Miziaforum's Blog

Przepowiednia której na pewno nie znacie ISLAMSKA WIZJA DNI OSTATECZNYCH

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 9, 2016


Oznaki końca świata pochodzące bezpośrednio od Mahometa dzieli się na mniejsze i większe. Pierwsze z nich pojawią się na długo przed końcem i wiązać się będą z rozpowszechnieniem w społeczeństwie takich zjawisk, jak cudzołóstwo, lichwa czy nadużywanie substancji odurzających, w tym alkoholu.

Zwiastuny drugiego typu są już jednak bardziej interesujące i jasno określone. Nadejściu końca świata i Dnia Sądu towarzyszyć mają m.in. częstsze niż zwykle trzęsienia i osunięcia ziemi. Inne ujawnią się w postaci zmiany naturalnych cykli przyrodniczych, przyspieszenia biegu czasu, skrócenia doby, a nawet wzejścia Słońca na zachodzie.

Oto jeden z cytatów proroka Mahometa umieszczony w spisie hadisów sporządzonym przez Al -Buchariego (autora jednego z sześciu ich zbiorów) mówiący o tym, jak wyglądać będą zapowiedzi apokalipsy:

„Prorok boży rzekł: Wyczekiwana godzina nadejdzie, kiedy: 1) dwie wielkie grupy zaczną ze sobą wojnę, która obu stronom przyniesie wiele ofiar, choć wyznawać będą oni jedną i tę samą religię, 2) pojawi się 30 kłamców, z których każdy będzie twierdził, że jest wysłannikiem Boga, 3) zniknie religijna mądrość, 4) będzie wiele trzęsień ziemi, 5) czas przyspieszy, 6) rozmnożą się konflikty, 7) będzie wiele zabijania, 8) bogactwo będzie tak powszechne, że człowiek zamożny będzie bał się, że nikt nie przyjmie od niego jałmużny a kiedy da on ją potrzebującemu, ten powie, że jest mu ona zbędna, 9) ludzie zaczną ze sobą konkurować we wznoszeniu wielkich budynków, 10) człowiek przechodzący koło grobu innego powie: „Chciałbym być na twoim miejscu”, 11) słońce wstanie na zachodzie, a kiedy to zrobi, ludzie uwierzą i przyjmą islam. […] Oczekiwana godzina nadejdzie wtedy, kiedy dwaj mężczyźni rozłożą przed sobą płaszcz, ale nie będą mogli go sprzedać. Nadejdzie, kiedy człowiek włoży sobie do ust jedzenie, ale nie będzie go w stanie zjeść…”

Najważniejszymi znakami końca będzie pojawienie się dwóch postaci: „Dadżdżala” – czyli kłamcy w postaci fałszywego proroka oraz Jezusa, który objawić się ma ponownie w okolicach Damaszku. Dadżdżal (porównywalny z postacią Antychrysta) pojawi się jako fałszywy zbawiciel w okresie ciężkich waśni między Europejczykami i w czasach trudnych dla islamu. Charakteryzować ma je upadek religii, obyczajów i dojście do władzy ludzi głupich. Według słów Proroka przytaczanych w hadisach, jednooki fałszywy prorok będzie dokonywał rzeczy nadzwyczajnych, jeżdżąc na „niezwykłym ośle”, który będzie pokonywał jednym krokiem wielkie dystanse. Głoszący fałszywą nowinę Dadżdżal nie dotrze jednak do Mekki i Medyny – miejsc świętych dla islamu, gdyż pokona go Jezus.

W oczyszczaniu Ziemi ze wszelkich źródeł zła na kilka lub kilkanaście lat przed Dniem Sądu Jezusowi pomagać będzie Mahdi – zapowiadany odnowiciel islamu, którego przyjście zapowiadać ma m.in. pojawienie się nietypowej gwiazdy. Islamska koncepcja mahdiego jest bardzo rozbudowana, a w historii pojawiło się wiele osób podających się za ostatniego z boskich wysłańców (jedną z takich postaci, Mahdiego z Sudanu, upamiętnił Sienkiewicz w książce „W pustyni i w puszczy”).

Nadejście końca sygnalizować będzie także pojawienie się „Bestii dnia ostatniego” (arab. Dabbat al-ard), o której tak wspomina Koran: „Gdy wyrok ich zguby będzie ogłoszonym, każę wystąpić z ziemi straszydłu, które zawoła: Ludzie nie wierzyli w Islam i naukę Bożą.” Piekło na Ziemi rozpętają też Gog i Magog – wspominane także w Biblii plemiona, które siać będą wielkie spustoszenie.

Wśród ogromnej ilości innych hadisów z opisami końca świata znajdziemy także znacznie bardziej kontrowersyjne elementy. Jedna z jego oznak mówi np. o tym, że znakiem zbliżającej się zagłady będzie… znaczny spadek liczebności mężczyzn, dokładnie w proporcji 50 kobiet na jednego pana. Inną zdumiewającym sygnałem ma być to, że ludzkim głosem przemówią przedmioty i zwierzęta.

W Internecie napotkać można na wiele różnorodnych interpretacji islamskich proroctw, które mają odnosić się do naszych czasów. Niektórzy interpretatorzy słów Proroka widzą we wspomnianym przez niego wyścigu w tworzeniu wysokich budowli jasne odwołanie do współczesności i wielopiętrowych drapaczy chmur. Podobnie jest z kolejną wizją, która mówi, iż koniec będzie blisko, kiedy „Eufrat odsłoni skarb ze złota”, co ma odnosić się z kolei do zapasów ropy naftowej w krajach Bliskiego Wschodu, a pamiętać należy, że Prorok ostrzegał także przed bogactwem. Dla innych nie mniej przerażająco maluje się wizja kolejnego zwiastunu dni ostatnich w postaci „Dukhanu” a więc dymu, który ma spowić cały świat na 40 dni i sprawić, że ludzkość wymrze z zimna i pragnienia (niektórzy interpretują to m.in. jako skutek wybuchu wulkanu).

Tradycja islamska mówi o bardzo wielu zwiastunach końca świata. Część z nich ma charakter podobny do tych znanych z Biblii, choć odnajdziemy tu także uniwersalne obawy związane z upadkiem moralnym człowieka i rozpadem społeczeństw. Mahomet przewidzieć miał także upadek samego islamu, który zapowiedział na jakieś 1400 lat po jego śmierci, czyli mniej więcej na czasy nam współczesne. Czy i w tym przypadku miał rację?

Wszystkie cytaty pochodzą z przekładu  Koranu autorstwa Jana Murzy Tarak Buczackiego

Mizia na podstawie tekstu -Autor: Piotr Cielebiaś

 

Komentarzy 12 to “Przepowiednia której na pewno nie znacie ISLAMSKA WIZJA DNI OSTATECZNYCH”

 1. miziaforum said

  problem z isis polega na tym ze oni wierzą iż już są czasy ostateczne i prą do końca , zatem żadnej przerwy w zamachach i zbrodniach nie będzie do puki my europejczycy nie zrzucimy im na łby kilku głowic nuklearnych … na starą europę niema co liczyć na usa też stawiam na to że władimir w którymś momencie nie wytrzyma i zrobi im koniec świata dla dobra nas wszystkich

  Polubienie

 2. Kamil said

  Miał być artykuł o 500+.

  Polubienie

 3. Pelagia said

  no cóz, wiele osób mi mowi, że czas pędzi jak oszalały, ja także to widzę. Jedna osoba kilka lat temu mi powiedziała, że pies coś jej odpowiedział ludzkim głosem- jakieś krótkie zdanie.
  Dla mnie to nie jest smieszne. Natanek od lat mówi co się dzieje, jest zmarginalizowany, ośmieszany. W krk od kilku lat widzę usuwanie Najświętszego Sakramentu do naw bocznych. Ukrywa się Sacrum. Wprowadzają nas do judeochrześcijaństwa ?? Przecież to są dwie sprzeczności. Stary Testament jest skrajnie różny od Nowego Testamentu, tak jak i Jezus jest skrajnie różny od jahwe. Do tej pory semici nienawidzą Jezusa i mówią o Nim okropności. Ja mam się z nimi jednoczyć ?? Kaduri był dla semitów wielkim prorokiem, dopóki nie napisał przed śmiercią testamentu, w kt, napisał, że oczekiwany przez semitów mesjasz już był i jest to Jezus Chrystus. gdy się o tym dowiedzieli, to schowali albo zniszczyli ten testament. Oni mogą przyjąć każdego za mesjasza, byle nie Jezusa Chrystusa. Są zdolni do najgorszej zbrodni, byle ukryć prawdę. Pooglądajcie Natanka, to się ciekawych rzeczy dowiecie

  Polubienie

  • Anna said

   masz rację, ja też zauważyłam że czas przyspieszył, zrobiło się dziwnie na świecie ale wojna czy atomówka tego nie naprawią, tylko przyspieszą to co nieuniknione (?) bo raczej nie mamy wpływu na kierunek dla ludzkości, przypuszczam, że jest tworzona nowa matryca przyszłych pokoleń a to co zbędne zostanie zniszczone

   Polubienie

 4. Ktoś said

  „Piekło na Ziemi rozpętają też Gog i Magog – wspominane także w Biblii plemiona, które siać będą wielkie spustoszenie.”

  – tyle iż Gog to semici — literalnie żydzi plus sunnici (państwo Goga jest DOKŁADNIE tam gdzie jest dziś „włada” żydowska organizacja terrorystyczna zwana ISIS)

  a Magog to powiązani z nimi BRATERSTWEM w VooDoo (judaizm to CZYSTE VooDoo, czysta CZARNA MAGIA) murzyni.

  Na historyczne Gogiem była Asyria a Magogiem podbity przez Teby Egipt dlatego też obecnie jest taka ZAŻARTA współpraca żydów i murzynów (o’bambo) w niszczenie świata BIAŁYCH LUDZI i wszelkich miejsc gdzie wraz ze swoimi krucjatami zanieśli „chrześcijaństwo” czyli WEDY.

  Jedni i drudzy wierzą iż tym razem ZŁO jakie reprezentowane jest w kulturze masowej poprzez demona Maryję (napisane po żydowsku sylabami wspak imie Aryman), ową Biblijną Nierządnicę Pijaną Krwią Świętych tym razem WYGRA walkę z Dobrem która (całkowicie NIEprzypadkiem) poprzednim razem odbyła się dokładnie tam gdzie dziś jest stolica ISIS i dkłądnie w tym celu wszelkie pupety światowego nazizmu zaganiają swoich wasali by wysłali swoje wojska do wielkiej bitwy tam. Bitwy zwanej Armagedddon.

  Nie należy także mylić i mieszać jezusa z Chrystusem…. jezus zwany w bibli też józefem czy jozue był WODZEM wojsk Biblijnej Bestii maryji…. Chrystus tym jaki je POKONAŁ. Skrót INRI pochodzi od słowa INDRA i oznacza 4 synów Manu (4 wichury z mitu o Marduku i Tiamat (demonie maryji)).

  I to nie tylko islamiści oczekują jak najrychlijszego Końca Świata, oczekują go wszelkie religijne i parareligijjne sekty w tym te zwane „popularnie” kościołami chrześcijańskimi. Wszystkie one wyczekują OBJAWIENIA się w tym świecie DEMONA maryji i KORONACJI go na Królową Świata (patrz działalność tzw „ekumenicznego” koscioła). I temu PRZYWOŁYWANIU służą wszelkie obecne spedy znane jako „medytacje dla pokoju”, niedawna wyprawa z „arką” na Antarktydę czy działalość CERN’u….. etc.

  Nie trzeba dodawać iż jak go przywołają czy jak przywołają jej syna Maschiacha (jezusa) to się zacznie długo oczekiwana przez żydostwo RZEŹ BIAŁYCH. Kolejna odsłona w bitwie Zła z Dobrem. I ten zapowiedziany HOLOKAUST populacji planety.

  Polubienie

 5. Anna said

  Przepowiednia podobna do tych jakie znamy. Jedni oczekują tego a inni wręcz dążą do tego nie wiedząc przecież co im za to będzie dane… chwała czy potępienie

  Polubienie

 6. greg said

  Słowacy chcą wyjść z Unii. Czesi już zbierają podpisy za wystąpieniem!

  Premier Fico zapowiedział, że Słowacja nie przyjmie tzw. uchodźców, a z UE chętnie się pożegnają – planowana jest procedura zawieszenia członkostwa. Czesi idą o krok dalej i zbierają już podpisy pod wyjściem z Unii Europejskiej.

  http://ndie.pl/slowacy-chca-wyjsc-z-unii-czesi-juz-zbieraja-podpisy-za-wystapieniem/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: