Miziaforum's Blog

Niemcy , Tureccy nacjonaliści ” szare wilki” MASZERUJĄ Z FLAGAMI TURCJI KRZYCZĄC ALLACH NAM POMOŻE WAS PODBIĆ !!

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 10, 2016


Jak donosi Breitbart, demonstracja została zorganizowała przez radykalną, pan-turecką organizację Szare Wilki ,grupa Szare Wilki ma na swoim koncie przemoc o charakterze narodowościowym i terrorystycznym. Jej członkowie agitują na rzecz odbudowy tureckiego imperium, sięgającego od Azji Centralnej aż po Bałkany. Ze względu na te deklaracje uznaje się ją za faszystowską lub co najmniej faszyzującą. Jest powiązana z Turecką Partią Nacjonalistyczną, a niektórzy uznają ją za jej paramilitarne ramię.

KIM JEST ERDOGAN I CZEGO CHCE …. A TEN SZALENIEC CHCE WŁAŚNIE ODRODZENIA SIĘ IMPERIUM OSMAŃSKIEGO ,,,, I TERAZ MA OKAZJE I BĘDZIE PRÓBOWAŁ ALE NAJPIERW MUSI ZJEDNOCZYĆ TURKÓW I TYM SPOIWEM BĘDZIE ISLAM … CZYTAJCIE NA TEMAT ERDOGANA I JEGO STOSUNKU DO ISLAMU TO RAZ , DWA CHODZĄCA „PLOTKA” – a tak na prawdę dane służb specjalnych Chorwacji – ŻE , TURCY WPUSZCZĄ WIELKĄ LICZBĘ UCHODŹCÓW DO GRECJI NIE STO DWIEŚCIE TYSIĘCY ALE MILION LUB WIĘCEJ WCZEŚNIEJ ROZPUSZCZAJĄC PLOTKĘ MIĘDZY NIMI ZE KTO TERAZ NIE PÓJDZIE DO EUROPY NIGDY JUŻ TAM SIĘ NIE DOSTANIE NASTĘPNIE W RAMACH RZEKOMEJ POMOCY GREKOM PRZYŚLĄ TAM SWOJĄ ARMIE ,,, KTÓRA MA POMASZEROWAĆ W GŁĄB EUROPY A PRZED NIMI MILIONY CYWILNYCH UCHODŹCÓW A W ŚRÓD NICH SETKI TYSIĘCY MORDERCÓW Z ISIS KTÓRZY BĘDĄ MIELI ZA ZADANIE SIAĆ TERROR I DESTRUKCJE …. p.s radykalne ruchy nacjonalistów Tureckich zamieszkałych od pokoleń w Europie zaczynają głośno o tym mówić a nawet krzyczeć pod flagami tureckimi na marszach w Europejskich miastach a Arabowie jak zwykle SŁUŻĄCYMI U OSMANÓW ….. ŻADEN ISIS NIE JEST PRAWDZIWYM WROGIEM TYLKO TURCJA I ICH WASALE Z ROZBITYCH KRAJÓW ARABSKICH

CO NALEŻY PAMIĘTAĆ ?

ARMIA TURECKA JEST NAJWIĘKSZĄ ARMIĄ LĄDOWĄ NATO W EUROPIE

ARMIA TURECKA MA NA SUMIENIU KONFLIKT ZBROJNY Z INNYM SOJUSZNIKIEM NATOWSKIM – GRECJĄ..

ERDOGAN JEST FANATYCZNYM WYZNAWCOM SUNNIZMU !!!! TEJ SAMEJ ODMIANY ISLAMU KTÓRĄ WYZNAJE ISIS !!

TURCJA JAKO PAŃSTWO ZORGANIZOWANE MOGŁA BY STAĆ SIĘ IMPERIUM OSMAŃSKIM BIORĄCYM POD SKRZYDŁA WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW KALIFATU ISIS I STAĆ SIĘ RÓWNIEŻ KALIFATEM !!!

Z SUŁTANEM ERDOGANEM NA CZELE …

RADZĘ WAM PRZYZWYCZAJAĆ SIĘ DO TEGO CO JA PISZE , BO JAK NA RAZIE WSZYSTKO CO NAPISAŁEM O ISLAMIE SIĘ SPRAWDZIŁO TO CO BYŁO SNEM WARIATA 2 LATA TEMU DZIŚ JEST FAKTEM !!!!

 

 

Komentarzy 11 to “Niemcy , Tureccy nacjonaliści ” szare wilki” MASZERUJĄ Z FLAGAMI TURCJI KRZYCZĄC ALLACH NAM POMOŻE WAS PODBIĆ !!”

 1. miziaforum said

  DO CZEGO TO PORÓWNAĆ ABY WAM SIĘ W GŁOWIE ZMIEŚCIŁO ????

  CHYBA TYLKO DO TEGO ŻE ODBYŁ BY SIĘ N.P W ŁODZI MARSZ UKRAIŃCÓW Z UPA KTÓRZY NA STAŁE MIESZKAJĄ I STUDIUJĄ W POLSCE

  MARSZ Z ROZWINIĘTYMI FLAGAMI UKRAINY I UPA Z OKRZYKAMI WYRŻNIEMY WAS LACHY W PIEŃ !!!! BÓG NAM POMOŻE …

  NO TO WŁAŚNIE ODBYŁO SIĘ W NIEMCZECH

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Szef Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji Hans-Georg Maassen w wywiadzie dla „Welt am Sonntag” przyznał, że niemieckie służby popełniły duży błąd uważając, że Państwo Islamskie IS nie wykorzysta napływu uchodźców do przerzucenia swoich zwolenników do Europy.

  Polubienie

 3. Adam Banaś said

  Co tam islamiści oni Polski nie dotyczą. Dla nas przygotowują inwazję Banderowskiej młodzieży dumnej ze swoich pradziadków z Wołynia. O TYM POWINNIŚMY MÓWIĆ GŁOŚNO: Ukraińcy wymordowali w latach 40-tych około 200 TYSIĘCY (!) Polaków – mężczyzn i kobiet, starców i dzieci, w BESTIALSKI sposób ZARZYNAJĄC ich, WYPRUWAJĄC WNĘTRZNOŚCI, PALĄC ŻYWCEM, ROZRYWAJĄC NIEMOWLĘTA I ROZBIJAJĄC JE O ŚCIANY DOMÓW. Siekierą odrąbywali jedną dłoń lub stopę lub 2 stopy po czym puszczali „wolno”. Dzieci, na oczach ich rodziców wrzucali do studni. Kobietom obrzynali piersi. W vaginę, a mężczyznom w odbyt wpychali na siłę szyszki specjalnie w takisposób aby rozchylające się łuski uniemożliwiały ich wyjęcie. Wpychano butelki po czym kopali i bili po brzuchu tak aby szkło w środku pękło. Cała lista UPAińskich WYCZYNÓW jest dostępna w sieci. Było to systematyczne ludobójstwo, starannie zaplanowane i przeprowadzone ze ZWIERZĘCĄ NIENAWIŚCIĄ do Polski, POLAKÓW I WSZYSTKIEGO CO POLSKIE !!! Te zbrodnie NIGDY NIE zostały przez Ukraińców POTĘPIONE a sprawcy pozostają bezkarni !
  Dlaczego przedstawiciele Ukrainy – „żebraka” Europy – popierają ISIS i Turcję pomocnika islamistów i plują „jadem” na Rosję? Wspólnota celów ? Interesy? Handel bronią z ISIS (video)?

  Ale mamy kumpli banderowców i islamistów ! Jeden zestrzelił samolot przy granicy , brodacze mordują pilota na spadochronie , banderowiec wysadza w powietrze słupy elektryczne by pozbawić 2 miliony obywateli i szpitale prądu, a na dodatek wstrzymuje ruch lotniczy nad własnym krajem i podkrada tranzytowy gaz. Jaki mają wspólny cel ci przyjaciele wujka sama ? Sprowokować i wywołać kataklizm światowy ?
  Kowal to banderowiec i dziwię się, że jest zapraszany do mediow tak samo jak Kaczyński i Kukiz i to wyjaśnia czemu wygrali wybory. Wybudujcie jeszcze pomnik Bandery to też będzie na złość Rosji.
  Całe wsie polskie na wschodnich terenach w 1944 modliły się nie wychodząc całymi dniami z kościołów ,żeby nadeszła Armia Czerwona i zatrzymała rzezie i rabunki dokonywane przez UPA i Ukraińców sąsiadów.

  Polubienie

 4. greg said

  dla mnie erdogan to zydoski szpieg

  a co do szarych wilkow nalezal do nich ali agca zamachowiec jp2
  wedlug mnie organizacje i erdogana finansuje zydoskie lobby

  http://wpolityce.pl/polityka/265931-13-maja-2017-to-data-sprzyjajaca-rozpetaniu-piekla-i-ostatecznemu-pozegnaniu-zachodniego-swiata-czy-zalew-imigrantow-ma-zwiazek-z-ostrzezeniem-agcy

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/ali-agca-przewidzial-smierc-europy-z-reki-muzulmanow-,artykuly,574754.html

  Polubienie

 5. greg said

  Islam nie zna też takich pojęć jak empatia, etyka, wrażliwość, człowieczeństwo, humanitaryzm.

  Jest to system totalitarny, ludobójczy, nazistowski, tak jak kiedyś faszyzm czy komunizm. Nie widzę żadnej możliwości egzystencji w jednym kraju z ludźmi zakażonymi tym systemem. Osobna kwestia to kwestia genetyki. Arabowie i żydzi to przecież jedna i ta sama rasa – a więc semici.

  https://kefir2010.wordpress.com/2016/03/30/dla-doroslych-18-czym-jest-islam-i-dlaczego-chce-podbic-ziemie/

  Polubienie

 6. greg said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: