Miziaforum's Blog

Genialny projekt Polaka zamieszkałego w Szkocji , CZY ZREWOLUCJONIZUJE MOTORYZACJE , CZY ZAUWARZĄ GO KONCERNY MOTORYZACYJNE , O ŚWIATOWEJ RENOMIE

Posted by miziaforum w dniu Maj 15, 2016


Szkocja

http://polskie-echo.com/pomagajmy-polakom-wynalazek-pana-kostrzewskiego/

WYNALAZEK PANA KOSTRZEWSKIEGO Z ABERDEEN – TO AUTO JEŹDZI ZA DARMO

ŁADUJESZ GO JEDEN RAZ

Pan Miłosz Kostrzewski z Aberdeen twierdzi ,że auto zbudowane według jego koncepcji wystarczy naładować jeden raz na czas żywotności ogólnej baterii elektrycznej czyli na około 4.5 roku .

Nie ma znaczenia jak jest obciażony samochód , z jaką prędkością będzie się poruszał , energii do napędzania silnika elektrycznego mu nie zbraknie , auto przestanie pracować tylko wtedy gdy baterie zwyczajnie skończą swoją żywotność , wtedy neleży je wymienić co jest według jego projektu bajecznie proste , naładować je i w drogę na kolejne lata bez kolejnych ładowań .

Powiem szczerze jak pierwszy raz to usłyszałem nie wierzyłem ,że to możliwe , kombinowałem jak on doładowuje baterię ? A to do glowy przychodziły mi solary słoneczne na dachu , a to inne pomysły – rozwiązanie problemu jakie mi pokazał było tak proste ,że zaniemówiłem , a przecież od małego dziecka , już od roweru Wigry takie rozwiązanie było na naszych oczach .

Miłosz :-” Auto według mojej koncepcji , jest autem elektrycznym , napędzanym przez silnik elektryczny oraz baterie umieszczoną w podłodze auta jak to zwykle bywa przy elektrykach , ja opracowałem tylko sposób ładowania dodatkowej zapasowej baterii podczas jazdy auta , każde ruszenie samochodem powoduje ,że zapasowa bateria jest od razu doładowywana , w chwili kiedy kończy się energia w pierwszej baterii, komputer przekazuje prąd z drugiej już doładowanej , oraz włącza dopływ ładowania do pustej baterii i tak na okrągło .

Problemem jest to ,że podczas pracy silnika auta oraz systemu ladowania baterii , są wytwarzane infra dźwięki szkodliwe dla zdrowia , one są wytwarzane nawet w autach seryjnych napędzanych elektrycznie o czym się wogóle nie mówi , opracowałem sposób na to jak to wyeliminować całkowicie . Należy tutaj dodać ,że tzw – ekologiczne auta elektryczne dostępne w tej chwili na rynku , są bardzo szkodliwe dla zdrowia kierowcy , infra dźwięki wychwytywane poniżej 25 hz niszcza niebywale ludzkie zdrowie , a nawet mogą doprowadzić do zgonu , uszkodzenia układu nerowowego kierowcy, pasażerów, o tym się nie mowi aby nie zniechęcać ludzi do aut elektrycznych , ale to fakt . Ja wiem jak to wyeliminować , pracuje też nad tym .

W moim projekcie wystąpił problem łożysk, ciągle ten problem jest, pracuje teraz nad specjalnymi łożyskami i znam już firmę która może je dla mnie wykonać . Przedstawie wam obraz typowego auta , elektryka oto one :
To jest typowy samochód napędzany elektrycznie , który zapewnia też zysk elektrowniom 😉 , mój samochód daje zarobić elektrowniom tylko raz , na tym koniec , tutaj widzimi jedną baterię jeśli ona się wyczerpie należy auto zatrzymać i naładować , a to oznacza godziny czekania , mój samochodów jest ładowany samoistnie .

Nie ma znaczenia jak samochód będzie obciążony , ile będzie jeździł , ładujesz raz i robisz jedno , korzystasz tylko z jazdy za darmo ”

Pan Miłosz szuka teraz miejsca gdzie zbuduje swoje dwa prototypy , w chwili kiedy tego już dokona , zamierza przedstawić skuteczność swojego projektu impirycznie i nas poprosił oto abyśmy ze swoją kamerą mu w tym towarzyszyli , chce przejechać autem bez ładowania tradycyjnego trasę : Aberdeen – Londyn – Cardiff – Newcastle – Glasgow – Aberdeen – Londyn – Aberdeen .

Cała trasa zostanie nagrana kamerą , z datą godziną , i opublikowana w internecie , kilkadziesiąt godzin jazdy bez ładowania , w aucie będą 4 osoby które będą się zmieniać podczas jazdy za kierownicą , a samochód przejedzie taką trasę z takim obciążeniem non stop , bez zatrzymywania się i ładowania . Dodatkowo będzie zamontowany czytnik infra dźwięków w aucie i pan Miłosz zamierza udowodnić ,że jego samochód nie emituje śmiertelnych dźwięków – w ogóle .

Ze swoim projektem był w kilku instytucjach na terenie szkocji , szukając wsparcia finansowego – wyśmiano go , jeden z urzędników szkockich , typowy szkocki rasista , powiedział mu ,że jak przyjechał tu z Polski to lepiej niech poszuka pracy w jakieś fabryce , a nie samochody buduje . Podobnie było z instytucjami w Polsce do których się zgłosił – tam mu powiedzieli ,że jak wyjechał z Polski , to niech szuka pracy na zmywaku w londynie , a nie im d…. zawraca duperelami …..

Jak dodał pan Miłosz :-” Jeśli się to sprawdzi , a jestem pewny że tak , to mój wynalazek można stosować w autobusach , szynobusach , autach wszelkie maści , będzie to zbawienne dla ludzi , dla miast które cierpią na smog , spaliny …a ludzie będą mieli środek transportu za darmo ‘‘

PODSUMOWANIE:

🙂 A może Polski Rząd pomoże , opatentuję i będzie produkował na cały świat samochód elektryczny – bo jeśli Polacy tego nie zrobią zrobią to Niemcy lub Japończycy i będziemy patrzeć jak oni zarabiają.

Może czas aby Rzad Polski się tym zainteresował – oddelegował kogoś z Warszawy kto zna się na technice , tylko nie żadnego konsula. Osoba musi znać się na produkcji oraz na sprzedaży aby jeśli potwierdzą się testy otworzyć pierwszą fabrykę samochodów Polskich ale na licencji nie niemieckiej ale POLSKIEJ. Amerykanie, Niemcy, Japończycy czy Anglicy mają jedną dobrą wspólną rzecz – interesują się wybitnymi ludźmi i wybitnymi projektami bo wiedza że to przyszłość a przede wszystkim biznes. Może jednak zaprosić go przed jakaś propolską komisje aby przedstawił swój projekt ??? Przecież to nic nie kosztuje. 🙂

p.s M/F

młodosć młodosć naiwna wiara w to że w Polsce ktoś mu pomoże , chyba tylko pomoze rząd wydymać go jakiemuś cwaniakowi od kradzieży patentów 

JAK W/W NAPISAŁ SAM W SZKOCJI URZĘDNIK GO WYŚMIAŁ , W U.K PRACUJĄ WYBITNI DEBILE W URZĘDACH PONIEWAŻ , URZĘDNIK MA SIĘ ZNAĆ NA 2=3 ZAGADNIENIACH I WYKONYWAĆ POLECENIA BEZ INTERPRETOWANIA , A PO ZA TYM JAK SAM NAPISAŁ ZABOLAŁO TĘPEGO CHUJA OJ ZABOLAŁO … ALE USPRAWIEDLIWIAM SZKOTA , JEST U SIEBIE I MOŻE TAK ROBIĆ

ALE JUŻ POLSKI URZĘDNIK  „Podobnie  było z instytucjami w Polsce  do których się zgłosił – tam mu powiedzieli ,że  jak wyjechał z  Polski , to niech szuka pracy na zmywaku w londynie , a nie im d…. zawraca duperelami …..”

DAROWAŁ BY SOBIE SKURWESYN JEDEN …

RADA MIZIAFORUM  DLA WYNALAZCY , POSTARAJ SIĘ O NIE DUŻĄ KWOTĘ , OPATENTUJ W POLSCE Z POMOCĄ JAKIEGOŚ MŁODEGO PRAWNIKA ABY ZADBAŁ O ZABEZPIECZENIE POMYSŁU !!

JAK ZDOBYĆ TĄ SUMĘ ZRÓB ZBIÓRKĘ NA FEJSIKU – SMA SIĘ DORZUCĘ

POTEM JAK OPATENTUJESZ  I ZABEZPIECZYSZ SIĘ PRZED KRADZIEŻĄ POMYSŁU

SKONTAKTUJ SIĘ Z BIUREM PROJEKTÓW W LIPSKU W NOWEJ FABRYCE I OŚRODKU WDRAŻANIA FERDYNAND PORSCHE !!

robiłem dla nich coś jakiś czas gdy budowano ten ośrodek rozwoju i budowy pojazdów

I TAM SIĘ TEMU PRZYJRZĄ .. DO POŚREDNICTWA W KONTAKTACH ZNAJDZIESZ PRAWNIKÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU Z PATENTEM , NIE WYDYMAJĄ CIĘ ANI PRAWNIK ANI EWENTUALNY INWESTOR

TO JEST DOBRA RADA , A JAK CHCESZ W POLSCE TO LICZ SIĘ Z TYM ZE WYDYMAJĄ CIĘ I OKRADNĄ JAK PANA ŁĄGIEWKĘ … patrz link

Oficerowie WSI odebrali polskiemu konstruktorowi jego wynalazek i wywieźli do Izraela. Dziś, jako wynalazek zupełnie kogo innego, stanowi ważny element technologii Formuły 1

I ZROBIĄ Z CIEBIE WARIATA , KTÓRY JAK BĘDZIE MIAŁ SZCZĘŚCIE NIE SKOŃCZY JAKO ALKOHOLIK LUB ĆPUN W RYNSZTOKU

powodzenia ! m/f 

 

 

Komentarzy 21 to “Genialny projekt Polaka zamieszkałego w Szkocji , CZY ZREWOLUCJONIZUJE MOTORYZACJE , CZY ZAUWARZĄ GO KONCERNY MOTORYZACYJNE , O ŚWIATOWEJ RENOMIE”

 1. falkonidas said

  Ukradną żydzi to, tak jak łagiewce ukradli.

  Polubienie

 2. miziaforum said

  do arta dodam wam mój stary art !! patrz w link a oko ci zbieleje , i chuj strzeli z niemocy …

  https://miziaforum.wordpress.com/2014/02/08/motoryzacja-polskie-projekty-juz-nie-polskie-sprzedane/

  Polubienie

  • miziaforum said

   OTO CZYM NA PEWNO NIE BĘDĄ ZAJMOWALI SIĘ W POLSCE POLSCY MŁODZI INŻYNIEROWIE I TECHNICY ABSOLWENCI POLSKICH UCZELNI

   BO DLA POLAKA W POLSCE TO WIADOMO – ZAJĘCIA ODTWÓRCÓW A NIE TWÓRCÓW SĄ – HIPERMARKETY, MAGAZYNY, PAKOWNIE MONTOWNIE I NIC POZA TYM WARA WAM … NAWET JAK COŚ WAM PO ŁUBACH CHODZI NASI LUDZIE W WARSZAWIE SPROWADZĄ WAS NA ZIEMIĘ

   BOLKI, BRONKI ,ALKI, JARKI, DONKI – NIE DARMO TAM SĄ I BIORĄ NIE MAŁO ŻEBY WAM KAGAŃCE NA RYŁA ZAKŁADAĆ .

   wiecej w linku powyżej plus fotki projektów , kiedyś były polskie ..

   Polubienie

 3. KnUR1 said

  ja też mam parę patencinków ^^, nawet na hackaday kiedyś pisali: http://hackaday.com/2012/02/26/diy-intervalometer-uses-a-great-looking-enclosure/
  ale w PL jakoś ciężko z samorealizacją
  pozdr.

  Polubienie

 4. krab said

  Związane z tematem arta:
  Niemcy: Rząd będzie dotował zakup samochodów elektrycznych.
  Niemcy wydadzą 300 milionów euro na budowę nowych stacji ładujących samochody – zakłada koalicyjny plan. Kolejne 600 milionów przeznaczonych zostaie na dotowanie zakupu aut elektrycznych. Subsydium na każdy samochdów hybrydowy wyniesie 3 tys. euro, a na samochód wyłącznie elektryczny 4 tys. euro. Jednak dofinansowanie będzie można uzyskać na maszynę nie droższą niż 60 tys. euro. Analityk Ośrodka Studiów Wschodnich wskazuje, że wyeliminuje to z subsydiowanego rynku samochody amerykańskiego koncernu Tesla, na rzecz niemieckich, które są tańsze.
  Po przyjęciu przez Bundestag program ma zostać natychmiastowo uruchomiony i trwać do wyczerpania środków finansowych, ale nie później niż w 2019 r. Plan ma pozwolić na sfinansowanie zakupu około 300-400 tys. aut napędzanych elektrycznie i osiągnięcie pułapu 1 miliona tego typu samochdów w kraju, założonego jeszcze w 2009 r.

  osw.waw.pl/kresy.pl

  Polubienie

 5. woi said

  Niezgodne z zasadą zachowania energii

  Polubienie

  • miziaforum said

   PALNIK PLAZMOWY przypatrz sie fizyce i jednak działa w brew fizyce i teorii .. ten co to do startu potrzebuje troszkę wody .. sprawdź 🙂

   Polubienie

   • woi said

    W przypadku tego samochodu energia zostanie zużyta na prace, ciepło, tarcie itp-skąd miałaby się pojawić nadwyżka na doładowanie?
    Samochód musi przyspieszyć, przewody mają opór więc wydzieli sie ciepło a tarcie na łożyskach i na styku opony/jezdnia, będą go spowalniać. Co zrównoważy te straty?
    O jakim palniku mówisz? Podaj link do opisu technicznego to sprawdzę. Wszystko da się wyjaśnić w ramach obowiązujących praw fizyki.

    Polubienie

   • woi said

    jeszcze jedna ważna sprawa…
    Sprawność akumulatora, czyli stosunek energii oddanej podczas pracy do energii włożonej do akumulatora w procesie ładowania, jest zawsze mniejsza od jedności. W większości akumulatorów sprawność jest rzędu 60%.

    Polubienie

 6. mironik said

  https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/13/idea-unowoczesnienia/?_utm_source=1-2-2
  Idea unowocześnienia jest kolejną formą gry strategicznej, polegającej na dojeniu naiwniaków z kast przez nieskończenie długi czas.
  Prostym przykładem są telewizory kineskopowe mogące być wycofane z rynku na początku lat 70-tych, XX wieku na rzecz telewizorów plazmowych, przez ile lat was oszukiwali.?! Ile pieniędzy na was zarobili.?! (Pierwszy płaski telewizor kineskopowy powstał w 1958 roku.)
  Innym przykładem jest iPhone, którego kolejne ewolucje, są tylko formą drenażu kieszeni podatnych na manipulacje i kontrolę idiotów, nierozumiejącym idei unowocześnienia zarobkowego, mógłbyś wymienić telefon, co 3-5 lata, jednak ty wymieniasz go co roku z powodu mody, tracąc od 9 do 15 tysięcy złotych, to absurd polegający na modzie i zazdrości, tylko 0,05 % ludzi używa ponad 60% funkcji kupowanego telefonu, smartphone’a, czy komputera …
  Zbijanie kokosów na durniach, pogłębia skrajny, nielogiczny i zabójczy dla ludzi konsumpcjonizm.
  Gdyby dać mądrym ludziom się rozwijać, bylibyśmy już na progu nowej złotej ery, w której znów królowałaby biała technologia kreacji atomów, a tak mamy korporacje, konsumpcjonizm i kontrole technologi nad ludźmi, chociaż to ludzie powinni kontrolować, rządy i technologie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: