Miziaforum's Blog

7 maja 2016 Rokosz KOD i P.O ! oraz marsz Narodowcówprzeciw „alfonsom zagranicznych interesów”

Posted by miziaforum w dniu Maj 7, 2016


witam ! tu zostawiam miejsce i gotowy tytuł bo nie wierzę żeby KOD i PO nie dopuściły sie dziś prowokacji , zważywszy na fakt iż w wojsku , policji służbach  nadal na stanowiskach są „śpiochy” dawnego gangu … czyli możliwe są policyjne prowokacje sterowane rozkazami z średniego szczebla dowodzenia … 

ZATEM TYTUŁ GOTOWY … 

WPISUJCIE KOMENTARZE CO SIĘ DZIEJE W WAWIE … MILE WIDZIANE FOTO I AV RELACJE PRYWATNE BO TE SĄ NAJBARDZIEJ OBIEKTYWNE ZAWSZE !

Komentarze 4 to “7 maja 2016 Rokosz KOD i P.O ! oraz marsz Narodowcówprzeciw „alfonsom zagranicznych interesów””

 1. Adam Banaś said

  „zważywszy na fakt iż w wojsku , policji służbach nadal na stanowiskach są „śpiochy” dawnego gangu …”
  Czy ty człowieku jesteś normalny. Jakiego dawnego gangu? Gang jest ten sam nic się nie zmieniło. Może na gorsze bo PIS już przebił POprzedników liczbą ministrów i urzędników.
  NIE MA ŻADNYCH WYBORÓW–JEST TYLKO UWIARYGADNIANIE OKUPANTA !!! WSZYSCY MUSIMY ZDJĄĆ PRZYŁBICE i OKREŚLIĆ SIĘ– KIM JESTEŚMY !!!
  Proszę państwa ja sam się nabierałem naten teatrzyk i nawet uważałem PIS za mniejsze zło które należy popierać domomentu kiedy przeczytałem, że w styczniu zeszłego roku cały PIS razem z resztąbandy na Wiejskiej głosował za ustawą która umożliwiła, że z naszego ZUSu będą zabierać naszym matkom ibabciom pieniądze i oddawać mieszkańcom Izraela. Ta ustawa to uznanie de factokłamstwa o polskich obozach koncentracyjnych.
  http://interia360.pl/polska/artykul/polskie-emerytury-dla-zydow,68490
  Za jakiś czas zobaczyłem Jarka na Ukrainiepopierającego banderowców. Dzisiaj dzięki Majdanowi takiej naszej Solidarności,UKRAINA jest za afrykańskimi Rwandą, Czadem i Gabonem … w spadku PKB ( -17 %)i bilansie handlowym ( – 761 MLN $) ALE wyprzedza ..Rwandę w poziomie zarobków42,9 $ do 20 $ Ale z Rosji „agresor” na którego terytorium schroniłosię prawie 900 tyś. obyw. Ukrainy. „Agresor” z którym Ukrainahandluje a fabryki słodyczy prezydenta U. wprost kwitną w Rosji Haa
  Co wprowadziło PIS odkąd jest u władzy, przymusowe szczepienia forsuję ustawę TPP która ma stanowić podstawę dla nowego kształtu …… żywność GMO i zmusi rolników w Unii do upraw GMO. O ustawie 1066 nie chcę się rozpisywać. Aż tak jesteś naiwny chłopie?
  Co robił Winnicki u Kukiza?
  Kukiz, Kaczyński i cała reszta tej bandy z wiejskiej była na Majdanie. Przecież Kukiz to prymitywny dziadek udający chłopczyka nadaje się tylko do kiepskich wyglupow. Kto wybral tego idiote? Przeciez to zwykly krzykacz z targowiska, nie majacy pojęcia o polityce. Kukiz jeszcze niedawno popierał banderowców. Śpiewał piosenki dla banderowców widząc w koło portrety ludobójcy polskich dzieci niejakiego homoseksualisty bandery do tej pory są w TV Republika jego piosenki. My normalni Polacy boimy się o nasze dzieci bo pamiętamy co robili banderowcy. Tylko zwyrodniały kanalia pozbawiony człowieczeństwa potrafi bratać się z bękartami morderców tych ludzi, którzy tych morderców uznali za swoich narodowych bohaterów.
  Trzeba być ścierwem na miarę faszystowskich okupacyjnych władz III RP, które są zdolne do mordowania tak samo jak bękarty junty kijowskiej, którą odwiedzają renegaci z Polski. Nie ma słów by określić postępowanie okupacyjnej władzy III RP nie znam takich słów!
  Patroszenko reprezentuje ukraińskich ludobójców 200 tysięcy Polaków z Wołynia i nie tylko z Wołynia. Trupy rezunów są potwornie okaleczone, nie ma zastrzelonych trupów. W dołach śmierci są trupy malutkich dzieci z gwoździami wbitymi w główki, z odrąbanymi nóżkami i rączkami z odciętymi siekierą głowami, są tułowia przecięte piłą do drzewa, są płody ludzkie, te trupy wołają o pomstę do nieba, zadeptywanie pamięci o nich, o ich strasznym losie jest wspólnictwem w tej zbrodni!
  To Anders zaręczył USA, że ukraińscy faszyści to Polacy siłą wcieleni do niemieckiej armii! Stalin domagał się przekazania tych ludobójców ZSRR, ale opinia Andersa o Polakach zdecydowała, bo taka była potrzeba. USA pozwolili faszystowskim ludobójcom z banderowskiej Ukrainy odpłynąć do Kanady, tam się osiedlili i tam mnożą się jak szczury!
  Zięć Ewy Kopacz Andriy Petranyuk, to potomek tych ukraińskich ludobójców, urodzony w Kanadzie.

  Polubienie

 2. Anna said

  Ładna pogoda na spacery. W Warszawie spokojnie.

  Polubienie

 3. mentronik said

  Zadnej prowokacji nie bedzie bo nawet w tvpinfo cos tam przebakneli ze moga byc prowokacje wiec poszlo w eter . U nas zadnego majdanu nie bedzie bo z kodowcow tacy zadymiarze jak z Pudziana anorektyk .

  Polubienie

 4. Pelagia said

  Michnik się upasł, pewnie wcina za dużo ciastek na Mokotowskiej przy Pieknej w Warszawie, w każdym razie znajomi go tam widzieli kilka razy, szedł sobie spokojnie, piechotką

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: