Miziaforum's Blog

PILNE !! ABW wydało rosyjskiej FSB KLUCZOWEGO ŚWIADKA KTÓRY CHCIAŁ ZŁOŻYĆ ZEZNANIA , IŻ W SMOLEŃSKUDOSZŁO DO ZAMACHU NA PREZYDENTA R.P ! wideo oświadczenia ministra Kamińskiego .

Posted by miziaforum w dniu Maj 11, 2016


 Minister Kamiński opisał w Sejmie zdarzenie z 10 maja 2010 r., kiedy do ambasady polskiej w Moskwie zgłosił się obywatel Rosji, który chciał przekazać informacje mogące wskazywać, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Nie dość, że został on odprawiony z kwitkiem, to jeszcze jego dane personalne przekazano Federalnej Służbie Bezpieczeństwa Rosji. Jak można tłumaczyć takie postępowanie

CZYTAJ: Szokujący audyt ministra Kamińskiego. „Polski wywiad wydał w ręce Rosjan osobę, która chciała przekazać informacje o możliwości zamachu w Smoleńsku!”

Komentarzy 35 to “PILNE !! ABW wydało rosyjskiej FSB KLUCZOWEGO ŚWIADKA KTÓRY CHCIAŁ ZŁOŻYĆ ZEZNANIA , IŻ W SMOLEŃSKUDOSZŁO DO ZAMACHU NA PREZYDENTA R.P ! wideo oświadczenia ministra Kamińskiego .”

 1. miziaforum said

  tu już niema co czekać na ruchy prawne prokuratorskie , tu trzeba spontanicznie WIESZAĆ GDZIE POPADNIE .

  Polubienie

  • miziaforum said

   TO JEST NIEBYWAŁE , NIEWIEM CZY POLACY JUŻ CAŁKIEM …. CHYBA BĘDZIE TRZEBA ZAŁOŻYĆ STRONĘ NA ZBIÓRKĘ KASY NA OPŁACENIE HONORARIUM SPRZĄTACZA KTÓRY BY SIE TĄ CHOŁOTĄ Z P.O PSL I INNYCH ZAJOŁ NA POWAŻNIE …. TO NIE JEST TAKIE DROGIE JAK WAM SIE ZDAJE I WCALE NIE MUSI TO BYĆ FACHURA Z WYSOKIEJ PÓLKI WYSTARCZY JAKIŚ EMERYT Z BRANŻY SPOKO NA TAKIE ŁACHUDRY …. BO JAKOŚ NIE DOWIERZAM ABY TO SIĘ SKOŃCZYŁO PIERDLEM .. A POWINNO STRYCZKIEM

   Polubienie

 2. KnUR1 said

  a Stefan jakiś „luzik”, chyba na rauszu jeszcze

  Polubienie

 3. marek said

  http://wpolityce.pl/swiat/292548-muzulmanka-szefowa-lokalnego-parlamentu-w-niemczech

  Polubienie

 4. leon said

  Niesiol – przegrany czlowiek kapusta !

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Nieodpowiedzialność, niekompetencja, kolesiostwo, korupcja, gigantyczne zaniedbania, deprawacja, wyprzedaż publicznego majątku, wysysanie pieniędzy z kasy Skarbu Państwa, sparaliżowanie służb, rozłożenie spraw bezpieczeństwa państwa, inwigilacja dziennikarzy, blogerów i ludzi protestujących przeciwko toksycznej władzy – lista wstrząsających szczegółów dotyczących poczynań polityków PO-PSL jest niezwykle długa i w wielu punktach mocno szokująca.

  Cała prawda była w sobotę na ulicach Warszawy. Wszystko dziś, jest nieprawdziwe

  — takimi oto słowy wesoły Grzegorz Schetyna podsumował porażające wyniki audytu. Wtórowała mu była premier Ewa Kopacz:
  To jest nieudolna próba zakłamania tych ośmiu dobrych lat dla Polski. PiS oszukiwał w kampanii wyborczej, oszukiwali i teraz. Nie ma zgody na taki styl robienia polityki. Niech lepiej powiedzą co zrobili dobrego przez ostatnie sześć miesięcy.
  Jak widać, można iść w zaparte. Do samego końca. Bezrefleksyjnie, agresywnie, z arogancją, pazernością i chamstwem. Platforma nie raczyła nawet wyrazić chęci merytorycznego odniesienia się do zarzutów.
  To jest spektakl, nieudana odpowiedź na to co się działo na marszu w sobotę. Jest to nerwowa odpowiedź Prawa i Sprawiedliwości

  — skwitował Schetyna, przekonując że to „atak na Polskę”.

  moja rada .. zwierzęta chore bez szansy na …… TRZEBA ZABIJAĆ !

  Polubienie

  • krab said

   Pis sam umożliwił im takie „opowieści”. Raport powinien być przygotowany od A do Z, czyli z nazwiskami odpowiedzialnych za dany „temat” osób i każdej z tych osób powinna być wręczona jego laurka chwały !! Odpowiedzialność zbiorowa.. czyli żadna. Zapowiadane są wszczęcia postępowań prokuratorskich, ale podejrzewam, że będą wszczęte w punktach dotyczących Smoleńska , inne będą rozmyte lub będzie do nich sięgane w wygodnych dla pis-u momentach, czyli będą robić za „straszak”.

   Polubienie

   • miziaforum said

    I TU POLEGNĄ BO LUDZIE NIE DZIŚ SIĘ OD PISU DOWIEDZIELI ŻE P.O TO BANDA ZŁODZIEI WSZYSCY TO WIEDZIELI I ZNALI DOWODY … OD PIS DOMAGAJĄ SIE JEDYNIE LEGALNEGO PRAWNEGO ROZLICZENIA JEŚLI TO NIE NASTĄPI TO JA NIE WYKLUCZAM ZE KTOŚ MOŻE PIS WŁACZYĆ DO KOLEKTYWU P.O PSL. SLD … I ZACZĄĆ ICH ROZLICZAĆ MOŻE NIE ZGODNIE Z ICH PRAWEM ALE SKUTECZNIE !! PO SWOJEMU I TO WZIĄŁ BYM POD UWAGĘ NA ICH MIEJSCU …… terroryści nie biorą się z powietrza to są przeważnie byli bardzo wkurwieni porządni obywatele ,

    Polubienie

    • krab said

     Pobożne życzenia, nasz naród jest zbyt zidiociały, jutro zapomni i pójdzie na marsz kod-u !!!!

     Polubienie

     • miziaforum said

      a ja wcale nie myślę o polskich tubylcach bo jest tak jak mówisz ale o osobach z emigracji i nie musi to być jakieś gremium liczone w tysiacach 🙂 wystarczy 1 lub 2 wkurwionych z dużym kontem czyli możliwościami , poprostu kilku facetów którym się niusy z ojczyzny nie podobają ,,,,,, żadne partyzantki konspiracje WYNAJĘCIE , ZAPŁATA ……… REALIZACJA

      Polubienie

      • krab said

       Tego skurw…yństwa do „nagrody specjalnej” jest w kraju dużo !!! Obleźli to państwo jak pchły bezdomnego psa !!! jeżeli tego nie wytępisz do końca… odrodzą się.

       Polubienie

       • miziaforum said

        JAK NAPISAŁEM watachy są sprawne dopuki nie odstrzeli się osobników alfa , i każdy na świecie w miarę obyty to wie .. aby robić swoją wolę są tylko potrzebne pieniądze kilku na odstrzał i reszta spie….. to nie są nadludzie to są bandyci a bandytów wybija się a nie wlwcze przed sady , przykład sorosa ma kasę i robi co chce i z kim chce , prawda no …… jakie to proste a jeszcze prostsze gdy zrobi to ktoś komu na reklamie własnej osoby nie zależy …

        Polubienie

 6. Eryka said

  Mizia,mine Szrek mial niewesola wypowiadajac te slowa.Widok jego miny siedzacego w lawie sejmowej,bezcenny.
  Kopacz rowniez.340 mld.zl.utraconych to nie sa zarty.

  Polubienie

 7. leon said

  Mizia czemu skasowales komentarze dotyczace Smolenska ??? co trzesiawka ??

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Polubienie

 9. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03015-Dlaczego-oni-chca-zeby-znowu-bylo-tak-jak-bylo.htm

  Polubienie

 10. Elsa said

  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160506/2734978/Najnowszy-model-MIEDZYMORZA-Piotr-Gadzinowski.html

  Polubienie

 11. Pelagia said

  Prośba aby tego nie lekceważyć, słyszałam o tym już 2 tygodnie temu, dzis zobaczyłam w necie – kolejny sposób na eksterminację Polaków:

  Jerzy Zięba mailem:

  Pomóżmy śmiertelnie chorym ludziom na lekooporną sepsę !

  Nie znamy dnia ani godziny… nie wiemy czy nas czy naszych bliskich to nie spotka dzisiaj czy jutro !
  Co wtedy ??

  Czy chcielibyśmy znaleźć się w sytuacji, gdzie medycyna jest BEZRADNA ??

  UWAGA !!!! PRZEKAZUJCIE DALEJ !!!

  poranny pl smiertelnie-grozna-bakteria-klebsi

  Dla przypomnienia,

  http://www.youtube.com/watch?v=SgldCpS9Wnw&feature=youtu.be

  Jerzy Zięba

  cd

  Polubienie

 12. Pelagia said

  cd:

  email ten (kopia poniżej) wysłałem 02.05.2016. Do tej pory nie mam odpowiedzi, Czy ktokolwiek słyszał, że problem został opanowany? Czy mamy do czynienia z zamieceniem go pod dywan, a ludzie niech sobie umierają?

  Jeśli tak jest to, nie możemy na to pozwolić !

  Jeżeli macie w rodzinie, wśród przyjaciół czy znajomych kogoś, kto ma sepsę, która nie reaguje na żadne leki, lekarze nie wiedzą co zrobić i osobie tej grozi zgon, bardzo proszę zawiadomcie mnie o tym pisząc na :

  sepsa @u kryteterapie.pl

  Spróbuję coś zrobić !!!

  W szczególności chodzi mi o osoby, które w tej chwili walczą o życie z powodu zakażenia bakterią New Dehli.

  Główny Inspektor Sanitarny – Marek Posobkiewicz
  Główny Inspektorat Sanitarny
  ul. Targowa 65
  03-729 Warszawa

  Data : 02.05.2016

  Szanowni Państwo,

  W związku z ostatnim doniesieniem jakie ukazało się w mediach :

  lekooporna bakteria w szpitalach – bedzie narada epidemiologów (na tevauen24 informacje)

  Informuję że :

  Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo opanowania, zredukowania czy nawet całkowitego zlikwidowania tego problemu we wszystkich szpitalach w Polsce.

  Wiąże się to z podaniem dożylnym dużej ilości tzn.ok.100 do 200 g askorbinianu sodu (co w pewnym zakresie opisałem w mojej książce).

  Bezpieczeństwo tej metody, jest tak wysokie, że niniejszym oświadczam, iż zgłaszam się ochotniczo na podanie mi askorbinianu sodu w wyżej wymienionej ilości, z zachowaniem wszelkich obwarowań prawnych, jakich byście Państwo ode mnie wymagali.

  Informuję również, że metoda ta jest już w Polsce stosowana w przypadkach sepsy (niestety nielegalnie) gdzie pacjenci nie utracili życia pomimo tego, że metoda ta była zastosowana, kiedy byli oni już w stanie agonalnym.

  Rozumiem, że ta metodologia nie jest znana w Polsce, jednakże w obecnej sytuacji, jakiekolwiek zwlekanie ze zrobieniem czegoś bardzo konkretnego, spowoduje niepotrzebną śmierć wielu pacjentów zwłaszcza, że standardowe podejście się nie sprawdza.

  W przypadku zainteresowania Państwa rozwiązaniem tego niezwykle poważnego problemu, bardzo proszę o natychmiastowy kontakt.

  Z wyrazami szacunku,
  Jerzy Zięba
  Autor : „UkryteTerapie – czego Ci lekarz nie powie”

  Pozdrawiam,

  Polubienie

 13. Pelagia said

  J.Zieba ma swoje strony: polacydlapolakow. pl
  email trzeba pisać bez spacji. Automat mi blokuje wpisanie poprawnych namaiarów na J. Ziebę

  Polubienie

 14. […] zagrypiona o PILNE !! ABW wydało rosyjskiej… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: