Miziaforum's Blog

Polska policja zakatowała na śmierć inwalidę z Białego Stoku

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 12, 2016


Film nakręcony przez sąsiadów pojawił się w Internecie już po śmierci pana Pawła. Jest na nim zarejestrowana interwencja policji na balkonie jego mieszkania przy ul. Barszczańskiej w Białymstoku.

Mężczyzna do którego przyjechała policja był niepełnosprawny i chorował na schizofrenię.

Miał tak spuchnięty mózg, że lekarze musieli obłożyć mu głowę lodem. (…) Rozmawiałam z policją. Powiedzieli, że to nie jest ich wina. Złożyli tylko kondolencje. Jak trzeba skopać człowieka, aby tak wyglądał (ze łzami w oczach pokazuje na komórce zdjęcie Pawła). Lekarz mi powiedział, że sobie tego nie wyobraża. Gdy przywieźli Pawła do szpitala, już nerki mu nie funkcjonowały. Kazali go reanimować tylko po to, żeby się wybielić. Pierwszego dnia lekarz powiedział, że jeśli zdarzy się cud i się obudzi, to do końca życia będzie rośliną. Nie będzie rozumiał słyszał mówił, trzeba będzie go karmić, będzie leżący. Mama ma raka. Miesiąc temu miała operację, ledwo chodzi i taka wiadomość… Płacze, co ma teraz zrobić. Pójść na komisariat i złożyć zawiadomienie? – powiedziała siostra zmarłego portalowi poranny.pl

Paweł Klim zmarł w szpitalu, gdzie trafił po interwencji białostockich policjantów, którzy próbowali go obezwładnić, aby przewieźć do szpitala.

Policja i prokuratura podjęły już czynności wyjaśniające sprawę. Po odebraniu informacji o śmierci sąsiada, mieszkańcy ulicy Barszczańskiej wyszli na ulicę. Chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec działaniom policji, zapalić znicze przed blokiem zmarłego. Kibice zorganizowali w mieście marsz z ulicy Barszczańskiej, pod komisariat policji.

za:poranny.pl

Po śmierci mężczyzny w sobotę w Bialymstoku w niedzielę wybuchły zamieszek. W trakcie marszu milczenia doszło do starcia z policją, w stronę policji poleciały kamienie, ziemniaki, butelki i jaja

Policja zatrzymała 22 osoby uczestniczące w zajściach.

 

kresy.pl / tvp.info / rmf24.pl

Komentarzy 21 to “Polska policja zakatowała na śmierć inwalidę z Białego Stoku”

 1. miziaforum said

  jap… jak napisałem Białystok 🙂

  Polubienie

 2. Anna said

  Według policji mężczyzna był agresywny wobec funkcjonariuszy, próbował ich kopać i gryźć, dlatego przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości zastosowali wobec niego siłę fizyczną, by go obezwładnić. Gdy zakuli go w kajdanki okazało się, że Paweł nie oddycha – policjanci podjęli reanimację, a gdy oddech wrócił mężczyzna trafił do szpitala.
  Inny przebieg wydarzeń przedstawia Małgorzata, bratowa zmarłego. – Tak go skatowała policja w mieszkaniu na balkonie, na drugim piętrze, że wywieźli go już na noszach. Paweł leżał nieprzytomny, pod respiratorem. Wszystko wysiadło. Mózg, wszystko wysiadło.
  Na nagraniu widać, kto kogo skatował. Bestie, nie ludzie.

  Polubienie

 3. […] @ 5:43 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 4. szuwaxpl said

  „Od stycznia 2016 roku Amerykanie oglądają kolejny 10ty sezon „X files” – „Archiwum X”. Nie wiem, jaka będzie konkluzje tego 10ego sezonu, ale początek jest intrygujący. Powyżej fragment pierwszego odcinka, który ktoś wrzucił na You Tube. A poniżej moje skrótowe tłumaczenie tegoż fragmentu.

  „Co jest ich celem? Nie jest to sobie trudno wyobrazić – rząd ukrywa i odgradza nas od technologii „obcych” od 70 lat kosztem rozwoju ludzkiego życia i przyszłości planety. Kieruje nimi nie tylko korporacyjna chciwość, ale i inne mroczne cele. Przejęcie Ameryki oraz całego świata – i to wszystkimi potrzebnymi do tego celu środkami, bez względu na to jak brutalne i okrutne by one nie były. Czy to poprzez [sztucznie wywołaną] skrajną suszę, czy też poprzez pogodowe wojny, które są prowadzone w tajemnicy poprzez skażanie powietrza [chemitrails] oraz elektromagnetyczne fale emitowane na dużych wysokościach… Rząd stosują formułę ciągłych wojen które realizują strategię problem – reakcja – rozwiązanie – jej celem jest zniewolenie Amerykanów. Ustawy Patriot Act oraz National Defense Authorization Act naruszają Konstytucję USA w imię bezpieczeństwa narodowego. W całym kraju siły porządkowe stają się coraz bardziej zmilitaryzowane. Powstają obozy odosobnienia zarządzane przez FEMA (Federal Emergency Management Agency), choć nie bardzo wiadomo w jakim celu. Korporacje przejmują władzę nad rolnictwem, przemysłem, ochroną zdrowia, a nawet wojskiem i realizują swoje ukryte cele wtłaczając ludzi w pętlę ogłupiania, zapędzenia i zjadania samych siebie w duchu powszechnie obowiązującego konsumpcjonizmu. Rząd nas podsłuchuje, zbiera dane osobowe oraz inwigiluje miejsca naszego pobytu. I użyje tych informacji przeciwko nam, kiedy rozpocznie się przejęcie. Przejęcie Ameryki. Przez elity, które będą nas selekcjonować i zabijać. To dzieje się już teraz, wszędzie dookoła nas…”

  NIE – OCZYWIŚCIE TO TYLKO SCI-FI, Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ TO NIE DOTYCZY NASZEGO ŚWIATA:) ”

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2222:x-files-nie-to-oczywicie-tylko-science-fiction&catid=44:swoje&Itemid=125

  Polubienie

 5. AQQ said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polska?zobacz%2Fzamieszki-w-bialymstoku-po-smierci-mezczyzny-zatrzymanego-przez-policje-video
  zamiast zabójców powiesić na drzewie, Policja zatrzymała 22 osoby uczestniczące w zajściach….

  Polubienie

 6. Konarski said

  Szkoda, że u nas jest zachmurzone niebo
  Ciekawe zjawiska na niebie z ostatnich dni:

  April, 2016 Planet X, NIBIRU Sighting at CALIFORNIA incredible!

  NIBIRU Two Suns seeing in sunrise on April 11 2016

  Polubienie

 7. Konarski said

  Czy tzw. „dziwne dźwięki” pochodzą od jakichś anomalii magnetycznych w związku ze zbiżaniem się jakiegoś ciała kosmicznego o bardzo silnym polu magnetycznym?
  Nietóre nagrania mogą być fake… od 2011 mamy te dziwne dźwięki rejestrowane na całym świecie a miedia milczą… Ich częstotliwość występowania jest coraz większa, może to coś w stylu technologii HAARP itp?

  3.2016 Strange Sounds קולות שופר חזקים בקנד

  próba wyjaśnienia – jeśli tak to coś wyjątkowego dzieje się z ziemskim polem magnetycznym i co ma na to wpływ?

  Polubienie

 8. Konarski said

  Niemcy przyznają – Z uchodźcami wpuściliśmy terrorystów – noż ku*wa niemożliwe

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: