Miziaforum's Blog

Tureccy żołnierze zabijają Syryjskich uchodźców chrześcijan

Posted by miziaforum w dniu Marzec 31, 2016


Tureccy żołnierze „zabijają uchodźców”, którzy starają się przekroczyć granicę z Syrią – donosi brytyjski dziennik „Daily Mail”, powołując się na informacje Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka (SOHR). Wśród 16 migrantów zestrzelonych w ciągu ostatnich czterech miesięcy był ojciec wraz ze swoim dzieckiem.

Uchodźcy uciekający przed wojną domową w Syrii (zdj. ilustracyjne) /BULENT KILIC / AFP /AFP
Uchodźcy uciekający przed wojną domową w Syrii (zdj. ilustracyjne)
/BULENT KILIC / AFP /AFP

Do uchodźców, uciekających przed wojną domową w Syrii, strzela turecka straż graniczna – pisze „Daily Mail”.

W ciągu ostatnich czterech miesięcy zginęło co najmniej 16 migrantów, w tym troje dzieci, kiedy próbowali przedostać się do Turcji – poinformowało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.

 

Dokładna liczba zabitych może być większa, ale nie da się jej oszacować, ponieważ ciała zestrzelonych osób  ą przeciągane z powrotem na tereny Syrii.

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka poinformowało, że na wschodnim odcinku granicy Syrii z Turcją w Ras al-Ain 6 lutego 2016 roku zginął ojciec wraz ze swoim dzieckiem. Kolejni migranci zostali rozstrzelani w Guvveci na zachodnim odcinku granicy 5 marca 2016 roku. Do incydentów dochodzi również w miejscowościach Azaz i Tel Abyad.

Jak donosi „Daily Mail”, represje w Turcji rozpoczęły się w grudniu ubiegłego roku w wyniku nacisków ze strony Zachodu, by rozprawić się z kryzysem migracyjnym.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-syryjskie-obserwatorium-praw-czlowieka-tureccy-zolnierze-str,nId,2171175#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Komentarzy 26 to “Tureccy żołnierze zabijają Syryjskich uchodźców chrześcijan”

 1. marek said

  kto za tym wszystkim stoi jest wyjasnione w ponizszych filmach- 3 czesci

  http://porozmawiajmy.tv/bajka-na-dobranoc-atlanci-lemurianie-i-inni-czesc-1/

  Polubienie

 2. miziaforum said

  I WAŻNE SPROSTOWANIE JA WKLEIŁEM INFORMACJE Z INTERII …… JAK WYŻEJ …. MANIPULACJA INTERII POLEGA NA TYM ZE ZATAJONO INFORMACJE ZE OFIARAMI MORDÓW TURECKIEJ ARMII SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE SYRYJSCY CHRZEŚCIJANIE

  O CZYM „Daily Mail”. PISZE W SWOIM TEKŚCIE OTWARCIE …….. INTERIA OGRANICZYŁA SIE DO PODANIA IŹ SĄ TO SYRYJCZYCY ……….

  odsyłam do oryginału niusa ….

  przypadek ? że są to tylko chrześcijanie ………. nie sadzę , dostają zapewne cynk jakie grupy maja zamiar przekraczać granice to pewne

  Polubienie

 3. […] @ 9:51 AM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 4. Pelagia said

  już wiadomo, po co były zamachy w UE

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/panstwa-unii-europejskiej-aktywuja-art-222-traktatu-o-ue-vautmans-zamarlam-ze-strachu/61q2th
  komenty:

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/panstwa-unii-europejskiej-aktywuja-art-222-traktat,0,2691824,210455636,czytaj.html

  Polubienie

  • Dag. said

   ~narodowiec : jak widac ataki terroryzmu islamskiego, spowodowanego przez niemcy niekontrolowanym szmuglem ludzmi – maja spelnic role wprowadzenie stanu wojennego na terenie bylej UE. Jest to typowy przykad manipulacje polegajacej na stworzeniu problemu i jego rozwiazaniu. Ten nikomu nie znany atrykul „nuklearny” ma zapobiec dojsciu do wladzy srodkowisk konserwatywnych w europie, ktore zagraza niemieckiemu nowemu porzadkowi swiata. Zaklada zawieszenie wyborow, zawieszenie praw czlowiekai demokracji.
   Realizacja to wprowadzenie wojsk nato, obcych policji na teren kazdego kraju unii -czystek ideologicznych, obozow koncentracyjnych.
   Kazda represja nie jest skierowana przeciwko terrorowi islamskiemu, ale przeciwko Europejczkom, ktorzy nie popieraja wprowadzenia kalifatu. Dowodem jest brutalne tlumienie pokojowych demnstracji po mordach terrorystow islamskich w Paryzu, Kolonii, Brukseli.
   Byla Unia wprowadza meteody jaruzela !! zwiń
   dzisiaj 12:55 | ocena: 93% | odpowiedzi: 21
   odpowiedz
   oceń: -1 +1
   ~GUN-freedom : PRÓCZ pełnej i jawnej inwigilacji wszystkich obywateli nie będzie żadnych zmian!!! BOMBY NADAL BĘDĄ WYBUCHAĆ. Przecież te pedzie z UE ( w tym Brukseli i Francji) miały na celowniku tych bandytów, którzy się wysadzili… i co? Wędka zadziałała… to teraz chcą pełnej inwigilacji wszystkich… Oni się po prostu boją rewolty ludzi jak Putin w Rosji i stąd wymyślanie wspólnego wroga i inwigilacja. Żebyśmy się nie zrzeszyli i nie rozliczyli bandytów, którzy nazywają się „prawowitą władzą”. Kto wywołał konflikt na bliskim wschodzie? Prawdziwi terroryści siedzą w szerokich fotelach USA, UE i poszczególnych jej krajów oraz Rosji. zwiń

   komentarz czytelnika onetu,całkiem trafny.Dag.

   Polubienie

 5. Belgijskie ministerstwo kultury, młodzieży i sportu ogłosiło, że kultura flamandzka jest „zbyt biała”.
  Wiadomość 29 marca 2016

  Polubienie

 6. KnUR1 said

  Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, w poniedziałek. Podczas zakupów w supermarkecie w centrum Radomia, niedaleko dzikich targowisk, 21-letnia kobieta udała się do toalety. Według jej relacji gdy wyszła z kabiny, z sąsiedniej wyszedł „śniady mężczyzna”. „Obnażył się przede mną i mówiąc słabo po polsku, z obcym akcentem, nakłaniał do seksu” – relacjonuje kobieta w rozmowie z Echem Dnia. Napastnik miał złapać ją za rękę i próbował uniemożliwić jej wyjście, ale udało jej się wyrwać i uciec. Zawiadomiła ochronę sklepu, a następnie policję.

  Radomska policja potwierdziła, że kobieta zgłosiła całe zajście następnego dnia. Choć nie ma oficjalnego zawiadomienia o przestępstwie, policjanci mają sprawdzić te informacje.

  Kobieta poinformowała o sprawie lokalne media. Jak twierdziła, chciała ostrzec inne kobiety przed podobnym zagrożeniem.

  Echodnia.eu / Kresy.pl

  Polubienie

 7. KnUR1 said

  Islamiści z Boko Haram dokonali w ostatnią sobotę pacyfikacji wioski na północnym-wschodzie Nigerii. Kilkunastu bojowników walczących o wprowadzenie szariatu w tym afrykańskim kraju zaczęło podpalać chaty, w których znajdowali się ludzie. Kto uciekał ten był zabijany z ostrej amunicji. Służby ratunkowe doliczyły się 86 ofiar śmiertelnych, w tym mnóstwa dzieci, które spłonęły żywcem. Kolejne 62 osoby odniosły obrażenia. Europo! Jakieś słowa oburzenia chociaż?!

  Polubienie

 8. krab said

  „Le Parisien”: Policjanci wyznający islam się radykalizują. Nie chcą ścigać terrorystów.
  Dziennik powołuje się na wewnętrzny raport MSW Francji. W latach 2012-15 miano odnotować 17 przypadków odmowy ochrony synagogi czy ścigania terrorystów. Policjanci mieli też modlić się na chodnikach podczas patroli, intonować muzułmańskie pieśni oraz odmawiali uczestnictwa w uroczystościach upamiętniających ofiary zamachów w Paryżu. „Le Parisien” informuje, że rząd jest zaniepokojony postępującą radykalizacją wyznawców Allaha.
  W jednym przypadku policjantka wyznająca islam nawoływała w mediach społecznościowych do świętej wojny oraz nazwała mundur „brudną szmatę republiki”. Miała też założyć islamską chustę, gdyż stwierdziła, że w jej religii ekshibicjonizm jest zakazany. Później nie chciała jej zdjąć pomimo nakazu.
  Według gazety bardzo szybko radykalizujący się muzułmanie to w większości trzecie pokolenie imigrantów, które urodziło się i wychowało we Francji. „Le Parisien” podaje, że muzułmanie „Mają trudności z podporządkowaniem się. Nie chcą zaakceptować, że nie mogą się na służbie modlić pięć razy dziennie, ani ubierać tak jak chcą, czyli zgodnie z zasadami islamu”.

  Polubienie

 9. krab said

  MSWiA: Nie będzie muru na granicy z Ukrainą.
  Według słów przedstawiciela MSWiA Jakuba Skiby „istniejący system ochrony granicy polsko-ukraińskiej jest skuteczny i dostosowany do zagrożeń, dlatego aktualnie nie ma powodu, aby budować płot na granicy przeciwko nielegalnym imigrantom.”
  Według zadającego pytanie Sylwestra Chruszcza wiosną należy spodziewać się fali imigrantów korzystającej z nowego szlaku do Europy. Pytał on czy Polska rozważa budowę muru na granicy z Ukrainą aby falę tą zatrzymać. Z kolei według wiceministra budowa muru nie pomoże w walce z imigrantami, a zabezpieczenia są wystarczające. Powiedział też, że według jego informacji nie mamy doczynienia z falą, ale jedynie pojedyczymi przypadkami nie mogących być przyczyną do ponoszenia dużych wydatków na budowę płotu.

  Polubienie

 10. krab said

  Rabin Icchak Josef: Nie-Żydzi nie powinni móc przebywać w Izraelu, chyba że jako służący.
  Według przywódcy Żydów Sefardyjskich Icchaka Josefa w Izraelu nie mogą mieszkać goje, którzy nie przestrzegają Praw Noego. Ci, którzy zdecydują się je przestrzegać mogą pozostać w kraju i służyć Żydom.

  Polubienie

 11. Anna said

  zakaz chrztu dzieci! maja swoje racje czy nie mają racji ale jakim prawem zakaz? co kk wyprawia z samym sobą i z wierzącymi…
  http://www.antysystempolska.pl/od-marca-2016-r-chrzest-dzieci-bedzie-przestepstwem/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: