Miziaforum's Blog

Drezno – Polscy i niemieccy nacjonaliści oddali hołd ofiarom alianckiego bombardowania Drezna(+video)

Posted by miziaforum w dniu Marzec 25, 2016


Kilka dni temu nacjonaliści z położonego przy granicy z Niemcami miasta Żary wyruszyli w trasę, by wspólnie z niemieckimi nacjonalistami oddać hołd ofiarom Drezna, wśród których liczbę siedmiu tysięcy stanowili Polacy, przebywający wtedy na terenie niemieckich miast jako robotnicy przymusowi.

Ofiary cywilne oraz zniszczenia miasta zostały dokonane w wyniku alianckich nalotów w nocy z 13/14 lutego 1945 roku, kiedy to użyto min. bom zapalających. Badania wskazują na liczbę ofiar sięgającą 200 tysięcy, niektóre na nawet dwukrotnie wyższą – wszystko dokonało się w czasie, gdy Trzecia Rzesza znajdowała się na skraju upadku. Zbrodnia w Dreźnie przyniesiona na „wyzwoleńczych” bombach dorównuje swym bezsensowym okrucieństwem jednym z największych tragedii świata – Nagasaki i Hiroszimie. Zwycięscy do dziś nie zostali rozliczeni ze swoich win.

Polscy nacjonaliści podczas manifestacji mieli czas na swoje wystąpienie, którego treść jest dostępna niżej. Jeden z uczestników podzielił się swoimi przemyślami towarzyszącymi przedsięwzięciu: „Właśnie wróciłem z jednego z najważniejszych wyjazdów. To co dekadę temu wydawało się wszystkim obserwującym scenę polityczną niemożliwe, nierealne czyli wspólny marsz z niemieckimi aktywistami NPD, w Niemczech, z Polską flagą i wystąpieniem na ich manifestacji dzisiaj zostało przez nas zrealizowane… Będzie hejt, będzie żal – że jak, z kim, nie z nimi, Boże toż to naziści, szykują desant na Wrocław, Gdańsk, Szczecin.(…) Skoro oni potrafili zrezygnować z szowinistyczno-ksenofobicznego straszaka to i my to zrobiliśmy.”

Fragmenty przemówienia polskich nacjonalistów:

„Dziękujemy wam za zaproszenie.
Jest to bardzo smutny dzień. W XXI wieku potrzebujemy Europy Narodów, Europy silnej, opartej na rzymskich, łacińskich wartościach. Razem z wami, wspominamy cywilne ofiary ostatniej wojny. Wojny między europejskimi narodami. Potępiamy sowieckie oraz amerykańskie zbrodnie przeciw niemieckim cywilom.
Potępiamy także gwałty oraz inne akty przemocy, które dzieją się obecnie w Niemczech. Zostały one dokonane rękami nowych najeźdźców, którzy zagrażają całej Europie. Władza w Niemczech nie należy do Niemców. Musimy razem walczyć za nasze ojczyzny i za Europę. We wzajemnym poszanowaniu naszych kultur, historii i tradycji. Przyszłość należy do nas, a nie do multikulturowej utopii.
Nigdy więcej bratnich wojen w Europie!”

http://3droga.pl/aktualnosci/polscy-i-niemieccy-nacjonalisci-oddali-hold-ofiarom-alianckiego-bombardowania-dreznavideo/

Komentarzy 16 to “Drezno – Polscy i niemieccy nacjonaliści oddali hołd ofiarom alianckiego bombardowania Drezna(+video)”

 1. Pelagia said

  ciekawe, czy niemieccy obywatele przejmują się milionami ofiar Polakow, Rosjan itd. itp

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Anie pisałem wam że … mundury już się szyją 🙂

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Jeden z komisariatów znajdujący się w centrum Paryża został oblężony przez rzucających kamieniami licealistów – relacjonuje AFP. Wiele szyb w oknach jest wybitych, a na fasadzie widać namalowany farbą napis „śmierć glinom”. Policjanci schronili się w środku i nie wychodzili na zewnątrz. Po tych zajściach komisariat zamknięto.

  AFP pisze, że początkowo chodziło o pokojowe i niewielkie zgromadzenia licealistów, chcących protestować przeciwko stosowaniu przez policję przemocy. Ale za sprawą paru bojowo nastawionych grup młodych ludzi zamieniły się one w demonstracje przeciwko policji, których uczestnicy zaczynali stosować przemoc.

  Polubienie

 4. KrisT said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/najnowszy-bot-microsoftu-wyrazal-nienawisc-feministek-zydow-popieral-dzialania-hitlera-naw
  co ten bot czytał?… 🙂

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 z kim sie obdajesz takim sie stajesz … zatem w sieci jest zdecydowana większość …… a nie tęczowych pedziów … nauczył się tego co go otacza … wniosek ? podobno demokrecja to rządy większości ?/ zatem ….. NO WIADOMO CO DEMOKRATYCZNIE W… PEDAŁY I ODMIEŃCY …. TAK WYSZŁO Z ZIMNEJ MATEMATYCZNEJ KALKULACJI

   Polubienie

  • Anna said

   nauczył się od ludzi tego co myślą 😀

   Polubienie

 5. belmont said

  ale o tym zadna telewizornia dzisiej nie wspomniala
  [SHORTCUT] LOI TRAVAIL 24/03/2016 : AFFRONTEMENTS DANS LA MANIF À PARIS https://youtu.be/-VRjR7GAmMg

  Polubienie

 6. miziaforum said

  CEJROWSKI BARDZO TRAFNIE O WAŻNEJ DZIŚ SPRAWIE !!

  Polubienie

  • Elsa said

   Dobrze mówi 😀. Ale nasi nie dopuszcza do tego, bo ludzi mają w tyłku.
   Zdrowych i pogodnych Świąt dla wszystkich tu czytających 😀 i przede wszystkim dla Mizi!

   Polubienie

 7. […] @ 5:49 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 8. mironik said

  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/01/29/ludobojstwo/
  W XX wieku wymordowano ponad 100 milionów Słowian. Prawie wszyscy to obywatele Polski/Rzeczypospolitej oraz Rosji/ZSRR. Jest to największe ludobójstwo w historii tej planety, które nigdy nie zostało i nie zostanie rozliczone. Jest to również przemilczane ludobójstwo i podobno było/jest nieplanowane.

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Belgia: Nie żyje pracownik elektrowni atomowej, zaginęła „wejściówka”
  1 godz. 45 minut temu
  W oddalonym o 50 km od Brukseli Charleroi, w czwartek zamordowano strażnika elektrowni atomowej. Zaginęła też jego karta, uprawniająca do wejścia na teren obiektu – informuje gazeta „La Derniere Heure”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-seria-zamachow-w-brukseli/aktualnosci/news-belgia-nie-zyje-pracownik-elektrowni-atomowej-zaginela-wejsc,nId,2169419#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 10. miziaforum said

  POPRZEDNI ART WYCOFANY ,,, TAK TO JEST JAK SIĘ ZAMIESZCZA NATERIAŁY PRZESŁANE POCZTĄ BEZ SPRAWDZENIA ……. DATY I OD KOGO

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: