Miziaforum's Blog

PILNE !! ABW wydało rosyjskiej FSB KLUCZOWEGO ŚWIADKA KTÓRY CHCIAŁ ZŁOŻYĆ ZEZNANIA , IŻ W SMOLEŃSKUDOSZŁO DO ZAMACHU NA PREZYDENTA R.P ! wideo oświadczenia ministra Kamińskiego .

Posted by miziaforum w dniu Maj 11, 2016


 Minister Kamiński opisał w Sejmie zdarzenie z 10 maja 2010 r., kiedy do ambasady polskiej w Moskwie zgłosił się obywatel Rosji, który chciał przekazać informacje mogące wskazywać, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Nie dość, że został on odprawiony z kwitkiem, to jeszcze jego dane personalne przekazano Federalnej Służbie Bezpieczeństwa Rosji. Jak można tłumaczyć takie postępowanie

CZYTAJ: Szokujący audyt ministra Kamińskiego. „Polski wywiad wydał w ręce Rosjan osobę, która chciała przekazać informacje o możliwości zamachu w Smoleńsku!”

Komentarzy 35 to “PILNE !! ABW wydało rosyjskiej FSB KLUCZOWEGO ŚWIADKA KTÓRY CHCIAŁ ZŁOŻYĆ ZEZNANIA , IŻ W SMOLEŃSKUDOSZŁO DO ZAMACHU NA PREZYDENTA R.P ! wideo oświadczenia ministra Kamińskiego .”

 1. miziaforum said

  tu już niema co czekać na ruchy prawne prokuratorskie , tu trzeba spontanicznie WIESZAĆ GDZIE POPADNIE .

  • miziaforum said

   TO JEST NIEBYWAŁE , NIEWIEM CZY POLACY JUŻ CAŁKIEM …. CHYBA BĘDZIE TRZEBA ZAŁOŻYĆ STRONĘ NA ZBIÓRKĘ KASY NA OPŁACENIE HONORARIUM SPRZĄTACZA KTÓRY BY SIE TĄ CHOŁOTĄ Z P.O PSL I INNYCH ZAJOŁ NA POWAŻNIE …. TO NIE JEST TAKIE DROGIE JAK WAM SIE ZDAJE I WCALE NIE MUSI TO BYĆ FACHURA Z WYSOKIEJ PÓLKI WYSTARCZY JAKIŚ EMERYT Z BRANŻY SPOKO NA TAKIE ŁACHUDRY …. BO JAKOŚ NIE DOWIERZAM ABY TO SIĘ SKOŃCZYŁO PIERDLEM .. A POWINNO STRYCZKIEM

 2. KnUR1 said

  a Stefan jakiś „luzik”, chyba na rauszu jeszcze

  • miziaforum said

   STEFAN JEST PIERDOLNIĘTY I MA NA TO LEKARSKIE PAPIERY OD ROKU 1986 !!! I MA WY….. ON ZA NIC NIE ODPOWIE .. JEST CHORY

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    To co on jeszcze robi w sejmie i na mownicy?.Bidulki nie przygotowali sie na odparcie audytu.he he he.

  • marek said

   po co tu wstawiacie ten parszywy ryj…

   • KnUR1 said

    Raz, że dość spefyficzne wystąpienie jak na chama, dwa że opowiada o jakiś pierdołach i jeszcze lepiej wygląda to po wystąpieniu Kamińskiego :DDDD … Ale zesrany po skarpetki.

  • zagrypiona said

   Kutwa, kiedy oni pozdychają. siwy łeb, chyba juz pora na trumne a jak nie to na emeryture…. Serio czy życie młodych za młodu musi polegać na tym az stare durne pryki pozdychają? Świat stoi na głowie. staruchy nie maja honoru i nie wiedzą kiedy zejśc ze sceny godnie. Tylko do zesrania, do smierci chapać mamone.

 3. marek said

  http://wpolityce.pl/swiat/292548-muzulmanka-szefowa-lokalnego-parlamentu-w-niemczech

 4. leon said

  Niesiol – przegrany czlowiek kapusta !

 5. miziaforum said

  Nieodpowiedzialność, niekompetencja, kolesiostwo, korupcja, gigantyczne zaniedbania, deprawacja, wyprzedaż publicznego majątku, wysysanie pieniędzy z kasy Skarbu Państwa, sparaliżowanie służb, rozłożenie spraw bezpieczeństwa państwa, inwigilacja dziennikarzy, blogerów i ludzi protestujących przeciwko toksycznej władzy – lista wstrząsających szczegółów dotyczących poczynań polityków PO-PSL jest niezwykle długa i w wielu punktach mocno szokująca.

  Cała prawda była w sobotę na ulicach Warszawy. Wszystko dziś, jest nieprawdziwe

  — takimi oto słowy wesoły Grzegorz Schetyna podsumował porażające wyniki audytu. Wtórowała mu była premier Ewa Kopacz:
  To jest nieudolna próba zakłamania tych ośmiu dobrych lat dla Polski. PiS oszukiwał w kampanii wyborczej, oszukiwali i teraz. Nie ma zgody na taki styl robienia polityki. Niech lepiej powiedzą co zrobili dobrego przez ostatnie sześć miesięcy.
  Jak widać, można iść w zaparte. Do samego końca. Bezrefleksyjnie, agresywnie, z arogancją, pazernością i chamstwem. Platforma nie raczyła nawet wyrazić chęci merytorycznego odniesienia się do zarzutów.
  To jest spektakl, nieudana odpowiedź na to co się działo na marszu w sobotę. Jest to nerwowa odpowiedź Prawa i Sprawiedliwości

  — skwitował Schetyna, przekonując że to „atak na Polskę”.

  moja rada .. zwierzęta chore bez szansy na …… TRZEBA ZABIJAĆ !

  • krab said

   Pis sam umożliwił im takie „opowieści”. Raport powinien być przygotowany od A do Z, czyli z nazwiskami odpowiedzialnych za dany „temat” osób i każdej z tych osób powinna być wręczona jego laurka chwały !! Odpowiedzialność zbiorowa.. czyli żadna. Zapowiadane są wszczęcia postępowań prokuratorskich, ale podejrzewam, że będą wszczęte w punktach dotyczących Smoleńska , inne będą rozmyte lub będzie do nich sięgane w wygodnych dla pis-u momentach, czyli będą robić za „straszak”.

   • miziaforum said

    I TU POLEGNĄ BO LUDZIE NIE DZIŚ SIĘ OD PISU DOWIEDZIELI ŻE P.O TO BANDA ZŁODZIEI WSZYSCY TO WIEDZIELI I ZNALI DOWODY … OD PIS DOMAGAJĄ SIE JEDYNIE LEGALNEGO PRAWNEGO ROZLICZENIA JEŚLI TO NIE NASTĄPI TO JA NIE WYKLUCZAM ZE KTOŚ MOŻE PIS WŁACZYĆ DO KOLEKTYWU P.O PSL. SLD … I ZACZĄĆ ICH ROZLICZAĆ MOŻE NIE ZGODNIE Z ICH PRAWEM ALE SKUTECZNIE !! PO SWOJEMU I TO WZIĄŁ BYM POD UWAGĘ NA ICH MIEJSCU …… terroryści nie biorą się z powietrza to są przeważnie byli bardzo wkurwieni porządni obywatele ,

    • krab said

     Pobożne życzenia, nasz naród jest zbyt zidiociały, jutro zapomni i pójdzie na marsz kod-u !!!!

     • miziaforum said

      a ja wcale nie myślę o polskich tubylcach bo jest tak jak mówisz ale o osobach z emigracji i nie musi to być jakieś gremium liczone w tysiacach 🙂 wystarczy 1 lub 2 wkurwionych z dużym kontem czyli możliwościami , poprostu kilku facetów którym się niusy z ojczyzny nie podobają ,,,,,, żadne partyzantki konspiracje WYNAJĘCIE , ZAPŁATA ……… REALIZACJA

      • krab said

       Tego skurw…yństwa do „nagrody specjalnej” jest w kraju dużo !!! Obleźli to państwo jak pchły bezdomnego psa !!! jeżeli tego nie wytępisz do końca… odrodzą się.

       • miziaforum said

        JAK NAPISAŁEM watachy są sprawne dopuki nie odstrzeli się osobników alfa , i każdy na świecie w miarę obyty to wie .. aby robić swoją wolę są tylko potrzebne pieniądze kilku na odstrzał i reszta spie….. to nie są nadludzie to są bandyci a bandytów wybija się a nie wlwcze przed sady , przykład sorosa ma kasę i robi co chce i z kim chce , prawda no …… jakie to proste a jeszcze prostsze gdy zrobi to ktoś komu na reklamie własnej osoby nie zależy …

 6. Eryka said

  Mizia,mine Szrek mial niewesola wypowiadajac te slowa.Widok jego miny siedzacego w lawie sejmowej,bezcenny.
  Kopacz rowniez.340 mld.zl.utraconych to nie sa zarty.

 7. leon said

  Mizia czemu skasowales komentarze dotyczace Smolenska ??? co trzesiawka ??

 8. miziaforum said

 9. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03015-Dlaczego-oni-chca-zeby-znowu-bylo-tak-jak-bylo.htm

 10. Elsa said

  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160506/2734978/Najnowszy-model-MIEDZYMORZA-Piotr-Gadzinowski.html

 11. Pelagia said

  Prośba aby tego nie lekceważyć, słyszałam o tym już 2 tygodnie temu, dzis zobaczyłam w necie – kolejny sposób na eksterminację Polaków:

  Jerzy Zięba mailem:

  Pomóżmy śmiertelnie chorym ludziom na lekooporną sepsę !

  Nie znamy dnia ani godziny… nie wiemy czy nas czy naszych bliskich to nie spotka dzisiaj czy jutro !
  Co wtedy ??

  Czy chcielibyśmy znaleźć się w sytuacji, gdzie medycyna jest BEZRADNA ??

  UWAGA !!!! PRZEKAZUJCIE DALEJ !!!

  poranny pl smiertelnie-grozna-bakteria-klebsi

  Dla przypomnienia,

  http://www.youtube.com/watch?v=SgldCpS9Wnw&feature=youtu.be

  Jerzy Zięba

  cd

 12. Pelagia said

  cd:

  email ten (kopia poniżej) wysłałem 02.05.2016. Do tej pory nie mam odpowiedzi, Czy ktokolwiek słyszał, że problem został opanowany? Czy mamy do czynienia z zamieceniem go pod dywan, a ludzie niech sobie umierają?

  Jeśli tak jest to, nie możemy na to pozwolić !

  Jeżeli macie w rodzinie, wśród przyjaciół czy znajomych kogoś, kto ma sepsę, która nie reaguje na żadne leki, lekarze nie wiedzą co zrobić i osobie tej grozi zgon, bardzo proszę zawiadomcie mnie o tym pisząc na :

  sepsa @u kryteterapie.pl

  Spróbuję coś zrobić !!!

  W szczególności chodzi mi o osoby, które w tej chwili walczą o życie z powodu zakażenia bakterią New Dehli.

  Główny Inspektor Sanitarny – Marek Posobkiewicz
  Główny Inspektorat Sanitarny
  ul. Targowa 65
  03-729 Warszawa

  Data : 02.05.2016

  Szanowni Państwo,

  W związku z ostatnim doniesieniem jakie ukazało się w mediach :

  lekooporna bakteria w szpitalach – bedzie narada epidemiologów (na tevauen24 informacje)

  Informuję że :

  Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo opanowania, zredukowania czy nawet całkowitego zlikwidowania tego problemu we wszystkich szpitalach w Polsce.

  Wiąże się to z podaniem dożylnym dużej ilości tzn.ok.100 do 200 g askorbinianu sodu (co w pewnym zakresie opisałem w mojej książce).

  Bezpieczeństwo tej metody, jest tak wysokie, że niniejszym oświadczam, iż zgłaszam się ochotniczo na podanie mi askorbinianu sodu w wyżej wymienionej ilości, z zachowaniem wszelkich obwarowań prawnych, jakich byście Państwo ode mnie wymagali.

  Informuję również, że metoda ta jest już w Polsce stosowana w przypadkach sepsy (niestety nielegalnie) gdzie pacjenci nie utracili życia pomimo tego, że metoda ta była zastosowana, kiedy byli oni już w stanie agonalnym.

  Rozumiem, że ta metodologia nie jest znana w Polsce, jednakże w obecnej sytuacji, jakiekolwiek zwlekanie ze zrobieniem czegoś bardzo konkretnego, spowoduje niepotrzebną śmierć wielu pacjentów zwłaszcza, że standardowe podejście się nie sprawdza.

  W przypadku zainteresowania Państwa rozwiązaniem tego niezwykle poważnego problemu, bardzo proszę o natychmiastowy kontakt.

  Z wyrazami szacunku,
  Jerzy Zięba
  Autor : „UkryteTerapie – czego Ci lekarz nie powie”

  Pozdrawiam,

 13. Pelagia said

  J.Zieba ma swoje strony: polacydlapolakow. pl
  email trzeba pisać bez spacji. Automat mi blokuje wpisanie poprawnych namaiarów na J. Ziebę

 14. […] zagrypiona o PILNE !! ABW wydało rosyjskiej… […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: