Miziaforum's Blog

Przeciętny Polak mężczyzna to : ZWYRODNIAŁY SADYSTA I GWAŁCICIEL .. tak informuje świat p. Ochojska !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 26, 2016


Bronisław Komorowski i Janina Ochojska, fot. PAP/Radek PietruszkaBronisław Komorowski i Janina Ochojska, fot. PAP/Radek PietruszkaFoto: Onet
Komorowski odznaczył – za wybitne zasługi dla transformacji ustrojowej Polski i kształtowanie demokratycznych zasad państwa prawa – m.in.: Janinę Ochojską, Jerzego Owsiaka, Tomasza Sadowskiego.

Szefowa PAH: Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził

Ó

– Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem – mówiła w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska.

Zdaniem Ochojskiej, Polki są gorzej traktowane niż żony muzułmanów. – Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem – uważa szefowa PAH. – Nie twierdzę, że aktów przemocy wobec kobiet w rodzinach muzułmańskich nie ma, ale popatrzmy na siebie.

Ochojska przestrzegała również przed wyolbrzymianiem problemu z przyjazdem uchodźców do Europy. – Nam nie grozi przyjazd fundamentalistów, nam grozi przyjazd normalnych ludzi, którzy szukają bezpieczeństwa dla siebie, a przede wszystkim dla swoich dzieci. Rozumiem lęk Polaków, ale wiem też, jakie ludzie mówią bzdury, nie widząc na oczy muzułmanina – dodaje.

Uchodźca jak chrześcijanin

Szefowa PAH oznajmiła, że nie miałaby problemu z przyjęciem uchodźcy pod własny dach. – Byłoby mi trudno ze względu na to, że mam niewiele miejsca i nie mogłabym zapewnić komuś odpowiedniej intymności. Gdybym miała większe mieszkanie, to tak, oddałabym pokój, przyjęłabym uchodźców – mówi. – To prawie tak samo, jakbym miała przyjąć Polaka czy polską rodzinę albo innego chrześcijanina – zauważa.

Cały wywiad TUTAJ.

Źródło: gazetaprawna.pl
Fot. YouTube/Polskie Radio

Przypomnieć należy że to nie pierwszy babochłop tak pisze i mówi publicznie o polskich mężczyznach … Dunin , Szczuka, Środa a teraz Ochójska

 

 

Komentarzy 20 to “Przeciętny Polak mężczyzna to : ZWYRODNIAŁY SADYSTA I GWAŁCICIEL .. tak informuje świat p. Ochojska !”

 1. marek said

  trudno o inne wypowiedzi jak ktos ma gowno zamiast mozgu i do tego lewackie:)

  Polubienie

 2. zagrypiona said

  Alez mamy ciekawe czasy, jak kolega wyżej napisał – teraz można łatwo ocenić po owocach i słowach. Posortować. Dzielić ziarna od plew. Ludzi mądrych od idiotów. I skrupulatnie odnotowywać nazwiska.

  Chociaz w sumie jakby wziać pod uwagę terminologię uchodzca/emigrant – to babon ma racje. Z tym ze to co sie teraz dzieje w Europie nie ma nic wspolnego z uchodzstwem. A z emigracja ekonomiczna (socjal) i migracja podbojową. Lecz i tak babie sraczka sie uszami wylewa. Tak kobiety muzułman są lepiej traktowane niż Polki. To niech klempa poda ile kobiet w Polsce zostało oblanych kwasem przez męża / rodzine i ile obrzezanych. Wtedy pogadamy o traktowaniu.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  MSWiA: Zakaz noszenia broni w związku ze szczytem NATO i ŚDM
  Dzisiaj, 26 marca (12:52)
  ​Od 4 do 10 lipca w Warszawie oraz od 20 lipca do 1 sierpnia na terenie woj. małopolskiego i śląskiego będzie obowiązywał zakaz noszenia broni – zakłada projekt rozporządzenie szefa MSWiA. Ograniczenia mają związek ze szczytem NATO oraz Światowymi Dniami Młodzieży.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-mswia-zakaz-noszenia-broni-w-zwiazku-ze-szczytem-nato-i-sdm,nId,2169444#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Z WYJĄTKIEM BANDYTÓW , TERRORYSTÓW I PŁATNYCH ZABÓJCÓW .

  Polubienie

  • miziaforum said

   Projekt „Rozporządzenia w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu noszenia broni i przemieszczania jej w stanie rozładowanym” przygotował resort spraw wewnętrznych i administracji. Jak podkreślono jest to konieczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników szczytu NATO, który odbędzie się 8 i 9 lipca oraz wizyty papieża Franciszka i Światowych Dni Młodzieży od 26 do 31 lipca.
   „Ze względu na rangę tych przedsięwzięć oraz przewidywaną liczbę uczestników, istnieje konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego na obszarach miasta stołecznego Warszawy, województwa małopolskiego i województwa śląskiego, na których odbywać się będą spotkania” – podkreślono w uzasadnieniu projektu.

   CZYLI WNIOSEK OCZYWISTY WŁADZE WYTYPOWAŁY JAKO POTENCJALNYCH TERRORYSTÓW I ZABÓJCÓW OSOBY CYWILNE POSIADAJĄCE POZWOLENIA NA LEGALNE POSIADANIE BRONI PALNEJ ..

   NO TO MAJA SUPER ZDANIE O OSOBACH KTÓRYM WYDALI POZWOLENIE NA BROŃ

   BRAVO !!! ZAPEWNE TERRORYŚCI JUŻ SIĘ CIESZĄ ŻE , ŻADEN NIE ROZPOZNANY PO MUNDURZE :ŚWIR: NIE PRZESZKODZI IM W REALIZACJI ZADANIA

   jak to mówią im mniej luf po ich stronie tym lepiej dla nas

   Polubienie

 4. navajo88 said

  pani Ochojska , kawia żeż jej mać hahahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

 5. Pelagia said

  w Polsce przemoc jest karalna, także jeśli ktoś głosi to na policję, to policja ma obowiązek się tym zająć, natomiast tam przemoc szczególnie wobec kobiet nie jest chyba prawnie zabroniona, dodatkowo obyczaj na to przyzwala, tak więc o uzyskanie pomocy jest trudniej niż w Polsce.

  Polubienie

 6. Meu said

  są cztery przyczyny chorób.
  u bab są cztery przyczyny chorób. Jak dwie z nich się razem zejdą to babom rzuca się pod kapsel
  1 – z niedopoja
  2 – z perepoja
  3 – z niedojeba
  4 – z pierejeba

  Polubienie

 7. Trak said

  Świetną robotę dla Polaków robi ta Ochojska. Chyba jakiś anioł ją nawiedził a może się zasiedział trochę i zdążył zademonstrować.

  Polubienie

 8. Anna said

  walnęła jak chora w kubeł, ja w Polsce żyję kilkadziesiąt lat i nikt mnie nie poniża, może jej się tak przytrafia, widocznie nie umie się zaaklimatyzować, głupie babsko, bez empatii

  Polubienie

 9. greg said

  a niech ich wszystkich hooj strzeli

  http://i2.pinger.pl/pgr475/e629cabf0009e6c14a0886b1

  Polubienie

 10. […] Przeciętny Polak mężczyzna to : ZWYRODNIAŁY SADYSTA I GWAŁCICIEL .. tak informuje świat p. Oc… […]

  Polubienie

 11. […] Przeciętny Polak mężczyzna to : ZWYRODNIAŁY SADYSTA I GWAŁCICIEL .. tak informuje świat p. Och… […]

  Polubienie

 12. […] Przeciętny Polak mężczyzna to : ZWYRODNIAŁY SADYSTA I GWAŁCICIEL .. tak informuje świat p. Och… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: