Miziaforum's Blog

250 000 euro kary dla każdego kraju unii , za odmowę przyjęcia 1 imigranta

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 30, 2016


„La Stampa”: KE proponuje do 250 tys. euro kary za nieprzyjęcie uchodźcy

1 godz. 44 minuty temu

Kraj, który odmówi przyjęcia uchodźców, będzie musiał zapłacić nawet do 250 tysięcy euro kary za każdego z nich – o takiej propozycji Komisji Europejskiej, która ma zostać przedstawiona w środę, pisze w sobotę dziennik „La Stampa”, ujawniając szczegóły planu.

Według włoskiejgazetyKomisja zaproponuje krajom członkowskim Unii małą reformę konwencji dublińskiej dotyczącej przyjmowania uchodźców. Zgodnie z tym projektem utrzymana zostanie odpowiedzialność przyjęcia ich przez pierwszy kraj, do którego dotrą. Ale uregulowana zostanie też kwestia ich rozmieszczenia we wszystkich krajach UE w przypadku masowego napływu, przekraczającego możliwości państwa, do którego przybywają.

Dla każdego kraju wyznaczona będzie maksymalna liczba uchodźców, jakich może przyjąć. Gdy zostanie ona przekroczona, rozpocznie się ich relokacja do innych krajów.

Kara za nieprzyjęcie uchodźców ma być wysoka i może wynieść nawet ćwierć miliona euro za każdą osobę. Ale kwota ta może się zmienić – dodaje gazeta.

„La Stampa” publikuje także wywiad z szefową unijnej dyplomacji Federicą Mogherini, która wyraziła opinię, że Europa zachowuje się „schizofrenicznie” w podejściu do kwestii migracji.

Oceniając politykę w obliczu kryzysu migracyjnego Mogherini stwierdziła: „Uznaje się, że problem przerasta możliwość samodzielnego rozwiązania go przez jakikolwiek kraj i prosi się o wspólną europejską odpowiedź, ale zaraz potem – nawet jeśli podjęto decyzję – nie wciela się jej w życie, wraca się na drogę narodową i zrzuca się winę na Europę”.

Taka sytuacja w jej ocenie to „błędne koło”, które może zaprzepaścić „z takim trudem” – jak dodała – wypracowane na forum UE metody podejścia do obecnego napływu migrantów.

PAP

CZYLI W POLSCE MA TO BYĆ 150 000 JAK WSTĘPNIE USTALONO , ZATEM KARA TO 150 000 X 250 000 EURO !!

3 750 000 000 EURO !

JAK ŚCIĄGNĄ ? ODLICZĄ OD KWOTY DOTACJI DLA ROLNIKÓW .

p.s chyba raczej wstrzymają na zawsze 

Komentarze 33 to “250 000 euro kary dla każdego kraju unii , za odmowę przyjęcia 1 imigranta”

 1. Elsa said

  Niech sobie do Brukseli przyjmą i do makrelki, bo to był jej pomysł 🙂

  Polubienie

 2. mirek said

  No tak nocnych wilków nie mozna wpuscic, ale uchodzców trzeba przyjmowac. Gdyby taki Korwin był u wladzy to by stanowczo powiedzial nie, a jesli nałozyli by kare to wtedy wyjscie z uni. A te marionetki z pisu ich przyjma. Bedziemy miec uchodzców i amerykanskie wojsko…czego potrzeba wiecej do szczescia

  Polubienie

 3. […] @ 2:20 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Mecenas Turczyn chyba nie rozumie, różnicy pomiedzy odbieraniem komuś prawa do czegoś (np. broni), a nadawania prawa. Pan Chojecki skolei przyznaje, że większość ludzi to idioci i wariaci i wystrzelają wszystkich. Zaraz zapytam Chojeckiego, czy zna chociaż jednego psychicznego, któremu marzy się kupienie AK-47 i strzelanie dookoła siebie. PS. Nie róbcie z ludzi idiotów do chuja.

   Polubienie

 5. szuwaxpl said

  „Nie jesteśmy żadną bandą, tak jak nas nazywają zdrajcy
  i wyrodni synowie naszej ojczyzny.
  My jesteśmy z miast i wiosek polskich.
  My chcemy, by Polska była rządzona przez Polaków
  oddanych sprawie i wybranych przez cały naród.”

  Ta wypowiedź nie jest – jak można by sądzić – wypowiedzią współczesnego członka ONR-u. To słowa, które wypowiedział ppłk. Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka”, zamordowany przez bezpiekę w 1951 roku strzałem w tył głowy, a którego pogrzeb, z honorami wojskowymi i z udziałem hierarchów kościoła, odbył się w ostatnią niedzielę.

  Jeśli gdzieś, w jakimś środowisku, w jakiejś grupie, organizacji, mogą wykluwać się ludzie o charakterach twardych jak Łupaszka, to właśnie w ONR, a nie wśród wydepilowanych chłopaków w „rurkach”, ani wśród członków młodzieżowych przybudówek SLD, PO i Nowoczesnej.

  Można się zgadzać z ideologią ONR, albo nie.
  Ale nie można przepraszać za ich obecność w kościele! Bo nie ma za co przepraszać!
  Jeżeli hierarchowie Kościoła Katolickiego chcę przepraszać za obecność OeNeRowców w kościele,
  to powinni też przeprosić za Łupaszkę.
  https://wzzw.wordpress.com/2016/04/30/%e2%96%a0%e2%96%a0-po-co-nam-oboz-narodowo-radykalny/

  Polubienie

 6. krab said

  Quo vadis Europo ?? quo vadis….. W sieci pojawił się film, na którym widać jak imigranci terroryzują mieszkańców miasta Nantes we Francji.
  http://www.liveleak.com/view?i=60b_1461953799
  Imigranci przejmą kontrolę nad Sztokholmem i Göteborgiem? Szwedzka policja coraz gorzej radzi sobie z przestępstwami popełnianymi przez imigrantów w obu miastach. Gangi stworzone przez imigrantów nie boją się policji, a sądy nie nadążają z karaniem przestępców.
  W Göteborgu młodzi ludzi w większości pochodzący z Maroka nie boją się policji i rządzą się własnymi prawami. Imigranckie gangi często mają przewagę liczebną nad policjantami.Gdy już uda się złapać imigranta, który popełnił przestepstwo np. drobną kradzież czy niszczeniu mienia to najczęściej jest on wypuszczany, bo areszty są przepełnione.
  Tak sytuację ocenił funkcjonariusz Peter Larsson – Szwecja jest bardzo naiwna (…) Aresztujemy ich, a potem wypuszczamy bez kary. To jest po prostu śmieszne.
  Mamy też przypadki molestowania młodych dziewcząt. W Göteborgu przeciwdziałanie pospolitej przestępczości cierpi z powodu ciągłego, wysokiego zagrożenia poważną przestępczością. Pospolite przestępstwa, takie jak kradzieże czy włamania, są słabo badane – dodał Larsson.

  polishexpress.co.uk / kresy.pl

  Polubienie

 7. krab said

  A tak z muzułmańskimi poj.bami radzą sobie Rosjanie….. Dom kultu zlokalizowany był w Samarze. Rozbity został przez UFSB. Oprócz materiałów wybuchowych, broni i amunicji znaleziono również zakazaną ekstremistyczną literaturę. Wyniesienie materiałów wybuchowych uznali za zbyt niebezpieczne. Dlatego wezwani saperzy unieszkodliwili je na miejscu, wysadzając jednocześnie sam dom. I nikt nie protestuje.

  Polubienie

 8. krab said

  PO wprowadziło obowiązkową obecność na zapowiadany na 7 maja antyrządowy marsz i rozsyła do swoich członków specjalne smsy.
  Marsz protestacyjny KOD, PO, Nowoczesnej, PSL oraz środowisk ma zacząć się 7 maja w Warszawie pod Trybunałem Konstytucyjnym. Protestować ma przecwi polityce rządowej, która jakoby miała doprowadzić do zniszczenie demokracji w Polsce. Aby zapewnić odpowiednią frekwencję ze swojej strony PO rozesłało wiadomość tekstową przypominającą o obowiązkowej obecności.
  SMS brzmi: „Szanowni Państwo, członkowie i sympatycy PO, kompletujemy listę osób na ogólnopolski Marsz przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie w dniu 7 maja. Każda osoba funkcyjna decyzją władz partii (poseł, senator, radny, burmistrz, wójt, prezydent, pracownik biura) ma obowiązek jechać lub zapewnić osobę, która ją zastąpi. Koszt przejazdu pokrywa Platforma. Na Państwa potwierdzenia SMS z nazwiskami, oczekuję do jutra do godz. 12.00 [do soboty 30.04]. Mile widziani są Wasi przyjaciele, rodzina, znajomi – proszę tylko o podanie ich imion i nazwisk”.
  Wiadomość w oryginale nie miała polskich znaków.
  kresy.pl / rp.pl

  Polubienie

 9. julius said

  Niestety jako Słowianin muszę powiedzieć z przykrością, że ogromna rzesza Polaków posiada mentalność parobka. Można być dumnym Polakiem Słowianinem ale ta większość deprecjonuje nas w świecie. Jeśli pojadą kibice piłkarscy na mecz i zrobią zadymę pokazując siłę słowiańszczyzny to czyn ten powinien być pokazywany jako chwalebny a jest traktowany wiadomo jak. Natomiast dowolny jasyr do krajów zachodnich w charakterze parobków do pracy bo tak trzeba nazwać każdą formę emigracji przedstawiany jest jako wyjazd przedsiębiorczych rodaków. Dlatego cechy uniżności wobec krajów obcych muszą być piętnowane
  Tak na marginesie to lepiej łupić kraje zachodnie stojąc jako równorzędny partner Rosji ale słowiańskiej po uprzednim wyczyszczeniu obu krajów z żydów niż być łupionym przez Zachód będąc jednocześnie w jego szeregach.

  Polubienie

 10. mironik said

  http://finanse.wp.pl/kat,1033683,title,Oszukujesz-Uwazaj-bo-zostaniesz-opisany-na-Goworkpl,wid,18270903,wiadomosc.html?ticaid=116edf

  Coraz większym problemem pracodawców staje się fala niechlubnych komentarzy na temat sposobów i form rekrutacji albo warunków zatrudnienia. Internetowe opinie wylewają się nie tylko na stronach w mediach społecznościowych. Wiele z niepochlebnych opinii pojawia się także na oficjalnych profilach firm w serwisach rekrutacyjnych takich jak GoWork.pl, który zebrał już 2,5 mln opinii o pracodawcach, które miesięcznie przeszukuje aż 2 mln osób.

  Polubienie

  • Pelagia said

   bardzo dobrze, niech opisują oszustów. Znajoma szukała pracy- każdej, aby tylko mieć za co żyć. Zaprosili do zmywania naczyń i powiedzieli – proszę pozmywać tydzień za darmo, to po tygodniu przyjmiemy panią do pracy. Pozmywała za darmo, a potem ją wyrzucili. nie dostała ani grosza. Inny znajomy pojechał do ziemskiej posiadłości milionerki, pracował ciężko fizycznie przez kilka dni. poprosił o 50 zeta za te kilka dni, bo nie miał na jedzenie. (wcześniej pracodawcy mu nie płacili za wykonaną pracę. Milionerka powiedziała, że niestety, ale ona mu nie może zapłacić, bo nie ma pieniędzy a musi szybko wyjechać na Bermudy. Często pracodawcy płacą połowę a potem wciskają kt, że w następnym miesiącu zapłacą. potem oczywiście zapominają i pytają – jakie pieniądze? Przecież zapłaciłem!

   Polubienie

 11. ghnfbh said

  to teraz już jest akceptowane „NIEOwLNICTWO”?!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: