Miziaforum's Blog

Pierwsze zarządzenie muzułmańskiego burmistrza Londynu Sadiq Khana na setkach autobusów hasło „CHWAŁA ALLACHOWI „

Posted by miziaforum w dniu Maj 10, 2016


WITAM Z RANA I ZNÓW MUSZĘ NAPISAĆ ŻE ZARÓWNO POLSCY OBYWATELE NIE MAJĄ BLADEGO POJĘCIA NA TEMAT MUZUŁMANÓW ZALEWAJĄCYCH EUROPĘ ALE I EUROPEJCZYCY TEŻ NIE NABRALI ROZUMU KIM ONI SĄ I POCO W EUROPIE SĄ ..

WCZORAJ W PROGRAMIE KANAŁU Y.T PADŁY SŁOWA MARIANA KOWALSKIEGO , W ODPOWIEDZI NA PYTANIE WIDZA „CZY JEST ZANIEPOKOJONY TYM ŻE BURMISTRZEM LONDYNU ZOSTAŁ MUZUŁMANIN ” 

ODPOWIEDZIAŁ ŻE NIE BO ON JEST MUZUŁMANINEM OSIADŁYM W WIELKIEJ BRYTANII OD DAWNA !!

OTÓŻ NAPISZĘ WAM ŻE NIEMA TO ZUPEŁNIE ZNACZENIA CZY PRZYBYŁ DELIKWENT DO EUROPY WCZORAJ CZY TEŻ URODZIŁ SIĘ Z RODZICÓW MUZUŁMAN W EUROPIE !!!

BŁĄD EUROPEJCZYKÓW W POLITYCE Z IMIGRANTAMI I MUZUŁMANAMI POLEGA NA TYM ŻE NIE DYSPONUJĄ ŻADNĄ WIEDZĄ NAWET PROFESOROWIE I RZEKOMI FACHOWCY !!!

A JA TAK !! WIEM DOKŁADNIE I POTRAFIĘ  ICH WYCZUĆ TAK JAK BYM BYŁ JEDNYM Z NICH ………

PO RAZ KOLEJNY MACIE DOWÓD !

Na setkach brytyjskich autobusów zostaną umieszczone hasła „Chwała Allahowi”, jako element kampanii zbierającej pomoc na ofiary syryjskiej wojny.

Islamic Relief, największa muzułmańska organizacja charytatywna w tym kraju, ma nadzieję, że będzie to pozytywny obraz islamu. Tak oklejone autobusy wyruszą na ulice Londynu, Birmingham, Manchesteru, Leicester i Bradford, brytyjskich miast o największej populacji muzułmanów. Mają zachęcać muzułmanów do szczodrości przed zaczynającym się 7 czerwca Ramadanem, miesiącem postu.

Londyński urząd komunikacji, który reguluje jakie reklamy mogą pojawiać się na autobusach, nie zawsze wydaje na nie zgodę. W 2009 roku Brytyjskie Stowarzyszenie Humanistów nie dostało zgody na hasło: „Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się więc martwić i ciesz się życiem”, uznaną za obraźliwą.

Islamic Relief uważana jest za finansującą terroryzm, przez Izrael i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Z powodu obaw, że pieniądze zbierane na cele charytatywne mogą skończyć w rękach terrorystów, bank HSBC poprosił o zaprzestanie korzystania z jego usług. Wielka Brytania nie przeprowadziła w sprawie izraelskich zarzutów dochodzenia, więc Islamic Relief przeprowadziło niezależny, zlecony przez siebie audyt, który wykazał, że brak takich powiązań.

Organizacja jest także powiązana z przedstawicielami Bractwa Muzułmańskiego w Europie m.in. z Ibrahimem el-Zayatem, wieloletnim szefem Islamskiej Wspólnoty Niemiec. Jej założyciel wyrażał podziw dla Bractwa Muzułmańskiego, Hasana Al-Bany i Saida Kutba.  (j)

źródło: The Independent, Times of India, Gatestone Institute

CO BARDZO CIEKAWE I ZNAMIENNE INFORMACJA PODAWANA JAKO PRZEKŁAD NA J. POLSKI CZYLI DLA WAS PRZEZ ZNANY PORTAL KTÓREGO NAZWĘ POMINĘ …. 

POMINĘŁA W TŁUMACZENIU NIBY MAŁY SZCZEGÓŁ 🙂 NIE ISTOTNY 

ŻE NAPISY TE SĄ WPROWADZONE Z NAKAZU I NACISKU PIERWSZEGO W HISTORII BURMISTRZA MUZUŁMANINA W STOLICY WIELKIEJ BRYTANII ……

OCZYWIŚCIE ŻE PODANE WYŻEJ POWODY SĄ LIPNE ….

BO CHODZI O TO ŻEBY W LONDYNIE SETKI TYSIĘCY NIEPIŚMIENNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM WIDZIAŁO NAPIS KTÓRY MIMO ANALFABETYZMU SĄ W STANIE ODCZYTAĆ !!

TU CHODZI O PRZEKAZ ” TO MIASTO ISLAMU TO MIASTO ALLACHA „

a reszta się nie liczy pod jakim pozorem hasło istnieje na autobusach !!

niestety wy ich nie rozumiecie i nie zrozumiecie

DLA TEGO NIEDŁUGO POŁOŻYCIE WSZYSCY GŁOWĘ NA PIEŃKU I OSTATNIM DŹWIĘKIEM BĘDZIE ŚWIST OPADAJĄCEGO MIECZA …..

Komentarzy 16 to “Pierwsze zarządzenie muzułmańskiego burmistrza Londynu Sadiq Khana na setkach autobusów hasło „CHWAŁA ALLACHOWI „”

 1. miziaforum said

  P.S I CO MYŚLICIE ŻE PIS NIE WPUŚCI TU IMIGRANTÓW JAK ORBAN ??

  NIE BEDĘ WAS WKURWIAŁ I PISAŁ ŻE TAK ŻE WŁAŚNIE JEST TO UZGADNIANE Z K.E !!!

  BO I TAK MI NIE UWIERZYCIE … TAK JAK WAM PISAŁEM W 2013 ROKU W STARYCH ARTACH ŻE MUZUŁMANIE MORDERCY PRZYJDĄ W ILOŚCIACH MILIONOWYCH DO UNII NA PIECHOTKĘ

  WTEDY PISALIŚCIE MI ŻE JESTEM CHORY UMYSŁOWO I MIELIŚCIE NIEZŁĄ POLEWKĘ Z MIZI PSYCHOLA … DOWÓD STARE ARTY O MUZUŁMANACH POLECAM WAM SZCZEGÓLNIE WASZE KOMENTARZE ARCY ŚMIESZNE !!

  P.S KACZYŃSKI TO NIE ORBAN CHOĆ PRÓBUJE SIĘ STYLIZOWAĆ A WY WIERZYCIE W TE SCENKI REŻYSEROWANE !!

  Polubienie

 2. miziaforum said

  DOPISZE WAM ŻARTOBLIWIE W STYLIZOWANEJ NA TEKST Z KOMEDII BAREI MIŚ CYTACIKU

  „WIECIE CO MY ROBIMY TYM HASŁEM NA SETKACH AUTOBUSÓW HASŁEM DŁUGOŚCI 4 METRÓW I LITERAMI NA 50 CM BIAŁYMI NA CZERWONYM TLE …………… MY WAM EUROPEJCZYKOM MÓWIMY … TAK JEST JUŻ I TO NIE JEST NASZE OSTATNIE SŁOWO” …… 🙂 !!

  WIDOCZNIE TAK CHCE JAKIŚ BÓG BO INACZEJ NIE POJMUJE KRETYNIZMU ZEKOMO INTELIGENTYNYCH EUROPEJCZYKÓW

  Polubienie

  • krab said

   Tak chce „jakiś Bóg” czy kandydat na boga ??? wywodzący się z narodu wybranego ?? Bóg widocznie zostawił europejczykom wolną rękę w dążeniu do autozagłady.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  90 procentom europejczyków a nawet polaków to hasło wydaje się nic nie znaczace !!!! ALE DLA MUZUŁMAN TO WIELKI TRIUMF !!!

  JEŚLI NIE ZNACZĄCE NIC TO PYTAM CZY HASŁO UMIESZCZONE NA SETKACH AUTOBUSÓW W LONDYNIE O TREŚCI

  ” CHWAŁA BOGU I SYNOWI JEGO JEZUSOWI ”

  ZOSTAŁO BY PRZYJĘTE SPOKOJNIE ??? W LONDYNIE … BERLINIE PARYŻU BRUKSELI MALMO ITD..

  WSZAK EUROPA WYRASTA Z TRADYCJI CHRZEŚCIJAN !!!!

  Polubienie

 4. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03008-Niech-TK-zbada-konstytucyjnosc-przywilejow-dla-sedziow.htm

  Polubienie

 5. Elsa said

  http://niezalezna.pl/80173-zaczeli-strzelac-do-uchodzcow-prawdopodobnie-pierwszy-taki-przypadek-w-ue

  Polubienie

 6. miziaforum said

  Polubienie

 7. krab said

  A tu z trochę innej beczki- Polonia i kraj:
  Polonia -Tablica została odsłonięta 29 kwietnia wieczorem w ośrodku polonijnym Concordia, po Mszy św. odprawionej za Kresowian pomordowanych przez zbrodniarzy z OUN-UPA. Pomnik ku czci Ofiar Ludobójstwa został ufundowany przez naszych Polaków z Niemiec i Francji.

  Kraj – Przedstawiciele władz samorządowe uczestniczą w marszach czczących UPA w Przemyślu-Pikulicach

  Polubienie

 8. krab said

  Może być bardzo „ciekawą” informacją !!
  Jutro przedstawiony ma zostać pełen audyt po rządach PO-PSL.
  – Poszczególni ministrowie będą przedstawiać swoje wyniki audytu, szczególnie te najważniejsze, te w których jest najwięcej do powiedzenia. Potem będzie dyskusja i podsumowanie. Chcemy żeby opinia publiczna dowiedziała się, jaki był stan państwa w poszczególnych sferach. Pokażemy punkt startu, z jakimi trudnościami musieliśmy się uporać żeby wyprostować te rozmaite problemy, które zostawiły PO i PSL – zapowiedział w Sejmie Ryszard Terlecki w Radiu Plus.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: