Miziaforum's Blog

ODEZWA – POLSCY ” FASZYŚCI RASIŚCI KSENOFOBY NACJONALIŚCI ” ŁĄCZMY SIĘ !!!

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 9, 2016


Zgorzelecki oddział Narodowego Odrodzenia Polski zaprasza wszystkich na manifestację przeciwko masowej, pozaeuropejskiej imigracji oraz szaleńczej polityce multikulturalizmu.

Zgorzelec, 16.04.2016, godz. 17, Plac Pocztowy (przy Moście Staromiejskim)

wroclaw@nop.org.pl
NOP Zgorzelec
ul. Warszawska 1 pokój 213
59-900 Zgorzelec
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny!

http://www.nop.org.pl/2016/03/18/manifestacja-przeciwko-imigracji-i-multikulti/

manzgorzelec

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

A TERAZ PRZYPOMNIENIE MOJEGO ARTA …  NA RESZCIE KTOŚ POSŁUCHAŁ MIZI !!

CO POLACY MOGĄ ZROBIC ABY NAS NIE ZALAŁA POWÓDŹ ISLAMSKICH MORDERCÓW I ZBOCZEŃCÓW legalnie i zgodnie z prawem !

Posted by miziaforum

W POLSCE JESZCZE NIEMA IMIGRANTÓW …. WIEC POLACY POWINNI DZIAŁA TAK ABY DZIKUSY ZOBACZYŁY ŻE POLACY ICH NIE CHCĄ I SĄ GOTOWI ROBIC IM „BUBU” PIERWSI NIE CZEKAJĄC NA CZYNY KRYMINALNE JAKO POWÓDTAK !!! I NIEMA TEN PRZEKAZ BYC W INTERNECIE LUB W TV

POLACY POWINNI DZIŚ NA MOSTACH GRANICZNYCH Z NIEMCAMI W ZGORZELCU W SŁUBICACH

ZEBRAC SIE I TAM Z KRZYŻAMI W REKACH SKANDOWAC – TAK Z KRZYŻAMI, ABY ONI WIEDZIELI ŻE POLSKA TO KRAJ KRZYŻOWCÓW W KTÓRYM MUZUŁMANIN NIE ZNA DNIA ANI GODZINY !!!!

A W MIASTACH GRANICZNYCH ONI WŁUCZĄ SIE – NIEMA TO JAK NAMACALNY DLA NICH ŻYWY PRZEKAZ POLSKA TO NIE JEST KRAJ DLA WAS ….

ONI SAMI TO ROZPROPAGOWALI BY NAGRYWAJĄC FILMIKI I WYSYŁAJĄC DO SWOICH – JAK WROGO I AGRESYWNIE SĄ POLACY DO NICH NASTAWIENI !!!

I TO MA SENS A NIE PIERDOLENIE W WAWIE DO POLSKICH POLITYKÓW KTÓRZY WZIELI JUŻ ŁAPÓWKI ZA WPUSZCZENIE CHORD ZWYRODNIALCÓW

TAK DZIKUSY MAJĄ SIE BAC POLAKÓW JUŻ TERAZ I NIE MIEC CHECI TU SIE OSIEDLAC POD ŻADNYM POZOREM

MAJĄ SIE NAS BAC !!!!!!!!!!!

W TEJ SPRAWIE MAJA NAS WIDZIE JAKO KSENOFOBÓW RASISTÓW FASZYSTÓW I …..!!!!!!

I SAMI ODMAWIAC ZE STRACHU JEŚLI ICH TU BDĄ CHCIELI PRZYSŁAC

p.s a na stałe na mostach zainstalowa krzyże !!!! z dopiskiem po angielsku TO JEST KRAJ CHRZEŚCIJAŃSKI !!! WCHODZISZ TU NA WŁASNE RYZYKO !!!

I NA DESECZKACH NAKLEJONE TO !!!! NIE WAŻNE CZY TO JEST PRAWDA CZY NIE – ONI TEGO NIE WIEDZĄ A TO JEDYNY JEZYK JAKI ZNAJĄ I ROZUMIEJĄ !!!!

https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/01/kara-w-polsce-za-gwac582t.jpg?w=1273&h=832

NA ICH MIEJSCU PIERDOLIŁ BYM I NIE ZBLIŻAŁ SIE DO TAKIEGO KRAJU …. ŻEBY SPRAWDZIC NA WŁASNEJ D… CZY TO PRAWDA ŻE Z MUSLIMAMI POLACY ROBIĄ TAK !!

PO PROSTU PREWENCJA !!!!! I ODSTRASZANIE A NIE BEDZIEMY MIELI PROBLEMÓW

I CO TYDZIEŃ TAKIE AKCJE W TYCH MIEJSCACH !!!! – SOBOTA DO ROBOTY NA MOSTY !!

NO A PO ZA TYM CO MOŻNA JESZCZE LEGALNIE TAM NA TYCH MOSTACH

WIĘCEJ W LINKU !

https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/06/co-polacy-moga-zrobic-aby-nas-nie-zalala-powodz-islamskich-mordercow-i-zboczencow-legalnie-i-zgodnie-z-prawem/

MIEJSCE AKCJI .. STRONA POLSKA 

MIEJSCE AKCJI STRONA NIEMIECKA 

Komentarze 34 to “ODEZWA – POLSCY ” FASZYŚCI RASIŚCI KSENOFOBY NACJONALIŚCI ” ŁĄCZMY SIĘ !!!”

 1. miziaforum said

  A TYM CO POWIEDZĄ NIEMCY ……… MOŻEMY MIEĆ I CH W DUPIE Z ICH OCENĄ ….. BO ZAWSZE MOŻNA TE MOSTY GRANICZNE OTAPETOWAĆ ZDJĘCIAMI Z OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH TAKIMI W FORMACIE A-4 NAWET W KOLORZE

  WYDATEK NIE WIELKI Z 500 ZŁ ALE JAKI EFEKT NA CAŁY ŚWIAT … BO HIENY Z MEDIÓW ZARAZ BY TĄ GALERIE OB PSTRYKALI I PUŚCILI W OBIEG..

  Polubienie

 2. miziaforum said

  NO TO KTO PRZYJEDZIE I IDZIE ZE MNĄ NA TEN MOST ?

  CHĘTNI GODZINA 16,00 TARAS ZEWNĘTRZNY KNAJPY STAROMIEJSKIEJ W ZGORZELCU , 10 METRÓW OD MIEJSCA DEMONSTRACJI 🙂 ZAPRASZAM

  ADRES KNAJPY – Plac Pocztowy (przy Moście Staromiejskim) ZGORZELEC

  Polubienie

  • chlopieczplacubroniwiekimjestes said

   Nie przesadza Pan trochę ? Wydaje mnie się, że prawdziwy Mizia nie napisałby takich rzeczy i nawoływał do takich bzdur. Sam fakt iść na marsz Kukiza kolegi Schetyny mówi za siebie. Jako Polski Patriota wstyd i hańba.

   Nie zgadzam się istnieje inna metoda mniej ośmieszającą cały kraj na wysoką skalę a równie skuteczną.

   Polubienie

 3. KnUR1 said

  Już jeden w pizdę dostał i to legit pobyt !
  http://wyborcza.pl/10,82983,19884937,powiedz-nie-rasizmowi-manifestacja-solidarnosci-z-pobitym-pakistanczykiem.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

  Polubienie

 4. greg said

  Molestował kobiety na dworcu we Wrocławiu. Policja zatrzymała napastnika

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Molestowal-kobiety-na-dworcu-we-Wroclawiu-Policja-zatrzymala-napastnika,wid,18257995,wiadomosc.html?ticaid=116cdb

  problem polega na tym ze to nie arab tylko polak i zostal aresztowany w podobnej sytuacji araba wypuszczaja polacy sa gorzej traktowani od islamistow ?
  czy to jest zaplanowana islamizacja?

  http://www.fronda.pl/a/hiszpania-balkany-i-cala-europa-muzulmanie-nie-odpuszczaja-slajder,54164.html

  Polubienie

 5. Anna said

  oni nas kompletnie nie rozumieją…
  arabska telewizję Al Jazeera przygotowała dokument pt. „Poles Apart”
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/rzad-pis-skrytykowany-w-arabskiej-telewizji_807595.html
  „nacjonalistyczne rządy, kryzys konstytucyjny, wzrastająca ksenofobia i nietolerancja rasową” a w Polsce poparcie dla rządu PIS wzrasta, reszta na równi pochyłej, my – Polacy po prostu nie chcemy ich w Polsce, nie i już, to nasz kraj!

  Polubienie

 6. greg said

  Cały bezbożny świat i cała jego elita, przygotowują się i oczekują na wstąpienie na tron Antychrysta. Obejrzyjcie jak przebiegła uroczystość inauguracji Świątyni Salomona z udziałem prezydenta Brazylii, gubernatorów, burmistrzów, luminarzy i znakomitości tego kraju.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiatynia-salomona-przygotowania-ida-pelna-para-2016-04

  https://www.nwo.report/uncategorised/religia-globalnego-kaganatu.html

  Polubienie

  • krab said

   Jaki charakterystyczny układ paluszków !!!! i u białego papy i u kardynała…..

   Polubienie

   • miziaforum said

    NO TAK A WIECIE CO ZNACZY OD DAWNA TO JAK JĄ OTWORZĄ ?! ……..

    Polubienie

    • krab said

     Nie wiem……

     Polubienie

     • miziaforum said

      SERIO NIE WIESZ ??????? OZNACZA TO KONIEC ŚWIATA W CONAJMNIEJ 20 ZNANYCH MI PRZEPOWIEDNIACH I INNYCH WIZJACH STARYCH WIESZCZY I TP JASNOWIDZĄCYCH … ŁATWO ZNAJDZIESZ W NECIE ………

      Polubienie

     • miziaforum said

      CIEKAWOSTKA ŻYDZI OD LAT REKONSTRUUJĄ CAŁE WYPOSARZENIE ŚWIĄTYNI W TYM CELU NA SPECJALNE WYKONANIE SPECJALNYCH NARZĘDZI LITURGICZNYCH POSZŁO PRAWIE 30 KG ZŁOTA MAŁO TEGO ZAMÓWILI W 3 LABOLATORIACH GENETYCZNYCH WYPRODUKOWANIE TAK ZWANEJ CZERWONEJ JAŁÓWKI KTÓRA MA BYĆ ZŁOŻONA W TEJ ŚWIONTYNI JAKO OFIARA W TAKI SAM SPOSÓB JAK ROBIONO TO KIEDYŚ 2 LATA TEMU OBWIEŚCILI IŻ TAKĄ WŁAŚNIE POTRZEBNĄ KROWĘ MAJĄ WYCHODOWANĄ ……… POSZUKAM FILMU NA TEN TEMAT CHYBA IZRAELSKI BYŁ ……. PEWNE ŚRODOWISKA ŻYDOWSKIE TORPEDUJĄ PRACE ZWIĄZANE Z ŚWIĄTYNIĄ DO TEGO STOPNIA ŻE BYŁY SAMOTAŻE KRADZIERZE A NAWET JEDNO ZABÓJSTWO

      Polubienie

      • greg said

       https://gloria.tv/video/krn5uDMK2bY

       Polubienie

      • zagrypiona said

       Powinien byc całkowity zakaz religii. Te wszystkie bajdy własnie prowadza do zagłady. Wiem że zaraz ktos mi napisze ze hasbara czy cos, ale ludzkosc nie jest gotowa na religie. Bo zawsze sie trafi duza liczba gnid ktore beda chcialy to wykorzystac do zniszczenia innych. Takze zakaz religii powinien byc. Wszelakich. Religia to najstraszliwsza bron bo zatruwa lby. a jak leb zatruty to rece garna sie do zabijania.

       Polubienie

       • Pelagia said

        Zakazać produkcji noży, bo przy pomocy noży są dokonywane zabójstwa

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Bez przesady. To jak juz się upierasz, to wystarczy zrobic strefe wolna od: ….. w danej okolicy zeby byla tylko jedna religia.

        PS. Nie zrozumiałas Pelagia, noz to tylko narzedzie wykonania. chodzi o motywy – motyw religijny do zabicia drugiej osoby jest dla mnie podlejszy niz zbrodnia w tzw afekcie.

        Polubienie

       • Pelagia said

        zrozumiałam, tylko ja uważam że podli ludzie traktują właśnie religię jak nóz. Jak chcesz psa uderzyć, to się zawsze kij znajdzie. Jak nie religia, to inny sposób na zniszczenie nas. ja widzę niebezpieczeństwo w laboratoriach naukowych (oprócz polityki, urzędów, sądów itp.) oglądałam na discovery science co kombinują – to jest dopiero horror. Michio Kaku i inni radośnie mówią o planach na przyszłość – złączenie człowieka z maszyną (jest o tym w Starym Test. – ksiega Daniela – zmieszanie gliny z żelazem), a potem dominacja maszyn nad ludźmi. Albo nanoroboty samoreplikujące się, mogą je wysłać kosmos (kto wie, czy już nie wysłali), a takie robociki uznają każde napotkane życie w kosmosie i będą je niszczyć. Wszędzie, gdzie się znajdą, pewnie na ziemi też. To jest frama. Jak powstrzymać takich ludzi ?? Zero zasad moralnych i szacunku dla życia. Jeszcze jest wiele spraw o kt. nawet disc science nie powie.

        Polubienie

    • greg said

     jak ja otworza to ujawni sie antychryst swiatu

     Polubienie

 7. greg said

  Przygotowania idą pełną parą…Reportaż z inauguracji Świątyni Salomona.

  Cały bezbożny świat i cała jego elita, przygotowują się i oczekują na wstąpienie na tron Antychrysta. Obejrzyjcie jak przebiegła uroczystość inauguracji Świątyni Salomona z udziałem prezydenta Brazylii, gubernatorów, burmistrzów, luminarzy i znakomitości tego kraju.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiatynia-salomona-przygotowania-ida-pelna-para-2016-04

  https://www.nwo.report/uncategorised/religia-globalnego-kaganatu.html

  Polubienie

  • Pelagia said

   to od dawna wiadomo, co knują. Chcą zniszczyć wszystkie religie i wprowadzić lucyferianizm. natomiast do tego zdjęcia mam trochę wątpliwości. Była Msza św. podczas kt. były osoby głuchonieme i kazanie „wypowiadano” językiem migowym. Układ palców, całych dloni się stale zmienia, nawet może przez ułamek sek. wyglądać jak tutaj na zdjęciu. Kiedyś w Warszawie przy Pl. Trzech Krzyży byłam na Mszy dla głuchoniemych.
   Aaa, jeszcze, w wielu kościoła warszawskich i nie tylko są wmurowane tablice kt.. informują, że w czasie wojny w tym kościele były prowadzone tajne nauczania, lub przechowywanie ludzi przed niemcami

   Polubienie

 8. greg said

  swiatynia antychrysta

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: