Miziaforum's Blog

5000 Tureckich żołnierzy będzie stacjonowało w Polsce w ramach wsparcia wschodniej flanki NATO !

Posted by miziaforum w dniu Maj 22, 2016


To co w tytule to pytanie , które powinno sprowokować do szukania już teraz zanim dowiedzą się o tym niedługo tak zwani Polscy zwolennicy sprowadzania do Polski obcych wojsk szczególnie ci którzy wierzą święcie że NATO przyśle do Polski w ramach tak zwanego „wzmacniania wschodniej flanki NATO w Europie wschodniej ..

MAŁY PSZTYCZEK W ZAROZUMIAŁY NOS POLSKICH WYZNAWCÓW WSZECHMOCNEGO USA I ŚLEPEJ WIARY W UCZCIWOŚĆ USA W STOSUNKU DO POLSKI 

WIĘCEJ NIC NIE NAPISZĘ , POCZEKAM I POPATRZĘ…

NO POLSKIE JANKESY DO ROBOTY SZUKAĆ SZPERAĆ INFORMACJE !!

TURECKA ARMIA TO WOJSKA NATO …..

pytanie czy Polacy żądając wsparcia wojskami NATO będą mogli wybrzydzać , kto może a kto nie może stanowić tego wsparcia w Polsce 

Komentarzy 29 to “5000 Tureckich żołnierzy będzie stacjonowało w Polsce w ramach wsparcia wschodniej flanki NATO !”

 1. miziaforum said

  i nie jestem ruskim agentem 🙂 to tak na zapas powiem

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Miziak, Chojecki i inne kreatury tego typu już zadecydowały kto jest a kto nie jest ruskim szpionem, także wiesz. ;D

   A pytanie z tematu rzeczywiście zatrważające. Jednak przeciętny Polak nie zastanawia sie nad takimi ‚niuansami’. Przeciętny Polak to nawet pewnie nie wie jakie państwa wchodza w skład nato. Będzie tak jak ze Stalinem. Stalin i sowieci tez mieli nam pomóc, przeciw hitlerowi, a wyszło jak zawsze. Historia lubi i musi sie powtarzac bo ciagle rządzą nią te same mechanizmy.

   Polubienie

   • miziaforum said

    odsyłam do wojskowej prasy niemieckiej , skąd ci turcy w polsce ……. więcej nie napiszę , tylko tyle ze w zamian za wizy do uni merkel chce coś jeszcze od turków ……… a bazy usa merkel chce mieć u siebie !!! tylko i wyłącznie , i PYTANIE KTO MA WIĘCEJ DO POWIEDZENIA W NATO DUDA I KACZYŃSKI CZY MERKEL

    I CO POLACY POWIEDZĄ ŻE TURKÓW TO ONI NIE CHCĄ , NIEMCÓW TEŻ NIE

    TURECKA ARMIA TO ARMIA NATO !!! I RASISTOWSKIE PRZEBIERANIE W ŻOŁNIERZACH KTÓRE ROBIĄ POLACY JEST CO NAJMNIEJ NIE NAMIEJSCU I MOZE SKOŃCZYĆ SIĘ ŻE PRZYŚLĄ TU …… NIKOGO

    BO TAK NA SERIO WŁASNIE O TO MERKEL CHODZI !!! NIKOGO A NIECH WINA BEDZIE ZNÓW POLAKÓW RASISTÓW KTÓRYM ŚMIERDZI ŻOŁNIEŻ NATO TYLKO DLA TEGO ŻE JEST TURKIEM 🙂

    OJ DURNY TEN KRAJ POLAND A LUDZIE POCHUJALCE

    dodam to nie ja mam czytać prasę niszową wojskową Niemiecką tylko służby !!! polskie

    KOLEJNA ŻENUA !!!!!!!!!!

    Polubienie

 2. miziaforum said

  no a teraz weżcie sobie dużą szklankę zróbcie mocnego drina

  ZAŁÓŻCIE SŁUCHAWKI WŁĄCZCIE TO

  I MYŚLCIE ILE TO JUŻ RAZY W HISTORII POLAKÓW WYRUCHALI NA SUCHO KOLEDZY !!! SZCZEGÓLNIE CI ZACHODNI KOLEDZY , ALE MOŻECIE POMYŚLEĆ WŁAŚCIWIE O WSZYSTKICH SOJUSZACH

  Polubienie

 3. Lokis said

  No jak to przecież rząd zamawiał 4000 amerykańskich komandosów , a nie Turków

  Polubienie

 4. jukon said

  NIE 5000 Tureckich żołnierzy TYLKO „1066”

  Polubienie

 5. GłupiecBłazen said

  Co Ci po wiedzy skoro nic z nią nie robisz? Po ch Ci klucz skoro nie chcesz otwierać drzwi?
  Nie szokują mnie te wieści. Ostatnio Turcja niepostrzeżenie wkroczyła w szeregi „naszych przyjaciół”. Poklepujemy się po pleckach, komplemenciki jacy to nie jesteśmy ważni i że odegramy ważną rolę. Ale to mnie rozśmieszyło do łez, serio :

  „- Wojna w Europie byłaby dla Ameryki nieporównanie bardziej kosztowna niż utrzymywanie naszej stałej obecności wojskowej na tym kontynencie – wyjaśniał mi Wess Mitchell, szef waszyngtońskiego think tanku CEPA. Faktycznie, nawet wojna z małym Irakiem pochłonęła prawie bilion dolarów – w samych kosztach operacyjnych.”

  Muszę tłumaczyć czy sami znajdziecie „leci, kabarecik” ?

  Polubienie

  • GłupiecBłazen said

   Nie no hit za hitem. Prawie jak „Gold classic rock ballads Vol Sieę”
   – NATO musi być ostrożne wobec działań podejmowanych na Ukrainie, bo to może spowodować kryzys i sprowokować Rosję.

   – NATO w Warszawie podejmie decyzję o podniesieniu liczby „NIE_STAŁYCH” grup wojskowych na terenie NATO ( oczywiście chodzi o nas)
   (reklama)
   – NATO nie widzi w Rosji bezpośredniego zagrożenia. Wzmacnia swoją obecność aby pokazać, że będzie bronić swoich sojuszników ale dalej będzie prowadzić dialog z Rosją. – znacie to ” gdy ktoś Ci proponuje pokój, szykuj się do wojny”?
   – USA chce wzmocnienia państw czołowych NATO oraz Ukrainy.
   (po reklamie)
   A więc to wzmocnienie to jakieś 266%. Z 15 tys. do 40 tys. Plus rozlokowanie sprzętu ciężkiego dla amerykańskiej dywizji w liczbie 15 – 20 tys. ( gdyby musieli przybyć
   No i pokojowe, bez prowokacji, taki dialog zwykły :
   – Ostatnia sesja będzie spotkaniem Komisji NATO-Gruzja. Ma ona dokonać przeglądu pakietu wsparcia dla tego kraju oraz przedyskutować dalszy rozwój współpracy.

   Od takie tam i nic więcej.
   Acha i jeszcze jedno. Wzmocnienie flnaki wschodniej NATO nie zawdzięczamy ciężkim staraniom PISu ale jego próbom storpedowania tego zabiegu wypowiedziami „nie bedą nas uczyli demokracji ludzie którzy swój kraj zbudowali raptem w XVIII w.” „odchodzimy w relacjach z USA od murzyńskości”. Ale dobry Wuj Sam puszcza to mimo uszu i wyśle nam w przyszłym roku brygadę pancerną.
   – Warszawa będzie gościła szczyt państw NATO –
   „””””””””””””””””””NAjwiększegO, NAjTrwAlszegO i NAjskuTeczniejszegO sysTemu ObrOnnegO jAki zNA świAT”””””””””””””””””””””””””

   A ta głupia Rosja postawiła swoje państwo tak blisko baz (x3naj) NATO, cóż za bezmyślna rosyjska prowokacja i pycha!

   Polubienie

  • jukon said

   „Co Ci po wiedzy skoro nic z nią nie robisz? Po ch Ci klucz skoro nie chcesz otwierać drzwi?
   Nie szokują mnie te wieści”
   Nie szokuje cię to że, wszyscy pokazują lub chcą być „wszystkowiedzący i w ogóle jacy to nie są” ?
   „na co mi ich wiedza jak nie ma z niej pożytku”

   Polubienie

   • miziaforum said

    JA OSOBIŚCIE STOSUJE SWOJA WIEDZĘ DLA SIEBIE I CZUJE SIĘ SWIETNIE NIEMAM ŻADNYCH PROBLEMÓW I 100 % TEGO CO WKURWIA CIEBIE MNIE NIE DOTYCZY , BO STOSUJE SIE DO WŁASNEJ WIEDZY 🙂 i daruj sobie te obrazki bo są uciażliwe

    Polubienie

    • jukon said

     i daruj sobie te obrazki bo są uciażliwe- ok. wiedza to nie wszystko…jeśli nie ma w niej mądrości, to i nie ma z niej pożytku.

     Polubienie

    • jukon said

     🙂

     Polubienie

    • jukon said

     tak jakbyś „widział zdarzenie – wiedza” ale, czy „z tej wiedzy wyciągasz właściwe wnioski by mądrze postąpić w danej sytuacji? – mądrość”
     masz racje „JA OSOBIŚCIE STOSUJE SWOJA WIEDZĘ DLA SIEBIE” masz racje… czy „stosujesz właściwie-mądrze, swoją wiedzę względem innych i odwrotnie?”

     Polubienie

 6. mentronik said

  ” Moja szczerze umiłowana córko, okres Ucisku trwający trzy i pół roku rozpocznie się w grudniu 2012 roku.

  Będzie to okres, kiedy antychryst pojawi się, jako wojskowy bohater.

  (,,,) Antychryst będzie najważniejszym człowiekiem, który zza kulis będzie pociągał za sznurki. Potem ujawni się i będzie postrzegany, jako mediator pokojowego planu”. –

  20.07.2012

  Warto więc baczniej przyjrzeć się uczestnikom konferencji, mam niejasną myśl, że może on znaleźć się właśnie w tym ” szacownym gronie”, o ile oczywiście media będą łaskawe takie informacje przekazać „pospolitemu ogółowi”.

  Już wczoraj późnym wieczorem czytałam Twój komentarz i od razu coś mnie poruszyło, a dziś nagle przypomniałam sobie te fragmenty Orędzia. Mam wrażenie, że to nie przypadek, dlatego od razu dzielę się z wami moimi spostrzeżeniami.

  Do tej pory sądziłam, że antychryst będzie osobą, błyskotliwym dowódcą, który da się poznać w trakcie jakiś działań zbrojnych.

  Teraz być może okazać się, że będzie tą osobą, której przemyślny w szczegółach plan zaprowadzenia pokoju na Bliskim Wschodzie, zwróci uwagę świata na siebie.

  Może ta konferencja będzie momentem ukazania się oficjalnie antychrysta, zwrócenia na niego uwagi.

  I kolejny fragment Orędzia, który być może na to wskazuje:

  ” Uważajcie teraz jak człowiek pokoju przedstawi się światu. Będzie widziany jak kreuje pokój na Środkowym Wschodzie” – 06.03.2012

  Podobnie było z ustąpieniem BXVI. Spodziewałam się po lekturze Księgi Prawdy, zupełnie czegoś” innego”. Ni stąd, ni zowąd słyszę w TV, że papież BXI abdykował.
  Wtedy to było dla mnie sporą niespodzianką i teraz może się okazać, że taki właśnie scenariusz jest możliwy do przyjęcia. Nie jakieś sukcesy w terenie, a błyskotliwy plan, ukazany jak by nie było politykom połowy świata.
  Powinniśmy uważnie śledzić w mediach wszystko, co o tej konferencji będzie się mówiło, bo może się okazać, że to będzie kluczowe wydarzenie, które zapoczątkuje wszystkie inne w przestrzeni tym razem politycznej świata.

  Polubienie

  • mentronik said

   http://paruzja.info/pl/oredzia-przeglad/33-grudzien-2012/704-25-12-2012-19-20-bedzie-wielki-potop-zobaczycie-tez-mniejsze-powodzie-w-innych-krajach

   Moja szczerze umiłowana córko, Mój Plan Zbawienia dla świata rozpoczął się w Moim czasie, w dniu 22 grudnia 2012 roku.

   Ten czas na świecie należy do Mnie, gdy zbieram w jedno wszystkie dzieci Boga, bowiem wielka bitwa się rozpoczyna.

   Ten okres wielkiego ucisku będzie trwać jakiś czas. Wojny będą się rozszerzać, aż do wypowiedzenia wielkiej wojny i świat się zmieni.

   Jeśli do daty 2012-12-22 dodamy 1260 dni (3,5 roku) to mamy dokładnie 4 czerwca 2016

   Polubienie

  • GłupiecBłazen said

   – Jest dzisiaj na pewno jedna dobra wiadomość dnia, a mianowicie dostaliśmy dzisiaj od rządu amerykańskiego informację, że nasze zamierzenia, które wyraziliśmy m.in. we wspólnej deklaracji bukareszteńskiej przywódców państw Europy Środkowo-Wschodniej, właściwie są już w trakcie realizacji – podkreślił.
   – Amerykanie oświadczyli dziś, że do Europy Środkowo-Wschodniej zostanie wysłana brygada wojsk amerykańskich, pancerna, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt. To bardzo ważna zapowiedź. To pierwsze od końca zimnej wojny tego typu działanie ze strony USA – podkreślił prezydent.” – prezydent Andrzej Duda.

   Ciekawa zbieżność z „pokój środkowy-wschód” i „Europa środkowo-wschodnia”

   Polubienie

 7. mentronik said

  „Naszym celem jest imigracja do Europy 1 500 000 Murzynow i Arabow rocznie w celu stworzenia w Europie jasnobrazowej rasy ludzi o przecietnym IQ 90, wystarczajaco inteligentnej zeby pracowac, ale zbyt glupiej, zeby cokolwiek zrozumiec” – Thomas P.M. Barnett (amerykański geostrateg militarny)

  Polubienie

 8. mentronik said

  Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

 10. mironik said

  http://www.o2.pl/hot/turcja-sle-do-europy-prostych-robotnikow-i-kaleki-5996254872580737a

  Polubienie

 11. heniu said

  odnosnie turcji to podobno jest planowana inwazja na europe milionowej armii tureckiej wraz z iranem 3 miliony zolnierzy oraz atak chin na rosje czyzby te 5 tysiecy weszlo bez zadnego wystrzalu do polski?

  Polubienie

  • KrisT said

   te „podobno” było podobno planowane po zazyciu grzybków halucynogennych….
   juz widzę jak persowie razem z turkami idą na europę…….. 🙂

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Teraz tak sie na swiecie porobilo, ze pod wplywem grzybow lub nie, rozni zawieraja rozne dziwaczne uklady i pakty.Kto wie, co jeszcze sie moze zdarzyc, czego nikt nie przewidzial.A podobno chca zalegalizowac grzyby halucynogenne dla jakichs celow terapeutycznych.To dopiero beda wariaty latac po ulicach i sie bic ze soba.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: