Miziaforum's Blog

11.maja 2016 Raport o stanie państwa na dzień, gdy PO i PSL zakończyły rządy

Posted by miziaforum w dniu Maj 10, 2016


Beata Kempa w programie „Cztery strony” na antenie TVP Info.
Szefowa Kancelarii Premiera odnosiła się do zapowiedzianego na środę audytu, w którym ministrowie rządu Beaty Szydło zaprezentują stan państwa po ośmiu latach Platformy i PSL.
Ten bilans jest porażający. Myślałam, że przejęliśmy państwo w dużym lepszym stanie – okazuje się, że tak nie jest
— podkreślała Kempa, która była gościem red. Marcina Wikły.
Kempa powiedziała też, że w jednym z ministerstw znaleziono dziwne kartony pełne dokumentów dotyczących między innymi katastrofy smoleńskiej.
Szefowa KPRM podkreśliła przy tym, że nie będzie przygotowywany specjalny dokument, ale wyłącznie raporty w formie przemówień kolejnych ministrów.
Każdy minister swoimi metodami: audytem, zewnętrzną kontrolą, wewnętrzną [zbadał ten stan]. Jest szereg dokumentów, które potwierdzają stan, jaki przedstawimy. To raport o stanie spraw publicznych i kondycji państwa na dzień, gdy PO i PSL zakończyły rządy
— zaznaczyła Kempa.

TO WIEMY NA DZIŚ JAK JUTRO BĘDZIE TO WYGLĄDAŁO ……  „raporty w formie przemówień kolejnych ministrów.” 🙂 !!! A JA MYŚLAŁEM ŻE TE AFERY BĘDĄ SIE KOŃCZYŁY SPEKTAKULARNYMI ZATRZYMANIAMI KUCIEM W KAJDANKI I PROWADZONYMI W TRYBIE NADZWYCZAJNYM ŚLEDZTWAMI … ZAKOŃCZONYMI WYROKAMI SKAZUJĄCYMI I KONFISKATĄ MIENIA 

A TU MAMY DZIŚ ZAPOWIEDŹ SZOPKI TELEWIZYJNEJ I PYSKÓWKI W SEJMIE

CIEKAWE CZY JAKIEKOLWIEK ŚLEDZTWO I ZARZUTY ZAKOŃCZONE SKAZANIEM SIĘ Z TEGO URODZI ?? 

CZY SKOŃCZY SIĘ JAK ZWYKLE PO 3 DNIACH SENSACJI NICZYM 

===============================================================

A TU MIEJSCE NA JUTRZEJSZE DONIESIENIA USTNE MINISTRÓW , MOZE COŚ W FORMIE NAGRAŃ AV WPADNIE ……..

KLIKNIJ W LINK I OGLĄDAJ NA ŻYWO RELACJE Z PRZEDSTAWIENIA RAPORTU

http://polityczna.tv/transmisja/sejm/

ALBO TU 

http://www.tvp.info/12274096/tvpinfo

Poniżej najważniejsze zarzuty ministrów rządu PiS, którzy zdążyli wygłosić swoje wystąpienia przed przerwą w obradach Sejmu, która potrwa do godz. 14.

Minister finansów Paweł Szałamacha:

– „Wskutek błędów we wdrożeniu przez poprzednią koalicję unijnej dyrektywy w sprawie rynków i instrumentów finansowych z 2004 r. (ang. Markets in Financial Instruments Directive, MiFID) przez Polskę przetoczyło się „opcyjne tsunami”, które kosztowało gospodarkę min. 9 mld zł, a wiele firm zbankrutowało”. Jak przypomniał minister, w 2008 i 2009 roku nastąpiło „nasilenie akcji sprzedażowej kredytów frankowych i toksycznych opcji walutowych, a polscy klienci byli pozbawieni ochrony prawa, która by im przysługiwała”.

– Za czasów rządów koalicji PO-PSL budżet państwa mógł tracić rocznie do 60 mld zł z powodu niskiej ściągalności podatków m.in. VAT i CIT.

– Poprzedni rząd chcąc ratować sytuację finansów publicznych sięgnął po pieniądze w OFE.

– Minister podkreślił, że poziom dochodów państwa jako udział w PKB jest obecnie niższy niż 8 lat temu. Przekonywał, że dochody podatkowe sektora publicznego w 2007 r. wyniosły 22,7 proc. PKB, a w 2015 wyniosły już tylko 19,8 proc.

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk:

– Rząd PO-PSL wybudował najdroższe autostrady i drogi ekspresowe w Europie; jeden km na koniec 2012 r. kosztował ok. 10 mln euro, podczas gdy w Niemczech ok. 8,2 mln euro, a Słowenii – 7,3 mln euro.

– Inwestycje kolejowe to „kolejne utracone szanse i zmarnowane środki”. Jako przykład minister podał linię kolejową między Krakowem i Katowicami, na której – jego zdaniem – zostało „wyrzucone w błoto” jeden miliard 360 milionów złotych. „Tyle środków z funduszy europejskich nie zostało wykorzystanych na modernizację i przebudowę szlaku kolejowego” – dodał. Jak zaznaczył, Komisja Europejska oceniła stan przygotowań inwestycji kolejowych w Polsce jako bardzo zły.

Minister skarbu Dawid Jackiewicz:

„Skala pazerności” podczas rządów PO-PSL była „porażająca”. Jak zaznaczył, pomimo obowiązującej ustawy kominowej, prezes grupy Lotos rocznie zarabiał 1,5 miliona złotych, ponieważ dorabiał w spółkach zależnych.

– „Moi poprzednicy uczynili z Ministerstwa Skarbu Państwa ministerstwo wyprzedaży. Liczyło się tylko jedno – jak najwięcej sprzedanych spółek, by zasypać dziurę budżetową. Prywatyzowano bezrefleksyjnie, w pośpiechu, bez odpowiednich analiz, byle komu, wbrew rządowych strategiom, nie dbając o interes publiczny, krótkowzrocznie”. Jak dodał minister, doszło do takiej patologii, że w pewnym momencie postanowiono, że spółki, których nie można lub ciężko sprywatyzować, po prostu będą likwidowane. „Dzisiaj w stanie likwidacji, upadłości mamy 140 spółek w Ministerstwie Skarbu Państwa” – poinformował minister. Zdaniem Jackiewicza, np. przy prywatyzacji spółki CIECH, budżet państwa utracił ponad miliard złotych.

– „Absolutnym skandalem było wydawanie publicznych pieniędzy na pokaz, na potrzeby kampanii wyborczej. Elementarną bezmyślnością firmowaną przez ówczesną premier Ewę Kopacz, było zakupienie za kwotę blisko 50 milionów złotych zaawansowanego technologicznie sprzętu, który następnie z powodu braku hali, trafił do magazynu i nie jest wykorzystywany do dnia dzisiejszego” – zaznaczył minister.

– Złoty mercedes, całodobowa ochrona, krocie wydawane na usługi doradcze, prawne i marketingowe – to dowody na rozrzutność poprzedniej ekipy rządzącej.

 Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki:

– Poprzednia ekipa powiększyła dług publiczny o ponad 100 proc. „Kiedy PiS zostawiało rządowe gabinety w 2007 roku, dług publiczny wynosił 511 mld, dzisiaj to jest ponad 900 mld, ale jednocześnie skonsumowaliście państwo 160 mld z OFE, to razem jakby było 1 bln 80 mld. Powiększyliście dług publiczny o ponad 100 proc.”

– Minister dodał, że nasze zadłużenie w stosunku do zagranicy wynosi 120 proc. PKB.

– „Odziedziczyliśmy po ośmiu latach i poprzedniej perspektywie budżetowej taką sytuację, że 9 miliardów euro (ze środków unijnych – przyp. red.) było zagrożonych, a 31,5 miliarda złotych, czyli ok. 7-8 miliardów euro to były środki niewydane. Dzisiaj zostało około 3-4 miliardy z tych autentycznie zagrożonych”

– Minister mówił też o niektórych kontrowersyjnych projektach, które zostały dofinansowane ze środków unijnych. Wśród nich wymienił: horoskopy dla psów, „wirtualne cmentarze”, „dziewięć kilometrów słupków w szczerym polu”, „bardzo innowacyjne pudełko do butów”.

Minister-koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński:

– ABW działała ponadstandardowo m.in. w sprawie marszu „Obudź się Polsko” i innych legalnych manifestacji ówczesnej opozycji i obrońców życia. Zaznaczył, że w archiwach ABW znaleziono listy z nazwiskami, adresami i numerami PESEL uczestników legalnych demonstracji, niepodejrzewanych o złamanie prawa.

– Służby specjalne inwigilowały 52 dziennikarzy. Billingowano ich telefony, pozyskiwano dane dotyczące miejsc logowania telefonów, sporządzano analizy dotyczące wszystkich osób, z jakimi kontaktowali się dziennikarze, częstotliwości tych kontaktów i miejsc pobytu dziennikarzy, ustalano też dane adresowe i zbierano informacji o ich sytuacji rodzinnej

– Po katastrofie smoleńskiej ABW nie podjęła żadnych działań operacyjnych, których celem byłoby ustalenie jej okoliczności i przyczyn.

Komentarzy 30 to “11.maja 2016 Raport o stanie państwa na dzień, gdy PO i PSL zakończyły rządy”

 1. miziaforum said

  Kempa.
  Niefrasobliwość poprzedników będzie liczona w miliardach. Te kwoty się zbierają od małych kwot do bardzo dużych, gigantycznych. Oni rzeczywiście rządzili w restauracjach – nie wiem, czy do końca wiedzieli, jakie procesy zachodzą w państwie. Czy to był brak nadzoru? Wiele elementów na to się składa, będziemy o tym mówić dokładnie w środę
  — deklarowała szefowa KPRM.
  lw, TVP Info

  ===============
  TAK BĘDĄ O TYM MÓWIĆ W TV JUTRO ………… A CO Z PROKURATOREM I PIERDLEM ???

  Polubienie

 2. Adam Banaś said

  Tępe goje przygotujcie się na podatek katastralny bo długi trzeba spłacać. A dlaczego nikt nic nie powie o pożyczce Dudy dla Banderowców 1 miliard Euro na wieczne oddanie? Petru i Jarek też milczą. A tymczasem polskie goje za samą obsługę długu muszą płacić codziennie 330 milinów złotych a będzie więcej może ta kwota niedługo będzie w ełro.
  To wy tępe bydlaki doprowadziliście do tego co mamy dzisiaj w Polsce bo jesteście tępi i dajecie się nabierać jak małe dzieci. Wcześniej PIS miał oddać władzę złodziejom którzy mieli zadłużyć u lichwiarzy Polskę. Teraz wygrał PIS w sejmie i senacie bo chcą wysłać nieliczne wojska polskie na Ukrainę i całkowicie zrujnować nasz kraj. To wszystko będzie już niedługo będziemy umierać na dzikich polach. Kukiz nam zagra i zaśpiewa chwała Banderze a Jarek wsiądzie na kota i nas poprowadzi na dzikie pola. Jak ktoś wróci daj Boże w całości to takie miast jak Przemyśl czy Kraków zmienią właściciela bo wiadomo Ukraińcy już na Eurowizji w ramach budowy Judeo Polonii dla ściemy nazywanej Mędzymorzem zaśpiewają, że Chełm Przemyśl Zamość Rzeszów – UKRAIŃSKIE . Tak przynajmniej wynika z mapek zamieszczonych przez ukraińców do piosenki na eurowizję 2016.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/eurowizja-2016-przemysl-i-chelm-jako-czesc-ukrainy-video-foto
  Te miasta zaleje kilkumilionowa fala uchodźców z Ukrainy a naszego wojska które by mogło pilnować granice już nie będzie. Jedyny polityk który w koło to powtarza to Grzegorz Braun. On wie jego rodzina siedzi mocno umocowana w korycie. Pamiętam jak wybuchł w Polsce Majdan zwany Solidarnością to zorientowane komuchy przestrzegały i mówiły Jeśli chodzi o PIS to amerykanie od 2 lat przygotowują sobie front do walki z Rosją, stąd te wszystkie afery i czyszczenie państwowych spółek z rosyjskich wpływów, stąd też wygrana PISu na każdym polu i rewolucja na Majdanie. Dokładnie po co to jest i jak to się skończy.
  Moi kochani goje. To już za późno na refleksje. Trzeba się pakować i wyjeżdżać z rdzennych ziem naszych przodków. Nasza polisa /150-180 zł/ w naszym OFE wystarczy na konewkę do podlewanie palm. Już nic nie zdziałamy bo mają nasze banki które im podarowano. Mają nasze mieszkania zadłużone we frankach w ich bankach a niedługo wprowadzą nam podatek katastralny. Cały przemysł też jest w ich rekach. Nasza drobna wytwórczość będzie za chwile przez nich zniszczona. A lasy też wpadną w ich ręce co mają przyobiecane i zostaną nam tylko ulice – do sprzątania. Wtedy będziecie mogli wracać i roboty będziecie mieli w brud i takiej na jaką zasłużyliście.
  ZROZUMCIE TĘPE GOJE. NIE MA ŻADNYCH WYBORÓW–JEST TYLKO UWIARYGADNIANIE OKUPANTA !!! WSZYSCY MUSIMY ZDJĄĆ PRZYŁBICE i OKREŚLIĆ SIĘ– KIM JESTEŚMY !!!
  Chyba, że chcecie żyć w międzymorzu i mieć taki sam dobrobyt jak wasi sąsiedzi banderowcy.

  Polubienie

 3. greg said

  Polubienie

  • Adam Banaś said

   Ale sobie bohatera znalazłeś. Jeszcze niedawno Wojtuś nawoływał, żeby głosować na PO.

   Polubienie

   • greg said

    posluchaj sobie facet bardzo logicznie mysli

    Polubienie

    • Adam Banaś said

     Tak bardzo naprawdę jesteś naiwny. Jakby szkodził systemowi to by go nie zapraszali cały czas do telewizji. Dlaczego George Soros sponsorował jego podróże? Wszyscy jesteście ogłupieni. Lepiej się zacznij pakować bo ostatni gasi światło.
     Ludzie Sorosa
     http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/200780-oto-skala-w-ciagu-25-lat-fundacja-batorego-wydala-w-polsce-403-mln-zl
     Zawsze dbaliśmy o to, żeby wysyłać na stypendia ludzi o bardzo różnych poglądach: z lewicy i z prawicy – dodaje Ewa Kulik [z Fundacji Batorego]. – Jednym z pierwszych stypendystów był Wojciech Cejrowski. Stypendystami byli także Jarosław Gowin i Adam Glapiński [polityk związany z Porozumieniem Centrum, potem z PiS].
     https://wzzw.wordpress.com/2013/02/27/kreowany-na-konserwatyste/
     W latach 80. Jarosław Gowin wyjechał na stypendium na Uniwersytet w Cambridge. Tam poznał prof. Zbigniewa Pełczyńskiego, który organizował przyjazdy polskich stypendystów. Gowin do dziś nie ukrywa, że Pełczyński miał duży wpływ na ukształtowanie jego poglądów. Przeprowadzili wiele rozmów, dyskusji. Wśród setek osób, które przyjechały na stypendia załatwiane przez Pełczyńskiego, było także wielu ludzi, którzy po 1989 r. znaleźli się wśród decydentów III RP.

     Braun też dobrze mówi tylko nie wszystko.
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-pis-po-cichu-akceptuje-bandyckie-antypolskie-ustawy-2016-03

     Polubienie

    • KnUR1 said

     Zwłaszcza wtedy kiedy odnosi się do teorii Darwina. Coś jak Korwin i tego jego opowiastki o globalnym ociepleniu i kostkach lodu, czyli pierdolenie głupot.

     Polubienie

     • miziaforum said

      a ty mniej chlej w tygodniu bo skończysz jak mój znajomy ziomek 🙂 to dobra zada

      Polubienie

      • KnUR1 said

       Wiem, wiem. Ale ostatnio wyjątkowego nerwa mam. BTW. wczoraj wyczułem na MF jakąś prowokacje, albo jakiś film miałem i stąd być może niezrozumienie. Plus jakieś techniczne problemy (Internet). W każdym razie nie ważne. A w tygodniu to 4 piwka na sen inaczej nie ma opcji żebym zasnął, za duży kocioł w głowie 😛

       Polubienie

       • miziaforum said

        4 dziennie to za dużo w takim klimacie lepiej pić zamiast dobre wina mało procentowe tak jak piwko nie szkodzi a pomaga , tak jak w koloniach kiedyś lepsze krażenie a piwo ciężkie i ….. 🙂 dobre w krajach zimnych bo kaloryczne

        Polubienie

       • miziaforum said

        p.s znajomek w ciepłym klimacie też pił piwko bo smakuje i po roku przypadkowe badania , cukier NACZCZO RANO 460 !! W 1 rok dorobił sie cukrzycy typu 2 …. a ci miejscowi co ciągneli winka nic parametry jak u olimpijczyków

        a potem też rok trwało z dietą głodową aby miał 100 rano , tak że dobrze czerpać z doświadczeń starych i sprawdzonych 🙂

        a z cukrzycą typu 2 niema żartów jak nie zauważysz bo to nie boli nie czujesz , to po jakimś króciytkim czasie ślepniesz stopniowo głuchniesz a potem krążenie siada i trzeba gity obcinać … i to wszystko bezobjawów nagle i już nie odwracalnie

        tak że WINKO SCHŁODZONE !!

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Namówiłeś mnie, chociaż z cukrem nie mam problemu jeszcze. Poza tym nudzi mi się piwo bo tutaj jest 5 marek i to wszystko z czego połowa nie nadaje się do picia. Dodatkowo dość niewygodnie się to pije bo otwierasz butelkę dwa łyki, przerwa dwa łyki i jest ciepłe. Wtedy odstawiam bro do lodówki i otwieram nowy. Mógłbym pić z lodem ale nie lubię rozcieńczać blisko 5 procentowego piwa. A wina jak najbardziej lubię i głównie czerwone wytrawne. Nigdy nie piłem zimnego, ale myślę, że powinno być OK, tylko kostki lodu będę sobie dorzucać żeby rozcieńczać i schładzać 🙂 Fakt, że wina tutaj drogie, ale jak ma być na zdrowie to nie ważne 😛 A temperatura obecnie nie schodzi poniżej 30 s.c. w ciągu doby, a za dnia 39. Thx. Przydał się kopniaczek. Miłego dnia. Aaa …. jeszcze sobie poszukam jakiś fajny duży kielich na to … i dla żony mniejszy 😛

        Polubienie

       • miziaforum said

        DOKŁADNIE TYLKO WYTRAWNE I ZLODEM I JEST GUT … TAMTEN GOSTEK TEŻ NIEMIAŁ NIGDY PROBLEMU Z CUKREM ALE PIWO POWODUJE PRODUKCJE TRÓJGLICERYDÓW W KLIMACIE CHŁODNYM LUB UMIARKOWANYM NO PROBLEM SPALI ORGANIZM NA CUKIER I CIEPŁO W KLIMACIE GORĄCYM WYPOCISZ WODĘ ZOSTAJE TRÓJGLICERYD KTÓRY WONTROBA PONOWNIE PRZEROBI NA WIELKIE ILOŚCI CUKRU I KOŁO SIE ZAMYKA WINO NIE POWODUJE PRODUKCJI TRÓJGLICERYDÓW .. I JEST GUT DLATEGO CO KLIMAT TO INNE TRUNKI … CHACHA PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ JAK JEDEN GOSTEK ŚWIERZY SCHLAŁ SIĘ W KLIMACIE PUSTYNNYM BO GORĄCO I ZASNĄ RANO OBUDZIŁ SIĘ Z ODMROŻONYMI PALCAMI I NI CHU CHU NIE MÓGŁ POJĄĆ JAK TO SIĘ STAŁO NA PUSTYNI …. PRZECIE TAM BYŁ UPAŁ … POTEM MU WYKLAROWALI ZE TO NARMALNE W DZIEŃ 50 + A NOCĄ NAWET Z – 5 …

        Polubienie

  • greg said

   niektorzy cos pisali ze on max kolonko i ktos jeszcze powinni na nowo napisac konstytucje uwazam ze to nie glupi pomysl poniewaz bardzo logicznie sie wypowiadaja

   Polubienie

   • greg said

    Polubienie

    • Adam Banaś said

     Tak bardzo naprawdę jesteś naiwny. Jakby szkodził systemowi to by go nie zapraszali cały czas do telewizji. Dlaczego George Soros sponsorował jego podróże? Wszyscy jesteście ogłupieni. Lepiej się zacznij pakować bo ostatni gasi światło.
     Ludzie Sorosa
     polska.pl/wiadomosci/dlaczego-pis-po-cichu-akceptuje-bandyckie-antypolskie-ustawy-2016-03

     Polubienie

 4. miziaforum said

  Na przedstawienie punktu „Raport o stanie spraw publicznych i instytucji państwowych na dzień zakończenia rządów koalicji PO-PSL (2007-2015)” i dyskusję po nim zaplanowano ponad 7 godzin – od godz. 9.15 do 17 ,00

  Polubienie

 5. miziaforum said

  DO ARTA WKLEJAM OKIENKO TRANSMISJI NAŻYWO Z TEGO PODSUMOWANIA TO DLA TYCH ZA GRANICĄ KTÓRZY NIE MAJA DOSTĘPU DO TVP

  Polubienie

 6. Elsa said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-nie-przyjmie-ani-jednego-islamisty-i-nie-bedzie-placic-zadnego-haraczu

  Polubienie

 7. Pelagia said

  dzieje się 🙂 zobaczymy, co dalej 🙂 od komentów aż się trzęsie 🙂
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cba-zatrzymalo-b-wiceprezes-agencji-rozwoju-przemyslu/m14wtq

  Polubienie

 8. fus said

  Minister dodał, że nasze zadłużenie w stosunku do zagranicy wynosi 120 proc. PKB.

  czyli Polska to bankrut

  Polubienie

  • Adam Banaś said

   Polska nie jest bankrutem bo istnieje tylko teoretycznie. Nazywanie naszego kraju Polską to tak jak nazywanie naszego prezesa Kaczyńskim. Polska to jeszcze tylko nazwa którą niedługo zamienią na Międzymorze a prezes będzie mógł wrócić do swojego prawdziwego nazwiska razem z kolegami z wiejskiej.

   Polubienie

  • KrisT said

   a jakie zadłuzenie ma ukraina? jakoś nie jest bankrutem…

   Polubienie

   • miziaforum said

    FUS MA RACJE ZGODNIE ZE ZDROWYM PRAWEM BANKOWYM I KREDYTOWYM KTOKOLWIEK MA DŁUG PRZEWYŻSZAJĄCY JEGO MOŻLIWOŚCI DOCHODOWE .. JEST BANKRUTEM , DLATEGO ŻE W PRZYPADKU ZADŁUŻENIA PONAD ZDOLNOŚĆ DOCHODU PRAWO KREDYTOWE I BANKOWE MÓWI .. ZWAŻYWSZY NA DUŻE RYZYKO NIE WYPŁACALNOŚCI PRZY DŁUGU WIĘKSZYM NIŻ MOŻLIWOŚCI POKRYCIA GO .. BAN LUB WIERZYCIEL MA PRAWO ZARZĄDAĆ SPŁATY CAŁOŚCI W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM W PRAKTYCE TO OZNACZA 30 DNI KALENDARZOWYCH …. ZATEM GDYBY NIE ŁASKA WIERZYCIELI CZYLI WIARA WIERZYCIELA ŻE SPŁATA BĘDZIE POMIMO ZAGROŻONYCH NIE WYDOLNOŚCIĄ ŹRÓDEŁ DOCHODU …… MOGĄ ZARZĄDAĆ SPŁATY POWOŁUJĄC SIĘ NA BRAK PERSPEKTYW I WYSOKIE RYZYKO …. TO SAMO Z UKRAINĄ

    STARA ŻYDOWSKA METODA DAWAĆ TYLE KREDYTU W RATACH ABY SUMA PRZEWYŻSZYŁA WARTOŚĆ MAJĄTKU I MOŻLIWOŚCI DOCHODOWE …. POTEM ZALEŻY CO SIĘ CHCE UXYSKAĆ .. PRZEJĘCIE MAJĄTKU CZY ZROBIĆ Z DŁUŻNIKA NIEWOLNIKA I STRASZĄC GO NATYCHMIASTOWĄ WINDYKACJĄ CAŁOŚCI .. CZYLI DO GOŁEJ DUPY ….. NACISKAĆ ABY TAK SKAKAŁ W KAŻDEJ DZIEDZINIE JAK MU WIERZYCIEL KAŻE A TO DAĆ DUPY … A TO POSPRZĄTAĆ I TP I TD …

    Polubienie

 9. Anna said

  Zmarnowali 340 mld naszych pieniędzy.

  Polubienie

  • Adam Banaś said

   Nikt niczego nie zmarnował to wszystko to planowa akcja stworzenia Międzymorza czyli przedwojennej Judeo Polonii. Ukraina już oficjalnie jest przez nich opanowana.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: