Miziaforum's Blog

KONIEC TEMATÓW O POLSKIEJ POLITYCE … bo się wstydzę za was !!!!

Posted by miziaforum w dniu Maj 13, 2016


witam jak w tytule do odwołania ..

 1. Wydanie FSB być może kluczowego rosyjskiego świadka w sprawie zamachu na L.Kaczyńskiego .
 2. Całkowity brak reakcji Polaków na temat wymieniony w punkcie 1 . podejrzewam że Polacy którzy pozostali w kraju są zwykłymi kretynami i debilami , WIEC JAKIEKOLWIEK PISANIE CZEGOKOLWIEK NA TEMAT TEGO CO W POLSCE SIĘ DZIEJE , NIEMA SENSU ŻADNEGO , TU NIE DZIAŁAJĄ PRAWA LOGIKI , MORALNOŚCI , PRZYZWOITOŚCI
 3. WCZORAJ ROZMAWIAŁEM  O W/W SPRAWIE W TOWARZYSTWIE MIĘDZYNARODOWYM T/Z O WYDANIU PRZEZ POLSKI WYWIAD ROSYJSKIEGO ŚWIADKA W SPRAWIE ZAMORDOWANIA PREZYDENTA R.P !!

NAJPIERW NIE WIERZYLI , POTEM POKAZAŁEM IM STENOGRAM TŁUMACZENIA TEGO CO POWIEDZIAŁ URZĘDUJĄCY MINISTER KAMIŃSKI …….. ZAMARLI  POTEM ZACZĘLI SIĘ JUŻ ŚMIAĆ DO ROZPUKU Z POLAKÓW Z GŁUPICH DURNYCH POLAKÓW .. A JA NIE PRZESZKADZAŁEM , BO MAJA RACJE ..

NIE CHCĘ SIĘ W TYM BABRAĆ , WIĘC ZAPRZESTAJE KOMENTOWAĆ PISAĆ NA TEMAT TEGO CO WY NAZYWACIE POLITYKĄ , TO NIEMA ŻADNEGO ZWIĄZKU Z POLITYKĄ ….

POLSKA NA DZIŚ TO BANDYCKI KRAJ Z BANDYCKIMI RESORTAMI W KTÓRYCH POBIERAJĄ PIENIĄDZE ZWYKŁE KURWY I SPRZEDAJNE PROSTYTUTKI … KTÓRE KREUJĄ RZECZYWISTOŚĆ „NARODOWI” A RACZEJ RESZTEK ODPADOWYCH  POPULACJI BO NORMALNI ZDROWI POLACY WYJECHALI … I NIE WYJECHALI DLA TEGO ŻE RZĄDY SĄ JAKIE SĄ TYLKO DLA TEGO ABU UCIEC OD RZEKOMO PATRIOTÓW KTÓRZY RZEKOMO TU WALCZĄ …….. NA FEJSKIACH Y.T BAWIĄC SIĘ W ROBIENIE PATRIOTYCZNYCH TELEWIZJI REALIZOWANYCH NA TELEFONACH KOMÓRKOWYCH

REASUMUJĄC WSTYDZĘ SIĘ PO PROTU  WAS IDIOCI BEZ HONORU AMBICJI I POCZUCIA PODSTAWOWYCH  WARTOŚCI MORALNYCH ..

O TAK ZWANYCH OPOZYCJACH P.O , PETRU NIE WSPOMINAM BO TO DOPIERO KURIOZUM FACECI TYPU PETRU SCHETYNA KIJOWSKI ……… SĄ WODZAMI PRAWIE POŁOWY POLAKÓW …..

ZGROZA !!! I WSTYD WIELKI JAK CHUJ WIELORYBA

p.s jak zobaczę że naprawdę się coś tu zmienia w waszych głowach to zmienię zdanie na razie odsyłam część do RUBIKONIA A RESZTĘ DO PREZESA ……….. KIŚCIE SIĘ K………… W SOSIE WŁASNYM PAROBKI O MENTALNOŚCI DROBNYCH ………

p.s w Polsce na dziś jest około 5 % ludzi normalnych i przyzwoitych , ale z tendencją spadkową ………. 

I JAK BYM MÓGŁ TO BYM WAM ZAKAZAŁ MIESZKAŃCY POLSKI MÓWIĆ O SOBIE ŻE JESTEŚCIE POLAKAMI ……. BO NIE JESTEŚCIE !!! NAWET NIE MACIE BLADEGO POJĘCIA DO CZEGO ZOBOWIĄZUJE !!! NAZYWANIE SIEBIE POLAKIEM !!!

 

Komentarze 22 to “KONIEC TEMATÓW O POLSKIEJ POLITYCE … bo się wstydzę za was !!!!”

 1. miziaforum said

  IDĘ SOBIE POSPACEROWAĆ I KUPIĆ FAJE !!

  A DLA NORMALNYCH TO !!!

  Polubienie

  • Pelagia said

   wielu Polaków ( a może to nie Polacy, tylko polskojęzyczni ?) uważa, że eksmisja na bruk jest dobra, nawet u Gajowego Maruchy tacy są. Bronią pracodaców złodziei okradających ciężko pracujących ludzi. Nie patrzą w kontekście społecznym, tylko widzą czubek własnego nosa.
   Kiedys prosiłam kasjerke w sklepiku lokalnym aby podpisała petycję dotyczącą ochrony lokatorów w mieszkaniach komunalnych (nie ważne że petycje są do kitu, ale chodzi o solidarność społeczeństwa i obudzenie świadomości) Zgadnijcie co mi odpowiedziała:… Ona nie podpisze, bo mieszka w spółdzielczym, więc jej to nie dotyczy i sprawa ją nie interesuje.
   Dobra. Po dwudziestu paru latach zaczęły się kłopoty z gruntami na kt. stoją budynki spółdzielcze. Też mnie nie powinna ta sprawa obchodzić, bo ja mam własnościowe (też miałam ogromne kłopoty) . Co zrobię, gdy mnie poprosi o pomoc jakiś lokator spółdzielca ?? No ja niestety jestem taka głupia, że się zawsze przejmuję i pomogę. pomimo tego, że oni mnie olali

   Polubienie

   • miziaforum said

    BO TY JESTES NORMALNA OSOBĄ Z NORMALNĄ LUDZKĄ WRAŻLIWOSCIĄ I NIE DAJ SIĘ TYM CHAMOM ZBUNTOWANYM ZWARIOWAĆ POZDRAWIAM !!! BO TO TY JESTEŚ CZŁOWIEKIEM A ONI PODLUDŹMI !!!

    Polubienie

   • zagrypiona said

    Ci ludzie u maruchy to korwinisci. Szlachta ktora nadaje z zagranicy dlatego gowno powinna miec do gadania na temat polskich spraw. Ja tam juz od dluzszego czasu ani nie pisze ani nie zagladam, bo szkoda nerwow. Poza tym oni nienawidza kobiet. Nie mowie ze marucha sam w sobie, ale tamtejsi dyskutanci.
    Kobieta im sie kojarzy tylko z feminizmem, a troska o ludzi z lewactwem. Takze nie ma sensu tam sie w ogole udzielac.

    A co do artykulu Mizi to niestety prawda. Czlowiek sie jakis czas ludzil, ze moze jakos da rade tu zyc, ale chyba jednak nie.

    Polubienie

   • Anna said

    Różna jest wrażliwość u ludzi, jeden zareaguje na pisk myszy, inny nawet na ryk zwierzęcia nie zwróci uwagi. Niestety chyba tych drugich jest coraz więcej dlatego każdy prawdziwie wrażliwy człowiek jest bezcenny. Róbmy jak potrafimy najlepiej i nie zrażaj się Pelagio niepowodzeniami. Może kiedyś znieczulica zacznie opuszczać ludzi.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

  • Pelagia said

   Mizia -masz rację, zrelaksuj się (powiększyć 4x)

   https://pl.fotolia.com/id/88891645
   https://pl.fotolia.com/id/89529017
   https://pl.fotolia.com/id/78152032

   usmiechnij pomimo wszystko

   https://pl.fotolia.com/id/61791890

   Polubienie

  • woi said

   Czego oczekujesz?
   Wszystko co mogliśmy zrobić już zrobiliśmy na jesieni. Złodziejom z platformy i psl powiedzieliśmy spadaj.
   Jarek w kampanii mówił, że winni zostaną ukarani i jak go znam, dotrzyma słowa.
   PIS musi to zrobić dokładnie tak, żeby to nie była jego ostatnia kadencja.
   Nie mogą pomawiać bo te platfusy wszystko zakrzyczą. Muszą oprzeć się na dokumentach tak żeby nie było wątpliwości przy wsadzaniu do pierdla!

   Nawet jak ktoś teraz tego nie skomentuje(nie wkurwi się) a tylko przeczyta, to informacja ta zostanie w tyle głowy i w odpowiedniej momencie exploduje ze zdwojoną siłą.

   Jak dzieci w szkole – nawet jak nie rozumieją to muszą wkuwać, kiedyś zrozumieją!

   Czy jestem wkurwiony? Jestem niesamowicie wkurwiony i jak będą tak DALEJ Z TYM KODEM SKAKAĆ TO SIĘ TAM PRZEJADĘ!
   Nie zrozumieli w wyborach, że mam ich dość to im kurwa inaczej wytłumaczę!

   Pozdrawiam.

   Polubienie

   • miziaforum said

    MI CHODZI TYLKO O FAKT BEZSPORNY BO JEŚLI POWIEDZIAŁ TO JAWNIE I W PROST KAMIŃSKI O WYDANIU FSB BYĆ MOZE NAJWAŻNIEJSZEGO SWIADKA KTÓRY MÓGŁ WSZYSTKO NASWIETLIĆ A BYĆMOZE NAWET WSKAZAĆ DOWODY BEZSPORNE
    I NIE CHODZI TU O TO CZY PREZYDENTEM BY BYŁ KACZYNSKI JARUZELSKI CZY KOMOROWSKI ….

    TU CHODZI O POLSKIE ROZUMOWANIE POLAKÓW N.P Z KODU ZABILI KACZYŃSKIEGO ONI KLASZCZĄ .. ALBI Z DRUGIEJ STRONY ZABILI JARUZELSKIEGO

    CJODZI O TO ZEBY POLACY JAKO NARÓD ZROZUMIELI ŻE NIE MOŻNA DOPUSZCZAĆ DO TEGO ABY KTOŚ Z BOKU ODSTRZELIWAŁ PREZYDENTA … NIE WAŻNE CZY DOBRY CZY SKURWESTN ALE NASZ SKURWESYN I WARA OBCYM OD WYRĘCZANIA … TO SĄ NASZE SPRAWY …. ALE KREW MNIE ZALEWA ŻE POLACY TEGO NIE ROZUMIĄ … I WYJĄ Z ZACHWYTU ŻE ZABILI OBCY !!! ALBO KTOKOLWIEK INNY KACZYŃSKIEGO TAKI NARÓD JEST NA PROSTEJ DRODZE DO ZAGŁADY !!!! CZY TO KTOŚ KURWA POJMUJE W POLSCE ???

    Polubienie

    • woi said

     Widzę, że nie doceniasz roli propagandy.
     Nie zabija się prezydenta z dnia na dzień. Najpierw trzeba przekonać ludzi że on jest BE. Jak ludzie w to uwierzą to potem łykną każdą wersję.

     Dlatego najważniejsze w tej grze są media i tu twoja praca jest bezcenna – nie zniechęcaj się.

     Pozdrawiam

     Polubienie

     • miziaforum said

      JASNE ŻE URABIANIE JEST WAŻNE ALE CO ROBI PIS GDY KTOŚ ZAPOWIADA I REALIZUJE PRZESTĘPSTWO !!

      BO DZIAŁALNOSĆ W POLSCE PARTII STOWARZYSZEŃ ORGANIZACJI O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ , SPONSOROWANA Z ZAGRANICY JEST NIELEGALNE I KARALNE !!

      PROSZĘ

      Komitet Obrony Demokracji będzie wkrótce finansowany z zagranicy – przyznaje lider organizacji Mateusz Kijowski.

      Rozmawiamy z różnymi organizacjami ze świata. (…) To nie są żadni bogaci panowie, tylko organizacje zajmujące się demokracją i społeczeństwem obywatelskim. Na razie to jest w sferze przygotowań. Szef warszawskich struktur KOD-u był ze trzy miesiące temu w Brukseli, tam po jego wystąpieniu podbiegli ludzie z wizytówkami, mówili, że chcieliby dać np. 20 tys. euro albo 50 tys. euro” – mówi aktywista w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”. – „Nic nie przyjmował, z nikim się nie umawiał, bo nie mieliśmy do tego procedur. Ale niedługo będziemy gotowi, żeby przyjmować pieniądze ze świata. Jeśli jedno państwo chce się wyłamywać, to nic dziwnego, że inni członkowie wspólnoty chcą wspierać powrót na ścieżkę, która jest uznawana za właściwą.”

      Według Kijowskeigo działania KOD-u są obecnie finansowane ze zbiórek przeprowadzanych podczas manifestacji. Tylko na marszu, który odbył się 27 lutego udało się zebrać 160 tys. zł.

      GDZIE JEST ABW , I WYWIAD POLSKI W TEJ SPRAWIE ????????????????

      MAJA DOWODY ROZPIERDOLIĆ I ROZGONIĆ POZAMYKAĆ NA CO CZEKAĆ ??

      Polubienie

      • woi said

       Założę się, że już nad tym pracują 😉
       Odrobina cierpliwości. Całe siły zła są zaangażowane w to żeby to na maxa opóźnić ale cierpliwości, najpierw trzeba przygotować więzienia;)
       CAŁE PAŃSTWO ZOSTAŁO ZAWŁASZCZONE PRZEZ PO PSL W PÓŁ ROKU CHYBA NIE DA SIĘ TEGO ODKRĘCIĆ
       raz, że brakuje ludzi dwa trza czekać na wygaśniecie umów.
       Oczywiście można jak Piłsudski ale to już nie te czasy i „europie” by się to nie spodobało.

       Moim zdaniem najważniejsze teraz to ograniczyć złodziejstwo i wypierd…lic niemieckie i ruskie agentury z mediów.

       Polubienie

      • woi said

       Jeszcze ciekawostka

       Kidawa Błońska…
       prawnuczka prezydenta RP Stanisława Wojciechowskiego i premiera Władysława Grabskiego i wnuczką Władysława Jana Grabskiego i Zofii Wojciechowskiej.

       Morze i trza ponownie towarzystwo rozgonić

       Polubienie

 2. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03018-Emil-Wasacz-przed-TS-czyli-11-lat-czekania-na-cokolwiek.htm

  Polubienie

 3. Pelagia said

  info znalezione w necie:
  z kroniki sejmowej: http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/kronika.xsp

  Zmiany w ustawie o publicznej służbie krwi ( stworzenia systemu teleinformatycznego o nazwie e-krew, który ma zostać opracowany w latach 2017—2019). System ten ma zawierać informacje o dawcach krwi, w tym dawcach jej rzadkich grup, oraz informacje o niepożądanych zdarzeniach i ciężkich reakcjach biorców, a także o poważnych zdarzeniach odnoszących się do jednostki organizacyjnej publicznej służby krwi. System e-krew ma służyć również do celów sprawozdawczości. Autobusy do pobierania krwi zrobiły sobie bazy danych o dawcach krwi i szpiku kostnego, teraz biorą się za ustalanie praw do korzystania z bazy czyli z DAWCÓW!

  No, to już mozna zrobic wojenkę, żeby upatrzonych ludzi brać na części zamienne. Ciekawa jestem tylko, czy takie dane zbierali także od tych, kt. robili rutynowe badania morfologiczne

  Polubienie

 4. Bardzo dobrze Pan napisał Mizia. Brawo.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: