Miziaforum's Blog

Łajdak brnie dalej .. „Jak mi działał na nerwy, jak za mną jeździł ten sku… ten Zawisza” [WIDEO]

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 22, 2016


W sieci pojawiły się prywatne zapisy rozmów, na których słychać lidera Kukiz’15 Pawła Kukiza, który wypowiada się w dość obelżywych słowach na temat Ruchu Narodowego i Artura Zawiszy. Rozmowa została zamieszczona na profilu o nazwie „Kukiz Nas Zdradził”, który powstał 16 kwietnia w celu publikowania tychże nagrań. A jak zapowiada właściciel profilu – wkrótce mają pojawić się kolejne.

Nienawidzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, albo murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki – można usłyszeć nagraniu. (…) Ty tego nie nagrywasz, mam nadzieję? – pyta w nagraniu Kukiz. Nie – odpowiada głos mężczyzny. – Jak mi działał na nerwy jak za mną jeździł ten sku… ten Zawisza, wszędzie, rozumiesz… – dodaje Kukiz.

UWAGA! Poniższe nagranie zawiera wulgaryzmy.

Do całej sprawy odniósł się Artur Zawisza na swoim profilu na Facebooku, gdzie pisze:

Szanowni Państwo,
z przykrością zamieszczam ten wpis, lecz proszony jestem o komentarz do słów wypowiedzianych na mój temat przez pana Pawła Kukiza.
Primo, co do bycia „sku…….”, którego pan Paweł Kukiz „nienawidzi” i któremu chciał „wy…..”, to ludzkich uczuć nie będę komentował, bo to zostawiam psychologom.
Secundo, co do „mordowania Żydów” i „zastrzelenia Murzynów”, to odsyłam do moich licznych wypowiedzi pisanych i mówionych, które są powszechnie dostępne w internecie, z których jednak żadna nie dotyczy takich zagadnień.
Tertio, co do „jeżdżenia za” Pawłem Kukizem, to spotkałem się z nim w lipcu zeszłego roku czterokrotnie: na Jasnej Górze, gdzie uczestniczyłem w Światowym Kongresie Kresowian po raz kolejny w moim życiu, zaś pan Paweł Kukiz po raz pierwszy; na Łużycach, gdzie bawiłem się na weselu Roberta Winnickiego, którego znam dłużej niż pan Paweł Kukiz, który także został na nie zaproszony; w Tenczynku, gdzie zostałem zaproszony na otwarcie browaru przez mojego kolegę Marka Jakubiaka, który zaprosił też pana Pawła Kukiza; w Borzęcinie, gdzie podczas święta gminy spałem w domu rodzinnym trzech braci Kwaśniaków, z których jeden jest tejże gminy wójtem, a ja znam ich od dwudziestu lat m. in. ze Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, o którym wtedy pan Paweł Kukiz śpiewał „ZChN zbliża się”, a w lipcu zeszłego roku koncertował na zaproszenie wójta.
Do tego ostatniego punktu dodam, iż podczas wesela Roberta Winnickiego nie zamieniłem ani jednego słowa z panem Pawłem Kukizem, za to rozmawiał z nim i zbierał autografy dla kolegów mój wówczas 9-letni syn Wojtek. Gdy tydzień później spotkałem pana Pawła Kukiza po koncercie w małopolskim Borzęcinie, w pierwszych słowach zapytał mnie on: „jak tam mój Wojtuś?”… Wtedy nie zdecydował się nazwać mnie „sku….”, którego „nienawidzi” i chce mu „wy……”.

Komentarzy 46 to “Łajdak brnie dalej .. „Jak mi działał na nerwy, jak za mną jeździł ten sku… ten Zawisza” [WIDEO]”

 1. miziaforum said

  nic dobrego z tych pisów i kukizów nie wyniknie dobrego powtórka jak z samoobroną i giertychem tym razem giertychem będzie KUKIZ ……. A KTO BĘDZIE LEPPEREM ..??????

  Polubienie

 2. KnUR1 said

  obaj siebie warcia, normalniejsi już uciekli

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Ten wpis – nie jest w temacie głównym, ale naprawdę warto posłuchać ks. Międlara w Białymstoku, to stąd właśnie i za Te słowa
  wkurwili się żydzi polskiego świata! Stąd zakaz wypowiedzi.
  Mogą Tych słów wysłuchać ludzie, którzy gardzą KRK.
  (dostałem to od człowieka, który otwiera Polakom oczy)

  Nie wymiękajcie!
  https://gloria.tv/video/pjPKCxrADRh

  Polubienie

 4. Ktoś said

  „Nienawidzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, albo murzyna zastrzelić”

  — i to jest cel tej ubeckiej wrzuty, MEDIALNE WIĄZANIE Ruchów Narodowych Polaków z takimi w/w zachowaniami co jest kolejnym krokiem w budowaniu przez pustynnych nazioli judeopolonii z terenów Polski.

  Teraz tylko czekać aż „swiatowe gebbelsownie” zrobią z tego „news dnia” a zatroskani „krzewiciele judejskich wartości” zaczną głośno domagać się WYMAZANIA Polski z MAPY ŚWIATA bo to zagłębie „psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, albo murzyna zastrzelić” czy kolejnego „OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII ISTNIENIA POLAKÓW”.

  A sam A Zawisza służy tu tylko za „piekarza jakiego się wiesza” by żydowscy terrorysci mogli nie niepokojeni działać dalej przy rozwalaniu Polskiej Państwowości w tym przy organizowaniu zapowiedzianych przez prasę zamachów bombowych w lipcu tego roku.

  Polubienie

  • Anna said

   Olejnik dodała swoje o M. Kowalskim „…każdego idiotę można zapraszać do telewizji publicznej, który szkaluje innych ludzi, który wzywa do nienawiści?”
   Nagonka na narodowców!
   http://www.fakt.pl/politycy/monika-olejnik-ostro-o-marianie-kowalskim-to-idiota,artykuly,628446.html

   Polubienie

   • krab said

    Narodowców i katolików, stąd wyłączanie z życia publicznego „nieposłusznych” księży. Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy uchwaliło rezolucję w której uznało, że „praktykujący katolicy są nieco bardziej antysemiccy niż reszta społeczeństwa.. O ile członkowie Zgromadzenia uznali, że „Tylko niewielka część nowoczesnych wyznawców islamu jest antysemicka”, to wprost przeciwne zdanie mieli na temat katolików. „Praktykujący katolicy są nieco bardziej antysemiccy niż reszta społeczeństwa” – zapisano w uchwalonej rezolucji. Treść dokumentu opublikował na Twitterze Poseł Prawa i Sprawiedliwość Dominik Tarczyński..

    Polubienie

  • krab said

   Grupa robocza Parlamentu Europejskiego do zwalczania antysemityzmu (WGAS) wraz z przedstawicielami Kongresu Żydów Europejskich chcą wspólnie przygotować projekty uchwał, które pozwolą skutecznie walczyć z „antysemityzmem ze strony islamskich ekstremistów i skrajnie prawicowych partii.” Żydzi chcą utworzenia nowego funduszu celowego.19 kwietnia br. przedstawiciele obu grup zebrali się na specjalnym spotkaniu, by podzielić się wrażeniami na temat rzekomo narastającego antysemityzmu i „radykalizmu prawicowego” w Europie, który „godzi w demokrację.” Uczestnicy spotkania obejrzeli film dokumentalny pt. „Europe in crisis – A shattered heaven,” a następnie zaprezentowali swoje postulaty.Przewodniczący WGAS, eurodeputowany Lopez Aguilar, który otworzył dyskusję podkreślił, że antysemityzm i „radykalizm partii prawicowych” zagraża spójności europejskiej. Wezwał eurodeputowanych i lobbystów żydowskich do podjęcia stosownych kroków w celu zwalczania mowy nienawiści w sieci.Europoseł Wikstrom zarzuciła „skrajnie prawicowym ugrupowaniom”, że to one głównie szerzą antysemityzm, chociaż dodała, że podobne nastroje widoczne są także w szeregach „skrajnej lewicy”, czego przykładem jest niedawne odwołanie ze stanowiska szwedzkiego ministra mieszkalnictwa, Mehmeta Kaplana.
   Pch24.pl/KRESY.PL

   Polubienie

  • zagrypiona said

   No ale Zawisza jest bardzo proizraelski… Jak mozna o nim powiedziec ze jest antyzydowski. Kukiz niech chla mniej, bo mu szkodzi.

   PS. Jak ktos powiedział – ustawka. Kukiz i Zawisza to aktorzy. Obaj graja pod zydoska nutę. 😉 Nie ma co sie nad tym rozczulać, karawana jedzie dalej. A ruchowi narodowemu trzeba podziekowac, bo to jest moze i ruch narodowy ale narodu pejsatego. Nie polskiego.

   Polubienie

 5. Adam Banaś said

  Ludzie czy wy jesteście aż tak ograniczeni żeby nie widzieć, że to temat zastępczy i ustawka. A tymczasem http://gazetawarszawska.com/politics/3699-rzad-chce-nadac-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp

  Proszę zobacz ten film z doktorem Kękusiem co wyprawia PIS. Będzie judeo polonia pełną parą. Tego już nic nie zatrzyma. Nr ustawy 1066 to data chrztu Polski. Wkomponuje się idealnie z nadchodzącymi obchodami.

  https://www.monitor-polski.pl/syjonistyczni-zydzi-planuja-holocaust-polakom-juz-w-tym-roku/#more-12479

  Kościół poniżej przeprasza za hasło Bóg, Honor i Ojczyzna.

  http://gazetawarszawska.com/pugnae/3697-zyd-wojciech-polak-prymas-polski-i-abp-atakuje-x-miedlara

  http://karlin.salon24.pl/681081,polskie-wojsko-cwiczy-pacyfikacje-polakow

  Wojsko pacyfikuje Polaków i broni… uchodźców. Taki scenariusz ćwiczono za poprzedniej ekipy

  Otwórzcie oczy oni wszyscy są razem i to co mówi dr Kękuś to prawda. Kwestia jest tylko kiedy.
  Zanim to się zacznie musimy ewakuować nasze dzieci bo chazarzy lubią mordować dzieci vide Przemyk, Piasecki czy synowie Kuklińskiego. Kręci ich to. Pamiętajcie jak to już się zacznie to nie będzie rozejmów ani dogadywania. Wymordują nas jak Palestyńczyków a w opinii światowej zrobią z nas rasistów i powiedzą, że to wojna domowa. Kukiz jak Bono tylko pomaga.
  Na razie

  Polubienie

 6. Adam Banaś said

  Tematy zastępcze. Ustawka. Proszę zobacz ten film z doktorem Kękusiem co wyprawia PIS. Będzie judeo polonia pełną parą. Tego już nic nie zatrzyma. Nr ustawy 1066 to data chrztu Polski. Wkomponuje się idealnie z nadchodzącymi obchodami.

  https://www.monitor-polski.pl/syjonistyczni-zydzi-planuja-holocaust-polakom-juz-w-tym-roku/#more-12479

  Polubienie

 7. krab said

  Już to wklejałam, ale pozwolę sobie wkleić jeszcze raz. Posłuchajcie lub poczytajcie co ta wyleniała żydłaczka mówi ! Z jej wypowiedzi wynika że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy, to icki zasiedlali dzicz po której hasały niedźwiadki i jelonki a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !! Taki przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich !! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej żydom przez siły wyższe !!! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!

  Polubienie

 8. […] @ 7:55 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 9. szuwaxpl said

  To niw tylko o pogodzie i znakach końca, ale wiele ciekawostek, aby ‚żyło się lepiej’
  .https://youtu.be/xEQqqaZewXo

  Polubienie

 10. KnUR1 said

  Polubienie

 11. Konarski said

  „Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce”
  „To będzie dziwna wojna. My będziemy ginąć, ale żadna bomba nie spadnie na Boston, Waszyngton, czy Petersburg” – mówi Aleksander Jabłonowski, członek „Związku Jaszczurczego”. Ponadto zauważa, że o wojnie USA z Rosją od lat pisze Zbigniew Brzeziński, który do tego zadania poleca Polaków.

  https://wirtualnapolonia.com/2016/04/23/amerykanie-chca-walczyc-z-rosja-w-polsce/

  Polubienie

 12. Konarski said

  Dr Zbigniew Kękuś: szykują Polakom Holocaust jeszcze w tym roku

  Polubienie

 13. Konarski said

  Rząd Polski dąży do konfrontacji z Rosją

  Pytanie do rządu: gdzie chcecie rozpocząć III wojnę światową?

  Polubienie

 14. Konarski said

  Published on Apr 16, 2016
  Stanisław Michalkiewicz – Czy Polacy chcą się wybić na niepodległość ?

  Polubienie

 15. Konarski said

  Drastycznie wzrosła przestępczość w Saksonii. Aż 82% Algierczyków było notowanych przez policję

  Według nowo opublikowanych statystyk dotyczących przestępczości w niemieckim landzie Saksonia. Liczby mówią za siebie – okazuje się, że obcokrajowcy popełniają bardzo przestępstw, choć ich liczba w tym landzie jest stosunkowo niewielka.

  Dwa tygodnie temu opublikowano statystykę przestępczości w Saksonii za rok 2015. Liczby są bardzo interesujące. Otóż z 94 463 podejrzanych o przestępstwa 15 162 nie miało obywatelstwa Niemiec, z tego 6.283 to uchodźcy, osoby starające się o azyl i osoby z tolerowanym pobytem po odmowie azylu, reszta to obcokrajowcy z uregulowanym statusem pobytu i obywatele Unii Europejskiej. Obcokrajowcy stanowią 16%, ale nowo przybyli tzw. uchodźcy 6,7% wszystkich podejrzanych. Te 6 283 osób jest odpowiedzialnych za 14 400 czyli 5% przestępstw co stanowi 0,15% mieszkańców landu.

  Największe problemy policja saksońska ma z imigrantami z Algierii, Tunezji, Maroka, Libii, Gruzji i Kosowa. Aż 81,9% Algierczyków i 67,6% Tunezyjczyków było notowanych przez niemiecką policję. W większości są to mężczyźni wieku 20-30 lat, przeciwko którym w wielu przypadkach jest prowadzonych kilka spraw sądowych jednocześnie. Mają oni na koncie 1647 pobić, 91 prób lub dokonanych gwałtów, 216 napadów rabunkowych oraz 791 spraw związanych z narkotykami. Azylanci są też odpowiedzialni za 28 prób lub dokonanych (5) zabójstw lub morderstw.

  Statystyka MSW nie obejmuje przestępczości obywateli krajów UE i spoza UE i nie podaje także aktualnej liczby uchodźców i obcokrajowców w landzie. Ze statystyki policyjnej wyjęto nielegalne przekroczenia granicy oraz wykroczenia związane z pobytem. W ten sposób koalicyjny rząd Saksonii – CDU/SPD fałszuje problem przestępczości tzw. uchodźców i azylantów z prawem pobytu. Należy przypuszczać, że niecały 1% ludności jest odpowiedzialny za może nawet powyżej 10% przestępstw. Nie ma też możliwości ustalenia przestępczości w regionach przygranicznych z Polską i Czechami, w ten sposób niemieckie media nie mając żadnych podstaw, będą nadal rozpowszechniać opinie o polskich przestępcach grasujących w Saksonii przedstawiając naszych rodaków jako złodziei samochodów.

  Źródło: mopo24.de / statistik.sachsen.de

  Polubienie

  • krab said

   Ataki imigrantów w krajach niemieckojęzycznych w 2016 roku. To są tylko przypadki opisane w prasie.
   https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z12D0zt-V4iI.kXGfjpzjOS1Q&hl=en_US
   Znaczniki fioletowe: napaści seksualne i gwałty (560 przypadków)
   Znaczniki czerwone: napaści na dzieci i nastolatów (290 przypadków)
   Znaczniki żółte: kradzieże (913 przypadków)
   Znaczniki niebieskie: napady rozbójnicze (722 przypadków)
   Znaczniki czarne: zabójstwa (78 przypadków)
   Znaczniki błękitne: zamieszki, rozruchy i inne (317 przypadków)
   Znaczniki fale: napaści na basenach (78 przypadków)

   Polubienie

 16. Konarski said

  Rosyjski system będzie kontrolował całe niebo nad Polską! Będzie zestrzeliwał nie tylko samoloty i śmigłowce
  Niepokojące informacje przychodzą z Rosji. Stacja RMF FM informuje, że nowy rosyjski system przeciwlotniczy będzie kontrolował praktycznie całe niebo nad Polską. Chodzi o S-500, nad którym pracują Rosjanie.

  System będzie miał zasięg 600 kilometrów i zakłada możliwość zestrzelenia samolotów, śmigłowców oraz rakiet przeciwnika.

  Koncern „Ałmaz-Antej”, który pracuje nad projektem, ujawnił, że nowa wersja mobilnego systemu rakietowego zwiększy zasięg rażenia o 200 kilometrów.

  W takim wypadku w razie konfliktu prowadzonego na wschodniej flance NATO, operacje lotnicze będą niemożliwe.
  W chwili obecnej Polska nie posiada żadnej broni mogącej zatrzymać rosyjskie rakiety ziemia-powietrze.

  W rosyjskich planach uwzględniane jest również zneutralizowanie amerykańskiej tarczy antyrakietowej.
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6652-rosyjski-system-bedzie-kontrolowal-cale-niebo-nad-polska-bedzie-zestrzeliwal-nie-tylko-samoloty-i-smiglowce

  Polubienie

 17. Konarski said

  Sojusznicy zalecają zdradę

  Polubienie

 18. marek said

  http://wpolityce.pl/kryminal/290070-wyrok-w-zawieszeniu-dla-syna-dzialacza-psl-i-jego-kolegow-za-gwalt-na-nastolatce-minister-ziobro-interweniuje

  Polubienie

 19. krab said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: