Institute.

  Polubienie

 6. mironik said

  dowcipa słyszałem:

  Czym się różni Kaczyński od Ewy?
  Ewa roz…ła raj, Kaczyński kraj

  Polubienie

 7. szuwaxpl said

  Nowy prezydent – stare rządzenie!
  Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o zasadach pobytu i przemieszczania się wojsk obcych na terytorium RP – poinformowała Kancelaria Prezydenta.

  Nowa ustawa umożliwia obcym wojskom użycie polskiego terytorium lub przestrzeni powietrznej do podjęcia działań mających na celu „udzielenie pomocy Rzeczypospolitej Polskiej lub innemu sojusznikowi w sytuacji konieczności”.

  Jednym z założeń ustawy jest m.in. możliwość nadania siłom obcych państw takich samych uprawnień jak te, które przysługują polskiej armii.

  W ustawie czytamy:

  Zgodę na pobyt wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w ramach wzmocnienia wojskowego Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej przez stronę wysyłającą w operacjach wojskowych prowadzonych na terytorium RP w czasie pokoju wydaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Ministra Obrony Narodowej skierowany po uzyskaniu zgody Prezesa Rady Ministrów.
  „Uważam , że jest to PiSowska wersja ustawy 1066, o bratniej pomocy” – stwierdził z kolei poseł Robert Winnicki.

  No i z tej strony, przy okazji inny problem, właściwie mega problem dla Polaków.
  http://www.polishclub.org/2016/05/22/dr-dariusz-maciej-grabowski-bronmy-naszych-mieszkan-i-domow/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: