Miziaforum's Blog

Norweg zgwałcony przez imigranta czuje się winny , dostanie medal od Tuska za wzorową postawę

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 8, 2016


Karsten Nordal Hauken, lewicowy polityk norweski, czuje się winny, ponieważ deportowano Somalijczyka, który go zgwałcił.

Hauken został zgwałcony we własnym domu, a sprawcę zatrzymano, odsiedział 4,5 roku w więzieniu, a następnie go deportowano. Polityk powiedział w programie stacji NRK „Ja przeciwko sobie”, że martwi się, iż gwałciciel będzie miał w Somalii ciężkie życie.

„Postrzegam go teraz głównie jako produkt niesprawiedliwego świata, produkt wychowania naznaczonego wojną i rozpaczą” – oświadczył Hauken, który wychodził z traumy po gwałcie przy pomocy alkoholu i „trawki”.

(p)

Źródło: http://www.nrk.no/

art. ten o wiele szerszy w treści jest dostępny tu

http://www.wprost.pl/ar/535504/Polityk-zgwalcony-przez-uchodzce-Czuje-sie-winny-i-odpowiedzialny/

PO CO ONI TO NAPISALI ? NIE PO TO ŻEBY CZYTELNIK SIĘ PUKAŁ W GŁOWĘ , NIE DO TYCH JEST KIEROWANE ALE DO MILIONÓW W EUROPIE TYPOPODOBNYCH DO ZERŻNIĘTEGO , PO CO , PO TO ŻEBY BYŁO ICH WIĘCEJ ……

ONI WIEDZĄ ŻE EUROPEJCZYCY KRETYNIEJĄ MASOWO … WIĘC DZIAŁANIA SĄ CORAZ BARDZIEJ KURIOZALNE ,,,, ZERŻNIĘTY I POBITY MA CZUĆ WINĘ !!!!

pamiętacie tu na blogu co wam pisałem zanim islamska inwazja przyszła na piechotę !!

PRAWIE WSZYSTKO SIĘ JUŻ SPEŁNIŁO ALE TO CO WYŻEJ NAWET JA BYM NIE PRZEWIDZIAŁ , CHOCIAŻ PANIENKI W KOLONII PO SYLWESTRZE ROZDAWAŁY PRZYGODNIE NAPOTKANYM ARABOM RÓŻE ……

POWIEM TAK JAK MOGĘ ZROZUMIEĆ DZIKOŚĆ BRUDASÓW I ICH CZYNY ODRAŻAJĄCE TAK JAKOŚ W GŁOWIE MI SIĘ NIE MIESZCZĄ RÓŻE I POCZUCIE WINY ZDYMANYCH PUBLICZNIE

CHYBA CZAS UMIERAĆ ŚWIAT STAŁ SIĘ TAK NOWOCZESNY ŻE AŻ WSTYD MI STAREMU ZACOFAŃCOWI TLEN PRZEPALAĆ

Komentarze 44 to “Norweg zgwałcony przez imigranta czuje się winny , dostanie medal od Tuska za wzorową postawę”

 1. miziaforum said

  a ta fota ? TAK WYGLĄDA ZGWAŁCONY NORWEG KTÓRY SIĘ WSTYDZI ŻE GWAŁCICIEL …. SRUTU TUTU PIERDU PIERDU
  ALE NIE WSTYDZI SIE DAĆ FOTO FORMATU PLAKATOWEGO DLA CELÓW PROPAGANDOWYCH

  Polubienie

 2. Konarski said

  Niezależny Serwis Informacyjny. Polityka na Wschodzie.
  W niniejszym programie rozmawiamy z historykiem i wykładowcą dr. Andrzejem Zapałowskim, który omawia zagadnienia polityki za naszą wschodnią granicą oraz geopolityką tych zmian. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą audycją.

  Polubienie

 3. KnUR1 said

  Wyruchał go w dupę i teraz sława! Pewnie do tego renta, odszkodowania, psychiatra itd. No i pewnie mu się podobało. Kurwa jakie szmaciarstwo.

  Polubienie

 4. Eryka said

  A juz go zaraz wyruchal.Delikatnie rzec ujmujac,przelecial go.Ty od razu tak z grubej rury walisz.

  Polubienie

 5. AQQ said

  https://pl.scribd.com/doc/143764290/Helmhold-Kronika-S%C5%82owian-pdf (Kronika Słowian wg Helmholda)

  Polubienie

 6. miziaforum said

  młody zdolny warto posłuchać

  Polubienie

 7. Koniecznie trzeba przekonac wszystkie osoby wystepujace, przed mikrofonami oraz kamerami prezentujace program, by ludzie ci przecwiczyli prezentsacje zanim pokaza sie przed kamera i mikrofonem. To ciagle EEEEE dwa slowa i EEEE, pare glupich slow i znow jek EEEE degraduje niepomienie caly program. Radze ogladac szereg razu MARIUSZA MAKSA KONLONKO W programie JAK JEST. Kolonko mowi szybki, bez jakichkolwiek EEEE, bez zajakniec itd. REPETITIO EST MATER STUDIORUM, jak nas uczono w polskich szkolach. Z powazaniem, WS

  Polubienie

 8. falkonidas said

  Polubienie

 9. krab said

  Ten norweg to typowy produkt lewackich ( i nie tylko) prań mózgów. Jeszcze trochę pompowania tej głupoty przez media i wielu będzie miało zrąbaną psyche jak ten norweg.4,5 roku temu lubieżność somalijczyka została osądzona i ukarana, teraz zapewne byłby skazany norweg, że biedulkę sprowokował wyglądem bądź zachowaniem.

  Polubienie

  • miziaforum said

   całość tej sprawy skomentować można trafnie tym nagraniem

   A RESZTA TO DOROBIONA NA POTRZEBY SYTUACJI OBECNEJ …. I TYLE …. ALE TO SKUMAJA TYLKO NORMALNI KTÓRYCH ZOSTAŁO MALUTKO

   Polubienie

   • krab said

    Tak widzi Polskę syryjski uchodźca: Polacy to mistrzowie wszechczasów w rasizmie, ksenofobii i białej supremacji.
    „Jeśli chodzi o rasizm najwyższego poziomu, trzeba oddać hołd mistrzowi wszech czasów w ksenofobii, nacjonalizmie i białej supremacji: Polsce” – napisał na jednym z portali Syryjczyk Fares Alahmar, który przez 3 lata studiował w Polsce.
    Wpis Faresa Alahmara z portalu Quora.com cytuje NaTemat.pl. Jego zdaniem czas studiów w Polsce to trzy „najgorsze lata” jego życia. Przede wszystkim wytyka Polakom rzekomy brak tolerancji i nienawiść do mieszkańców sąsiednich krajów. Stwierdził, że Niemcy są dla Polaków krajem „współczesnego nazizmu pod wodzą ‚Fuhrer Merkel’”.
    „Chcesz wkurzyć Polaka? Zapytaj: „Mówisz po rosyjsku, tak?” – napisał Syryjczyk dodając, że Rosjanom nigdy nie wybaczamy, nawet „przy wódce” wypominając zbrodnie w Katyniu i katastrofę smoleńską. Twierdzi, że Polacy sprzedają Ukraińcom broń „by się pozabijali”, są wrogo nastawieni do Litwinów, Białorusinów (bo to „też Ruski”), a także Szwedów (z powodu „potopu”), pozytywnie odnosząc się jedynie do „tak samo rasistowskich” Czechów.
    Quora.com/ natemat.pl

    Polubienie

    • miziaforum said

     i bardzo dobrze napisał wiecej takich potrzeba … zreszta 16 w zgorzelcy na moscie ……….. zrobię film ale i oni zrobią wiele filmów dla swoich 🙂 MAJĄ SIE NAS BAĆ !!! NAWET NA WYROST NI NIE SŁUSZNIE ALE BAĆ !!

     TO BEDZIE ICH WYBÓR ŻEBY POLSKĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM 🙂

     Polubienie

     • Konarski said

      Zrób Mizia film słońca i pewnego obiektu obok niego korzystając z bezchmurnego nieba bez chemitrails. Skorzystaj z filtra przeciwsłonecznego. Ten obiekt to nie Merkury, Wenus ani Mars…

      Polubienie

      • Pelagia said

       na soho movie theater są ciekawe rzeczy do oglądania. zaznaczyć lasco c2 lub 3 ,wpisać datę i jazda. Po kosmosie latają „krówska”, ” słoniska”, a czasem „wróbelki” Nie umiem inaczej opisać tego co widziałam. Kiedyś (chyba 2010) było pełno okrągłych obiektów wokół słońca, innym razem (chyba 2013) ogromny ledwo widoczny okrągły obiekt (tylko o połowę mniejszy od słońca. Oczywiście kwestia skali odległości od naszych sond ziemskich itp. itd. A może to fałszywki blue beam ?? Też niewykluczone, oni coś kombinują z fałszywą inwazją z kosmosu. Kiedyś w tv nie było tylu programów o kosmitach, a teraz stale powtarzają Albo to nie fałszywki. Albo, albo

       Polubienie

   • krab said

    Al Jazeera o demonstracjach Polaków przeciw imigrantom: „Spektakl przypominający nazistowskie Niemcy”
    „To był mrożący spektakl przypominający nazistowskie Niemcy, gdy duży tłum nacjonalistów krzyczał ‘Bóg, Honor, Ojczyzna’” – tak rozpoczyna się dokument arabskiej telewizji pokazujący zdjęcia z demonstracji antyimigranckiej we Wrocławiu.Dziennikarze przedstawiają w dokumencie Polskę jako kraj rasistów, którzy nie chcą przyjąć do siebie „uchodźców”. Powiązane jest to z rzekomo zakorzenioną w polskiej świadomości niechęcią do Żydów. Popularne słowa, których używają dziennikarze, to ksenofobia, rasizm oraz nienawiść. Według filmu dokumentalnego wielu Polaków najchętniej zakwaterowałoby imigrantów w obozie w Oświęcimiu i na nowo rozpaliłoby piece krematoryjne.
    Zdaniem dziennikarzy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy ataki na muzułmanów w Polsce zwiększyły się z pięciu-dziesięciu przypadków tygodniowo do pięciu-dziesięciu dziennie.
    pch24.pl

    Polubienie

    • miziaforum said

     NO !!! I ROBIĄ TAK JAK MIZIACHCIAŁ I PISAŁ ZEBY ROBIĆ ….. A NAJLEPSZYM NOŚNIKIEM JEST ICH WŁASNA TV PRASA RADIO I NET 🙂 .. I TAK ROBI SIE SKUTECZNIE POLITYKĘ !!! JA MOGĘ NAWET ZAGRAĆ W TYM CELU SAMEGO ADOLFA POŻERAJACEGO SYRYJCZYKÓW BYLE TU NIE WLEŹLI

     Polubienie

     • krab said

      Goszczą przecież na Twoim blogu, a to co tutaj przeczytają raczej sielskim miejscem dla nich nie jest 🙂

      Polubienie

      • miziaforum said

       JAK SIĘ NIEMA … TO FORTELEM TRZA NADRABIAĆ JAK MAWIAŁ ZAGŁOBA , ALBO ROBI KAŻDY DOBRY :MAGIK: GDZIE W SZTUCZCE JEST 5% PRAWDY … A SŁONIE POTRAFIĄ NA OCZACH TŁUMU ZNIKAĆ …:-) i co myśli lud jak to widzi ?? :-p

       Polubienie

       • krab said

        🙂 David Copperfield ??

        Polubienie

       • miziaforum said

        :-p

        Polubienie

       • Pelagia said

        w pokazywanym tłumie uchodźców, tylko jeden chłopak wyglądał na skrzywdzonego przez wojnę . Tylko jeden !! A te dzieciaczki – czy to ich ??? Sprawdzał ktoś dna dziecka i „rodzica „” ?? W necie sporo plot, że te dzieci kradzione albo kupowane, by robić z nich żywe tarcze. W każdej plocie ziarno prawdy ponoć jest. Więc waaaadzuchna niech uprzejmie sprawdza pokrewieństwo dzieci i rodziców. Koszty ?? Niech makrela płaci, skoro chce abyśmy brali uchodźców, którym ona obiecywała raj w Niemczech – bez uzgodnienia a nami.

        Polubienie

    • zagrypiona said

     U nas przeszkadza im ‚nazizm’ za to u tych debili demonstracje sie odbywaja z kałachami alebo z wielbładami z poderznietym gardłem. Co za zjeby. Albo im ktoś płaci za takie teksty albo ich turban uciska.

     Ale tak jak Miziak mówi, bardzo dobrze.

     Polubienie

 10. Konarski said

  Mizia – czy masz lornetkę z nakładkami przeciwsłonecznymi? Ja mam
  Czy wogóle masz lornetkę? – więc przyjrzyj się słońcu używając kliszy fotograficznej, jakiegoś filtra przeciwsłonecznego itp, by nie uszkodziło ci wzroku. Zdziwisz się – potrzeba tylko bezchmurnego nieba, z tygodnia na tydzień coraz lepiej widać, powiadają, że w sierpniu będzie najbliżej Ziemi…
  W mediach cisza totalna
  Ludzie na całym świecie nagrywają obiekt obok słońca …

  Planet X seen on Telescope wow
  Published on Apr 7, 2016 recorded on a telescope in a filter planet X

  Nibiru? Northern Adelaide, South Australia,08 04 16

  Nibiru!? Planet X?! Blue Kachina red kachina? Must SEE!!!

  Nibiru in Canada Best Proof 2016 – 100% REAL

  West Coast AND East Coast same time! Nibiru, Planet X, blue kachina, red kachina

  NIBIRU SECOND SUN APR 8th 2016,ADELAIDE ITS CLEAR AGAIN

  Nibiru in the sky Whitehorse to Kelowna flight on March 24th, 2016 5:30 PM PDT

  Nibiru April 7th Evergreen Colorado 3:00 Today

  Nibiru Visible over Tunisia – Two Suns April 3,2016 Planet X Update

  ONE OF NIBIRU’S MOONS VISIBLE MAUI HAWAII MARCH 2016

  Polubienie

 11. Konarski said

  Niezależny Serwis Informacyjny. Ukraina, ISIS i przyszłość zachodu.
  W niniejszym programie rozmawiamy z dr Lucyną Kulińską, która omawia obecną sytuację Polska-Ukraina, zagrożenia ze strony ISIS i problematykę postępującej globalizacji.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: