Miziaforum's Blog

III R.P 6000 konfiskat mienia i eksmisji za kilka tygodni dot. dzieci , inwalidów i osoby biedne

Posted by miziaforum w dniu Marzec 29, 2016


NAJJAŚNIEJSZA R.P NUMER 3 ALBO 4 kto to liczy planuje w praktyce wytropić biednych którzy zeszli z oczu t/z Polakom dobrym , wytropić ukraść własność ziemi i budynków obłożyć karami i wypędzić pod most … BO W PRAKTYCE TO TAK WYGLĄDA ………….. I NIECH MI NIKT NIE MÓWI ŻE POLACY TO NIE SKURWESYNY SKORO TO ROBIĄ I SKORO POZWALAJĄ NA TO …

W NIEMCZECH MOŻNA SOBIE MIESZKAĆ NA TAKIEJ DZIAŁCE BEZ PROBLEMU

W POLSCE NIE , A WIECIE DLA CZEGO ? BO INNY POLAK NIE MOŻE ZDZIERŻYĆ ŻE MIESZKANIEC DZIAŁKI NIE PŁACI CZYNSZU TAK JAK ON W BLOKU WIEŻOWCU

I TYLKO O TO CHODZI MA WYPIERDALAĆ BO …… NO TU NAWET ZA 100 LAT NIE BĘDZIE NORMALNIE ……..

————

MRPIPS: Na terenie ogrodów działkowych przebywa ponad 6 tys. osób

Ponad 6 tys. osób przebywa na terenie ogrodów działkowych – wynika z danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Ich sytuacją zaniepokojony jest Rzecznik Praw Obywatelskich, który zwracał uwagę, że Polski Związek Działkowców chce, by osoby mieszkające stale na terenie ogródków działkowych, zostały pozbawione prawa do działki.

Tysiące osób stracą prawa do działek?

Tysiące osób stracą prawa do działek?/©123RF/PICSEL

Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar wskazywał, że w wielu polskich miastach ogrody działkowe stały się miejscem, gdzie schronienie znalazły osoby, których okoliczności zmusiły do opuszczenia własnegomieszkania. Pod koniec lutego, po spotkaniu regionalnym w Poznaniu, RPO zwrócił się do MRPiS oraz Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa z pytaniem o sytuację osób, które zamieszkały na działkach w całorocznych altanach.

Zaniepokojenie RPO wzbudziły działania Polskiego Związku Działkowców (PZD), w wyniku których – jak wskazywał – osobymieszkającew altanach działkowych wybudowanych niezgodnie z prawem bądź osoby mieszkające na stałe na terenie ogródków działkowych miałyby zostać pozbawione prawa do działki. – W konsekwencji osoby te, m.in. rodziny z dziećmi, osoby niepełnosprawne i starsze, zostaną eksmitowane bez prawa do lokalu socjalnego – twierdził rzecznik.

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/na-terenie-ogrodow-dzialkowych-przebywa-ponad-6-tys-osob,2311243,4206?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Komentarze 73 to “III R.P 6000 konfiskat mienia i eksmisji za kilka tygodni dot. dzieci , inwalidów i osoby biedne”

 1. miziaforum said

  JUŻ SAM FAKT ŻE W ŚRODKU EUROPY RZEKOMO NARÓD CYWILIZOWANY WYKAZUJE OFICJALNIE PONAD 6000 LUDZI MIESZKAJĄCYCH NA DZIAŁKACH WARZYWNYCH , I SAM PODNOSI TEMAT W MEDIACH ŻE TERAZ ICH ZGNOJĄ I W… DO RYNSZTOKA …… WSTYDU KURWA NIE MACIE ZA GROSZ ….

  I CO NIBY ŚWIAT CYWILIZOWANY MA BIĆ BRAWO ???

  A WYGLĄDA TO TAK WYTROPILIŚMY TYSIĄCE BIEDAKÓW KTÓRZY SIĘ UKRYWAJĄ NIE LEŻĄ NA ULICY I NIE JEDZĄ ZE ŚMIETNIKÓW

  MY !!!! WIELKI NARÓD POLAKÓW ZGNOIMY ICH I POKAŻEMY CAŁEJ EUROPIE ŻE W POLSCE PRAWO JEST PRAWEM !!

  BANDA GŁUPICH ŻENUJĄCYCH CHAMÓW ……………

  TO CO JEST WSTYDEM DLA NORMALNYCH NACJI U POLAKÓW JEST POWODEM DO DUMY , OBNOSZENIA SIĘ Z TYM … NIEMA TAKIEGO WULGARNEGO SŁOWA ŻEBY OKREŚLIĆ TO ZACHOWANIE WYSTARCZAJĄCO OBELŻYWIE I TRAFNIE

  Polubienie

  • Pelagia said

   brawo Mizia, taką podłość trzeba pokazywać, pokazać wszystkich posłow kt. uchwalili ustawę o eksmisji na bruk, wszystkich sędziów, kt. wydawali wyroki eksmisji na bruk i komorników kt. te wyroki wykonywali, zrobić im wszystkim to samo – konfiskata mienia i na bruk. Niech mi nikt nie bzdeci o miłosierdziu, bo miłosierdzie jest tylko dla miłosiernych a nie dla potworów

   Polubienie

   • sprawiedliwy said

    Skończyło się wam komuchy ! Rozumiecie ? ! Oddawać co żeście nakradli ! Działki też
    Ja nie mam to dlaczego inni mieliby miec?
    By otrzymać działkę trzeba było mieć poparcie ekzekutywy PZPR.

    Polubienie

    • Anna said

     YES, działki darmo dostawali uprzywilejowani.

     Polubienie

    • Pelagia said

     Sprawiedliwy czy głupi ? Pisała już kilka razy – bezdomny stracił mieszkanie, bo nie zapłacił czynszu. Nie zapłacił czynszu, bo pracodawca nie zapłacił pensji, a więc nie było na jedzenie i na czynsz. Kto jest złodziejem w takiej sytuacji ?? Skoro teraz w XX i XXI wieku można bezkarnie okradać pracowników, to co się działo wcześniej, gdy nie istniało prawo pracy?? Mamy dziki kapitalizm cwaniaczku, takim jak ty to odpowiada. łapać złodzieja- taki okrzyk najgłośniej wydają złodzieje. Sprawiedliwość wg ciebie to realizowanie hasła „wasze ulice nasze kamienice” Chciałbyś wszystkich Polaków zobaczyć pod mostem

     Polubienie

     • Anna said

      „nie istniało prawo pracy” co za bzdury wypisujesz? był kodeks pracy i jak zupa się należała praca każdemu, nawet bez wykształcenia, bezrobotnych nie było!!! To, że mieszkają na działkach nie znaczy, że nie mają na czynsz i na jedzenie.

      Polubienie

      • krab said

       Praca była „zaszczytem i obowiązkiem” wpisanym w ówczesną konstytucję.

       Polubienie

      • Pelagia said

       w XVIII w było prawo pracy ?? Nic o tym nie wiem, wiem tylko, że kasta wyższa wyzyskiwała niższą ile wlezie. Można to sobie wyobrazić, patrząc na to, co sie wyprawia dzisiaj, chociaż jest dzisiaj kodeks pracy. Tak więc te wielkie majątki ukradzione przez komuchów, tak naprawde tez pochodziły ze złodziejstwa

       Polubienie

    • krab said

     Oooo, pies ogrodnika…. A ci co dostawali działki z poparcia pzpr są już na tyle leciwi, że je odsprzedają, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobie bez protekcji odkupił i miał.

     Polubienie

    • KrisT said

     co TY pierdolisz spawiedliwy aczkolwiek poyebany? mój dziadek tez miał działek, a do PZPR nie nalezał, mało tego za to iz odmawiał wstapienia do partii mszczono się nad nim ładnych kilka lat! za odmowę przyjecia czerwonej ksiazeczki tyrał na „panskich” dniówkach, obcinano mu premię , posyłano na najgorsze roboty! do konca się nie sprzedał!
     więc nie pisz takich pierdół !

     Polubienie

   • Słowianin said

    Kim wy jesteście ty i mizia, że wypisujecie takie bzdury! ” BO INNY POLAK NIE MOŻE ZDZIERŻYĆ ŻE MIESZKANIEC DZIAŁKI NIE PŁACI CZYNSZU TAK JAK ON W BLOKU WIEŻOWCU”. Myślisz, że nie wiemy kim jesteś?Wiemy!

    Polubienie

  • ocet said

   Będzie więcej bezdomnych. Brawo PiS dowalić najbiedniejszym , emerytom już dowaliliście dając po złotówce waloryzacji. Obudżcie się ludziska , bo jeszcze chwila a już nie podniesiecie się z kolan , bo będziecie leżeć i kwiczeć.
   uz niedlugo zabiora wam godnosc co ja plote wy jej nie macie ,I tak polak polaka upadla wiec co sie dziwic obcemu
   brawo dla własciciela tej strony mało kto ma odwagę tak napisać co ludzie myslą tylko boją sie powiedzieć

   Polubienie

  • mat said

   Brawo Polska! Zabrac bezdomnemu koc i karton w ktorym spi! Normalnie brawo!

   Polubienie

  • Anna said

   Mizia, nie panikuj. Nie wszystko jest takim jak wygląda. Status działek rekreacyjnych jest taki, że te miejsca służą rekreacji a nie zamieszkaniu, jednak Polacy są cwani i tam mieszkają bo taniej. Znam takich, którzy mają większe dochody niż ja a wolą mieszkać w altance, barakowozie. Niektórzy nawet domy murowane postawili, niezgodnie z przepisami bo – cwani.
   „…każdej osobie znajdującej się w sytuacji kryzysowej, jaką jest utrata schronienia,
   zostanie udzielona niezbędna pomoc… gmina ma obowiązek zapewnić im schronienie”. Nie chcą płacić wszystkich haraczy, rozumiem to ale działki państwowe są państwowe i tam obowiązuje prawo takiego a nie innego użytkowania. Na terenie cmentarza nie wybudujesz chramu, bo to miejsce ma inne przeznaczenie.

   Polubienie

   • miziaforum said

    ja tam komus kto ma mieszkanie a z pazernosci mieszka na działce nie zazdroszcze a raczej mam powód do darcia łacha … co innego gdy nie jest w stanie utrzymać mieszkania bo niema na czynsz i opłaty a jedyne wyjście żeby nie stracić mieszkania wareego kilkaset trsięcy zł to wyprowadzka na działką .. to jest normalne ???/ żenua wy macie zmiany w mózgu …..

    Polubienie

    • Anna said

     Mizia, nie mówię gołosłownie, znam bliską osobę, która mieszka w fatalnych warunkach na działce (fakt – własnościowa) ale mógłby mieszkać u mnie w ciepełku, zmieściłby się, zrozumiesz takiego? bo ja – nie. Tak sobie posłali, tak się wyśpią.

     Polubienie

     • Anna said

      Sami siebie poniżają mieszkając w warunkach działkowych, żeby mieć kasę dla siebie. Ja płaczę ale płacę, żeby mieć przyzwoity dach nad głową. Ich nie rozumiem.

      Polubienie

      • Pelagia said

       ale tacy bogaci, jak sugerujesz, to sobie poradzą. Nam chodzi o takich, kt. z różnych przyczyn życiowych zostali wyeksmitowani na bruk i są zmuszeni mieszkać w takich warunkach. Sprawiedliwy dowala takim najbiedniejszym, nie ma odwagi napyszczyć bogatemu pracodawcy, kt. jest bezczelny i nie płaci za wykonaną pracę. Potem pracownik ponosi konsekwencje, nie podły pracodawca. Sprawiedliwy dokłada cierpień ludziom, kt i tak już straszliwie cierpią. Bezdomnego nikt nie zatrudni – to są konsekwencje złodziejstwa pracodawców teraz i kiedyś przed wiekami. I na koniec- ja nie jestem komuchem, jestem praktykującą katoliczką

       Polubienie

       • Anna said

        „komuch, katoliczka”, zbędne wyjaśnienie, nikt cię o to nie pytał, to nie rzutuje na meritum ale pamiętajmy, także w tej kwestii – mieszkających na działkach, że każdy medal ma dwie strony i do każdej sytuacji życiowej należy podejść indywidualnie, nie uogólniać, że każdy mieszkający na działce jest tym strasznie pokrzywdzonym przez władzę, ustrój bo jednak ci najbardziej pokrzywdzeni nie mają nawet działki!!!

        Polubienie

       • Pelagia said

        Anno – moje wyjasnienie jest tak przy okazji tego, co nabzdecił „Sprawiedliwy”- nawrzucał od komuchów. mam nadzieję, że zrozumiałaś 🙂

        Polubienie

   • Eryka said

    Skoro ktos ma taki domek na dzialce to nie powinno nikogo obchodzic ze uzytkowuje go
    przez caly rok.Nie ma prawa nikt narzucac,kiedy chce sie w nim zamieszkiwac.

    Polubienie

    • Anna said

     Rozumujesz jak dziecko, dom do mieszkania całorocznego musi spełniać warunki – sanitarne, p-poż, etc. Nie można wybudować sobie chałupy, czy wieżowca bez zezwolenia czy spełnia wymagania budowlane!

     Polubienie

     • AQQ said

      tzn pod mostem, w namiocie lub w przerobionym garażu są odp.spełnione” warunki???
      (zresztą co komu do domu jak chałpa nie jego!!!!)

      mamy tu „psa/suczkę ogrodnika” ???

      Polubienie

  • Trak said

   Cóż Mizia, nie mogę nie przyznać tobie racji. Jedyną rzeczą, która mnie powstrzymuje przed głośną manifestacją tego co myślę i czuję, jest fakt, że ten polski „kurwi dołek” rozciąga się także na rodzinne relacje. Coś czego kiedyś bym nie podejrzewał teraz do mnie dotarło – czarno na białym (w IPN).
   Nieraz zastanawiam się, czy większą plagą dla Polski są obce, czy też rodzime skur…syny.

   Obecny stan postrzegam jako fazę wstępną, dalszy ciąg, to leżący i konający z głodu i chorób na chodnikach a w dalszej kolejności pojawienie się matki Teresy w nowym wydaniu. Ponoć jesteśmy ludem z indoeuropejską przeszłością, to i tradycja do czegoś zobowiązuje – zdychać mamy na chodnikach i utrzymywać święte krowy.

   Polubienie

 2. mironik said

  http://www.pudelek.pl/artykul/90864/ks_jacek_stryczek_jezus_wcale_nie_kazal_sie_dzielic_to_mit/17/#comment_56fa1f16f79a3f56108b456e

  Polubienie

  • miziaforum said

   A CZEGO SIĘ MOŻNA SPODZIEWAĆ PO NARODZIE KTÓRY NIGDY NIE MIAŁ ODWAGI ROZLICZYĆ ZGODNIE Z PRAWEM I POCZUCIEM PRZYZWOITOŚCI NAJGORSZEJ MAŚCI ŚCIERW SZUMOWIN I ……….. OSTATNIO PO 1989 ROKU

   ZBUDOWALI KRAJ KTÓRY WYDAŁ ELITY SKŁADAJĄCE SIĘ Z – ZDRAJCÓW PIJAKÓW ZBOCZEŃCÓW ZŁODZIEI SPRZEDAWCZYKÓW OSZUSTÓW BANDYTÓW MENELI WARIATÓW PSYCHOPATÓW … Z WSZYSTKICH MOŻLIWYCH ŚRODOWISK „POLITYCZNYCH”

   I MAMY OD 27 LAT KRAJ BANDYCKI SZUBRAWY DLA BANDYTÓW I SZUBRAWCÓW

   POZOSTAŁO TU JAKIĘŚ MAX 5% LUDZI NORMALNYCH ALE TA LICZBA STALE MALEJE …

   WIĘC CO MI TU ZA NOWOŚĆ JAKIŚ SUKINSYN STRYCZEK …… CHYBA TYLKO TYLE ZE NA STRYCZKU SKOŃCZYĆ POWINIEN

   Polubienie

 3. rosół said

  Jak w tym kraju na swoim własnościowym mieszkaniu nie nastarczysz na opłaty. 900 zł miesięcznie opłat w ocieplonym bloku. Skąd brać jak praca jest wyłącznie za najniższą płacę a tego co niby pod stołem płacą to wcale nigdy nie ma albo 100 – 150 złpod stołem . To z czego zyć. Ja na jedzeniu już nieiwiem jak oszczędzać bo i tak kupuję tylko najtańsze z Biedadronki a i tak nie starcza do wypłaty. Uprzedzając pytania o internet to zainstalowałem bo usilnie szukam pracy za granicą ale w czerwcu likwiduję internet bo co dzień leci pełno tych samych od nowa co dzień jakoby ofert za granicę a przez 2 lata wysłałałem 3000 aplikacji i bez efektów. Syn był w ciemno to tylko długi za niego mamy wienc ja nie che w ciemno jechac

  Polubienie

 4. zając said

  nie mieszkaja tam z przyjemnosci a z musu zapewne .Co czlowiek czlowiekowi moze zgotowac ,niesamowite.Hej kochaj blizniego swego …co?Swiatowe dni mlodziezy czy katolickie he ?Katolicy cala geba nie ma co

  Polubienie

 5. ghh8ut said

  gdy zawiedziecie się na życiu, gdy chcieliście mieć swój pokój i spokój w nim, próbowaliście i próbujecie stać się lepszym człowiekiem to zawsze coś na was czeka byście się poddali. Żeby posiadać właściwą odpowiedź, zadaj właściwe pytanie. Kres życia nie kończy się ani na twym nosie, ani na tym co dostrzegasz. Umysłem mogę wiele zdziałać, ty mówisz brednie, to po co myśleć?. Nie szukaj rozwiązania na zewnątrz, tyle jest rzeczy które odwracają twoją uwagę. Odpowiedź jest blisko, daleko nie szukaj a dokładnie jest w miejscu tym którym ty jesteś. Tylko zadaj właściwe pytanie, a nie oznacza to aby było tylko jedno, ostatnie jest na koniec. „na którym końcu jestem” „kij ma dwa końce”

  Polubienie

 6. […] @ 2:28 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 7. ghh8ut said

  Jeżeli uważasz że nie chcesz już żyć, nie trać wiary. Bo ile takich osób jest w tym miejscu w którym jesteś ty. Ciało zawieść cię może gdy nie chcesz o tym myśleć, myślisz co pomóc może?, pomyśl o czym ja myślę, ciało w którym jestem nie da mi więcej na ile sam je rozumiem, ani popełnić samobójstwa nie chcę ani zabić nikogo, niczego. Chcę wieść szczęśliwe życie. Powiem tobie że nie mogę, zapytasz dlaczego a odpowiem tobie, nie można czegoś nazwać wolnością gdy jest to czymś kierowane. Więc myślę wręcz marzę, chcę i pragnę, wybuchy wulkanów, grad wielkości niespotykanej, ogromne głazy spoza tej planety które chcę na nią skierować, rozszalałe słońce, upały +40 mrozy -40, tornada, huragany, trzęsienia ziemi, masowe choroby w milionach, takiego widoku który oznacza koniec, zniszczenia planety. Zapytasz dlaczego, też zapytam dlaczego, czy dojdziemy do porozumienia?.

  Polubienie

 8. Konarski said

  Viktor Orban speech March 15 2016 with Polish subtitles

  OSTRO!! Czy seria zamachów ma związek z falą imigrantów? Gadowski, Shaded, Rzymkowski…

  Polubienie

 9. Wiesiek said

  Mamy Rzeczpospolitą, ale szambiarską. Jeżeli liczyliście, że PiSda będzie zarządzać czy administrować lepiej, to macie co macie.

  Polubienie

 10. Konarski said

  Co nam szykują na lato? Ppor. Zbigniew Kękuś o 1066 i obcych wojskach w Polsce

  Polubienie

 11. Eryka said

  Wiadomym jest, ze takie ogrodki to lakomy kasek roznej masci deweloperow. A Bodnar wiadomo kim jest
  i z jakimi srodowiskami trzyma.Wielka pomylka bylo, wybranie go na to stanowisko.Lewackie nasienie.

  Polubienie

  • Anna said

   ja nie wiem kto sprawę ogródków teraz dzierży w łapach ale już wcześniej za PO zaczęła się afera zabierania ogródków w Warszawie, bo to przecież bardzo atrakcyjny teren i jednak jest własnością państwową, domy (kamienice) z lokatorami sprzedają, jak z inwentarzem 😦 podniosą czynsz i co z lokatorami???

   Polubienie

 12. AQQ said

  http://pzd.pl/

  Polubienie

 13. Konarski said

  Wojna amerykańsko-chińska w Europie odc.6 „Planowanie II Wojny Światowej”

  Wojna amerykańsko-chińska w Europie odc.7 „2 Wojna Światowa. Plany vs rzeczywistość cz.1”

  Polubienie

 14. Pelagia said

  jedno mnie tylko zastanawia. Przecież od dawna Polacy nie są dopuszczani do władz we wszystkich działających w Polsce instytucjach, firmach prywatnych i państwowych. Tak więc to nie Polacy planują wyrzucanie bezdomnych Polaków z działek

  Polubienie

 15. AQQ said

  Taka sobie poezja….piękna i smutna. ;(

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: