Miziaforum's Blog

Kukiz dalsze wypowiedzi -„Będę musiał jakąś grę poprowadzić, k***a, ze Schetyną, żeby się k***y dowiedziały z tego PIS-u, co się dzieje”. WIDEO

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 27, 2016


A PAMIĘTACIE TEN ART. MIZIAFORUM ? PT.

ILE RAZY PAWEŁ KUKIZ SPOTKAŁ SIĘ Z GRZEGORZEM SCHETYNĄ OD CZASU OGŁOSZENIA WYNIKÓW WYBORÓW PREZYDENCKICH !!!/MARIAN KOWALSKI REZYGNUJE Z ŁASKI PAWŁA KUKIZA – nie będę na 1 liście z członkami P.O RUCHU PALIKOTA I SLD !!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 22, 2015″

https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/22/marian-kowalski-rezygnuje-z-laski-pawla-kukiza-nie-bede-na-1-liscie-z-czlonkami-p-o-ruchu-palikota-i-sld/

NO A TERAZ NOWINKI OD SS….

„afera taśmowa” przechodzi do kolejnego etapu. Po tym jak na światło dzienne wyszła rozmowa Pawła Kukiza, który w niewybrednych słowach wypowiada się o Ruchu Narodowym, pojawiają się kolejne taśmy. Tym razem mowa jest o ustawce z Platformą i rozgrywkach, które mają „uświadomić” PiS.

 

Komentarzy 31 to “Kukiz dalsze wypowiedzi -„Będę musiał jakąś grę poprowadzić, k***a, ze Schetyną, żeby się k***y dowiedziały z tego PIS-u, co się dzieje”. WIDEO”

 1. Konarski said

  Donbas

 2. KnUR1 said

  • robert said

   Wszystko jest powiedziane nie potrzebny zaden komentarz pozdraiam.

  • miziaforum said

   🙂 moze ja założe skarpetę na łeb i czarne bryle i zaczne nadawać na miziatv ???

   ALE MÓWI DOBRZE

  • Anna said

   Tak! musieliśmy zagłosować na pis choć nie jest to nasza wymarzona partia i musimy teraz ich popierać bo nie chcemy powrotu lewizny. Lepszej opcji na dziś nie mamy. Niech ktoś wreszcie założy Polską Partię Narodową!!!

   • miziaforum said

    JA ZAŁŻE ! 🙂 tylko ze mnie interesuje „posada” króla !! i to takiego jak co najmniej Chrobry , mam na myśli poziom podejmowania samodzielnych decyzji 3 miesiące i jest porządek po roku poziom życia Polaków 100 % w górę 🙂

    • Pelagia said

     do dzieła Mizia. Wielu Polaków będzie Cie wspierać. nawet taki schorowany mocher jak ja, na cos się przyda

    • zagrypiona said

     no z tym ze Mieszko i Chrobry juz byli na pasku zachodu. Przyjeli chrzescijanstwo. A byla to decyzja polityczna nie swiatopogladowa. Więc nie wiem czy to dobrze byc jak Chrobry. Dobrze, że Miziak dodałeś słowo co najmniej. Nam jest potrzebny król który zerwie WSZELKIE pęta. a jego glównym argumentem w negocjacjach z innymi krajami na temat spraw naszego kraju będzie siła.

    • Anna said

     Brawo Mizia. Czekam na Twoją partię dla narodu polskiego, Tatarami nie pogardzimy w polskich szeregach 🙂 Na króla przyjdzie pora, jak nie Ty to może wnuk, wpierw trzeba się wykazać.

   • miziaforum said

    i wszystko bez włażenia w d.. wschodowi czy zachodowi !!! da się da tylko cykorom ograniczonym w pale sie nie miesciże można być samodzielnym i jeszcze zbudować mocarstwwo w ramach konfederacji narodowych

    • zagrypiona said

     Pewnie że się da. Ale ludzi straszy sie ruskim. Że jeżeli się Polska wyrwie spod buta zachodu to zaraz wujek Putin tu wejdzie. dla nich nie ma takiego pojecia jak neutralnosc i samostanowienie. A wiadomo, że uklady i tak by trzeba bylo jakies z sasiadami robic. Tylko ze ludzie nie rozumieja ze teraz mamy niewolę i wysysanie sil witalnych z nas, a nie uklad partnerski.

     • Pelagia said

      nawet za PRL nie było takiego niewolnictwa jak teraz. Faktem jest, że z sąsiadami lepiej zyć w zgodzie, niż stale z nimi wojować. Władzunie „nasie” robią wszystko, żeby była wojna z Rosją. Sami niech sobie walczą, nawet z całymi rodzinami łącznie z niemowlakami, ja nie mam powodu aby ginąć za antypolskich polityków, kt. nie maja litości nad Polakami, nie litują sie nad polskimi dziećmi

     • miziaforum said

      a jak sobie dobrze przypomnimy to :
      JAK NAMAWIAŁEM DO BUNTU PRZEZ 4 LATA TO 90% ODPISYWAŁA ŻE JAK SIE ZBYNTUJEMY TO ZACHÓD WYŚLE WOJSKA DO POLSKI NA ROZKAZ BRUKSELI 🙂 tak pisali nawet profesorowie

      A TERAZ CZOŁG Z MOSKWY STRASZY USTAMI DEBILI NIEWOLNIKÓW … CHMM JAK KURWA TAK MOŻNA ŻYĆ CAŁY CZAS SIĘ KOGOŚ BAĆ ???????

 3. Konarski said

  SWIĄTYNIA SZATANA W USA I ANGLII W kwietniu 2016 reprodukcja łuku diabła, który stoi przed świątyni Baala w Palmyra Syria, zostaną wzniesione także na Times Square w Nowym Jorku oraz na Trafalgar Square w Londynie.
  Należy zaznaczyć, że dni w kwietniu są to bardzo ważne jako okultystyczne święta i związane są z kultem Baala. 19 kwietnia to pierwszy dzień 13 dniowego okresu znanego jako „krwawe ofiary bestii” a który kończy ważne okultystyczne święto Beltane przypadające na dzień 1 maja. W niektórych częściach świata, Beltane jest znacznie lepiej znany jako „May Day”. Również 19 kwietnia jest znany jako „Święto Molocha”. „Moloch” jest to starożytny Kananejski bóg, który był wielokrotnie potępiany w Starym Testamencie. Ofiary z dzieci były zaś kluczową cechą tego kultu Molocha. Olbrzymi posąg tego pogańskiego bóstwa jest ustawiony w Bohemian Grove w północnej Kalifornii, gdzie zbierają się członkowie grupy Bilderberg, Iluminaci.
  Czy jest to tylko przypadek, że te satanistyczne reprodukcje znajdą się w Nowym Jorku i Londynie i to dokładnie w dni, kiedy święto Molocha jest obchodzone oraz kiedy zaczna się straszna ceremonia zwana „Ofiarą krwi dla Bestii ” ? Organizacją odpowiedzialną za tego typu „projekty kulturalne” jest Instytut Archeologii Cyfrowej ang.”Institute for Digital Archaeology”. Poniższe info pochodzi bezpośrednio z ich strony internetowej …”W dniu 19 kwietnia 2016 roku, we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami zachowania dziedzictwa kulturowego, a w połączeniu z World Heritage Week 2016, Instytut Archeologii Digital zainstaluje w monumentalnej skali Triumfalny Łuk z Pamyry na Trafalgar Square. Poprzez ten projekt – i inne, jakie zaplanowano w całym roku 2016 w miastach, zarówno wewnątrz i na zewnątrz Bliskiego Wschodu – ARP ma na celu zapewnienie optymistycznej i konstruktywnej odpowiedźi na bieżące zagrożenia dla historii i dziedzictwa a które zostały wymienione przez prasę w ciągu ostatniego roku. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na potencjał triumfu ludzkiej pomysłowości nad przemocą poprzez oferowanie innowacyjnych, opartych na technologii opcji dla gospodarowania obiektami i architekturą z naszej wspólnej przeszłości”
  Jak zwykle pokrętne i dyplomatyczne tłumaczenie zła. Czy mamy uwierzyć, że te daty zostały wybrane na chybił trafił? Czy to tylko jakiś dziwny „przypadek”, że data przypada na 13 dniowy okres, co jest niezmiernie istotne dla kultu Baala? …Bowiem „19 kwietnia do 1 maja – to najbardziej krytyczny okres 13 dni. Tzw „ofiara ognia” wymagana jest na 19 kwietnia. 19 kwietnia to pierwszy dzień 13-dniowych satanistycznych rytuałów odnoszących się do ognia. Bóg ognia, Baal albo Moloch / Nimrod (bóg słońca), znany również jako rzymski bóg Saturn czyli szatan / diabeł. W tych dzień składano ofiary z ludzi ze szczególnym naciskiem na ofiary z dzieci !!!
  Przykłady uświeceń tych dni w ciągu ostatnich kilku dekad? Może to przypadek a może nie, zaś w Polsce wystarczy samemu wygoglować szukając katastroficznych dat i przy tym bawiąc się w badacza…za trudno ?
  19 kwietnia 1993 – Waco masakra: FBI szturm doprowadza do spalenia sekty Gałąź Dawidowa- ginie 76 mężczyzn, kobiet i dzieci.
  19 kwietnia 1995 – Zamach terrorystyczny w Oklahoma City – 168 osób zabitych.
  20 kwietnia 1999 – Masakra w Columbine High School – 13 osób zamordowanych, 21 rannych.
  16 kwietnia 2007 – Masakra w Virginia Tech – 32 zginęło; 17 rannych.
  16 kwietnia 2013 – Boston Marathon Wybuch – 3 zabite; 107 rannych.
  Chciałem też zwrócić uwagę, że 2016 jest rokiem przestępnym, 20 kwietnia będzie 111 dzień roku, a numery trzyosobowe są uważane za potężne daty w świecie okultyzmu.
  Ten okres 13 dni, który rozpoczyna się w dniu 19 kwietnia a zwieńczeniem jego jest 1 maja. Beltane (wymawiane „B’yal-t’n”) rozpoczyna się 30 kwietnia o zachodzie słońca i trwa aż do wschodu słońca w dniu 1 maja. Beltane jest przeciwieństwem Halloween na satanistycznym kalendarzu i jako Halloween to czas żniw, a Beltane to czas odrodzenia. To święto jest okazją do świętowania płodności, odrodzenia wiosny i sumeryjskiego Boga Enlil (Baal) skąd pochodzi nazwa „Beltane”i. Wyznawcy w tym czasie zbierali drewno z dziewięciu różnych rodzajów drzew a potem tworzono siatke przez narysowanie kwadratu na ziemi i podzielenie jej na osiem mniejszych kwadratów. Murawę z ośmiu zewnętrznych placów wykopywano pozostawiając dziewiąty plac nienaruszony. Beltane i jej ogień symbolizuje centralney trzon każdej społeczności t.j ogień w centrum wszystkich rzeczy oraz iskrę życia w obrębie ludzkości. Beltane uroczystości były obchodzone nago i z orgiastycznnym seksem, tańcząc nago wokół symboli fallicznych, skacząc przez ogniska i uprawiając seks w lesie przez całą noc – fajnie, nie ?
  Po tym jak zmarł, ten starożytny król babiloński, w końcu zaczął być czczony jako bóg słońca: Marduk, Ozyrys, Apollo etc. Wiele tajnych stowarzyszeń i grup okultystycznych wierzy, że pewnego dnia to starożytne bóstwo zostanie „wskrzeszone” i po raz kolejny zajmie miejsce jako władca świata.
  JANUSZ’
  http://moje-riese.blogspot.com/

 4. Konarski said

  Wypowiedź G. Brauna o Życińskim

 5. KnUR1 said

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: