Miziaforum's Blog

Krakowskie samorządowe warchoły , chciały wypowiedzieć posłuszeństwo legalnej aktualnej władzy ! MOJA RADA ZAMYKAĆ DO PIERDLI BEZ PARDONU !

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 27, 2016


Grupa krakowskich radnych, w trybie nagłym próbowała przeforsować uchwałę wzywającą do stosowania się przez władze Krakowa do orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, nawet tych, które nie zostały opublikowane. Uchwała została jednak odrzucona.

Klub PiS, przy wstrzymującym się od głosowania klubie Przyjazny Kraków, odrzucił uchwałę wprowadzoną w trybie nagłym pod obrady Rady Miasta Krakowa.

– Rada Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa stwierdza, że przy podejmowaniu uchwał będzie stosować się do orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, również tych które nie są publikowane w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej oraz w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”. Zgodnie z art. 190 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego mają moc powszechnie obowiązującą i są ostateczne – głosił projekt uchwały, którą próbowano przeforsować w Krakowie.

 

Komentarzy 14 to “Krakowskie samorządowe warchoły , chciały wypowiedzieć posłuszeństwo legalnej aktualnej władzy ! MOJA RADA ZAMYKAĆ DO PIERDLI BEZ PARDONU !”

 1. miziaforum said

  KU PRZESTRODZE TROCHĘ NA WESOŁO O NIE WESOŁEJ HISTORII

  POLECAM !! SZYBKO ŁATWO I BEZ BÓLU WIEDZA , O TYM CO MOZE BYĆ ZA JAKIŚ CZAS MIERZONY W MIESIĄCACH

  Polubienie

 2. mentronik said

  Dla korzystających z kont elektronicznych. Tak wygląda działanie wirusa, który przeniknął do banków:

  W jaki sposób cyberprzestępcy atakują banki? Poprzez ich klientów, którzy dostają elektroniczną pocztą wiadomości zachęcające do otworzenia przysłanego załącznika. Po jego otwarciu na naszym komputerze instaluje się program, który śledzi odwiedzane przez nas strony. Kiedy wchodzimy na stronę banku, wirus nie pozwala nam się z nią połączyć, i przekierowuje nas na fałszywą witrynę, która wygląda identycznie. Gdy zalogujemy się na podstawionej stronie, ujawnimy w ten sposób przestępcom swoje hasła i loginy. Dzięki temu hakerzy uzyskują dostęp do naszych kont i mogą skraść nam pieniądze.
  http://gpcodziennie.pl/49898-wirusgrasujew250bankach.html#.VyCZq9SLSt8

  Polubienie

 3. mentronik said

  „Co się stało z tłumaczeniami?”

  Otóż YouTube zagroził usunięciem filmu ze względu na „kontrowersyjną treść”. Podobno zastrzeżenia przyszły zza granicy i to zaraz po tym jak opublikowaliśmy angielską listę dialogową. Dlatego też wyłączamy opcję dodawania napisów i zastrzegamy, że więcej takich tłumaczeń już nie będzie. YouTube nie pozostawił nam wyboru. Albo napisy, albo film. Nie mówiąc już o reklamach, które wciąż są wyświetlane, choć „film usunięto z programu monetyzacji”.

  Krótko mówiąc na YouTube można publikować najbardziej chamską, wulgarną i prymitywną treść, a „hajs i tak się zgadza”. Jeśli jednak ktoś zaczyna mówić rzeczy niebezpieczne dla władzy, natychmiast następuje blokada treści.

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Ale tez odkrycie ameryki. Wiadomo że jutub to pejsaty portal nalezacy do wladzy wiec mnie to nie dziwi ze kasuja czy ograniczaja mozliwosc wyswietlania itd.

   A z tymi uchwalami to sprawa ogolnokrajowa. Dostali przykaz z góry. Ja nie wiem czasami tak sobie siadam i się zastanawiam jak to jest mozliwe…. U nas to płotki, ale np taka merkelowa. Jak to jest ze nikt jej jeszcze w drewniane pudelko nie zapakowal. Przeciez ona nie zyje na innej planecie a sa takie narzedzia ze wcale nie trzeba kontaktu wrecz. 😀 Nie rozumiem tego. 😦

   Polubienie

 4. […] @ 9:48 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Historia lubi się powtarzać!

  ■■ Targowica – najgorsza zdrada Ojczyzny ■■

  ” Polacy, „obrońcy wolności” za pieniądze i tytuły, pogrążyli Rzeczpospolitą w niebycie, a setki tysięcy rodaków skazali na katorgę i śmierć. 27 kwietnia 1792 trzynastu zdrajców zawiązało w Petersburgu konfederację. Jej akt liczył 40 stron tekstu, który zredagował rosyjski generał Wasilij Popow.

  Podpisy złożyli m.in.: generał artylerii koronnej Stanisław Szczęsny Potocki, hetman wielki koronny Franciszek Ksawery Branicki oraz hetman polny koronny Seweryn Rzewuski. Marszałkiem konfederacji został Stanisław Potocki, władzę nad wojskiem sprawowali Branicki i Rzewuski. Sekretarzem konfederacji mianowano poetę i publicystę Dyzmę Bończę-Tomaszewskiego”
  (…)

  https://wzzw.wordpress.com/2016/04/28/%e2%96%a0%e2%96%a0-targowica-najgorsza-zdrada-ojczyzny/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: