Miziaforum's Blog

Kościół Katolicki w Polsce ŻĄDA DELEGALIZACJI ONR .. ? ŻĄDANIE UDOWODNIENIA PRZESTĘPSTW TO PIERWSZY KROK !!

Posted by miziaforum w dniu Maj 17, 2016


CI CO CZYTAJĄ MOJEGO BLOGA OD DAWNA WIEDZĄ I CZYTALI ART. Z PRZED KILKU LAT 

A KONKRETNIE NAPISAŁEM TAK … TO PIS I JAROSŁAW KACZYŃSKI JAK DOJDĄ DO WŁADZY , ZLIKWIDUJE ONR I RUCHY NARODOWE A NARODOWCY BĘDĄ SIEDZIEĆ W WIĘZIENIACH !!

JESTEM CIEKAW CZY ONR , BĘDZIE UKRYWAŁ ŻE TO K.R.K CHCE ICH UKRZYŻOWAĆ ZA WSZELKĄ CENĘ NAWET NA PODSTAWIE WYMYŚLONYCH DOWODÓW .. 

proszę czytać !!

 

Prokuratura Rejonowa Białystok-Południe wszczęła dochodzenie w sprawie obchodów 82. rocznicy powstania ONR, zorganizowanych przed miesiącem w tym mieście. Decyzję podjęła po postępowaniu sprawdzającym. Na jej zlecenie policja przesłuchuje świadków.
Szef tej prokuratury Wojciech Zalesko poinformował, że podjęta została decyzja o wszczęciu dochodzenia w celu sprawdzenia, czy doszło do propagowania faszyzmu lub znieważenia na tle narodowościowym czy wyznaniowym.
Zachodzi konieczność dokonania pewnych czynności, których my nie mogliśmy zrobić w ramach postępowania sprawdzającego
—powiedział.
Dodał, że chodzi np. o przesłuchania świadków. Pod nadzorem prokuratury czynności będzie wykonywała policja. Ile czasu potrwa postępowanie, na razie nie wiadomo.
Chodzi przede wszystkim o marsz, który był jednym z punktów obchodów ONR zorganizowanych w Białymstoku 16 kwietnia. Według szacunków policji, wzięło w nim udział ok. 400 osób, incydentów nie odnotowano.
Według publikowanych w mediach nagrań z niektórych fragmentów marszu, jego uczestnicy krzyczeli m.in.: „My Europę obronimy, islamistów nie wpuścimy, „Narodowy radykalizm”, „Polacy przeciw imigrantom”, „Śmierć wrogom ojczyzny” czy „Wielka Polska katolicka”.
Marsz był poprzedzony mszą św. w białostockiej katedrze, wieczorem działacze ONR zorganizowali koncert zespołu propagującego treści faszystowskie i rasistowskie, wynajmując w tym celu klub studencki Politechniki Białostockiej.
Obchody odbiły się szerokim echem w mediach. Kuria Archidiecezjalna wydała oświadczenie z przeprosinami wobec tych osób, które poczuły się dotknięte „zachowaniem członków ONR w katedrze białostockiej”, zaś przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki wyraził „zdecydowaną dezaprobatę” dla wykorzystywania świątyni do głoszenia poglądów obcych wierze chrześcijańskiej.
Władze politechniki tłumaczyły się, jak doszło do wynajmu studenckiego klubu na imprezę ONR. Własne postępowanie prowadzi Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Zaniepokojenie wzrostem aktywności skrajnej prawicy w regionie wyrazili przedstawiciele mniejszości narodowych. Mówili o tym na dorocznym spotkaniu z wojewodą podlaskim, które miało miejsce kilka dni po obchodach ONR.
Sama organizacja zapewniała w wydanym oświadczeniu, że w czasie jej obchodów w Białymstoku nie doszło do naruszenia prawa.
ann/PAP – źródło 

JAK WIDZICIE NA CZERWONO WYTŁUSZCZONE PO OBCHODACH ONR , POLICJA ZAMKNĘŁA SPRAWĘ RAPORTEM – NA MARSZU NIE BYŁO ŻADNYCH INCYDENTÓW O CHARAKTERZE NIE ZGODNYM Z PRAWEM !!!!

I ZA CHWILKĘ MACIE ŻE POLICJA  WYKONUJE PRZESŁUCHANIA ŚWIADKÓW NA ZLECENIE  KOGO ??????????? ABY JEDNAK SPRAWDZIĆ CZY NIE DOSZŁO DO ZŁAMANIA PRAWA … I TO JESZCZE KONKRETNE CZYNY SĄ WSKAZANE , JAKIE POLICJA MA ODSZUKAĆ W ZEZNANIACH ŚWIADKÓW NAGRANIACH OPERACYJNYCH IMPREZY !!

TOŻ TO NAKAZ  !! ZNALEŚĆ MI TU KURWA ZACHOWANIA PRZESTĘPCZE !!

I UWAGA TEGO PAP NIE PISZE POLICJA NIE POWIE I PROKURATURA NIE POWIE !!

ALE ZAINTERESOWANY ONR MÓGŁ BY SIĘ DOWIEDZIEĆ NA CZYJ WNIOSEK WPŁYNĘŁO TO POLECENIE SZUKANIA DOWODÓW PRZESTĘPSTW KTÓRYCH SAMA POLICJA W SWOIM RAPORCIE PO IMPREZIE NIE WYKAZAŁA !!!

 

TAKIEGO SZUKANIA WINY I DOWIEDZENIA JEJ ONR , ZLECIŁA  MIEJSCOWA KURIA BISKUPIA K. R. K !!!

nie napiszę dokładnie ale wiecie zapewne która i który biskup krk TEGO ŻĄDA

 

Komentarzy 31 to “Kościół Katolicki w Polsce ŻĄDA DELEGALIZACJI ONR .. ? ŻĄDANIE UDOWODNIENIA PRZESTĘPSTW TO PIERWSZY KROK !!”

 1. miziaforum said

  NO TO MAMY TO CO ZA KOMUNY SIĘ ROBIŁO .. DAJCIE CZŁOWIEKA A PARAGRAF SIĘ ZNAJDZIE

  JA PIERDOLĘ TAKĄ III R.P …

  Polubienie

  • miziaforum said

   KIEDYŚ ŻĄDALI TEGO SEKRETARZE PZPR DZIŚ …….. BISKUPI !! KRK !!

   CO TO KURWA JEST ?
   JA NIE JESTEM FANEM ONR

   ALE DO KURWEJ NEDZY JAKIEŚ ZASADY CHYBA MUSZĄ BYĆ , NO CHOĆBY POZORY PRAWA ,

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Byli przy okraglym stole?.Byli, wiec trzymaja sie stolu i reszte maja gdziesik, byle zapewnic sobie to, co odzyskali, bo jak podskocza, to im odetna koryto i zostana goli i weseli jak narod.Blizsza cialu koszula.

    Polubienie

  • miziaforum said

   I JAK WYNIKA Z TREŚCI WINĘ I INCYDENTY UDOWODNIĄ NIE RAPORT POLICJI PO IMPREZIE I NAGRANIA AV OPERACYJNE ALE JACYŚ ŚWIADKOWIE !!!

   TAKKK ŚWIADKOWIE , CIEKAWE CÓŻ TO BĘDĄ ZA ŚWIADKOWIE TAK WIARYGODNI ,ŻE BARDZIEJ WIARYGODNI NIŻ CAŁA POLICJA KTÓRA TAM BYŁA I NAGRANIA POLICYJNE

   TEŻ CHUJA WARTE BĘDĄ W OBLICZU TEGO CO ŚWIADKOWIE POWIEDZĄ !!!!!!!!!!

   KURWA NAWET UBECY I MBP ZA RADKIEWICZA DBALI ABY W PAPIERACH BYŁ POZĄDEK I ZEZNANIA PODPISANE !! nie ważne jakimi metodami ale winny się podpisywał .

   A TU JACYŚ ŚWIADKOWIE ZADECYDUJĄ O KARANIU !!

   Polubienie

  • krab said

   Nawet na ślubie nie dają spokoju !!!!!!
   Jeden z działaczy ONR brał 7 maja br. ślub w Pabianicach, w którym uczestniczyli inni członkowie organizacji. Pod kościołem pojawiło się jednak także kilka radiowozów policyjnych, m.in. z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. W rozmowie z działaczami ONR stwierdzili, że ich obecność na tym nabożeństwie jest „manifestacją polityczną”.
   „Na nic zdały się tłumaczenia, że po prostu chcemy świętować razem z naszym organizacyjnym bratem najważniejszy dzień w jego życiu” – uważają ONR-owcy. Co więcej, policjanci zauważyli, że mieli oni ze sobą nieodpalone race. „Zagrozili, że jeśli choć jedna z nich zostanie użyta, to podejmą interwencję i wylegitymują wszystkich, łącznie z młodą parą. Zasugerowali również, że to zgromadzeni narodowcy będą odpowiedzialni za zniszczenie imprezy swojemu koledze” – opisują sprawę działacze ONR.
   Ostatecznie race odpalono w innym miejscu, wcześniej informując o tym policję. Funkcjonariusze pozostali w okolicach kościoła do czasu, gdy wszyscy narodowcy stamtąd odeszli. Odmówili podania powodu interwencji. Brygada Łódzka ONR zapowiada podjęcie odpowiednich kroków w tej sprawie.

   Onrlodz.com.pl / Kresy.pl

   Polubienie

 2. zagrypiona said

  Bezczelne. Niech uważają, bo nic nie jest wieczne i dane na zawsze. A ludzie widzą. ONR tez niech się ogarnie, katolicyzm nigdy nie uczyni żadnego kraju wielkim. A już na pewno nie Polskę., bo to religia promująca niewolnictwo i ślepe posłuszeństwo.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  ZOBACZYMY CO NA TO MARIAN KOWALSKI O 13 NA ŻYWO TU

  Polubienie

  • liroy said

   Właśnie zaraz są pytania , zobaczymy czy odpowiedzą na twój wpis widziałem na rozmowie na żywo obok filmu , to będzie dla mnie test idźpodprąd

   Polubienie

   • miziaforum said

    WĄTPIĘ ABY COŚ WSPOMNIELI … ale to temat na inny art . O TAKZWANYCH „DRZYJMORDACH” POLSKICH NETU !!!

    ALE TO IDŹPODPRĄD JESZCZE TRZYMA NIECO JAKIŚ STAŁY KURS BO RESZTA TUBEK NETOWYCH SKACZE JUŻ ZA FORSĄ .. WIĘC I NAGŁE SPEKTAKULARNE ZMIANY FRONTÓW ..pod egidą powiedzonka tylko krowa i tp… 🙂

    Polubienie

 4. heniu said

  koderasta petru zlapany w londynie

  Polubienie

 5. miziaforum said

  a tu .. polecam jak ktoś chce odpocząć tylko albo coś znaleść albo złowić albo się napić w spokoju 🙂

  ALBO WSZYSTKO NA RAZ 🙂

  Polubienie

 6. szuwaxpl said

  Były burmistrz Londynu powiedział, że Unia Europejska chce przekształcić się w hitlerowskie superpaństwo
  Już za kilka tygodni w Wielkiej Brytanii odbędzie się ważne referendum w sprawie wyjścia tego państwa z Unii Europejskiej. Kampania „za” i „przeciw” wyraźnie nabrała tempa gdy zwolennik tzw. Brexitu, były burmistrz Londynu Boris Johnson oświadczył, że UE realizuje te same cele co Adolf Hitler.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/byly-burmistrz-londynu-powiedzial-ze-unia-europejska-chce-przeksztalcic-sie-w-hitlerowskie

  DT – – Gdy słyszę, że Unia jest porównywana do planów i projektów Adolfa Hitlera, nie mogę milczeć – oświadczył Tusk na konferencji prasowej w Kopenhadze po spotkaniu z duńskim premierem Larsem Lokke Rasmussenem.

  – Należałoby ignorować takie absurdalne argumenty, jeśli nie byłyby one formułowane przez jednego z najbardziej wpływowych polityków partii rządzącej (w Wielkiej Brytanii). Boris Johnson przekroczył granice racjonalnego dyskursu, wykazując się polityczną amnezją – uważa przewodniczący Rady Europejskiej.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Donald-Tusk-krytykuje-bylego-burmistrza-Londynu-za-wypowiedz-o-Hitlerze,wid,18333610,wiadomosc.html?ticaid=11706c

  Polubienie

 7. marek said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-obwiescil-jako-sukces-plan-trucia-polakow-nowymi-toksycznymi-szczepionkami

  Polubienie

 8. marek said

  Polska Wolność
  Jezeli po blisko 27 latach od rzekomego upadku komunizmu i powstania III RP w mediach majacych zasieg ogolopolski jako autorytet, moralista lub komentator biezacych wydarzen wystepuje wysoki funkcjonariusz PZPR, agent komunistycznych sluzb lub oficer Ludowego Wojska Polskiego, to widac jak bardzo cos poszlo nie tak. I wlasnie dlatego w naszym kraju potrzebna jest gleboka zmiana.

  Polubienie

 9. marek said

  http://www.powiatzgorzelecki.info/pl/a/1825/-span-style–color-red–1-4-mln-zl-dla-zgorzelca–1-4-mln-euro-dla-goerlitz–span-.html

  1,4 mln zł dla Zgorzelca, 1,4 mln euro dla Goerlitz

  Napisano dnia: 2016-05-11 13:51:41
  djackiewicz
  Podczas dzisiejszych obrad Sejmu RP, którego głównym punktem stało się rozliczenie 8-letnich rządów koalicji PO-PSL, Minister Skarbu Dawid Jackiewicz jako jeden z przykładów rozrzutności państwowych spółek podał przykład darowizny dla sąsiadujących ze sobą miast – Zgorzelca i Goerlitz.

  Jak stwierdził minister, w ramach ocieplania wizerunku do Zgorzelca i Goerlitz trafiły poważne sumy pieniężne w kwotach 1,4 mln. I problem w tej zadziwiającej darowiźnie nie polega jedynie na tym, że jedno z tych miast jest położone poza granicami Polski.
  „Żeby było sprawiedliwie, oba miasta dostały po 1,4 mln, ale to sprawiedliwość swoiście rozumiana, bo Zgorzelec dostał 1,4 mln zł, a Gorlitz – 1,4 mln euro” – rzucił Dawid Jackiewicz z trybuny sejmowej.

  Czy chodziło o darowiznę, o której pisaliśmy w ubiegłym roku w artykule pt. Gdzie się podziało 1,4 mln zł? Wówczas to Zgorzelec na skutek umowy zawartej z PGE GiEKS S.A. otrzymał 1,4 mln zł z przeznaczeniem na realizację celów edukacyjnych i działań propagujących aktywność fizyczną zgorzeleckiej młodzieży w roku 2015.
  Jednak o darowiźnie dla sąsiadującego nic wówczas nie było wiadomo.

  Dlaczego spółka Skarbu Państwa wsparła finansowo również niemieckie Goerlitz i na jakie cele przeznaczone były tak wysokie środki, pochodzące od polskiego podatnika, póki co, nie wiadomo.

  Polubienie

 10. marek said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/521002,stankiewicz-mowi-o-pelniacych-obowiazki-polakow-i-ubekach-w-tvp-afera-w-sejmie.html

  – Jeśli nie wyprowadzicie wszystkich ubeków, pochowanych po nieoznakowanych pokojach, których jest co najmniej kilkaset, jeśli z tego zrezygnujecie, to znaczy że nie mamy po co debatować – mówiła.

  Polubienie

 11. marek said

  20 marca 2016 r. na stronie healthyfoodteam.com pojawiła się informacja, mówiąca że według wielu źródeł od grudnia 2016 r. w całej Europie każde nowo narodzone dziecko będzie zmuszone do przyjęcia podskórnego implantu mikrochipowego RFID. http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/7000-uwaga-na-noworodki-pod-pretekstem-troski-o-ludzi-probuje-sie-wprowadzic-rezim-ktory-wie-wszystko-o-swoich-obywatelach

  Polubienie

 12. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7034-policjanci-zamordowali-25-latka-wielka-manifestacja-pod-wroclawskim-komisariatem

  Polubienie

 13. Elsa said

  „Jak nie tą, to inną metodą. Wciąż próbują słabszych wydymać. Na tym właśnie polega Wspólnota Europejska”
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03028-Polska-zywnosc-drugiej-kategorii–Kuriozalny-pomysl-UE.htm

  Polubienie

 14. Pelagia said

  onecik wysławia kobiety mafii, zamieszcza z nimi wywiady. To maja być dla Polaków ałłłtorytety:
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/monika-banasiak-byla-zona-slowika-ciagnelo-mnie-do-zlych-chlopcow/7r4b4r

  (czemu ta fota taka niewyraźna ??)
  powoli przestaje mnie dziwić, że nawet episkopat się ich boi

  Polubienie

  • KrisT said

   a slub odbył się w israelu?! hmm widać jaka przestepcza nacja jest największym wrzodem na dupie w tym kraju… zresztą od zawsze było to tajemnicą poliszynela….

   z byłej szefowej mafii robi się celebrytkę! k….. to już przesada!

   Polubienie

 15. Elsa said

  http://www.o2.pl/hot/internauci-sami-podsumowali-pol-roku-rzadow-pis-5994418652345473g/1

  Polubienie

 16. heniu said

  W trakcie spotkania w 35. kolejce Ekstraklasy na trybunie zajmowanej przez najbardziej zagorzałych fanów stołecznej drużyny – tzw. Żylecie – wywieszono transparent o treści: „KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik – inne ladacznice, dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice!”.
  bravo legia tak trzymac 🙂

  Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-tvn-zerwal-wspolprace-z-legia-warszawa,nId,2204148#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: