Miziaforum's Blog

Niemcy , pozytywnie zdany test na inteligencje warunkiem uzyskania prawa pobytu dla imigrantów , lewaki już protestują

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 26, 2016


Socjaldemokratyczna Partia Niemiec zaprotestowała przeciwko planowi przeprowadzenia testów inteligencji dla osób ubiegających się o azyl w landzie Saary. Lewica twierdzi, iż podobne testy mogą rozbudzać uprzedzenia i dyskryminować imigrantów.

Minister spraw wewnętrznych Saary Klaus Bouillon z Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) zaproponował wprowadzenie pilotażowego programu, którego celem miałaby być weryfikacja poziomu inteligencji osób ubiegających się o azyl w Niemczech. W wywiadzie dla konserwatywnego dziennika „Rheinische Post” stwierdził on, że dzięki temu możliwe będzie wyselekcjonowanie osób posiadających wysoki poziom inteligencji oraz określone talenty, aby mogli oni podjąć pracę w odpowiedniej grupie zawodowej. Pozostali imigranci byliby natomiast objęci programem dodatkowych szkoleń oraz innych zajęć edukacyjnych.

Propozycja polityka CDU nie spodobała się Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD), która na szczeblu krajowym współtworzy koalicję rządową z chadekami. Petra Berg z SPD twierdzi, że podobny program byłby błędem, ponieważ prowadziłby do podsycania uprzedzeń oraz dyskryminowałby część imigrantów. Polityk socjaldemokratów dodała, że inteligencji nie da się ująć w ramy statystyki.

Na podstawie: jungefreiheit.de.

P.S M/F 

Wynik IQ równy 80 otrzymano jako przeciętny wśród murzynów nie tylko w USA, ale i w samej Afryce. Bardzo podobne wyniki otrzymują murzyni żyjący w Europie, nawet już w drugim czy trzecim pokoleniu. Podczas gdy dla Białych przeciętne IQ wynosi ok. 105, a dla pewnych narodów europejskich średnia jest nawet dużo wyższa.

UPSSS ZATEM MOŻEMY WYWNIOSKOWAĆ ŻE CI CO NIE OSIĄGNĄ NORMY IQ EUROPEJSKIEJ BĘDĄ PODRZUCANI DO EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ ….

Jeśli wierzyć dwóm amerykańskim badaczom, większość murzynów – także w Afryce – znajduje się na pograniczu debilizmu. Jest to brutalna prawda, skrywana jednak przez współczesnych piewców ideologii antyrasistowskiej, którzy opanowali większość oficjalnych mediów.

Czy można zaprzeczyć, że jest wiele różnych ras ludzkich? Nie, oczywiście nie, nawet trzyletnie dziecko z miejsca zauważy różnicę między Norwegiem a Chińczykiem. Kto więc temu zaprzecza? Ci wszyscy, którzy wiedzą, że obudzenie ducha naukowego rasizmu w społeczeństwie może oznaczać koniec panowania liberalnej demokracji.

Sedno książki „Race. The Reality of Human Difference ” (Rasa. Prawda o różnicach między ludźmi) Vincenta Saricha i Franka Miele ‚a stanowią dwa zazębiające się twierdzenia. Po pierwsze przeciętny iloraz inteligencji rasy subsaharyjskiej wynosi zwykle 70. Po drugie jest on uwarunkowany genetycznie. Bezpośrednie konsekwencje tych tez są jasne jak słońce. Czarni zawsze znajdą w społeczeństwie miejsce dla siebie, pod warunkiem, że będzie to miejsce podrzędne.

Sarich zajmował się paleontologią i antropologią. Miał istotny udział w pracach nad nowym drzewem genealogicznym człowieka, m.in. na podstawie analizy materiału genetycznego przesunął z 20 na 5 milionów lat moment, w którym rozeszli się człowiek i afrykańskie małpy człekokształtne. Sarich twierdzi, że czas stanowi istotny czynnik w różnicowaniu się form życia i że można wręcz mówić o zegarze genetycznym.

Sarich i Miele są zdania, że między ludzkimi rasami istnieje ogromna genetyczna różnica ukryta w chromosomach. Jak mogło dojść do tak ogromnego genetycznego zróżnicowania w ciągu ostatnich kilkuset tysięcy lat? Musiała istnieć jakaś szczególna presja selekcyjna, która faworyzowała geny odpowiedzialne za cechy charakterystyczne dla konkretnych ras.

W poszczególnych populacjach Homo sapiens, jeszcze niezróżnicowanych rasowo, presja ta musiałaby działać w zupełnie inny sposób, inaczej istniałaby dzisiaj tylko jedna jedyna rasa. Autorzy uważają, że w przypadku grup Homo sapiens, które opuściły tereny Afryki, selekcja faworyzowała podwyższoną inteligencję. To dlatego obaj badacze koncentrują się prawie wyłącznie na różnicach w objętości mózgu, przechodząc do porządku dziennego nad innymi różnicami rasowymi, których jest rzecież bardzo dużo.

Wynik IQ równy 70 otrzymano jako przeciętny wśród murzynów nie tylko w USA, ale i w samej Afryce. Bardzo podobne wyniki otrzymują murzyni żyjący w Europie, nawet już w drugim czy trzecim pokoleniu. Badania tych dwóch naukowców amerykańskich wskazują, iż iloraz inteligencji jest bardzo ściśle powiązany z rasą jaką reprezentuje badany. Argumentów na poparcie tego faktu jest zbyt wiele, by je w tym miejscu przytaczać. Jako przykład niech służy chociażby fakt, iż społeczeństwo murzyńskie w ciągu całego swego istnienia nie wydało na świat żadnego geniusza. Dla murzyna IQ rzędu 80-90 jest niezwykle wysokie i rzadko spotykane. Podczas gdy dla Białych przeciętne IQ wynosi ok. 100, a dla pewnych narodów europejskich średnia jest nawet dużo wyższa. Osoby o IQ poniżej 75 traktuje się w Europie jako upośledzone umysłowo, a jest to wartość i tak nieco wyższa niż przeciętna dla murzynów, niezależnie od kontynentu, z którego pochodzą. Dane te oficjalnie są skrywane, nikt bowiem z oficjalnych instytucji nie chce przyczyniać się do tworzenia stereotypów niezbyt przychylnych czarnym. Tym niemniej takie są fakty, może niewygodne dla wielu, ale sprawdzone i udowodnione naukowo fakty….

Komentarzy 27 to “Niemcy , pozytywnie zdany test na inteligencje warunkiem uzyskania prawa pobytu dla imigrantów , lewaki już protestują”

 1. miziaforum said

  CZYLI CAŁA CYWILIZACJA ŁACIŃSKA MOŻE POLEC W WALCE Z D E B I L A M I !

  hmmm obciach polec z takim przeciwnikiem

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. miziaforum said

  🙂 najpierw ich zwabili szwaby a teraz bedą im robić testy selekcje i mierzenie czaszek … SKĄD JA TO ZNAM ? GDZIEŚ KIEDYŚ ??? 🙂

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Rada Miasta Poznania podjęła na wtorkowej sesji decyzję o stosowaniu się władz miasta do orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, także do tych wyroków, które nie zostały opublikowane w Dzienniku Ustaw i Dzienniku Urzędowym „Monitor Polski”.
  Za przyjęciem stanowiska głosowało 21 radnych, przeciwko było 12, natomiast trzech radnych nie było na sali podczas głosowania.
  =========================
  romadzenie Ogólne Sądu Najwyższego przyjęło uchwałę, w której mowa jest, że SN będzie respektował wyroki Trybunału Konstytucyjnego, także te nieopublikowane.
  W uchwale czytamy, że została ona przyjęta w celu „zapewnienia jednolitości orzecznictwa sądów”.
  http://wpolityce.pl/polityka/290775-sad-najwyzszy-powieksza-konflikt-wokol-tk-sedziowie-sn-bedziemy-respektowali-nawet-niepublikowane-wyroki-trybunalu

  no to juz jest k…… czysta anarchia i SAMOWOLA !! ZAMYKAĆ J…. WARCHOŁÓW DO PIERDLI BO ROZP…. CAŁY KRAJ WPROWADZAJAC TAKI BURDEL ZE NORMALNYM LUDZIOM ODECHCE SIĘ ŻYĆ TE DECYZJE BĘDĄ LATAMI ODKRĘCANE ZE SZKODĄ ZWYKŁYCH OBYWATELI

  Polubienie

  • krab said

   To pewnie była akcja popaprańców w całej Polsce. W poniedziałek do wojewody łódzkiego wpłynęła skarga łódzkich radnych z klubu PiS. Chodziło o uchwałę ws. stanowiska Rady Miejskiej odnośnie stosowania się władz Łodzi do wyroków Trybunału Konstytucyjnego. Radni głosami PO i SLD uznali, że władze Łodzi będą stosować się do wyroków Trybunału Konstytucyjnego – nawet jeśli nie zostaną one opublikowane.
   Z kolei Zbigniew Natkański, dyrektora Biura Wojewody Łódzkiego poinformował, że jeżeli treść uchwały podjętej przez radnych będzie taka jak tej, która wpłynęła wraz ze skargą radnych, „to w ocenie wojewody łódzkiego i jego służb nadzoru prawnego, zostanie ona uchylona jako naruszająca w sposób rażący porządek prawny Rzeczpospolitej Polskiej”.
   Pomysłodawcą uchwały był Maciej Rakowski z SLD. Jego zdaniem miała ona być zabezpieczeniem przed chaosem, w którym nie byłoby wiadomo, czy ewentualne uchylone ustawy obowiązują, czy nie. Przeciwni uchwale głosowali radni PiS, którzy podkreślali, że jest to akt polityczny i niekonstytucyjny, przekraczający kompetencje samorządu.

   PAP

   Polubienie

 5. kkkakkk said

  Panie moderatorze, nie obrażaj pan Warchołów. Radom był w końcu jeden z pierwszych. Często odwiedzam to miasto, i widzę że nieźle dostało po dupie za 76. Co prawda ostatnio wybudowali parę inwestycji. Ale jak na miasto prawie 250 tysi, to wydaje mi się że wkurzyli samego szatana.

  Polubienie

 6. Anna said

  IQ 80? to głupki, coś jest na rzeczy, światowi ludzie jesteście, ja tylko troszkę komunikuję się z innymi narodowościami ale mam problem bo oni nie rozumieją,
  są ograniczeni myślowo, głupi mądrego nie zrozumie, szkoda czasu

  Polubienie

 7. krab said

  W Radiu Opole politycy dyskutowali o utworzeniu Obrony Terytorialnej. Przedstawiciel PSL Andrzej Butra mówił o rekonstrukcji Batalionów Chłopskich, który zresztą sam określił jako „bzdurny”.
  Później było już tylko gorzej… Polityk PSL raczył był stwierdzić, że „w piątek wieczorem większość Polaków jest nawalonych i będzie strzelało do kogo popadnie”. A na koniec dyskusję podsumował słowami „sieg heil”.

  Polubienie

 8. greg said

  Antypapież Franciszek odprawi dla masonerii uroczystą Mszę świętą na placu św. Piotra

  30 kwietnia na Placu Świętego Piotra w Rzymie odbędzie się specjalna jubileuszowa msza dla Rotarian celebrowana przez Jego Świątobliwość Papieża Franciszka. Dla członków RI, a także ich rodzin i przyjaciół zarezerwowanych jest 8000 miejsc

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=17606

  Polubienie

 9. krab said

  Polubienie

  • krab said

   „Warszawska Gazeta” dotarła do listu jaki Grzegorz Schetyna, jako minister spraw zagranicznych wysłał do swojego amerykańskiego odpowiednika Johna Kerrego 20 kwietnia 2015 r. Jego treść jest szokująca.
   – Dotrzymując umowy z Panem spełniłem prośbę ambasadora Mulla i poparłem ustawę Rady Najwyższej Ukrainy uznającą za bojowników o wolność członków OUN­UPA, mimo iż brali bezpośredni udział w ludobójstwie etnicznych Polaków podczas II wojny. Moja inicjatywa wywołała niebywałe oburzenie zarówno obywateli, jak i polityków w Polsce, w tym PO, której jestem członkiem. Otrzymałem pogróżki śmierci i wezwania do podania się do dymisji. Proszę o zrewanżowanie się gestem dobrej woli i użycie wszelkich wpływów Departamentu Stanu dla zmniejszenia presji na mnie i na mój zespół -­ napisał Schetyna.
   http://warszawskagazeta.pl/wydarzenia/item/3652-ujawniamy-schetyna-przyznal-w-liscie-do-szefa-amerykanskiego-msz-ze-poparl-antypolska-ustawe-za-co-prosil-usa-o-ochrone

   Polubienie

 10. krab said

  Więźniowie będą pracować dla samorządów oraz przedsiębiorców. Powstanie też 40 hal produkcyjnych – zapowiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.
  – Stworzymy specjalny system ulg dla przedsiębiorców, tak by chcieli oni zatrudniać więźniów. Przez kolejne osiem lat chcemy zbudować 40 dużych hal produkcyjnych. System będzie polegał na tym, że my damy hale i 40 proc. zwrotu kosztów pracy, a w zamian za to przedsiębiorca na własny koszt wprowadzi do hali swoją infrastrukturę i zapłaci za więźnia wszystkie składki. Zyska na tym państwo – tłumaczył dziś Patryk Jaki.
  Wynagrodzenie więźnia w 7 proc. zostanie przeznaczone na fundusz pomocy pokrzywdzonym oraz pomocy postpenitencjarnej. 25 proc. ma zasilić fundusz aktywizacji zawodowej skazanych oraz rozwoju przywięziennych zakładów pracy, 20 proc. trafi do Skarbu Państwa na koszty związane z utrzymaniem więźnia. Pozostałe 48 proc. pokryje wypłatę dla samego więźnia.
  Twitter.com/KRESY.PL

  Polubienie

 11. krab said

  Niesiołowski o planowanym marszu opozycji: zalecenia są, żeby jak najwięcej ludzi przywieźć, zaprosić.
  „Sukcesem będzie manifestacja, która będzie manifestacją całej opozycji, która się zapowiada jako wielka manifestacja antypisowska. Głównym sporem nie jest wewnętrzny spór PO, tylko PiS. Mamy dyktaturę!” – mówił Stefan Niesiołowski na antenie Radia Plus. Jego zdaniem, do sukcesów Grzegorza Schetyny należą sprawy związane z przygotowaniem i organizacją tej manifestacji:
  „Dużym sukcesem jest przygotowywanie i organizowanie manifestacji, a także wszystkie działania, które PO prowadzi od dawna, kiedy przewodniczącym jest Schetyna ws. TK. PiS wyraźnie przegrywa, a PO przyjęła wyzwanie”.
  Na pytanie, czy są jakieś zalecenia ws. antyrządowego marszu, Niesiołowski przyznał:
  „Zalecenia są, żeby jak najwięcej [ludzi] przywieźć, zaprosić. Za tę manifestację odpowiada cała opozycja, ale w istotnym stopniu PO”.
  „Myślę, że jeśli ta manifestacja zgromadziłaby 100 tys. osób to byłby duży sukces” – dodał poseł PO.

  wpolityce.pl

  Polubienie

  • krab said

   Grzegorz Schetyna udzielił wywiadu „Tygodnikowi Powszechnemu”. Mówił m. in. o aktywności PO „na ulicy”.
   – Nie będziemy pokornie czekać na wybory parlamentarne, żeby pokazać PiS-owi czerwoną kartkę – mówił Schetyna. – Ulica nie musi oznaczać pochodni czy niszczenia, wybijania witryn sklepowych, bitew z policją, jak przyzwyczaili nas konkurenci przez ostatnie lata. Przecież prawo do demonstracji, do wyrażania swojej niezgody, to fundament demokracji. Polaków trzeba wydobyć z apatii – tłumaczył lider PO.

   Polubienie

 12. fteh said

  wolna wola…nie narzucanie woli innej woli. wolność słowa…zakaz czy nakaz? „wolna wola”. Jeżeli mamy wolną wolę, to dlaczego inny człowiek „nakazuje” innej „egzystencji” życiu, cierpienie….”imigranci, uchodźcy, ludzie podejrzani o terroryzm, terroryści, gwałciciele, mordercy, zabójcy…..” Jeżeli nie mamy wolnej woli, to jesteśmy sługami „niewolnikami” boga którego przedstawiają nam obecnie. Jeżeli bóg ma wolną wolę i nam dał”ofiarował wolną wolę” to znaczy że to nie Bóg tylko ludzie którzy WOLNĄ WOLĘ NAM ODBIERAJĄ TYM SAMYM prawo do życia. Czy Bóg, narzuca i dlaczego „nam”swoją wolę? skoro mamy wolną wolę?.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: