Miziaforum's Blog

Do PiSu – 500 zł na 1 dziecko , ŁASKI NIE ZROBILIŚCIE ! Prawdziwi beneficjęci programu 500 + ! HIPERMARKETY ZAGRANICZNYCH SIECI HANDLOWYCH !! i nie jest to bez premedytacji PIS !!

Posted by miziaforum w dniu Maj 9, 2016


WITAM I JAK OBIECAŁEM ART. NA W/W W TYTULE TEMAT ..

ABY WSZYSTKO BYŁO JASNE I PRZEJRZYSTE WYMAGA PODZIELENIA TEMATU NA 3 CZĘŚCI PLUS POSTSCRIPTUM !! W KTÓRYM PODSUMUJE I POŁĄCZĘ WSZYSTKIE WĄTKI WYMIENIONE W 3 PIERWSZYCH CZĘŚCIACH I WPROWADZENIU , SĄ Z POZORU ODRĘBNYMI ZUPEŁNIE SPRAWAMI ALE TYLKO POZORNIE ..

PROGRAM FLAGOWY PIS KTÓRYM WYGRALI WYBORY , NIE BYŁ ICH GENIALNYM POMYSŁEM AUTORSKIM TO ROZWIĄZANIE OD LAT STOSOWANE NA ZACHODZIE EUROPY I NIE JEST TAM ODBIERANE JAKO COŚ CO LUDZIOM Z ŁASKI DALI POLITYCY , PROGRAMY SOCJALNE FUNDOWANE Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW CZYLI WSPÓLNE NARODOWE PIENIĄDZE SĄ PO PROSTU INWESTOWANE W SPOŁECZEŃSTWO ABY W XX I XXI WIEKU TAKIE PATOLOGIE JAK BRAK DOSTĘPU DO ODPOWIEDNIEJ OPIEKI MEDYCZNEJ , EDUKACJI , WŁAŚCIWYCH ŹRÓDEŁ KALORYCZNEGO POŻYWIENIA NIE NĘKAŁY TYCH SPOŁECZEŃSTW TAK JAK TO JEST W POLSCE NA CO DZIEŃ ..

ZATEM JAK WIECIE DOSKONALE ZACHÓD KTÓREMU ZAZDROŚCICIE SUKCESÓW GOSPODARCZYCH NIE ROZUMUJE JAK POLACY KTÓRYM PIS SKAPNĄ TYLKO PRZEDSMAK POLITYKI INWESTOWANIA W SWOJE SPOŁECZEŃSTWA WYPRACOWANYCH PIENIĘDZY W PROGRAMIE 500 + A POLACY ZACHOWUJĄ SIĘ JAKBY ZŁAPALI SAMEGO PANA BOGA ZA NOGI A JAROSŁAW STAŁ SIĘ DOBRODZIEJEM I Z JEGO SUWERENNEJ ŁASKI MACIE TEN OKRUCH POLITYKI PRO NARODOWEJ !! BO CZYM ZE INNYM JEST BUDOWANIE ZDROWEGO SPOŁECZEŃSTWA WOLNEGO OD ZBYDLĘCANIA NAJBARDZIEJ PONIŻAJĄCEGO W DZISIEJSZYCH CZASACH JAKIM JEST BRAK PIENIĘDZY U OBYWATELI INDYWIDUALNIE FUNKCJONUJĄCYCH .

PO PIERWSZE ! 

POLSKA JAK SAMI WIECIE JEST KRAJEM BARDZO BIEDNYM Z POWODU , KATASTROFALNIE GŁUPIEJ POLITYKI ZARZĄDZANIA , CO PRZEKŁADA SIĘ NA BEZLITOSNY WYZYSK OBYWATELI ABY Z TEJ RESZTKI POLSKIEJ GOSPODARKI WYCISNĄĆ DLA RZĄDZĄCYCH KLIK JAK NAJWIĘCEJ GOTÓWKI JEST TO BEZPOŚREDNIA PRZYCZYNA BIEDY INDYWIDUALNEJ RODZIN

I TERAZ MUSZĘ SIĘ ODWOŁAĆ DO FAKTÓW ABY TO WSZYSTKO SKLECIĆ W CAŁOŚĆ W OPARCIU O DANE RZĄDOWE ..

OTÓŻ !

 1. PONAD 5 000 000 POLAKÓW ZARABIA ROCZNIE !!! około 10 000 zł !!  , 2500  euro !!

 2. PONAD 12 000 000 POLAKÓW ZARABIA ROCZNIE !!! 20 000!!! zł , około 4500 euro !!

  Z danych Ministerstwa Finansów opublikowanych przez dziennik „Rzeczpospolita” wynika, że w ubiegłym roku z tytułu uzyskanych dochodów rozliczyć z fiskusem musiało się 24,6 mln osób. Ponad połowa z nich, tj. 12,84 mln osób, uzyskała w ciągu roku dochody nieprzekraczające kwoty 20 tys. zł. To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody – po odliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne, kosztów uzyskania przychodu i innych odliczeń przewidzianych prawem – wynosiły mniej niż 1.667 zł.
  Niestety wśród wspomnianych powyżej Polaków istotną grupę stanowią zarabiających naprawdę niskie pieniądze. Ponad 5,1 mln osób deklaruje fiskusowi zarobki na poziomie nieprzekraczającym 10 tys. zł w ciągu roku. To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody wynoszą mniej niż 834 zł, czyli kwotę zbliżoną do tzw. minimum egzystencji (obecnie około 550 zł miesięcznie). Dochody niemal 2,5 mln Polaków nie przekraczają nawet progu wspomnianego minimum, a to oznacza, że osoby takie mogą mieć problemy z zapewnieniem sobie i swoim najbliższym podstawowych dóbr niezbędnych do życia takich jak jedzenie, lekarstwa czy ubrania.

  Realną pomocą dla najbiedniejszych mogłoby być podwyższenie kwoty wolnej od PIT. Przypomnijmy – polska kwota wolna jest jedną z najniższych na świecie i wynosi obecnie 3091 zł w skali roku. Stan ten jest wynikiem zaprzestania aktualizacji wysokości tej kwoty od czasu przejęcia władzy przez ekipę Platformy i PSL-u. Rzecznik Praw Obywatelskich postulował w ubiegłym roku podniesienie jej do poziomu minimum egzystencji, tj. 6503 zł. Jeszcze dalej poszedł Andrzej Duda, który zapowiedział złożenie w Sejmie specjalnej ustawy podnoszącej kwotę wolną do wysokości 8 tys. zł. Tymczasem wysoka funkcjonariuszka obozu rządowego – Małgorzata Kidawa-Błońska – w wywiadzie dla TVP Info powiedziała, że podwyższenie kwoty wolnej od PIT do wysokości postulowanej przez prezydenta Andrzeja Dudę (8000 zł) to „populizm” i Platforma Obywatelska nie będzie temu ulegać…

  Jak widać buta ekipy rządowej nie zna granic. Czas najwyższych ich pogonić, tak by już nigdy nie mieli okazji szkodzić Polakom swoimi działaniami. Niebawem nadarzy się ku temu doskonała sposobność…

  Czytaj więcej: Najubożsi pod ochroną (Ekonomia.Rp.pl)
  Czytaj także: Przypominamy: Kwota wolna od podatku dla posłów to 27 360 zł! Kwota wolna dla reszty społeczeństwa to jedynie 3 091 zł…(Niewygodne.info.pl)

  No i przyszedł termin wyborów !!! 

POLSKA ROZKRADZIONA PRZEZ KLIKĘ PO – PSL , CÓŻ ZROBIĆ ABY WYGRAĆ Z PO , ALE WYGRAĆ W TAKI SPOSÓB ABY PRZEJĄĆ WŁADZĘ ABSOLUTNĄ T/Z MIAŻDŻĄCA PRZEWAGA W SEJMIE POZWALAJĄCA NA SAMODZIELNE RZĄDY , ORAZ FOTEL PREZYDENCKI !!

TRUDNE ZADANIE PRAWDA , SZCZEGÓLNIE GDY POZIOM APATII UPODLONEGO NARODU POLSKIEGO SIĘGNĄ ZENITU A EMIGRACJA WZROSŁA DO PRAWIE 250 000 OBYWATELI KWARTALNIE !!

NO DŁUGO NIE TRZEBA MYŚLEĆ ŻEBY DOJŚĆ DO WNIOSKU ŻE W TAKICH WARUNKACH ABY BYĆ SKUTECZNYM TRZEBA KUPIĆ GŁOSUJĄCYCH ALE NIE OBIETNICĄ BEZ POKRYCIA

SKĄD WZIĄŚĆ PIENIĄDZE , REALNE PIENIĄDZE , OCZYWIŚCIE OD TYCH KTÓRZY JE MAJĄ A NAJLEPIEJ WYRWAĆ JE JAKO NALEŻNE PAŃSTWU I TU ZACZĘŁA SIĘ WALKA Z KAPITAŁEM ZACHODNIM KTÓRY JEST WŁAŚCICIELEM 95% CAŁEGO SYSTEMU GOSPODARCZEGO , PRODUKCJA , HANDEL, DYSTRYBUCJA RYNKI WALUTOWE !!

WYGLĄDA TO TAK GRUPY KAPITAŁOWE SĄ POWIĄZANE ZE SOBĄ W SPOSÓB TRWAŁY RYNKI PRODUCENCKIE , RYNKI ZBYTU I GRUPY FINANSOWE – BANKI KORPORACJE INWESTYCYJNE UBEZPIECZYCIELE …

OTÓŻ ABY PIS MIAŁ PIENIĄDZE NALEŻAŁO OSKUBAĆ WŁAŚNIE BANKI I HIPERMARKETY , DO TEJ KWOTY DOŁOŻYĆ DUŻO WIĘKSZĄ CZĘŚĆ Z BUDŻETU ABY WYCISNĄĆ ODPOWIEDNIO WIELKĄ KWOTĘ JAKA BYŁA POTRZEBNA NA REALIZACJE PROGRAMU 500 +

I UZYSKANO !!!

JAK WYŻEJ PRZYTOCZYŁEM LINKI I OPIS SYTUACJI NA DZIŚ WIZUALIZUJĄCY WAM OGROM STRASZLIWEJ BIEDY I EGZYSTENCJI JEŚLI 13 000 000 PIT , CZYLI 13 MILIONÓW DOROSŁYCH OBYWATELI NIE ZARABIA ROCZNIE NIE WIĘCEJ NIŻ 20 000 ZŁ !!!

W TYM TARGECIE MIESZCZĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE RODZINY POSIADAJĄCE DZIECI !!

ZATEM WNIOSEK JEST PROSTY MATEMATYCZNIE RODZINY TE ŻYJĄ DZIĘKI MINIMUM BIOLOGICZNEMU JAKIE IM DAŁA WOLNA POLSKA III R.P !

JAK WIECIE DO DZIŚ ZŁOŻONO PONAD 2 500 000 WNIOSKÓW O UDZIELENIE WSPARCIA SOCJALNEGO W PROGRAMIE 500 +

JEŚLI ZATEM RODZICE ZARABIAJĄ OKOŁO 1500 ZŁ MIESIĘCZNIE A POSIADAJĄ ŚREDNIO 2 DZIECI ZATEM 1000 ZŁ CO MIESIĄC TO PRAWIE 90 % WIĘCEJ PIENIĘDZY W BUDŻECIE DOMOWYM , I BARDZO DOBRZE !! ALE TA KWOTA NIE CZYNI Z RODZIN LUDZI ZAMOŻNYCH , CZYNI ICH ZALEDWIE RODZINAMI KTÓRE POPRAWIĄ DOŚĆ SKUTECZNIE MOŻLIWOŚCI WŁAŚCIWEGO KALORYCZNEGO WYŻYWIENIA NIE TYLKO DLA DZIECI ALE I DLA RODZICÓW CZYLI BĘDĄ BARDZIEJ SYCI …. I NIC PO ZA TYM

PROGRAM 500 + BĘDZIE WSPIERAŁ ZAGRANICZNE SIECI HANDLOWE I ZAGRANICZNYCH PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI , BO JAK WIEMY BIEDNE RODZINY ZAOPATRUJĄ SIĘ W ŻYWNOŚĆ WŁAŚNIE TAM Z POWODU CEN … SĄ TANI I TYLKO WYDATKOWANIE TYCH PIENIĘDZY W DOTYCHCZASOWYCH MIEJSCACH ZAKUPÓW REALNIE POZWOLI IM ODCZUĆ POPRAWĘ FINANSOWĄ

I O TO CHODZIŁO ABY PIENIĄDZE TE TRAFIŁY WŁAŚNIE DO KORPORACJI HANDLOWYCH ZAGRANICZNYCH W INNYM WYPADKU PIS POLEGŁ BY NA ETAPIE PLANOWANIA PROGRAMU 500 + 🙂 CZY PIS O TYM WIEDZIAŁ , JAK NAJBARDZIEJ WIEDZIAŁ I NEGOCJOWAŁ Z KORPORACJAMI

CO MAMY NA DZIŚ !

ZACHWYT TUMANÓW NAD WIELKOPAŃSKIM GESTEM WŁADZY PIS , KTÓRA TO WŁADZA RZECZYWIŚCIE JAKO 1 W HISTORII III R.P RZUCIŁA OBYWATELOM OKRUCH NALEŻNY POLAKOM NIE Z ŁASKI , BO TE PIENIĄDZE SĄ NASZE A NIE JARKA CZY DONKA

EFEKT KOŃCOWY :

SIECI HANDLOWE – GRUPY KAPITAŁOWE ZWIĘKSZYŁY W ZWIĄZKU Z WYDATKAMI BIEDNYCH POLSKICH RODZIN TYCH PIENIĘDZY NA ŚRODKI NIEZBĘDNE DO EGZYSTENCJI O KWOTĘ W ZŁ 2 500 000 WNIOSKÓW X 500 ZŁ , ILE TO W ZŁOTÓWKACH CO MIESIĄC ? 1 250 000 000 ZŁ CO MIESIĄC ! BO ŻADNA RODZINA Z TEGO NIE ODŁOŻY TYLKO WYDA W PAŚNIKU JAK JA NAZYWAM TE MARKETY .

LUD WYJE Z ZACHWYTU !!

W/W 13 000 000 BIDOTY POLSKIEJ RĘKAMI I NOGAMI POPRZE NA DŁUGO PIS !!

NIECH TYLKO POŁOWA ODDA GŁOSY ZA TO 6 500 000 GŁOSÓW DAJE W WARUNKACH POLSKICH ZWYCIĘSTWO , I TO WŁAŚNIE KUPIŁ PIS !

NO TO MAMY 

POLITYCY RZĄDZĄCY ZADOWOLENI 

KORPORACJE ZADOWOLONE 

LUD … ZACHWYCONY !! GOTÓW UMIERAĆ ZA PIS Z WIARĄ IŻ JEST TO DOBRA WOLA PIS A NIE OBOWIĄZEK !!

JA O TYM PISAŁEM PARĘ LAT TEMU !!! NIE RAZ , NIKT SIĘ RACZEJ TYM NIE PRZEJMOWAŁ AŻ DO WYBORÓW OSTATNICH !!

W CYWILIZOWANYCH KRAJACH ZASIŁKI SIĘ ROZDAJE , NIE DLATEGO ŻE SĄ ONI TAM KOMUNISTAMI – TYLKO DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU KAPITALISTY !!!!!!

kto tego nie rozumie jest kiep cham i głupek – CECHA NOBILITOWANYCH CHAMÓW DO RANGI ELYT ….

https://miziaforum.wordpress.com/2011/07/24/do-noworyszy-zlodzieji-i-wyksztalconych-chamow-a-teraz-ta-zielona-wyspe-wam-zasraja-zarzygaja-a-moze-i-lby-urzna/

P.S JA NIE MAM ZAMIARU WŁAZIĆ PISOWI W DUPĘ TYLKO ZA TO ŻE ZROBIŁ TO CO POWINIEN ZROBIĆ RZĄD DBAJĄCY O OBYWATELI !!

PO ZA TYM WAŻNE !!!!

WIDZICIE JAKIE TO PROSTE ? WIDZICIE ŻE SZYBKO MOŻNA BYŁO ?

TAK MOGLI TO ZROBIĆ JUŻ 26 LAT TEMU , BEZ PROBLEMÓW ŻADNYCH BIORĄC POD UWAGĘ ŻE KRAJ WTEDY BYŁ JESZCZE NIE ROZSZABROWANY ……………………….!!

PYTANIE DLA CZEGO TEGO NIE ZROBIONO ?

DLA TEGO ZE ZYSKI Z PROGRAMU JAK W/W WPŁYNĘŁY BY NIE DO ZACHODNICH SIECI HANDLOWYCH I PRODUCENTÓW , TYLKO DO POLSKICH PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI I SIECI DYSTRYBUCJI POLSKICH !!

SAMI WYCIĄGNIJCIE SOBIE WNIOSEK NA TEMAT UCZCIWOŚCI INTENCJI PIS I INNYCH KLIK KTÓRE DO TEJ PORY RZĄDZIŁY POLSKĄ ….

PP.S

W PRZYGOTOWANIU ART. NA TEMAT TWORZENIA  JEDNOSTEK WOJSKOWYCH OBRONY TERYTORIALNEJ KRAJU , RÓWNIE BEZWZGLĘDNIE A MOŻE I MOCNIEJ OBNAŻAJĄCY ZKĄDINĄD POMYSŁ …. 

 

Komentarzy 26 to “Do PiSu – 500 zł na 1 dziecko , ŁASKI NIE ZROBILIŚCIE ! Prawdziwi beneficjęci programu 500 + ! HIPERMARKETY ZAGRANICZNYCH SIECI HANDLOWYCH !! i nie jest to bez premedytacji PIS !!”

 1. miziaforum said

  A I JESZCZE JEDNO DZISIAJ NAPISAŁ JAKIS TUMAN ZE BEDĘ ODRADZAŁ BRANIE TEGO ZASIŁKU … BRAĆ I JESZCZE WALIĆ PIESCIĄ O WIECEJ NIE TYLKO DZIECI GŁODUJĄ W TYM JEBANYM KRAJU !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   P.S PODATKI NAŁOŻONE NA HIPERMARKETY TO PIKUŚ W PORÓWNANIU Z TYM ILE IM BIEDACY ZANIOSĄ … Z 500 +

   p.s pozatym z tego co wiem znaleźli furtkę prawna zeby nie płacić tyle ile na nie nałozono banki też !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    ad idiotów którzy mi pisali ze jestem komuch i socjalista jak proponowałem takie podobne rozwiązanie tyle że z transferem zasiłków dla polskich firm

    CZEMU NIE DRZECIE RYJA W USZY JARKA ŻE KOMUCH I SOCJALISTA ROZDAJĄCY FORSĘ ??/

    ŻENUJĄCE ĆWOKI …….

    Polubienie

    • miziaforum said

     A I JESZCZE TO LISTA PONAD 50 RÓŻNYCH ZASIŁKÓW KTÓRE W U.K BIORĄ RÓWNIEŻ POLACY DLA TEGO SĄ TAM A NIE TU
     http://www.benefity.org.uk

     O NIEMIECKIM SOCJALU WAM NIE NAPISZĘ BO TO KRAJ Z NAJWIĘKSZYM REALNYM SOCJALEM … DZIĘKI TEMU MAJĄ NAJMOCNIEJSZE GOSPODARCZO PAŃSTWO W EUROPIE A NIE DZIĘKI JAKIMŚ POJEBANYM HISTORIOM O KAPITALIŻMIE TEORETYCZNYM JAKI CHCIELI WCIELIĆ W ŻYCIE BURAKI PRZYSŁANE DO POLSKI JAKO DORADCY 🙂

     ZASADA JEST PROSTA ABY KAPITALIZM HULAŁ POTRZEBNA JEST GOTÓWKA W KIESZENIACH SZARAKÓW A NIE ELITY !!!

     I WTEDY NAWET Z DZISIEJSZYMI OBCIĄŻENIAMI ZUS KRUS SRUS POLSKA STANEŁA BY NA NOGI !! CZYLI PENSJE W GÓRĘ … PO PROSTU

     ALE DOMOROSŁYM ĆWOKOM KTÓRZY NIGDY NIGDZIE NIE BYLI MOŻNA TŁUMACZYĆ .. DLATEGO DEBIL KORWIN MIKKE MA WZIĘCIE U ĆWOKÓW KTÓRZY W D .. BYLI A CI CO BYLI NA WYCIECZKACH 2 TYGODNIOWYCH NIE LEPSI

     WIECIE ILE PŁACI SIĘ OPŁAT ZUSOPODOBNYCH W NIEMCZECH ??? TO LEPIEJ ŻEBYŚCIE NIE WIEDZIELI BO BY WAS Z NÓG ŚCIEŁO

     PPS. A DO TYCH CO WRZESZCZĄ NA CODZIEŃ W Y.T ŻE WYSTARCZY Z POLAKÓW ZDJĄĆ OBCIĄŻENIA PŁACOWE I WSZYSTKO RUSZY ……. DO DUPY RUSZY Z CZEGO WY TE INTERESY OTWORZYCIE JAK ŻADEN Z WAS NIEMA NAWET 10 000 ZŁ ODŁOŻONE JAKO PRACOWNIK NAJEMNY

     A KTO BY KOŻYSTAŁ Z TYCH WASZYCH INTERESÓW SKORO KLIENCI TACY SAMI GOŁODUPCY JAK BYZNESMENI

     ZWYCZAJNIE NIE RUSZYŁO BY Z MIEJSCA Z BRAKU GOTÓWKI W OBIEGU !!!!!!!!!

     ROZWIĄZANIE CO NAJMNIEJ 3 LATA WSPIERANIA CAŁEGO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA ZASIŁKAMI DLA PRACUJĄCYCH I NA DZIECI ABY RODZINY STANEŁY NA NOGI A ILOŚĆ WPOMPOWANEJ GOTÓWKI STAŁA BY SIĘ KRWIĄ NOWYCH BIZNESIKÓW

     PROSTE ?

     A TAK Z MARSZU DO DUPA I KAMIENI KUPA .. CZYLI PIERDOLENIE BEZ ŁADU I SKŁADU ///

     NO ALE 1 JUŻ PLUS ZE STRAWILIŚCIE JAKOŚ ABY NIE OBRAZIĆ KURDUPLA SOCJAL DLA DZIECI !!

     MOZE SIĘ NAUCZYCIE JAK CHIŃCZYCY ŻE NA DZIŚ ABY BYĆ SILNYM GOSPODARCZO PAŃSTWEM TRZEBA HYBRYDY SOCJALIZMU Z KAPITALIZMEM ////////// DOWÓD CHINY !!!

     PRZYPOMNĘ WAM ŻE DO ROKU 1995 POLSKA ROZWIJAŁA SIĘ Z 7 % WZROSTEM PKB !!

     BEZ KREDYTÓW PLAN WILCZKA POZA DOPUSZCZENIEM DO GESZEFTÓW POSTKOMUNĘ DAŁ W EFEKCIE W 1 ROK 600 000 MAŁYCH FIRM !!!!

     DOPIERO BALCEROWICZ PODJĄ DZIAŁANIA ABY SCHŁODZIĆ JAK TO NAZWAŁ GOSPODARKĘ

     I WAŻNE DO TEGO BYŁY WYKOŻYSTANE ZASKÓRNIAKI JAKIE RODZINY ODŁOŻYŁY ZA KOMUNY !!

     NIKT NIE BRAŁ Z FIRM LICHWIARSKICH BO NAWET ICH JESZCZE NIE BYŁO BO POCO MIAŁY BYĆ SKORO POLACY ZARABIALI !!

     Polubienie

     • max said

      O mizia wrócił do formy po kilku miesiącach takich mdłych 🙂 ostro pojechałeś jak w najlepszych latach bloga

      Polubienie

      • miziaforum said

       TO NIE BYŁY MDŁE MIESIĄCE TYLKO TARYFA ULGOWA DLA PIS ABY SIĘ PRZEKONAĆ CO ZROBIĄ ISTOTNEGO DLA POLAKÓW NA RAZIE TYLKO TE 500 ZŁ JEST GODNE POKLASKU ALE JAK NAPISAŁEM TO NIE ŁASKA SĄ JAK DUPA OD SRANIA ŻEBY NARODOWI SŁUŻYĆ I MADRZE ZARZĄDZAĆ !! ZARZĄDZAĆ BO DO TEGO SĄ WYNAJĘCI

       Polubienie

       • mgrabas said

        to 500 + to jest kłamstwo, które wszyscy łyknęli, a to przecież jest nieprawda!
        prawda jest taka, że to jest 500 2+, bo płacą dopiero od drugiego dziecka, a miało być 500 na każde dziecko

        Polubienie

  • woi said

   Sam jesteś tumanem!
   Z góry było wiadomo jakie są cele programu 500+.
   Możesz se założyć sieć hipermarketówi i konkurować o grupę 500+.

   Przypomnę dwa podstawowe cele:
   1. Wzrost liczby urodzeń
   2. Rozbujanie gospodarki

   Ta ogromna ilość ludzi, kiedy poczuje przypływ pieniędzy, zaopatrzy się we wszystkie dobra, a nie tylko w żarcie!

   Dlaczego dopiero teraz?

   Rynek wewnętrzny jest już nasycony(nasycał się przez ostatnie lata) i mamy bardzo mały popyt,
   ci co ich stać już wszystko sobie kupili, ci co byli biedni dopiero teraz zakupią te wszystkie dobra.

   Rynek wewnętrzny ożywi się właśnie dzięki tym ludziom, to będzie potężny impuls dla naszej gospodarki.
   To rynek zdecyduje kto te pieniądze dostanie.

   Nic tylko zakładać firmę i walczyć o grupę 500+ !

   Pamiętacie scenę z filmu głupi i głupszy jak zatrzymał się autobus z laskami?
   Jak padło że ten co z nimi pojedzie to będzie miał farta i może kiedyś to właśnie im się przytrafi?

   Właśnie to powiedział autor artykułu czyli: ale ktoś będzie miał farta zgarniając tą całą te kasę!

   DLACZEGO MAMY TO ODDAWAĆ NIEMCOM!
   MIZIA MÓGŁBY ZAWINĄĆ SIĘ Z TEJ SZFABII I ZAMIAST MARUDZIĆ, ZGARNĄĆ KUPE FORSY TUTAJ!

   Polubienie

   • woi said

    a i jeszcze cele pośrednie
    1 wzrost urodzeń=wzrost sily roboczej=wzrost składek do zus / emerytury może będą
    2 wzrost gospodarczy=wzrost zatrudnienia=wzrost płac=mniej biedy

    pytanie

    czy kobieta, która ma 3 lub 4 dzieciaków będzie pracować u niemca na kasie za 800zł? Nigdy!
    Uważam, że program 500+ przyczyni się do wzrostu wynagrodzeń bo nikt za damski hu… nie bedzie je…al – mam taką nadzieję.

    Mam też nadzieję, że rząd przydusi te hipermarkety podatkami( nie niszcząc przy tym polskich firm) żeby zapewnić uczciwą konkurencję.

    Jeżeli to wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie ogromny sukces programu!

    Polubienie

    • miziaforum said

     A TO DO CIEBIE PYTANIE
     MASZ ODWAGĘ SAM PRZED SOBĄ SPRAWDZIĆ KIM DZIŚ JESTEŚ ?

     odpowiedz sobie uczciwie ..

     PYTANIA DO OSÓB MIESZKAJĄCYCH W POLSCE , DOROSŁYCH LUB UWAŻAJĄCYCH SIĘ ZA DOROSŁE.

     1 – CZY POSIADAJĄC ZAWÓD, WYKSZTAŁCENIE LUB JAKIEŚ UMIEJĘTNOŚCI
     JESTEŚ W STANIE ZA MIESIĘCZNE WYNAGRODZENIE UTRZYMAĆ SAM /A SIEBIE T/J MIESZKAĆ SAMODZIELNIE PONOSZĄC REGULARNIE WSZYSTKIE KOSZTA ZWIĄZANE Z EKSPLOATACJĄ MIESZKANIA.

     2- CZY BĘDĄC ZATRUDNIONYM JESTEŚ W STANIE ZAŁOŻYĆ RODZINĘ I JĄ UTRZYMAĆ NA POZIOMIE NIE WYMAGAJĄCYM ZADŁUŻANIA SIĘ.

     3 – CZY JESTEŚ W STANIE ŻYWIĆ SIĘ PRODUKTAMI O KTÓRYCH WIESZ ŻE SĄ PEŁNOWARTOŚCIOWE I NIE SZKODLIWE DLA ZDROWIA.

     4 – CZY STAĆ CIĘ NA WYJAZD RAZ W ROKU NA 21 DNI DO PROFESJONALNIE PROWADZONEGO OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

     5 – CZY STAĆ CIĘ W MOMENCIE UŚWIADOMIENIA SOBIE ŻE TWÓJ PRACODAWCA CIĘ OSZUKUJE , OKRADA I WYKORZYSTUJE NA PORZUCENIE TEJ PRACY NATYCHMIAST I CZY JESTEŚ W STANIE PONOSIĆ PRZEZ 90 DNI BEZ OSZCZĘDZANIA KOSZTA SWEGO UTRZYMANIA W OKRESIE POSZUKIWANIA NOWEJ PRACY

     6 – CZY JESTEŚ W STANIE FINANSOWO PODOŁAĆ WYDATKOWI ZWIĄZANEMU Z CHĘCIĄ WZIĘCIA UDZIAŁU W PROTEŚCIE OBYWATELSKIM
     W WARSZAWIE KTÓRY WYMAGAŁ BY WYDATKU NIE POWODUJĄCEGO USZCZERBKU ODCZUWALNEGO W SWOIM BUDŻECIE MIESIĘCZNYM

     N.P PRZEJAZD TAM I Z POWROTEM 1 DNIOWE WYŻYWIENIE + 1 NOCLEG.

     ===========================

     sam znasz prawdziwe odpowiedzi wiec sobie POWIEDZ PRAWDĘ W OCZY BEZ ŚWIADKÓW …..

     i wyciągnij wnioski

     JEŚLI WIĘKSZOŚĆ ODPOWIEDZI WYJDZIE CI NA NIE – JESTEŚ NIEWOLNIKIEM

     JEŚLI NA TAK TO W PORZĄDKU .

     ps. pytanie nr. 5 i 6 jest w zasadzie decydujące …

     ==============

     Polubienie

   • miziaforum said

    JAKI NASYCONY PATRZ LINKI Z DOCHODAMI 13 MILIONÓW POLAKÓW ZARABIA ROCZNIE TYLE ILE JA W 1 MIESIĄC TAKI LEPSZY … A WIESZ ZE W POLSCE WEDŁUG ROZLICZEŃ PIT TYLKO 4 % !!! LUDZI ZARABIA 7 000 ZŁ MIESIĘCZNIE … CO MAJA CI LUDZIE ??? JAKIE NASYCENIE RYNKU 🙂 … WYJEDŹ OD MIASTA WOJEWÓDZKIEGO 30 KM I SOBIE POPATRZ JAK WYGLĄDA POLSKA CENTRALNA I WSCHODNIA ….. BAGNO I BIDA AŻ PISZCZY

    NIEDŁUGO ZAMIESZCZĘ FILM JAK WYGLADA MIASTO GORLITZ I ZGORZELEC ZNACZY ILOSĆ ZEBRAKÓW NA ULICY

    Polubienie

    • woi said

     Zgadzam się z Tobą w tej kwestii w 100% – bida aż piszczy!
     Może źle się wyraziłem…
     Oczywiście są ludzie, którzy mogą tylko pomarzyć o pewnych dobrach, mogą je tylko ukraść. W tym sensie rynek jest nasycony bo ci co mieli kupić już kupili reszty nie stać.
     Takie podstawowe rzeczy jak nowa pralka, odkurzacz, telewizor i inne agd – tylko przykład
     Jaki to jest potencjał, dać im tylko kasę, a rynek znowu ożyje!

     Takie jest moje zdanie.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Pod warunkiem, ze tej kasy sie nie wyjmie na inne obciazenia, jak to jest w krajach zachodnich.Oto przyklad, jak wyjac kase w tym z dodatkiem skromnym na dzieci.Prosze bardzo.Otoz nie jedna Marysia na zachod od Odry musi wydac rocznie 3536 euro na rozne obciazenia, w tym ktorych jeszcze w Polsce nie ma, ale pewnie beda.Wymieniona kwota nie zawiera podatku od pensji, a dotyczy rodziny 2 plus 2.Szczegoliki , ktore sie skladaja na te sume w stosunku rocznym: 2160 euro -dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne ( bez niego nie sa zwracane w 100 procentach leki, wizyty u lekarza i niektore badania oraz uslugi szpitalne) , 900 euro – ubezpieczenie samochodu na rok , 276 euro -ubezpieczenie mieszkania obowiazkowo – nie wynajmiesz mieszkania bez tego ubezpieczenia, 600 euro- podatek od mieszkania ( obowiazkowy takze od mieszkan lokatorskich, suma moze sie zmienic co roku i jest rozna dla roznych miast i regionow).Yooopiii..Jak tanio sie zyje na zachodzie.Dorzucic do tego podatek od dochodow, ktory moze siegac tez tysiecy euro..ale wkolo jest wesolo…Imigranci nie placa za nic, bo maja wszelkie dofinansowania.Kto haruje, ten slono buli jak za buraki albo inne melony…Takie sa realia po teorii..Ludzie w wiekszosci mysla teoriami, a nie realiami.Te 500 wkrotce zagospodaruja.Po to je dali, zeby znowu bylo z czego skubac.

      Polubienie

 2. Konarski said

  Giertych – największa kukła

  Polubienie

 3. Eryka said

  Na tych dwoch pajacow patrzec nie moge.Dajcie spokoj z wklejkami.
  Mizia pieniadze zawsze mozna dodrukowac.Belka mial to w zamiarze.U ‚Sowy’ nie kryl sie z tym ,
  wiec w czym problem

  Polubienie

 4. krab said

  Polubienie

  • krab said

   Jarosław K to Jarosław Kłapucki. Ilu jeszcze takich mamy ????

   Polubienie

  • zagrypiona said

   No oni to mają we krwi. A potem się dziwią, że ich ktoś przepędza, albo holokaustuje.
   Oszust na oszuście.
   A globalne ocieplenie to największe kłamstwo. Najczęsciej zbijane argumentem: ‚to nic ze u ciebie za oknem pizga mróz dyletancie, klimat sie ociepla nie jestes w stanie tego ocenic bo to tylko naukowiec moze sprawdzic.’ No. Biały kitel, czy czarna sutanna, takie same marionetki na usługach zydoskich geszeftów. Zero argumentów logicznych czy naukowych. Tylko slepa wiara. Więc płać na ratowanie ziemi.
   Chciałabym dozyc dnia, w którym ludzkośc się tego raka w końcu calkowicie pozbędzie. 😦

   Polubienie

   • krab said

    Dlaczego nie mówi się „żyd z podwójnym obywatelstwem” tylko polak ??? bo o byłby antysemityzm !! Spierdzielają pod opiekę Izraela, bo ten ich nie wyda sądom europejskim, ale przekaz idzie”polacy” to oszuści. A polski paszport w Izraelu dostaje kto chce i swobodnie może robić geszefty w całej unii i nie tylko. Bolek też negocjował sprowadzanie biomasy z …… Afryki !!

    Polubienie

 5. Elsa said

  http://pikio.pl/skorzystal-z-500-tylko-po-to-by-sfinansowac-kod/

  a temu czubkowi powinno się zabrac te 500

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: