Miziaforum's Blog

Morawiecki von ! powiedział KukizGłosując na kukiza zagłosowaliscie na PO i Nowoczesną! i znowu pan Mizia miał racje w 100 %

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 14, 2016


Małgorzata Zwiercan wyrzucona z klubu Kukiz’15. Kornel Morawiecki odchodzi dobrowolnie.

 

Podczas posiedzenia klubu Kukiz‘15 podjęto uchwałę o wycofaniu pani poseł Zwiercan z uczestnictwa w klubie i apel o zrzeczenie się mandatu poselskiego
— powiedział Jakub Kulesza, poseł K‘15 i rzecznik tego klubu podczas konferencji prasowej.
WIĘCEJ: Głosowanie „na cztery ręce”!? Zwiercan zagłosowała za Morawieckiego. [WIDEO] PO zgłasza sprawę do prokuratury
Dodatkowo poinformował, że marszałek senior Kornel Morawiecki dobrowolnie zrzekł się z członkostwa w związku z wnioskiem o zawieszenie go do czasu wyjaśnienia sprawy.
Kukiz‘15 wycofa też kandydaturę Morawieckiego z komisji etyki poselskiej. Kulesza ujawnił przy tym, że pomysł, by politycy opozycji nie głosowali w sprawie wyboru nowego sędziego TK został wymyślony wśród posłów Kukiz‘15.
Geneza tego pomysłu wywodzi się z naszego klubu. To nasi posłowie wpadli na taki pomysł, zauważając, że PiS nie ma wystarczającej liczby posłów. Być może pomysł pojawił się zbyt późno, by całość akcji skoordynować
— tłumaczył.

http://wpolityce.pl/polityka/288770-glosowanie-na-cztery-rece-zwiercan-zaglosowala-za-morawieckiego-po-zglasza-sprawe-do-prokuratury

„Być może pomysł pojawił się zbyt późno, by całość akcji skoordynować” ahhhh czyli skoordynowany sabotaż…. Świetnych macie posłów towarzyszu Kukiz, świetne metody…. Takie dywersyjne…. Brawo…..

A WY MYŚLELIŚCIE ŻE PAN MIZIA PRZESADZA KONFABULUJE WYMYŚLA ????

NIE TO NIE PRZYPADEK .. O TU PRZYPOMNĘ WAM

ILE RAZY PAWEŁ KUKIZ SPOTKAŁ SIĘ Z GRZEGORZEM SCHETYNĄ OD CZASU OGŁOSZENIA WYNIKÓW WYBORÓW PREZYDENCKICH !!!

https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/22/marian-kowalski-rezygnuje-z-laski-pawla-kukiza-nie-bede-na-1-liscie-z-czlonkami-p-o-ruchu-palikota-i-sld/

Komentarze 53 to “Morawiecki von ! powiedział KukizGłosując na kukiza zagłosowaliscie na PO i Nowoczesną! i znowu pan Mizia miał racje w 100 %”

 1. miziaforum said

  Przypomnijmy: przed głosowaniem PO, Nowoczesna i Kukiz’15 ustaliły, że wspólnie wyjmą karty do głosowania, powodując w ten sposób brak większości sejmowej do przegłosowania przez PiS kandydatury nowego sędziego TK.

  Plan ten powiódłby się, gdyby w ostatniej chwili nie wyłamało się 6 parlamentarzystów z klubu Kukiz’15. Paweł Kukiz, który miał osobiście dyscyplinować przed głosowaniem swoich posłów, ma podobno wyrzucić „buntowników” z klubu.

  Zachowanie Kukiz’15 dziwi o tyle, że w dzisiejszej dyskusji przed głosowaniem nazywali PO „targowicą” – chociażby w związku z wczorajszą rezolucją europarlamentu. A teraz?

  Na jednym z nagrań, które rejestrowało przedwczesny szał radości po głosowaniu (posłowie opozycji myśleli, że odrzucili kandydaturę sędziego), widać znamienną scenę. Paweł Kukiz ściska dyskretnie dłoń Ryszarda Petru…

  Polubienie

 2. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/6504-warszawska-gazeta-ujawnia-dowody-na-zdrade-stanu-przez-grzegorza-schetyne-prosil-o-interwencje-amerykanow

  Polubienie

  • Pelagia said

   to w takim razie dla symetrii przeciwna strona niech poprosi o pomoc kogoś, nooo, bo ja wiemmm, np. – wpisujcie swoje kandydatury

   Polubienie

  • greg said

   dla mnie szetyna to zyd co gorsze macierewicz tez i co bardzo niepokojace papiez franciszek tez chyba jest zydem wszyscy ci ludzie dopuszczaja sie zdrady stanu dzialaja na rzecz zydow tutaj foto papa caluje zydow

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-upowaznia-kaplanow-do-rozgrzeszenia-z-grzechu-aborcji,wid,17813937,wiadomosc.html?ticaid=116d54

   Polubienie

   • Eryka said

    Od samego poczatku pontyfikatu,Franciszek nie wzbudzil mojego zaufania.Papa calkowicie
    oderwany od rzeczywistosci.Szkoda mi Benedykta.

    Polubienie

    • Eryka said

     Ale jaja,papcia obcalowywuje zydow.Do czego to doszlo.

     Polubienie

    • greg said

     nic z tego nie rozumiem caluje po nogach arabow zydow po rekach ??

     Polubienie

    • greg said

     Polubienie

     • KrisT said

      ave satan….

      Polubienie

     • Pelagia said

      Ten filmik to wycięte kilka sekwencji z kontektu, kilka tych samych klatek powielonych, co daje efekt filmu. Pisałam już, że specjalnie dla osób niepełnosprawnych uczestniczących we Mszy św. zastosowano jezyk migowy. Język migowy ma wiele róznych układów dłoni, palców.
      Natomiast zgadzam się z opinią ks. Natanka, że żmijostwo się zalęgło w KK na najwyższych szczeblach.
      Przykro mi, nie miejcie złudzeń, żmijostwo włazi wszedzie, włazi też do Słowiańszczyzny. Kto to neguje, to jest wyjątkowo naiwny.

      Polubienie

    • KrisT said

     w koncu papa wychwal jakiego Boga? Boga Jahwe !!! a Bog Jahwe jest bogiem zydowskim! Jezus, Maria jego matka i ojciec byli żydami!
     Jezus był obrzezany!
     więc czemu się dziwicie iz papa całuje zydostwo po rekach a muslimow po stopach? w koncu jak Jezus kazał jak ci ktos przyp…li w pysk to nadstaw drugi policzek! Jak cię będą kopać czy podzynac gardła to mysl iz tym sposobem trafisz do nieba i zydowskiego boga Jahwe!

     sorry ale ja jestem innej rasy, dumnej rasy słowianskiej i bóg jahwe nie jest moim bogiem!

     Polubienie

     • mirek said

      Co niektórzy naukowcy i tlumacze mówia wprost ze Jezus nie urodzil sie w izraelu dzisiejszym, tylko nad bosforem. Zydzi sfałszowali historie. Ciagle kłamią i oszukuja więc to wcale nie takie nie mozliwe. A z tego wychodzi ze Juzus nie miał nic wspolnego z zydami…zreszta nazwał ich dziecmi szatana

      Polubienie

      • Słowianin said

       Jezus Chrystus urodził się na terenie dzisiejszej Palestyny. Izraela wtedy nie było. Wtedy były tam historyczne krainy: Galilea,Samajra,Batanea,Fenicja,Gaulanitis Judea. Nazwy innych już trochę zatarte ze starości.. Tak jest na mapce dołączonej do starego wydania Ewangelii i Pism Apostolskich.

       Polubienie

      • KrisT said

       tak ,tylko powiedział iz jego plemię to plemię zmijowe….
       wielu to boli iz Jezus był żydem a Bóg ma na imie Jahwe i jest żydowskim bogiem… oj bardzo wielu! ale takie sa fakty i taka jest prawda wg oficjalnych nauk
       !
       sam papa powiedział iz zydzi to starsi bracia w wierze i oddał im pokłon!
       Ale… nie jestem zdziwiony czy zaskoczony iz Jezus to postac wymyslona i wszystko zostało sprefabrykowane przez zydów.
       Takich jak Jezus było kilku przed nim, każdy z ich urodził się z dziewicy, nauczał, robił cuda.
       Musiałbym wrócić do lektury książki o staroegipskich bogach, jak dobrze pamietam to Ra był pierwowzorem Jezusa…….

       Polubienie

      • mironik said

       Wg. jednego takiego rosyjskiego filmu (szukać na yt, niestety zapomniałem tytułu) miejsce teraz zwane Jerozolimą nazywa się tak dopiero od 200 lat, i też kościoły tam nie są starsze bo z 17 wieku… też nic się nie zgadza co do krajobrazu, na malowidłach są inne.

       Polubienie

   • AQQ said

    Żenujący i obŻydliwy spektakl z tymi szatanistąmi.

    1050lat pohanbienia Słowian, straszne, że tyle moherów w tej zdradzie uczestniczy!

    Polubienie

    • KrisT said

     powiadam wam, religia prasłowian naszyj ojcow się odrodzi!

     jestemy zbyt butnym, dumnym narodem, waleczną rasą słowian aby wrogom całować stopy! to akt poddańczy i pogardliwy dla nas! jest to sprzeczne z naszymi genami! dlatego wiekszości polakow, całowanie stóp ciapatym tak bulwersuje!

     Polubienie

     • krab said

      Ona cały czas z nami jest. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile wierzeń i obrzędów słowiańskich kultywujemy. Z niektórymi kościół nie mógł sobie poradzić więc je „adoptował” no i trochę uległy podretuszowaniu w czasie. Nawet mówienie o tym, że bocian przynosi dzieci pochodzi od wierzeń słowian. Słowianie wierzyli w swego rodzaju reinkarnację. Wyobrażali sobie świat jako drzewo kosmiczne, w którego koronie znajdowała się magiczna kraina, gdzie zimą odlatują ptaki. Wyraj znajdował się tuż nad Nawią. Dusze, które wędrowały do rajskiej krainy, powracały na ziemię, do łona kobiet, a pomagały im w tym bociany i lelki wiosną, a kruki zimą. Teza, że dzieci przynoszą bociany, nie jest więc wyssana z palca.

      Polubienie

      • KrisT said

       wszystkie swięta KK są specjalnie umiejscowione w czasie aby zastapić starosłowianskie! Praktycznie w każde święto KK przypada nasze słowianskie święto!
       Wystarczy zerknąć na kalendarz swiąt starosłowianskich i wszystko jasne! Oczywiście słowianie mieli bardzo dużo świąt,znacznie więcej- cóż lubili się bawić i swiętować!
       W koncu zycie było krótkie i ciężkie…
       https://opolczykpl.wordpress.com/kalendarz-slowian/

       Polubienie

    • Pelagia said

     z całym szacunkiem, ale skoro 1050 lat temu Polska była zmuszona do przyjęcia chrześcijaństwa, aby się obronic przez germanizacją, to znaczy, że już przed przyjęciem chrztu była osłabiona. Gdyby była wtedy silna, poradziłaby sobie bez aktu politycznego, jakim było przyjecie chrztu. Pytanie, co spowodowało wtedy osłabienie Polski ? Bo ja stawiam zdecydowanie na germanizację, Polska miała więcej ziem na zachodzie, nikt inny, tylko własnie niemcy je nam ukradli.
     Odnośnie dawnych wierzeń przechowanych w KK – to przez jakiś czas był w KK jeszcze jeden sakrament – już dzisiaj zapomniany – postrzyżyny. Nikt go nie likwidował, ludzie sami z niego powoli rezygnowali.
     Inna sprawa – już całkiem zapomniana – nakaz czystości – seks tylko w małżeństwie jest w KK, a coś baaardzo podobnego występowało w Słowiańszczyźnie jako telegonia. dzisiaj o telegonii pamietają tylko hodowcy rasowych zwierząt, a przeciez to prawo odnosi się także do ludzi.

     http://www.youtube.com/watch?v=NouKgKiBNCI

     Polubienie

    • AQQ said

     Słowiańscy królowie Lechii i kroniki ignorowane przez historyków – Janusz Bieszk

     Polubienie

 3. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6502-europosel-pis-ujawnia-kto-pisal-rezolucje-atakujaca-polske-to-posel-po-rafal-trzaskowski

  Polubienie

 4. marek said

  http://newsweb.pl/2016/04/09/polityczna-patologia-pobili-go-muzulmanie-a-szwedzkie-wladze-deportowaly-go-do-anglii/

  Polubienie

 5. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/policja-w-turcji-cna-skorumpowana-imigrantom-wystarczy-8-zeby-dostac-sie-europy/

  Polubienie

 6. zuza1 said

  Moim papieżem jest Benedykt VI św.dlatego go zmusili masoni do abdykcji.Od samego pontyfikatu Franciszka Biskupa Rzymu wsłuchuje
  się w każde słowo i swoje wiem.

  Polubienie

 7. AQQ said

  Polubienie

 8. AQQ said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02957-Zobacz-jak-zanizone-sa-polskie-place.htm
  Zobacz jak zaniżone są polskie płace!
  Nasza produktywność to 74% średniej UE, jednak przeciętne wynagrodzenie to zaledwie 34% średniej UE!

  Polubienie

 9. greg said

  Ludzie są przerażeni! Mówią już o serii i o porywaczach młodych kobiet! Kolejne tajemnicze zaginięcie młodej kobiety! Znowu bez śladu, znowu w tajemniczych okolicznościach. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 23-letniej Sary Radwan.

  http://www.tvs.pl/informacje/ktos-porywa-mlode-kobiety-ludzie-sa-przerazeni-gdzie-jest-sara-radwan-zdjecia-rysopis-to-juz-kolejne-zaginiecie-mlodej-dziewczyny

  Polubienie

  • Anna said

   policja prosi o pomoc w odnalezieniu …E. Tylman mają na nagraniu jak samochód ją wywiózł w nieznane a marnują czas i pieniądze na czesanie rzeki, policja powinna chodzić po ulicach a nie gapić się w monitory

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: