Miziaforum's Blog

POLSKA DLA POLAKÓW protest na granicy Słubice 7 maja 2016 , foto relacja

Posted by miziaforum w dniu Maj 7, 2016


JAK OBIECAŁEM FOTO RELACJA I KOMENTARZ ZA 1 GODZINĘ I JAK ZDĄŻĘ TO RELACJA AV  MOMENT 🙂

nie będę się bawił w sklecanie materiału na kolanie daje materiał lokalnej gazety

Manifestację w Słubicach zorganizowała nieformalna grupa Narodowe Słubice. Uczestnicy marszu sprzeciwiali się sprowadzaniu do Polski imigrantów. Protest rozpoczął się około 13.00 na Placu Bohaterów. Tutaj organizatorzy marszu wyrazili swoje poglądy. Stanowczo sprzeciwili się polityce krajów Unii Europejskiej, która zezwala na przyjmowanie uchodźców do unijnych krajów. „Kanclerz Merkel chcesz murzyna, to go sobie w domu trzymaj” – m. in. takie hasła padały w sobotę w Słubicach.

W LINKU MATERIAŁ AV I GALERIA ZDJĘĆ ORAZ SZERSZY OPIS

Czytaj więcej: http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/slubice/a/stop-islamizacji-w-slubicach-protestowali-przeciw-imigrantom-wideo-zdjecia,9965140/

 

 

Komentarzy 47 to “POLSKA DLA POLAKÓW protest na granicy Słubice 7 maja 2016 , foto relacja”

 1. belmont said

  Adam Banaś said

  Maj 7, 2016 @ 4:06 PM ADAM BANAS napisal

  4 Votes
  „zważywszy na fakt iż w wojsku , policji służbach nadal na stanowiskach są „śpiochy” dawnego gangu …”
  Czy ty człowieku jesteś normalny. Jakiego dawnego gangu? Gang jest ten sam nic się nie zmieniło. Może na gorsze bo PIS już przebił POprzedników liczbą ministrów i urzędników.
  NIE MA ŻADNYCH WYBORÓW–JEST TYLKO UWIARYGADNIANIE OKUPANTA !!! WSZYSCY MUSIMY ZDJĄĆ PRZYŁBICE i OKREŚLIĆ SIĘ– KIM JESTEŚMY !!!
  Proszę państwa ja sam się nabierałem naten teatrzyk i nawet uważałem PIS za mniejsze zło które należy popierać domomentu kiedy przeczytałem, że w styczniu zeszłego roku cały PIS razem z resztąbandy na Wiejskiej głosował za ustawą która umożliwiła, że z naszego ZUSu będą zabierać naszym matkom ibabciom pieniądze i oddawać mieszkańcom Izraela. Ta ustawa to uznanie de factokłamstwa o polskich obozach koncentracyjnych.
  http://interia360.pl/polska/artykul/polskie-emerytury-dla-zydow,68490
  Za jakiś czas zobaczyłem Jarka na Ukrainiepopierającego banderowców. Dzisiaj dzięki Majdanowi takiej naszej Solidarności,UKRAINA jest za afrykańskimi Rwandą, Czadem i Gabonem … w spadku PKB ( -17 %)i bilansie handlowym ( – 761 MLN $) ALE wyprzedza ..Rwandę w poziomie zarobków42,9 $ do 20 $ Ale z Rosji „agresor” na którego terytorium schroniłosię prawie 900 tyś. obyw. Ukrainy. „Agresor” z którym Ukrainahandluje a fabryki słodyczy prezydenta U. wprost kwitną w Rosji Haa
  Co wprowadziło PIS odkąd jest u władzy, przymusowe szczepienia forsuję ustawę TPP która ma stanowić podstawę dla nowego kształtu …… żywność GMO i zmusi rolników w Unii do upraw GMO. O ustawie 1066 nie chcę się rozpisywać. Aż tak jesteś naiwny chłopie?
  Co robił Winnicki u Kukiza?
  Kukiz, Kaczyński i cała reszta tej bandy z wiejskiej była na Majdanie. Przecież Kukiz to prymitywny dziadek udający chłopczyka nadaje się tylko do kiepskich wyglupow. Kto wybral tego idiote? Przeciez to zwykly krzykacz z targowiska, nie majacy pojęcia o polityce. Kukiz jeszcze niedawno popierał banderowców. Śpiewał piosenki dla banderowców widząc w koło portrety ludobójcy polskich dzieci niejakiego homoseksualisty bandery do tej pory są w TV Republika jego piosenki. My normalni Polacy boimy się o nasze dzieci bo pamiętamy co robili banderowcy. Tylko zwyrodniały kanalia pozbawiony człowieczeństwa potrafi bratać się z bękartami morderców tych ludzi, którzy tych morderców uznali za swoich narodowych bohaterów.
  Trzeba być ścierwem na miarę faszystowskich okupacyjnych władz III RP, które są zdolne do mordowania tak samo jak bękarty junty kijowskiej, którą odwiedzają renegaci z Polski. Nie ma słów by określić postępowanie okupacyjnej władzy III RP nie znam takich słów!
  Patroszenko reprezentuje ukraińskich ludobójców 200 tysięcy Polaków z Wołynia i nie tylko z Wołynia. Trupy rezunów są potwornie okaleczone, nie ma zastrzelonych trupów. W dołach śmierci są trupy malutkich dzieci z gwoździami wbitymi w główki, z odrąbanymi nóżkami i rączkami z odciętymi siekierą głowami, są tułowia przecięte piłą do drzewa, są płody ludzkie, te trupy wołają o pomstę do nieba, zadeptywanie pamięci o nich, o ich strasznym losie jest wspólnictwem w tej zbrodni!
  To Anders zaręczył USA, że ukraińscy faszyści to Polacy siłą wcieleni do niemieckiej armii! Stalin domagał się przekazania tych ludobójców ZSRR, ale opinia Andersa o Polakach zdecydowała, bo taka była potrzeba. USA pozwolili faszystowskim ludobójcom z banderowskiej Ukrainy odpłynąć do Kanady, tam się osiedlili i tam mnożą się jak szczury!

  BRAWO __ADAM BANAS taka jest prawda a to przeczytajcie

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjg-dC208jMAhUEWSwKHRqCClsQFggbMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.gazetawarszawska.com%2Fzamach%2Fzamach-warszawski%2F3627-vi-rocznica-smolenska-w-obliczu-inwazji-izraela-na-polske%3Fstart%3D36&usg=AFQjCNGnUdcYBrXAVSh_pvHeYXcIUhuKZA&sig2=XrKrJyG1W7yADogj6RQ1zw&bvm=bv.121421273,d.bGg
  Zięć Ewy Kopacz Andriy Petranyuk, to potomek tych ukraińskich ludobójców, urodzony w Kanadzie.

  Polubienie

  • Adam Banaś said

   Gazeta Warszawska się myli. Oni nie zabili wszystkich. A ja się pytam co porabia i gdzie przebywa obecnie Lech Kaczyński bo nie było żadnej katastrofy w Smoleńsku co najwyżej było przejęcie delegacji na lotnisku w Okęciu. Już jakiś czas temu doszły do mnie informacje o tym, że nigdzie nie ma zapisów ani żadnych materiałów jak zdjęcia czy filmy z odlotu polskiej delegacji do Smoleńska. Zainteresowany tym zacząłem szukać jakiś materiałów na własną rękę w necie, używałem przeróżnych słów związanych z odlotem w wyszukiwarce i niczego takiego jak nagranie nie znalazłem. Doszedłem do wniosku, że nie było żadnego zamachu bo nie ma żadnych materiałów wizualnych z odlotu delegacji do Smoleńska. To wszystko to kolejna szopka jakich wiele zafundowano nam przez Chazarów z Wiejskiej. Jakim cudem nie działał tego dnia monitoring na lotnisku, monitoring przed lotniskiem albo żadni dziennikarze czy rodziny delegacji nie zrobiły z odlotu żadnego krótkiego filmy choćby nawet komórką? Nie ma nic, proszę sobie poszukać w sieci i nic się nie znajdzie w każdym razie życzę powodzenia. Co bada Macierewicz czy badała komisja Laska i o co w tym wszystkim chodzi? Ewidentnie w tej szopce biorą udział reprezentanci wszystkich partii politycznych. Poza naszym podwórkiem w tej szopce brały udział jeszcze Stany i Rosja. Dlaczego ludzie badający sprawę Smoleńska z obu stron nie podnoszą kwestii monitoringu i filmów z odlotu tej delegacji. Znalazłem sporo linków do artykułów gdzie ktoś podnosił ten temat i zostały już wykasowane. Poniżej zamieszczam krótki filmik na youtube który mnie zaciekawił jakiś czas temu i w konsekwencji zmobilizował do moich poszukiwań. Początkowo myślałem, że ten film to jakaś prowokacja, zwykła ściema i postanowiłem się upewnić. Niestety po moich poszukiwaniach doszedłem do wniosków, że to chyba nie jest prowokacja. Radzę obejrzeć ten film jak najszybciej bo też może zniknąć.

   Podczas moich poszukiwań filmów z odlotu delegacji, natrafiłem na inne bulwersujące filmy na youtube z udziałem Macierewicza do którego jak występował w Radiu Maryja zadzwonił jakiś słuchacz i zadał bardzo ciekawe pytania. Przypominam, że w styczniu zeszłego roku cały PIS w tym Maliniak i Jarek razem z resztą bandy na Wiejskiej głosowali za ustawą która umożliwiła, że z naszego ZUSu będą zabierać naszym matkom i babciom pieniądze i oddawać mieszkańcom Izraela. Ta ustawa to uznanie de facto kłamstwa o polskich obozach koncentracyjnych. Też do tej pory nie mam na to odpowiedzi.
   Z naukowców zespołu Macierewicza był jeden pan profesor Ciszewski który oficjalnie powiedział, że się mylił analizując zdjęcia satelitarne zrobione na pięć dni przed domniemanym zamachem. Wyjaśnił tam, że to co brał za śnieg dziwnym trafem jest dokładnie tam gdzie leżały szczątki tupolewa. Przyznał się do błędu i powiedział, że to były białe plandeki pod którymi ktoś już przygotował cały ten teatrzyk który tak przeżywaliśmy.

   Polubienie

   • Anna said

    Zgadza się, nie ma i nie było żadnych relacji z odlotu delegacji do Smoleńska. Ja też szukałam, niedługo po tej „katastrofie” i nie znalazłam żadnego materiału. Ślad po LK urywa się na Litwie gdzie był i powiedział dziwaczne słowa „…czarne jest białe a białe jest czarne” co zostało opublikowane. Nie ma i nie było wzmianek o odlocie prezydenta z Litwy.
    Są tacy, którzy wiedzą co naprawdę się wydarzyło ale nie powiedzą opinii publicznej więc nie zaprzątajmy sobie tym naszych głów. Żadne śledztwa i komisje nie ujawnią nam prawdy, ich rolą jest mataczenie w tej sprawie.

    Polubienie

    • Adam Banaś said

     Mataczenie to jedno, nie zapominaj, że mają dzięki temu tematy zastępcze i dzielą Polaków. O napuszczaniu na Rosjan nie wspomnę. Na Krakowskim Przedmieściu ojciec Rydzyk wysyłał bataliony babci ze zniczami a Nowocześni profanowali symbol krzyża i razem z policją bili staruszki.

     Polubienie

     • AQQ said

      Piękna była ta mistyfikacja i mamy bardzo udany temat zastępczy na jakieś 50lat, a komisje spokojnie i do syta pożerają kolejne budżety. szalom.

      Polubienie

      • greg said

       co do smolenska to robota cia i mossadu byc moze wszystkim stronom zalezalo na katastrofie usa niemcom rosji ? no i oczywiscie naszym peowcom z olechowskim tuskiem i komorem na czele ? jak szybko komor przejal wladze w chwile po zamachu wszystko to bylo ukartowane na bank razem z belka jako prezesem nbp najprawdopodobniej za zamachem stoja zydzi ktorzy w ostatniej chwili zrezygnowali z lotu tupolewem

       Polubienie

      • greg said

       Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    A coz to za bzdury wypisuja?.Pogratulowac fantazji.To skad sie wziely nagrania ze skrzynek?.Skad sie wziely ciala, ktore w niektorych przypadkach ekshumowano?.itd itd..

    Polubienie

    • Adam Banaś said

     Jakie ciała przecież trumny przysłali zaspawane. Ile ciał ekshumowali? Tylko kilku osób i kto je ekshumował i jak?
     Gdzie są oryginalne skrzynki?
     – przymuszenie do startu pilotow jest wiecej niz watpliwe
     – rozklad szczatkow, brakl leja, wybuchu, foteli i wiecej niz kilka cial – raport MAK mowi o 20tu cialach – wyklucza mozliwosc sfilmowania przez SW prawdziwego miejsca katastrofy – nota bene SW filmowal je 2 dni po wizycie Tuska
     – SW mowi, ze na plycie byly 3 autobusy z delegatami – pytanie kiedy mialby je zobaczyc i skad by wiedzial, ze to czlonkowie delegacji?
     – analizy prof. Cieszewskiego potwierdzaja, ze miejsce katastrofy szykowane bylo od dluzszego czasu
     – Okecie, zburzony hangar, brak obrazen na ciala wielu ofiar
     – itp itd

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      „Ile cial ekshumowali?.Tylko kilku osob..”Jesli ekshumowano kilka osob to skad wiadomo, ze ” brak obrazen na cialach WIELU ofiar?.To jak to w koncu jest?.Kilka osob, czy wiele osob He?.Dlaczego rodziny ofiar nie zazadaly odspawania trumien i autopsji w Polsce?.Jakie przepisy zabraniaja taka procedure?.

      Polubienie

      • Adam Banaś said

       Marysiu nie chce mi się ciągnąć dalej tego tematu bo koncentrujesz się na głupotach. Przeczytaj moje wcześniejsze komentarze ze zrozumieniem, zobacz linki i filmy które załączyłem. Odpowiedz sobie na pytanie czemu nie ma żadnych filmów z odlotu tak dużej delegacji z tyloma ważnymi osobami i czemu nie działał monitoring przed lotniskiem i na lotnisku. To wiele niezależnych od siebie systemów monitoringu. Na końcu pomyśl. Czemu żadna z komisji o tym nie mówi.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Nie na glupotach, ale na niespojnych stwierdzeniach.Ludziom latwo macic w glowach, bo wlasnie nie zwracaja uwagi na szczegoly i polykaja wszystko jak pelikany i dlatego tez i tu nawiaze do Anny latwo jest ludzi dzielic.Szczegol i to kazdy to rzecz wazna.Takze te monitoringi i niechec do wyjasnienia sytuacji.Nawet badacze katastrofy tego nie wyjasniaja i najbardziej dziwi, ze wszyscy badacze katastrofy majacy sie za powaznych nie stawiaja pytan o te monitoringi zadnej komisji oficjalnej tylko rozwazaja o puszkach, parowkach i innych cudach.Logicznie podchodzac do sprawy i czepiajac sie tego waznego szczegolu monitoringu mozna powiedziec, ze wszystkim badaczom jak leci jest wygodnie z nieporuszaniem tematu monitoringu, bo wyszloby moze cos, co wyjsc nie powinno.Czyjas nieodpowiedzialnosc, zaniedbanie albo moze celowa i zla intencja.Tak mowi logika, ktora szuka szczegolow, a nie glupot.Tak sobie tez mysle, czemu do tej pory zainteresowane komisje nie ujawnily tresci rzekomej ostatniej rozmowy telefonicznej brata z bratem.Pytanie z serii retoryczne jak w przypadku monitoringu.Retoryczne pytania maja to do siebie, ze budza watpliwosci i podsycaja rozne podejrzenia.Ta rozmowa jak sie podaje kluczowa pono miala wyjasnic wszystko.To czemu sie jej nie publikuje?.

        Polubienie

      • Anna said

       Marysiu, była informacja w prasie, że trumien NIE WOLNO otwierać i nie otwierano. Być może mistyfikacja zostałaby odkryta już na wstępie a tak to dostali odszkodowania. W pierwszej, bezpośredniej relacji i nagraniu przez polskiego reportera padły słowa … dlaczego nie ma ciał?!
       Widać, że nadal szukają pretekstów do podzielenia Polaków abyśmy żarli się między sobą więc nie żryjmy się 🙂

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Istnieja miedzynarodowe przepisy, ktore reguluja takze sprawy transportu i pochowku.To fakt nieaprzeczalny.Rodziny mogly zazadac otwarcia i badan na terenie Polski.Te osoby nie zmarly na zadne zakazne choroby.Zreszta przepisy miedzynarodowe zabraniaja transport ciala osoby zmarlej na zakazna chorobe do innego kraju.Dlaczego nie ma cial?.Tak tez mozna powiedziec w skrocie, ze nie ma trumien z cialami.Nieprawdaz?.Poza tym Anno rodziny wyjezdzaly identyfikowac ciala do Rosji.No to jak to mozliwe, zeby cial nie bylo.Chyba takze brat prezydenta nie indentyfikowal ducha podobnie jak pozostali czlonkowie rodzin zmarlych.Sam brat ofiary najwazniejszej mowil, ze w wygladzie osoby, ktora widzial po smierci cos bylo nie tak.Daj spokoj Anno z glupotami o mistyfikacji.O ile mozna sie czepic monitoringu, rozmowy telefonicznej, o tyle tworzenie glupot o pustych trumnach to juz szczyt idiotyzmu.Moge sie zalozyc, ze cialo prezydenta po przylocie do Polski poddano ponownej obdukcji.Nie byloby w tym nic zlego.Przeciwnie.Same korzysci.To, ze dziwne teorie sie tworzy, to pewnie w jakims celu.W jasnych sprawach kazdy szczegol jest klarowny, nawet taki ktory wydaje sie glupi.Ciemna to sprawa i dziwna.

        Polubienie

 2. belmont said

  tez dobre

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/3775-rzad-pis-jest-rzadem-schylkowym

  Polubienie

 3. miziaforum said

  JAK MOŻNA DOCZYTAĆ W RELACJI Z PROTESTU STRONA NIEMIECKA A MIANOWICIE WŁADZE FRANKFURTU ZAREAGOWAŁY I O TO CHODZI NIECH WIEDZĄ ŻE NI CHJA !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   Manifestacje w Berlinie. „Bierzmy przykład z Polski”
   Dzisiaj, 7 maja (20:02)
   Ponad tysiąc zwolenników prawicy protestowało w sobotę w Berlinie przeciw przyjmowaniu przez Niemcy imigrantów, domagając się ustąpienia ze stanowiska kanclerz Angeli Merkel. W dwóch kontrdemonstracjach uczestniczyło 7 tys. osób wspierających politykę rządu.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-manifestacje-w-berlinie-bierzmy-przyklad-z-polski,nId,2198475#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   CSU grozi Merkel cofnięciem poparcia w kampanii wyborczej
   19 minut temu
   Spór o politykę migracyjną między CDU kanclerz Angeli Merkel a bawarską CSU może odbić się negatywnie na wyniku obu tworzących jeden klub parlamentarny ugrupowań w wyborach do Bundestagu w 2017 roku. CSU grozi, że będzie prowadzić własną kampanię wyborczą.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-csu-grozi-merkel-cofnieciem-poparcia-w-kampanii-wyborczej,nId,2198492#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   Polubienie

   • miziaforum said

    temat podany w komencie jako pierwszy NIE JEST Z POWIETRZA WZIĘTY TO SKUTEK PROTESTÓW NA GRANICY PRZECIW IMIGRANTOM A NIE W WARSZAWIE SKĄD WIEM BO JESTEM BARDZO BLISKO NIEMIECKICH ORGANIZACJI ANTY IMIGRANCKICH

    A SKĄD ONI WIEDZIELI ŻE POLACY BEDĄ PROTESTOWAĆ NA GRANICACH NA RAZIE ZGORZELEC I SŁUBICE ALE NASTĘPNE W PRZYGOTOWANIU

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Dziwne, ze nikt nie organizuje protestow przeciw organizatorom wojen.Bardzooo dziwne.Zewszad rozbrzmiewa szczucie,podzeganie i wojenna retoryka.Czy wszystkiemu sa rzeczywiscie winni wylacznie imigranci wciagani przez wszystkie obozy polityczne w awantury?.Rozsadku jak by mniej.Awanturnictwa i szczucia czlowieka na czlowieka, narodu na narod, nacji na nacje przybywa.Oj zle to sie skonczy.A diably sie raduja…bo scenariusz diabelski dziala skutecznie.

     Polubienie

     • zagrypiona said

      Przecież wiadomo, że wojny to sprawka judeoameryki. A protesty teraz sa po to, żeby zamknąć granice przed napływem tego leniwego badziewia.

      PS. To nie sa ani uchodzcy ani imigranci. Tylko żołnierze. Oni zrobia tez wojne tylko w Europie.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       No tak.Cala koalicja,ale takze kraje bogate w rope tez w tej koalicji sa i wspieraja reszte przeciw wlasnym narodom i spolecznosciom.W krajach po rewolucjach w roznych kolorach nie osiagnieto spokoju.Nowe zainstalowane tzw. demokratyczne wladze nie sa lubiane i budza sprzeciw ludnosci, ktore to sprzeciwy rzady tlumia.W ten sposob wojny domowe wszystkich ze wszystkimi sie tocza pelna para.A rzady negcjuja i negocjuja.Tylko nie wiadomo co.Bo od pokojowych rozwiazan coraz dalej , co widac w telewizorniach.Te protesty tez sa przeciw ofiarom, a nie sprawcom.Czesc to jednak imigranci i uchodzcy.A czesc zolnierze, jak slusznie prawisz.Ale z doswiadczen krajow zachodnich wynika to, ze uchodzcy i imigranci moga stac sie zolnierzami.Dowiodly tego ostatnie zamachy.Armia wscieklych ludzi i odpowiednio pouczonych przez religijnych oszolomow i uzbrojonych moze narobic niezlego bajzlu w calej Europie.Cwicza napadajac na zwyklych ludzi z zelaznymi pretami, nozami i innymi.Za przyzwoleniem.Niestety.Takze ich wspolziomkow, ktorzy nie chca ich przyjac do swoich krajow, aby sie nimi zajac, bo maja ich gdzies i bieda z nedza jest im niepotrzebna u siebie.Zatem eksportuja ja z premedytacja do Europy.A Europa tych ” uchodzcow” rozczarowuje i wlasnie z takich rozczarowanych mozna stworzyc armie i sie nia posluzyc do wojny z Europejczykami.Jedyne rozwiazanie to zakonczenie konfliktow i niech sobie kazdy zyje u siebie, a nie migruje.

       Polubienie

 4. belmont said

  Dla zainteresowanych jeszcze jeden filmik pana ze Związku Jaszczurczego: Aleksander Jabłonowski.

  Polubienie

 5. mironik said

  http://www.bbc.com/news/election-2016-36232392
  pierwszy islamski burmistrz Londynu

  Polubienie

  • miziaforum said

   TAKIE KRAJE JAK WIELKA BRYTANIA , FRANCJA , HOLANDIA , BELGIA SZWECJA …. SĄ JUŻ STRACONE TAM BĘDĄ RZĄDZIĆ ISLAMIŚCI … TO JUŻ TYLKO KWESTIA CZASU A RATUNKU JUŻ NIEMA WIEM BO BYŁEM WIDZIAŁEM I MIESZKAŁEM DŁUŻSZY CZAS … A TAKĄ WIEDZĘ MOŻNA NABYĆ TYLKO GDY SIĘ TAM ZAMIESZKA POPRACUJE POŻYJE … A NIE Z WYCIECZKI Z ORBISEM 🙂 ONI SĄ SKOŃCZENI ICH JUŻ NIEMA TYLKO O TYM NIE WIEDZĄ .. JAKAŚ CZĘŚĆ WIE I … I NIC NIE ZROBI BO ICH ZA MAŁO

   Polubienie

 6. Ja to powiem jedno, Nasz naród jak lawa.
  Każdy z Was czuje że coś nie tak.

  Polubienie

 7. marek said

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/292071-bronia-polski-pod-gwiazdzista-flaga-i-oglaszaja-ze-nie-wyjda-z-europy-a-kto-im-kaze-wychodzic-absurdalny-protest-artystow

  Polubienie

 8. marek said

  Węgierski przywódca uznał decyzję Komisji Europejskiej za pomyłkę, gdyż dla jego kraju w tej chwili największym problemem jest ochrona granic przed napływem uchodźców, a nie ich wpuszczenie do kraju. Orbán uważa, że obozy dla uchodźców nie powinny być nawet na terenie państw unijnych, a poza ich granicami.
  Orbán przy okazji wspomniał też, że jego kraj już poniósł wysokie koszty związane z przyjęciem imigrantów: „tylko nie zdobyłem się na odwagę, żeby wystawić Brukseli rachunek za koszty rejestracji 175 tysięcy uchodźców, za dodatkowe środki na pracę węgierskiej policji i za ogrodzenie”.

  Orbán powiedział również dlaczego nie chce imigrantów na Węgrzech: „(…) nie godzimy się na to, aby (nasze – przyp.red.) dziedzictwo kulturowe zniknęło z minuty na minutę, tu nie powstaną równoległe społeczeństwa”.

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6867-orban-stanowczo-nie-zgadza-sie-na-kare-250-tysiecy-euro-za-nieprzyjecie-imigranta-chca-odebrac-wegrom-prawo

  Polubienie

 9. Elsa said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-napomnial-przywodcow-unii-europejskiej-ze-za-wolno-przyjmuja-islamistow

  A ten mądrala niech sobie ich do watykąnu przyjmie

  Polubienie

 10. Elsa said

  http://pikio.pl/prezydent-duda-zaden-powazny-polityk-nie-proponuje-wyjscia-z-unii/

  A duduś nas wydutkal i tego się obawiałam. Nie wierzę w żadne ich dobre zmiany rzekome

  Polubienie

 11. Adam Banaś said

  W Europie będą rządzić Islamiści a w Polsce hybrydy. Największe chazarskie kłamstwo…
  …polega na tym, że fałszywi Żydzi (hybrydy i Nefilimy) twierdzą, że są biblijnymi Izraelitami czyli Narodem Wybranym przez Boga. Nic dalszego od prawdy. Jest zupełnie odwrotnie. To rzeczywiste plemiona Izraela były przez hybrydy i Nefilimów prześladowane i skażane genetycznie w ziemi kananejskiej.
  Z powodu notorycznego łamania Prawa Bożego Izraelici zostali srogo przez Boga ukarani. 10 pokoleń Izraelitów dostało się do niewoli asyryjskiej około roku 700 p.n.e. i my, Indo Europejczycy czyli biali ludzi i Słowianie jesteśmy ich potomkami czyli rzeczywistym Narodem Wybranym przez Boga. Pozostałe 2 pokolenia, Judy i Lewitów poszły do niewoli babilońskiej. Nefilimowie i hybrydy nie przestali prześladować Słowian i Judejczyków a ta sytuacja jest w dzisiejszych czasach identyczna.
  Po uprowadzeniu 10 pokoleń Izraela w góry Ararat nagle pojawiła się na tym terenie dzicz chazarska i powstało najokrutniejsze w tym czasie na terenach dzisiejszej Ukrainy państwo Chazarów, które z czasem przyjęło Judaizm. W chwili obecnej sytuacja świata jest niemal identyczna jak ta przed potopem. Nasienie węża jest bliskie zniszczenia Narodu Wybranego i rasy białej.
  Celem nasienia węża jest walka z Bogiem, oraz zniszczenie rasy białej, Chrześcijaństwa i Słowian.
  Ów cel jest doskonale widoczny, jeżeli spojrzymy we właściwym kierunku. Istnieje wiele materiałów, w których fałszywi Żydzi chełpią się swoimi osiągnięciami na świecie. Ale wystarczy jedna wskazówka i ich rzekoma wielkość natychmiast sypie się jak domek z kart.
  Zadajmy sobie proste pytanie. Cóż dobrego fałszywi Żydzi zrobili dla świata? Absolutne zero! Żadnego pozytywnego dzieła, a okazji mieli mnóstwo. Zniszczyli monarchię francuską i rosyjską. Lenin i Stalin byli u szczytu władzy tak potężnego państwa. Czy powstała z tego jakaś nowa cywilizacja, nowa kultura czy cud technologiczny!? Rosjanie cudem przeżyli jako naród!
  USA! Cóż fałszywi Żydzi osiągnęli w USA? Zastosowanie chrześcijańskich przykazań wyniosło USA na szczyt świata a zastosowanie chazarskiej lichwy i podobnych taktyk, jak w Rosji doprowadziło do zniszczenia największego imperium światowego, jakie kiedykolwiek istniało. I to są bezsporne dowody na to, że syjoniści nie mają innego celu, poza walką z Bogiem. Jest to także dowodem na to, że są oni proroczo zapowiedzianym nasieniem węża. Gdyby Bóg nie istniał, nikt by Go nie zwalczał!
  Zakon Jezuitów – armia Watykanu – jest podzielony na kilka części i o najważniejszym kręgu Jezuitów najprawdopodobniej wiele się nie dowiemy. Ale wiele o nich ujawnił Alberto Rivera, były Jezuita, który ujawnił całkowitą kontrolę Watykanu nad wszystkimi religiami. Za owo ujawnienie został on zamordowany.
  Rządzi nami Watykan czyli część upadłych aniołów oraz ich potomstwo, Nefilimowie (Iluminaci, Jezuici, Masoni) oraz dalsze potomstwo, hybrydy nazywające siebie Żydami. Przywódcy religijni całego świata to także nasienie węża! Krążą słuchy, że w podziemiach Watykanu mieszkają niektóre upadłe anioły. Innym miejscem przebywania aniołów są podziemne bazy w USA i w innych krajach.
  Kiedyś widziałem film ukazujący środki bezpieczeństwa dla grupy Bilderberg. Masa płotów, kamer, policji, zasieków z drutu kolczastego itp. rzeczy. Ale moją uwagę przykuło zaklejanie wszystkich okien cienką, nie przeźroczystą plastikową zasłoną. Było to bardzo dziwne i najwyraźniej była to ochrona przez możliwością robienia zdjęć i filmów z wysokich budynków. Przy najnowocześniejszych kamerach z potężnymi zoomami można fotografować z kilkuset metrów a nawet z kilku kilometrów.
  Skoro lista członków obrad była oficjalnie opublikowana, kto był pomiędzy nimi, kogo za wszelką cenę ukrywano, abyśmy go nie zobaczyli? Jest ewidentne, że moglibyśmy tę osobę rozpoznać! Pozostawię owe dociekania czytelnikom!
  Z powodu braku sumień są to skrajni rasiści, zboczeńcy, pedofile, geje, mordercy, zbrodniarze łamiący Konwencję Genewską oraz wszelkie możliwe prawa, agresorzy wysyłający wojska do krajów Islamu z poleceniem dokonywania masowych mordów po to, aby celowo wywołać nienawiść u ludzi, którym właśnie oni zgotowali piekło. Niestety wielu uczciwych ludzi także współpracuje z nimi nie zdając sobie sprawy z tego, kim oni są i jakie są ich cele.
  Z powodu tak skomplikowanej struktury władzy niewielu ludzi potrafi to połączyć w jedną logiczną całość. Głównym problemem są konflikty pomiędzy nimi. Zwróćmy jeszcze raz uwagę na plan trzech wojen światowych. Nasienie węża wywołało już dwie wojny światowe oraz trzy wielkie rewolucje. Nikt z tego nasienia, czyli z władz nie stracił życia a tracili je jedynie niewinni ludzie, ponieważ Lucyfer rękami swego synagogi szatana realizował swój morderczy plan.
  Ludzi po prostu mordowano umacniając tym samym własną władzę. Dlatego zamordowano Sikorskiego czy rodzinę cara Mikołaja. Hitler nie zginął w Berlinie!
  Nasienie węża nie ma żadnych problemów z poświęceniem życia tysięcy swoich własnych współpracowników, jeżeli jakiś cel musi być osiągnięty. Oto wyjaśnienie Holokaustu Żydów. Zacznij szukać dowodów na ilość pomordowanych Żydów.
  Ostatnim przykładem ich morderczej działalności jest mord 250 000 niewinnej cywilnej populacji Libii.
  Mas media – propaganda nasienia węża zachowuje ciszę, ponieważ owej zbrodni dokonało syjonistyczne NATO. Ale kiedy Saddam Hussein jedynie wkroczył do Kuwejtu, wojska NATO zgotowały Irakowi ogniową łaźnię. Polskie wojska także brały udział w tej rzezi. Dlatego zbrodnia w Libii i mord Kadafiego a także zdecydowana większość wojen nie jest nazywana zbrodniami w syjonistycznych mediach.
  Wszyscy członkowie władz biorących udział w zbrodni w Libii są winni ludobójstwa w tym pokojowym niegdyś pięknym kraju i zbrodniarze ci powinni stanąć przed sądem w Norymberdze czy Hadze i otrzymać za te zbrodnie karę śmierci! Polskie rządy nie są w tym przypadku wyjątkiem, ponieważ nasze wojska także brały udział w masowych zbrodniach w Iraku czy Serbii i nadal biorą w nich udział w Afganistanie.
  Będąc naszymi wrogami hybrydy muszą się ukrywać i maskować, ponieważ jest ich znacznie mniej, niż ludzi. Stanowią oni główny trzon Elity rządzącej światem i katastrofalne wyniki ich rządów są już widoczne jak na dłoni.
  Mamy obecnie olbrzymi kryzys i jesteśmy przez nich coraz bardziej zniewalani.
  W chwili obecnej trwa desperacka próba rozbrojenia Chrześcijan w USA i jeżeli to się uda, być może nastąpi Wielki Ucisk.


  W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym następujący film poniżej gdzie wyjaśniają, kto jest panem polskiej ziemi.
  Proszę posłuchać co ta wyleniała chazarka na tym filmie mówi ! Z jej wypowiedzi wynika że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy, to chazarskie dzikusy zasiedlali dzicz po której hasały niedźwiadki i jelonki a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !! Najśmieszniejsze to to, że sami Chazarzy używają IDISH czyli język który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z Hebrajskim. Nic dziwnego bo ci oto właśnie Chazarzy zwani dla zmyłki Żydzi aszkenazyjscy zostali stworzeni przez naukowców Pruskich w XVIII wieku. Nazwano ich Aszkenazyjskimi żeby uhonorować ich protoplaste rodu wnuka czy prawnuka biblijnego Nimroda który był wnukiem biblijnego Hama.
  Nikt nie wie, że prawdziwi żydzi to indoeurpejczycy czyli my Polacy, Hiszpanie czy Szkoci i nie mamy nic wspólnego z pochodzącymi z Kazarii żydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi? Nikt w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku? To tylko szczegóły, niestety ludzie są zabardzo zapracowani i ogłupieni żeby to wiedzieć. Bądź czy inaczej taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich na całym świecie!! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej chazarom przez siły wyższe !!! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!
  Film jest pod patronamem loży – B’nai B’rith – Loża Polin doglądanej i zaproszonej do Polski przez prezesa i patriotów z PISu który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim. To on ich zaprosił do Polski. „W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.” Jego braciszek wcześniej przerwał eschumację w Jedwabnym żeby uniemożliwić dotarcie do prawdy.

  Polubienie

  • KrisT said

   coś sie tej zydówie chyba popierd…… z historią jest na bakier… niech lepiej doczyta kiedy pierwsi zydzi osiedlili się na ziemiach polskich i dlaczego!
   a od polin i lechii niech sie odp….

   Polubienie

   • Pelagia said

    nic się nie pop..ło. to jest świadome działanie. dlatego Polacy powinni natychmiast nakręcić film o naszej historii zaczynając od dinozaurów na tych terenach az po dziś. To powinno być w wielu wersjach językowych od angielskiego po jidysz. Młodzi Żydzi są uczeni kłamstwa, powinni znać prawdę

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Ona mowi w tym filmie, ze to legenda.Najzabawniejszy kawalek to ” o glosie w lesie”..ha ha ha.W Polsce lasy przemawiaja do wedrowcow..ha ha ha.Nie wiem , co na to psychiatria i psychologia.

    Polubienie

 12. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6883-bezczelne-klamstwo-korespondentki-bloomberg-news-podala-ze-marsz-kod-przeszlo-250-tys-osob

  Polubienie

 13. KnUR1 said

  Rudy Cwelu nie myśl sobie, że ktoś tu zapomniał o Tobie. Bo np. zanim zejdę z tego świata to zrobię to z hukiem. KPW ?

  Polubienie

 14. marek said

  http://ndie.pl/muzulmanin-obcial-zonie-nos-poniewaz-chciala-niego-uciec/

  Polubienie

 15. marek said

  http://ndie.pl/rzad-turecki-kontroluje-900-gmin-muzulmanskich-niemczech/

  Polubienie

 16. szuwaxpl said

  http://i0.wp.com/detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2016/05/pope.jpg?zoom=3&resize=442%2C442

  Dobry pomysł Mariana!
  https://wzzw.wordpress.com/2016/05/08/%e2%96%a0%e2%96%a0-marian-kowalski-sklada-komisji-europejskiej-adekwatna-kontrpropozycje/

  Polubienie

  • marek said

   dobre…… Unia powinna płacić Polsce 250 tys. euro za każdego imigranta, który zostanie nam przydzielony, ale odmówi osiedlenia się u nas albo stąd ucieknie.

   Polubienie

 17. marek said

  Ciężki żywot imigranta w Portugalii, aby wynieść coś ze sklepu trzeba się namęczyć

  http://tak3maj.pl/691-2/

  Polubienie

 18. Pelagia said

  ktoś zamieścił info o filmie w muzeum Żydów w Warszawie, że jakoby Polacy nigdy wcześniej nie zamieszkiwali terenów Polski, tylko naród wybrany. Prośba, aby ten filmik przesłać do posła Liroya i innych propolskich posłów. W ciągu kilku ostatnich dni zwróciły też moją uwagę na Polsat news i tvn24 agresywne reakcje KODowców na wypowiedzi o narodzie polskim w Polsce:: co ?? jaki naród ( mogę trochę zmienić treść, ale sens ten sam – to ja w takim razie się pytam – jakie państwo ma reprezentować interesy narodu polskiego, jeśli nie wolno tego robić w Polsce ?? Szału dostają także o to, że chcemy aby Polska była suwerenem u siebie a nie brukselka. To wszystko trzeba pokazywać wyraźnie, wypowiedzi giną w masie przekrzykiwań, ale da się to wyłuskać i pokazać wyraźnie naiwnym Polakom, czego chce KOD PO Nowoczesna

  Polubienie

  • Adam Banaś said

   Polski ma nie być banderowcy na Wiejskiej czyli Kukiz i Kaczyński lansują nowy projekt judeo polonii teraz dla zmyłki zwany Międzymorzem.

   Polubienie

 19. Pelagia said

  jeszcze kwestia reklamy marszu kod w warszawskiej komunikacji. Płacę za bilet aby ztm prawidłowo działał, a nie reklamował kody. Ciekawe, czy kod miał darmową reklamę, czy zapłacił. Dlaczego w ztm nie było reklamy marszu narodowców ?? Równi i równiejsi ??
  Tak samo jak z „obroną konstytucji” – eksmisje na bruk są złamaniem konstytucji, bo każdy ma mieć przecież prawo do mieszkania. Dlaczego o tym kod milczy?
  A co z zatrudnieniem prof. Chazana? Kiedy zostanie wypełniona konstytucja przez hgw odnośnie profesora ??

  Polubienie

 20. krab said

  „Elżbieta Bieńkowska powinna wrócić do Polski piorunem w asyście Żandarmerii wojskowej. Prosto na Rakowiecką” – stwierdził Grzegorz Braun odpowiadając na pytanie czy unijna komisarz powinna zostać odwołana do Warszawy. „Pod zarzutem zdrady stanu” – wyjaśniał. „Jak zresztą cała ta ekipa”. Jego zdaniem jest ona przedstawicielką „obozu zaprzańców”, który przyzywa zewnętrznej interwencji w Polsce i chce oddać nasz kraj pod międzynarodową kuratelę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: