Miziaforum's Blog

KOLEJNY PROTEST NA GRANICY ! 7 maja 2016 ! Słubice protest ” Polacy Przeciw Imigrantom „

Posted by miziaforum w dniu Maj 2, 2016


Słubice: Odbędzie się manifestacja antyimigrancka

Nieformalna grupa Narodowe Słubice, planuje w sobotę, tj. 7 maja, o godz. 13:00, manifestację antyimigrancką w Słubicach. 

Słubice to małe miasto, które leży na granicy polsko-niemieckiej i sąsiaduje z Frankfurtem nad Odrą, w którym wg różnych źródeł ulokowanych jest 1000-2000 imigrantów. Część mieszkańców miasta coraz bardziej boi się zagrożenia ze strony „nowych Niemców”. Dochodzi tu już od jakiegoś czasu do incydentów z ich udziałem, o czym dobitnie przekonali się między innymi bułgarscy kupcy na słubickim bazarze.

Na facebookowej stronie wydarzenia możemy przeczytać taką oto zachętę do wzięcia udziału w manifestacji:
,,W Europe Zachodniej postępuje faktyczny upadek państw narodowych. Po Paryżu – a przecież były już zamachy w poprzednich latach m.in. w Londynie czy Madrycie – przyszedł czas na Brukselę, która jeszcze niedawno ujęła jednego z „mózgów” zamachu w Paryżu. Ładunki zdetonowane przez islamistów w metrze i na lotnisku zabiły oraz raniły kilkadziesiąt osób. Zapewne to nie ostatni taki zamach i nie ostatni też dlatego, że Europa Zachodnia nic z tym nie robi otępiona paranoją „multikulturalizmu” i „tolerancji”. My w Polsce nie powinniśmy nigdy do tego dopuścić! Społeczeństwo polskie, jak i innych krajów Europy Wschodniej, pokazuje jasno, że nie zgadza się z lewacką polityką „multikulturalizmu”, która nigdy się nie przyjmie, gdyż problem sprawiają nie tylko imigranci obecnie przybywający na nasz kontynent, ale także ci, którzy do krajów starej Unii Europejskiej przybyli 20-30 lat temu. Nie dajmy się zmanipulować tym bredniom o biednych, wycieńczonych i prześladowanych uciekinierach! Słubice są miastem położnym przy granicy z Niemcami gdzie w sąsiednim Frankfurcie n/O już jest ok. 2 tys. imigrantów, a docelowo ma być ich do 7 tys. (!) Nasze miasto w razie utraty całkowitej kontroli państwa niemieckiego nad całą tą sytuacją może jako jedne z pierwszych w kraju zostać narażone na wielkie niebezpieczeństwo. Przyjdź i razem z nami pokaż swój sprzeciw! Pokażmy ze jest nas wielu!”

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1085987374796978/

Źródło: własne

OCZYWIŚCIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU OSOBY Z WIĘKSZYCH MIAST TAKICH JAK POZNAŃ , ZIELONA GÓRA GORZÓW i wielu innych w pobliżu Słubic !!

tak jak było to w czasie protestu w Zgorzelcu ! protest wsparła duża grupa z Wrocławia i okolic .

p.s oczywiście zaprosiłem również środowiska Niemieckich przeciwników polityki multikulti i schizofrenicznej akcji sprowadzania odmiennych kulturowo ludzi do Europy w ilościach absurdalnych .

A TU LINK DO ART. RELACJI Z PROTESTU W ZGORZELCU KTÓRY ODBYŁ SIĘ 16 .04. 2016 R.

https://miziaforum.wordpress.com/2016/04/16/stop-islamizacji-av-relacja-zgorzelec-16-04-2016/

Komentarzy 10 to “KOLEJNY PROTEST NA GRANICY ! 7 maja 2016 ! Słubice protest ” Polacy Przeciw Imigrantom „”

 1. miziaforum said

  p.s oczywiście i ja tam będę postaram się znowu nagrać materiał AV.

  P.S Gazeta michnika i inne media już okrzyknęły marsz 7 maja marszem „nienawiści”

  Polubienie

 2. miziaforum said

  ciekawe czy pojawi się dowieziona przez TVN na zlecenie KOD grupa polskich obywateli zastępująca w obronie interesu imigrantów islamskich
  MAM ZDJĘCIA TWARZY TAMTYCH Z GERLITZ … PORÓWNAMY FACJATY JESLI SIĘ POJAWIĄ I BEDZIE DOWÓD ŻE NIE SĄ TO MIESZKANCY SŁUBIC ANI ZGORZELCA , A WYNAJĘTA OBJAZDOWA GRUPA PAROBKÓW ZATRUDNIONYCH ZA PARĘ GROSZY ..

  Polubienie

 3. alek said

  Brawo miziaforum udało się twoja sugestia o tym aby na granicy Polsko Niemieckiej organizować protesty przyjęła się . Z tego co wiem już niedługo protest w Świnoujściu .

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Niemiecka partia AfD uchwaliła program odrzucający islam i wielokulturowość
  • Prawicowo-populistyczna partia Alternatywa dla Niemiec (AfD) uchwaliła w niedzielę na zjeździe w Stuttgarcie program, w którym odrzuca islam i wielokulturowość
  • Domaga się też wycofania z Niemiec zagranicznych oddziałów wojskowych i broni atomowej

  Polubienie

 5. greg said

  ludzie przeciez to nie sa zadni uchodcy tylko azylanci ekonomiczni i do tego chca nas zislamizowac bez naszej zgody dlaczego izrael i usa ichnie przyjmuja a nam kaza? po za tym my jestesmy biednym krajem niech ich sobie biora niemcy i inni

  Polubienie

 6. […] KOLEJNY PROTEST NA GRANICY ! 7 maja 2016 ! Słubice protest " Polacy Przeciw Imigrantom "… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: