Miziaforum's Blog

BIEDNI POLACY ODDADZĄ MIESZKANIA IMIGRANTOM !!

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 19, 2016


WAŻNE !! NAJPIERW WEJDŹ W LINK PRZECZYTAJ PRZETRZYJ OCZY I ZNÓW PRZECZYTAJ ..

http://refugees-welcome.pl

A TERAZ WAM OBJAŚNIĘ JAK TO SIĘ SKOŃCZY I JAKI JEST CEL DZIAŁANIA

OTÓŻ PRAWO LOKALOWE W POLSCE MÓWI :

ZAMELDOWANE OSOBY SOLIDARNIE ALE ODDZIELNIE PONOSZĄ KOSZTA NAJMU – CZYNSZU !!

CZYLI KAŻDY DOROSŁY MIESZKANIEC MA OBOWIĄZEK W RÓWNYCH CZĘŚCIACH PONOSIĆ OPŁATY CZYNSZOWE I EKSPLOATACYJNE !

I TERAZ: JEST POLSKA RODZINA ZAMELDOWANA W TAKIM MIESZKANIU KTÓRA JEST PO PROSTU BIEDNA I ZAMELDOWAŁA SOBIE RODZINĘ SYRYJSKĄ ABY MIELI MNIEJSZE WYDATKI – takich rodzin jest w Polsce ponad 3 000 000 kłopoty z opłatami czynszu ..

Przepisy mówią jasno 3 okresy płatnicze czynszu nie zapłacone Sąd może z automatu zasądzić eksmisje !!!

I O TO CHODZI .. POLSKA RODZINA MOŻE WPAŚĆ W PROBLEM NIEWYPŁACALNOŚCI Z POWODÓW .. CHOĆBY NAGŁA CHOROBA I WYDATKI … I W TEDY NIE ZAPŁACI CZYNSZU W WYNIKU CZEGO NASTĄPI EKSMISJA !! ALE , ALE NIE RODZINY SYRYJSKIEJ ZA KTÓRĄ REGULARNIE OPŁATY CZYNSZOWE BĘDZIE REGULOWAŁ POLSKI SKARB PAŃSTWA

JA NAPISAŁEM WYŻEJ DZIŚ UMOWY NAJMU SĄ SPISYWANE TAK ŻE KAŻDA OSOBA DOROSŁA ZAMELDOWANA W DANYM LOKALU PONOSI KOSZTA SOLIDARNIE … OZNACZA TO RÓWNIEŻ ŻE JEŚLI W/W DLA PRZYKŁADU RODZINA SYRYJSKA BĘDZIE OPŁACAŁA WSZYSTKO W TERMINIE NIE PODLEGA WYROKOWI EKSMISJI Z LOKALU A PONIOSĄ TAKIE KONSEKWENCJE TYLKO CI CO NIE PŁACĄ ZNACZY BIEDNI POLACY KTÓRZY POPADLI W KŁOPOTY FINANSOWE , CI KTÓRZY WŁAŚNIE GODZĄC SIĘ W ZAMIAN ZA ULŻENIE W WYDATKACH CZYNSZOWYCH SKUSILI SIĘ NA TO !!

CZYLI TO JEST PROGRAM WYSIEDLANIA POLSKICH RODZIN I ODDAWANIA MIESZKAŃ OBCYM !!

FAJNE NIE ?

I NAJWAŻNIEJSZE TA ORGANIZACJE W LINKU JEST DOTOWANA Z POLSKIEGO BUDŻETU !!!

WIELU SIĘ NA TO SKUSI I WIELU GORZKO ZAPŁACZE !!

Komentarzy 39 to “BIEDNI POLACY ODDADZĄ MIESZKANIA IMIGRANTOM !!”

 1. miziaforum said

  TO TAKI SAM POMYSŁ JAK ODWRÓCONA HIPOTEKA DODATEK DO EMERYTURY W WYSOKOSCI 300 ZŁ OD BANKÓW I INNYCH PRZEKRĘCIARZY W WYPADKU SMIERCI MIESZKANIE STAJE SIĘ WŁASNOŚCIĄ CWANIACZKA !!

  KILKA TYSIĘCY W POLSCE JUŻ TAK WTDYMALI …… PRZYCZYNA BIEDA …

  Polubienie

  • miziaforum said

   CO JESZCZE MOZNA WYWNIOSKOWAĆ LOGICZNIE SKORO ZACZYNAJĄ DZIAŁAĆ TAKIE AGENDY W POLSCE …. ANO TYLKO TO ZE EMIGRANCI TU BEDĄ POMIMO TEGO CO MÓWI PANI PREMIER I PIS … TO JEST BIZNES A NIKT BIZNESU NIE ZAKŁADA W KRAJU W KTÓRYM NIE BYŁO BY MOZLIWOSCI REALIZACJI INTERESU KTÓRY MA SIE PROWADZIĆ ….

   ZATEM JEST TO TAKA SYTUACJA ŻE CI CO JUŻ SZUKAJĄ JELENI NA ZAMELDOWANIE IMIGRANTÓW WE WŁASNYCH MIESZKANIACH WIEDZĄ COŚ WIĘCEJ NIŻ PIS I PREMIER …… LUB PIS I PREMIER TEŻ WIEDZĄ A ROBIĄ NAS W HUJA ….

   PROSTE ?

   Polubienie

   • miziaforum said

    przypomina mi się sprawa pana gawronika z roku bodajże 1990 on stawiał w ciągu tygodnia na wszystkich przejściach granicznych budki LUDZIE SIĘ Z NIEGO SMIALI ŻE IDIOTA !!!

    A ON W PEWNĄ NOC NAGLE NA WSZYSTKICH BUDKACH POWIESIŁ NAPIS .. KANTOR WYMIANY WALUT I O 9.00 ROZPOCZOŁ JAKO JEDYNY W POLSCE HANDEL WALUTAMI 🙂 NAWET MILICJA GO NASZŁA W TYCH KANTORACH A ON IM POD NOS ZEZWOLENIE NA HANDEL I KSERO ROZPOŻADZENIA MINISTRA ŻE WŁAŚNIE DZIŚ W NOCY UWOLNIONO HANDEL WALUTAMI

    NO WIEDZIAŁ COŚ WIECEJ … I STAŁ SIE MONOPOLISTĄ !!!

    CI CO PROWADZĄ TĄ STRONĘ PODANĄ W ARTYKULE …….. TEŻ WIEDZĄ COŚ WIĘCEJ BO NIE ROBILI BY INTERESU WIEDZĄ ŻE NIE BEDZIE TU POTRZEBNYCH IM IMIGRANTÓW

    IDIOTAMI NIE SĄ ZAPEWNE SKORO JUŻ DOSTAJĄ NA SWĄ DZIAŁALNOŚĆ DOTACJE PAŃSTWOWĄ !!

    Polubienie

 2. krab said

  Niemcy już to praktykują !!
  Niemcy: 72-latek popełnił samobójstwo po odebraniu mu mieszkania na rzecz imigrantów
  Monachijski urząd miejski wysiedlił emeryta z mieszkania socjalnego, w którym 72-latek żył od kilkanastu lat. Urzędnik który przekazał o tym informację mężczyźnie zapewnił o przekazaniu lokalu zastępczego, ale emeryt w to nie uwierzył. Załamany skoczył z dachu magistratu i zginął na miejscu.
  Monachijczycy informują o coraz częstszych wypadkach wysiedleń. Wystarczy miesiąc zaległości z czynszem, a mieszkaniec jest wysiedlany z mieszkania, a ono samo przekazywane jest imigrantom.
  kresy.pl / polishexpress.co.uk

  W Braunsbedrze, niewielkim mieście w kraju związkowym Saksonia-Anhalt, właściciel eksmitował dziesiątki lokatorów ze swojego bloku, aby wprowadzić tam imigrantów. Według miejscowych mediów właściciel, niejaki Marcus Skowronek, otrzymuje 552 euro (617 dolarów) za przyjęcie jednego imigranta. Umieszczając u siebie tak dużo imigrantów, jak to możliwe, ma szansę otrzymywać od lokalnego i regionalnego rządu płatności rzędu ponad dwóch milionów euro rocznie.
  http://ndie.pl/niemcy-nakaz-eksmisji-by-zrobic-miejsce-dla-imigrantow-z-bliskiego-wschodu/

  Polubienie

  • miziaforum said

   : -) PAN MIZIA TO WSZYSTKO CO SIĘ ZMATERIALIZOWAŁO W SPRAWIE IMIGRANTÓW I JUŻ WIDZICIE A CO W GŁOWACH SIE NIE MIEŚCIŁO .. WAM OPISAŁ JUŻ DAWNO .. BA JESZCZE WIĘCEJ NIEWIARYGODNYCH RZECZY PAN MIZIA NAPISAŁ KTÓRE JESZCZE SIĘ NIE ZMATERIALIZOWAŁO ALE PO MAŁU SPOKOJNIE WSZYSTKO CO DO JOTY SIE WYPEŁNI !!!

   Polubienie

   • krab said

    🙂 A bo Pan Mizia to bystry światowy chłopak !! Tylko już nie wieszcz więcej plag , bo sprawdzalność 99,9 w takich przypadkach jest n-i-e-d-o-p-u-s-z-a-l-n-a !! 🙂

    Polubienie

    • miziaforum said

     JAKOŚ NIE WIDZĘ NA SERIO NADZIEJI … NAPISAŁEM Z 30 RAZY ŻE ZALEW IMIGRANTÓW JEST NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM W HISTORII POLSKI NAWET TAK GROŹNY DLA ISTNIENIA NARODU POLSKIEGO NIE BYŁ HITLER I STALIN … PISZE TO Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ !!!a niedługo dużo ludzi też to zauważy … może istnieje 5 %szansy na odwrócenie tej plagi

     Polubienie

     • krab said

      Dokąd u władzy będą ludzie typu Waszczykowski, który pierdzieli, że Rosja jest dla Polski większym zagrożeniem niż islam i imigranci…. nic się nie zmieni ! Dopóki polscy politycy będą w randze kapciowych tego czy innego decydenta … tak będzie !!! A jak łby zaczną spadać, to przecież oni spierdzielą !

      Polubienie

      • Pelagia said

       a także dopóki w Polsce ludzie będa popierać eksmisje na bruk i krzyczeć, że nie wolno dawać socjalu, bo oni nie będa na nierobów pracowac. był tu na blogu taki jeden. Nie chce pracowac na socjal, to bedzie pracowac na zwalczanie gruźlicy, robactwa, i plagi napadów. Bo to sa skutki nędzy – nikt nie mówi o gruźlicy, a wróciła, to samo z robactwem. czasem strach jechac komunikacją miejską. A teraz jeszcze bedziemy pracowac na zwalczanie przestępczości imigranckiej.

       Polubienie

 3. AQQ said

  Prezydent Andrzej Duda na cmentarzu. 73 rocznica Powstania w Getcie Warszawskim 19.04.

  Polubienie

 4. huesktr said

  „Skontaktujemy Cię z uchodźcą, którego profil najbardziej pasuje do Twoich preferencji i Twojego mieszkania” – skąd pewność, że ten który ponoć pasuje do preferencji i mieszkania nie będzie każdym z nich….”ja też potrafię kłamać, oszukiwać”….komu ściemę walicie! „skąd pewność że ten człowiek będzie tym którego szukam, a nie pierwszy lepszy z brzegu…”pan/i zna to?..TAK. a to? TAK. A czy tym pan/i się zajmuję? TAK TAK TAK . a tak naprawdę ” NIE NIE NIE” „ja też potrafię kłamać, oszukiwać”….kto za tą sytuację będzie odpowiedzialny…

  Polubienie

 5. huesktr said

  „Jeśli chodzi o opłacanie czynszu, pomysłów i opcji jest wiele. Jednym z możliwych sposobów są mikro-darowizny: kilka osób przelewa Ci co miesiąc małe sumy, które składają się na całą kwotę czynszu. Rozsyłamy – CHYBA ROZSYŁASZ prośby drogą mailową do naszych? HAHAHAAHA .OLEJĄ CIĘ Z GÓRY NA DÓŁ, i do Twoich przyjaciół i znajomych, i w ciągu kilku tygodni powinniśmy- I TU CHYBA POWINIENEŚ, NIE POWINNIŚMY!, zebrać środki na opłacenie czynszu za pierwsze kilka miesięcy. O siatkę wpłacającą mikro darowizny !!!!!!!!!!trzeba jednak dbać samemu!!!!!!!!!!!!!. !!!!!!!!!!!Darowizny wynoszą na ogół od 10 do 200 złotych miesięcznie – A KU^&^% DAROWIZNA W WYSOKOŚCI CZYNSZU NIE ŁASKA!!!!??????!!!!!!!!!, otrzymujesz je na swoje konto bankowe. Inną opcją jest skorzystanie z crowdfundingu na zaufanym portalu internetowym.” !!!!JAK ZAWSZE OPŁACASZ WSZYSTKO SAM/A!!!!

  Polubienie

 6. huesktr said

  i w ciągu kilku tygodni POWINIENEŚ zebrać środki na opłacenie czynszu za pierwsze kilka miesięcy.!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAH……”z kogo idiotów robicie?”

  Polubienie

 7. AQQ said

  Bardzo fajny art. o wychowywaniu dzieci na debilne cioty!
  https://marucha.wordpress.com/2016/04/19/dzieci-pierdoly-hodujemy-zombie-ktore-nie-wiedza-kim-sa-i-dokad-zmierzaja/

  Polubienie

 8. ghjmm said

  Namioty im się już nie podobają? może za ciasno jest na dworcach pod przejściem.

  Polubienie

 9. Konarski said

  Wojna Polski z Rosją 2016
  Published on Apr 18, 2016

  w tym filmiku mówię o ryzyku wybuch wojny z Rosja już latem tego roku. Są mapki ! I myślę dosyć ciekawe analizy przyczyn, możliwych scenariuszy jak również omówię siły, które mogą pomóc nam tej wojny uniknąć. Zapraszam do oglądania.

  Polubienie

 10. […] @ 9:55 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 11. greg said

  Większość (nawet myślących) ludzi żyje w totalnej nieświadomości istnienia elit potajemnie rządzących światem i ich planów, a rząd światowy uważają za czysty absurd. Ogłupieni przez media ględzące o demokracji wierzą, że bałagan w świecie musi być ich winą – no bo przecież to my sami wybraliśmy tych, którzy rządzą. Skoro nie dorośliśmy do tego, żeby umieć korzystać z daru demokracji, to logiczne się wydaje, że ktoś wreszcie powinien zdecydowanie wkroczyć i choćby przemocą zaprowadzić porządek.

  https://astromaria.wordpress.com/2011/10/03/ktos-wreszcie-musi-wziac-silna-reka-za-morde-ten-swiatowy-burdel-czyli-modlitwa-owiec-do-rzeznika-z-nozem/

  Polubienie

 12. Konarski said

  A tymczasem:

  ,,Kilka dni temu natrafiliśmy na ten artykuł: http://mirrorspectrum.com/…/russia-prepares-for-catastrophi…#
  Rosja przygotowuje się do katastrofalnego trzęsienia ziemi, ale ostrzega, Ameryka jest w najgorszym niebezpieczeństwie
  Rosja ostrzega, że nadchodzące trzęsienie ziemi spowoduje zniszczenie na całym świecie, a zwłaszcza na terenie USA.
  Rosyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej wydało oszałamiający raport krążący po Kremlu, w którym można przeczytać że prezydent Putin zatwierdził natychmiastowe rozmieszczenie wojsk we wschodnim Okręgu Wojskowym w ramach przygotowań do tego, co może przynieść wraz z serią potężnych trzęsień ziemi i tsunami, które mają uderzyć w Kamczatkę w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ponadto ostrzega, że region USA-Kanada-Alaska (północny Pacyfik) może być w jeszcze większym niebezpieczeństwie niż Rosja.

  I oto stało się 40 wulkanów, z czego 34 w tak zwanym pierścieniu ognia właśnie się uaktywniło !!!”
  Należy zwrócić także uwagę na ostatnią kumulację trzęsień: Birma, Japonia, Ekwador.

  Polubienie

 13. krab said

  Machloje Petru i nowoczesnej !!!
  „‘Spośród wszystkich darczyńców Nowoczesnej najhojniejszy był Piotr Krupa, prezes i współzałożyciel grupy Kruk zajmującej się windykacją i obrotem wierzytelnościami. Z żoną Sylwią przelał na konto Nowoczesnej w sumie 87,5 tys. zł.’ – informuje najnowszy numer ‘Newsweeka’. To nieczyste zagranie i dlatego sprawą natychmiast zajmuje się Państwowa Komisja Wyborcza, która prześwietla finansowanie partii Ryszarda Petru, człowieka który ze środowiskiem windykatorów od lat jest za pan brat i jest jego faktycznym, choć nie jedynym, ambasadorem w polskiej polityce.
  Skąd taka hojność Kruka? Grupa Kruk jest na polskim rynku windykacyjnym niekwestionowanym liderem. Dochodzenie długów, które już dawno uległy przedawnieniu, jest dla windykatorów Kruka chlebem powszednim. Pracownicy firmy mają swoje procedury i doskonale wiedzą, kogo straszyć a komu obiecywać natychmiastową poprawę sytuacji, byle tylko przyznał się do zadłużenia. Wiedzą również, podobnie jak inni wielcy gracze rynku sekurytyzacji, w jaki sposób wykorzystywać komorników płacąc im za usługi polegające na wysłaniu pisma o konieczności spłaty zadłużenia z pieczęcią kancelarii komorniczej. I choć takie postępowanie jest ze strony komornika zwykłym dorabianiem do niemałych przecież dochodów i nie jest postępowaniem komorniczym, nie znający prawa słuszni i niesłuszni dłużnicy próbują się kontaktować i z komornikiem, i z firmą windykacyjną uznając dług, co zgodnie z prawem przerywa jego przedawnienie. Proste?
  Ale windykatorzy grają o coś znacznie więcej – chcą się pozbyć kłopotliwego i kosztownego pośrednika, jakim jest współpracujący komornik. A to można zrobić wyłącznie zmieniając ustawę. Lobbowanie w Sejmie wprost byłoby natychmiast zauważone, ale współpraca z chętnymi politykami i finansowane ich kampanii wyborczych może – choć nie musi, jak dowodzi przykład Ryszarda Petru – pozostać niezauważone. A wychowany przez windykatorów polityk przygotuje takie prawo, jakiego spodziewają się te firmy właśnie. I, jeśli będzie trzeba, osobiście będzie lobbował i wśród parlamentarzystów, i w mediach na rzecz jego rychłego wprowadzenia. Argumentów do wykorzystania jest aż nazbyt wiele – choćby taki, że sprawne ściąganie długów przysłuży się polskiej gospodarce i wpłynie na dynamiczny rozwój przedsiębiorstw, wzrost zatrudnienia, etc etc. Prawda, że proste?
  Mimo, że sprawa współpracy .Nowoczesnej z firmami windykacyjnymi wymaga natychmiastowego wyjaśnienia, Ryszard Petru i jego partyjni koledzy nabrali wody w usta. Plan musi być zrealizowany. Zbyt wiele kapitału w niego zainwestowano, żeby popełnić błąd. A opinia publiczna… Szybko zapomni. Pomogą jej w tym feministki i ‘Gazeta Wyborcza’.”
  http://nwonews.pl/dyskusja,5401,0#48765

  Polubienie

 14. AQQ said

  http://www.pch24.pl/holenderscy-medycy-przyznali–ze-serce-do-przeszczepu-trzeba-pobierac-od-zywych-pacjentow-newsletter-111,42362,i.html#ixzz45eF6MTsc

  Polubienie

 15. miziaforum said

  uzupełnienie tematu głównego
  =============================
  Przyjmij uchodźcę do domu, dostaniesz pieniądze – ruszyła polska wersja niemieckiego serwisu zachęcającego do dobrowolnego przyjmowania w domach uchodźców, którzy przybyli do Europy, a nie mają się gdzie podziać.

  – Już około 40 Polaków odpowiedziało na apel i zgodziło się udostępnić mieszkania czy pokoje imigrantom. Na razie zasiedliliśmy 7 lokali, w których zamieszkali uchodźcy m.in. z Erytrei, Konga, ale również z Ukrainy. Nie chciałabym zdradzać szczegółowych informacji o naszych podopiecznych i gospodarzach, bo wzbudza to wielką sensację – mówi naTemat Zofia Jaworowska, założycielka stowarzyszenia Refugees Welcome Polska. Ocenia, że imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy szturmowali Europę dotarli już do Polski. To zaledwie garstka osób, ale mają oni problemy z urządzeniem sobie życia nad Wisłą.
  Podopieczni stowarzyszenia uczą się już języka polskiego, a wolontariusze pomagają im w spełnieniu wymogów formalnych związanych z zalegalizowaniem pobytu. Wypadałoby zaoferować im gościnę w czymś lepszym niż ośrodek. Akcja ma szczytny cel, ale wzbudza wielkie kontrowersje, bo polskie stowarzyszenie korzysta ze wsparcia niemieckiej fundacji Mensch Mensch Mensch oraz doświadczeń Flüchtlinge Willkommen. Ten ostatni to serwis tworzony przez niemieckich aktywistów społecznych z Berlina. Ich sposobem na kryzys imigracyjny jest zachęcanie Niemców, ale też obywateli innych krajów, do przyjmowania uchodźców we własnych domach. Organizacja zbiera datki i gotowa jest finansować część kosztów pobytu obcokrajowców. Bliźniacze serwisy powstały w Austrii, Czechach i Holandii.
  Dlatego padają już oskarżenia, że w ten sposób Niemcy rozwiążą problem, który sami sprowokowali. Podrzucą nam uchodźców i nieoficjalnie zapłacą za ich pobyt. Pazernych Polaków nie zabraknie. Do akcji włączyła się część prawicowych portali, które donoszą jakoby polski serwis był częścią organizacji sponsorowanej przez „bankstera George Sorosa”. Wcześniej miliardera łączono z arabskojęzycznymi przewodnikami zachęcającymi „do podróży do Europy” i korzystania ze świadczeń organizacji pomocowych.

  Przypomnijmy, że po zamachach w Brukseli premier Beata Szydło wstrzymała wszelkie rozmowy na temat przyjmowania uchodźców czy imigrantów do Polski. – 8 krajów Unii Europejskiej zgodziło się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem, który jest problemem numer jeden w Europie. Ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali – powiedziała szefowa polskiego rządu. W znacznie bardziej radykalnym tonie wtórowała jej posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz

  Polubienie

 16. mironik said

  http://www.pudelek.pl/artykul/91698/korwin-mikke_o_niepelnosprawnych_debil_to_normalne_okreslenie_celowo_wprowadza_sie_kretynow_do_klas_zeby_obnizyc_poziom_nauczania/
  Hitler też zaczął od niemieckich niepełnosprawnych

  Polubienie

  • zagrypiona said

   No Korwin to taka kreatura, ktora zostanie wykorzystana do ostatecznego czyszczenia Polski z Polakow (tych ktorzy z takich czy innych powodów nie opuszcza jej dobrowolnie – niepełnosprawni, starzy, brzydcy, patrioci ktorzy chca tu pozostac). Wykonczy sie ich ekonomicznie (zniesienie minimalnej, totalna wolna amerykanka), albo fizyczna utylizacją (debile, idioci, kaleki – wont – skasowanie zasilkow, rent i prywatyzacja sluzby zdrowia – niech zdychaja na ulicy).

   Ktokolwiek popiera Korwina, jest niespelna rozumu, albo srogo mu placa. Chociaz przypuszczam ze wiekszosc to ten pierwszy przypadek.

   PS. Ciekawe ze kucom nie przeszkadza ze spasiony dziad siedzi w parlamencie europejskim, otoczony kurtzanami, robi dziecko jedno za drugim – za NASZE pieniadze. Kuce to cos jak radykalni islamisci, pewnie tez wierza, ze jak Kurwin bedzie u wladzy to kazdy dostanie 100 dziwek. No bo wiekszosc kucy o posiadaniu 200 jak ich jurny przywodca to moze tylko pomarzyć.;) I posade w jakiejs szacownej instytucji. 😉

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: