Miziaforum's Blog

Włoscy chrześcijanie są tylko pozerami ,szokujący wynik eksperymentu

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 26, 2016


TWARDZI CHRZEŚCIJANIE – RZYMSCY KATOLICY …………

90% uczniów z klasy we włoskim gimnazjum przeszłoby na islam, żeby ocalić życie, gdyby ich kraj został podbity przez ISIS, podał dziennik „Il Giornale”.

Na 25 ankietowanych trzynastolatków jedynie dwoje uczniów pochodzących z rodzin katolickich odmówiłoby takiej zmiany. Badani uczniowie chętnie podjęli dyskusję na temat islamu i sami zadali nauczycielce pytania o Państwo Islamskie: Kim oni są? Jaki mają program? Jak działają?

Nauczycielka udzieliła im odpowiedzi na wszystkie pytania i dodała, że wielu bojówkarzy ISIS pochodzi z Europy – są to młodzi muzułmanie należący do drugiego i trzeciego pokolenia emigrantów, dobrze zintegrowani ze społeczeństwem zachodnim, pochodzący z dobrze sytuowanych rodzin, nierzadko z dyplomami wyższych uczelni lub w trakcie studiów. Jeden z najbardziej krwawych oprawców ISIS był kiedyś znanym w Europie DJ’em.

Nauczycielka powiedziała również uczniom, że ISIS zniszczyło wszystkie chrześcijańskie symbole na podbitych terenach i grozi śmiercią wszystkim, którzy nie chcą przyjąć islamu. Nie ukrywała również faktu, że wielu chrześcijan zostało zabitych, wygnanych oraz zniewolonych z powodu swojej wiary. Następnie zadała uczniom pytanie: „Co byście zrobili, gdyby ISIS zapukało do waszych drzwi?”.

„Prawie jednogłośna odpowiedź uczniów była dużym zaskoczeniem”, pisze „Il Giornale”. Bez chwili wahania 23 na 25 podniosło ręce na potwierdzenie, że przeszliby na islam.

Qbi, na podst http://www.katholisches.info/

BARDZO ŻLE  ROKUJE TO NA PRZYSZŁOŚĆ SKORO TYLKO PRZYTOCZENIE HIPOTETYCZNEJ SYTUACJI SPOWODOWAŁO NIEMAL JEDNOGŁOŚNY AKCES ZMIANY WIARY , NALEŻY DODAĆ IŻ BEZ PRESJI STRACHU .

A CO BY BYŁO W PRAWDZIWEJ TAKIEJ SYTUACJI ? 100% PRZECHODZI BEZ SZEMRANIA NA WIARĘ PROROKA !!!

CZARNA PRZYSZŁOŚĆ ORAZ WIADOMO JUŻ ŻE CHRZEŚCIJANIE WŁOSCY NIE OPIERAJĄ SWEJ WIARY NA FUNDAMENCIE A TYLKO NA TRADYCYJNYM PRZYZWYCZAJENIU ..

Komentarzy 13 to “Włoscy chrześcijanie są tylko pozerami ,szokujący wynik eksperymentu”

 1. miziaforum said

  WOJNĘ RELIGIJNĄ DO KTÓREJ ZMUSZĄ EUROPEJCZYKÓW ISLAMIŚCI MAMY PRZEGRANĄ !!

  TAKI MAŁY SZCZEGÓŁ ISIS KONWERTYTÓW MA W ZWYCZAJU UZBROIĆ I WYSYŁAĆ DO WALKI … DO ODDZIAŁÓW ISIS DORZUCA SIĘ N.P 5 KONWERTYTÓW NA 15 WIERNYCH I CI PILNUJĄ ICH ABY NALEŻYCIE PODRZYNALI GARDŁA CHRZEŚCIJAN DOKONYWALI GWAŁTÓW I WAŻNE MUSZĄ TO ROBIĆ GORLIWIEJ NIŻ ICH PATRONI Z ODDZIAŁU URODZENI W ISLAMIE

  ZATEM CI W ARTYKULE TO POTENCJALNI NASI ZABÓJCY

  WNIOSEK W WIĘKSZOŚCI WYRŻNĄ NAS NASI BYLI WSPÓŁBRACIA W WIERZE !!

  to stara islamska metoda JANCZARZY ! W TURCJI REKRUTOWALI SIĘ Z PORWANYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH DZIECI

  Polubienie

  • greg said

   ja slyszalem ze w 3 tajemnicy fatimskiej jest cos o antychryscie i utracie wiary przez rzym czego papiez jp2 bal sie ujawniac czyli cos jest na rzeczy w tym co piszesz

   Polubienie

  • krab said

   Jakoś mnie to nie dziwi. …. grozi śmiercią wszystkim, którzy nie chcą przyjąć islamu. Nie ukrywała również faktu, że wielu chrześcijan zostało zabitych, wygnanych oraz zniewolonych z powodu swojej wiary – i jakie były oczekiwania po takich faktach? okrzyk hurra ja chcę zginąć za wiarę ?? przecież gimbaza to jeszcze dzieci, które chcą żyć bo wszystko przed nimi, zresztą powiem szczerze, że wielu starszych napewno odpowiediałoby podobnie. Chrześcijaństwo pogubiło autorytety i czystą wiarę więc nie ma się czemu dziwić.
   ” Ciągle roz­szerzano błędy, które doprowadziły do utraty wiary. Wielu Pasterzy nie uważało i nie czuwało. Pozwolili licznym dra­pieżnym wilkom, przebranym za baranki, wejść pomiędzy stado i wprowadzić w nie nieporządek i zniszczenie. Jak wiel­ką ponosicie odpowiedzialność, o Pasterze Świętego Kościoła Bożego!” (III Fatimska)

   Polubienie

 2. Elsa said

  A ten to szczeka jak mu każą. Oj, grabi sobie, grabi…
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/turcja-najlepszy-na-swiecie-przyklad-traktowania-uchodzcow-powiedzial-donald-tusk

  Polubienie

 3. […] @ 9:41 AM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: