Miziaforum's Blog

Dla kierowców O.C ZNIŻKA NAWET DO 90% !! tylko musisz się zgodzić nainwigilacje chip RIFID

Posted by miziaforum w dniu Marzec 24, 2016


No i mamy w końcu już w Polsce na razie dobrowolną chipizacje za opłatą inwigilanta bo jak nazwać ulgę w składce do 90% … zapłatą za możliwość udziału w programie pilotażowym którego efektem po jakimś czasie będzie przymus dla wszystkich ….

p.s jakieś 3 lata temu pisałem wam o projekcie unijnym montowania w nowych samochodach czarnych skrzynek i przymusie co 3 miesiace sczytania danych o historii przejazdu pojazdów … chodziło wtedy o likwidacje fotoradarów , poprostu delikwent jechał by na sczytanie po analizie dostawał by zsumowany mandat za wykroczenia z ostatnich 90 dni … fajne ? no a teraz widocznie doszli do wniosku iż bedzie lepiej jak sami kierowcy się na to zgodzą a program wykaże że jest świetnym narzędziem na dyscyplinowanie kierowców , a przy okazji dowiedzą się gdzie jeździsz .. konkretne miejsca z adresem !!

NO I JAK WIDZICIE WASZ SMARTFON WASZ SZPIEG… , WASZE AUTO WASZ TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK  …… SKŁADAJĄCY NA WAS ZA WASZĄ ZGODĄ RAPORTY POUFNE

ZBIERA DANE O WAS O WASZYCH NAWYKACH I MIEJSCACH PODRÓŻY !!!

A TU AGENCYJNE INFO

Branża ubezpieczeniowa chce sięgnąć po dane telematyczne z samochodów i smartfonów. Celem ma być uzależnienie wysokości składki ubezpieczenia komunikacyjnego od stylu jazdy kierowcy Jednak ceną będzie permanentna inwigilacja – informuje „Puls Biznesu”.

Ubezpieczyciele będą musieli sięgnąć po dane, które… zbieramy sami. Aplikacje nawigacyjne, smartfony i już często same samochody zbierają setki tysięcy danych dotyczących stylu i sposobu jazdy, miejsc które odwiedzamy itp. Z tych informacji można stworzyć dokładny obraz naszego temperamentu za kierownicą a to może posłużyć do określenia ryzyka, jakie dla ruchu drogowego stwarza nasza jazda. Na razie żadne towarzystwo nie ma takiej oferty, ale z ankiet wynika, że większość kierowców jest gotowych zmienić ubezpieczyciela na takiego, który oferuje polisy wykorzystujące dane o stylu jazdy. Liczą bowiem na obniżenie składki. (PAP)

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/286266-wazne-informacje-dla-kierowcow-skladka-zalezna-od-stylu-jazdy-branza-ubezpieczeniowa-siegnie-po-dane-ze-smartfonow

dane sczytane z samochodu + z nawigacji gps + dane z telefonu który rejestruje w pamięci lokalizacje stacji bazowych – przekaźników gps położenie geograficzne

DA INFORMACJE PERFEKCYJNĄ O WAS I O MIEJSCACH GDZIE BYWACIE

Komentarze 4 to “Dla kierowców O.C ZNIŻKA NAWET DO 90% !! tylko musisz się zgodzić nainwigilacje chip RIFID”

 1. Anna said

  Kryzys migracyjny służy temu abyśmy godzili się na coraz większą kontrolę i inwigilację nas samych!

  Polubienie

 2. Pelagia said

  proponuję kamikadze wysłać – pojeździ do kościoła a potem prosto na wściekłe disco. Albo lepiej – codziennie po flaszkę a potem do zoo do misiów. Tak dzień w dzień, ciekawe jak podsumują takiego gościa,

  Polubienie

 3. Trak said

  Ważne jest, czy wprowadzą dla wszystkich przymus posiadania samochodu, bo inaczej to Trybunał konstytucyjny zabierze w sprawie głos w osobach prawych i sprawdzonych.
  Oskarżenie złożone przez kierowcę na siebie samego ma moc wątpliwą a samochód, jako rzecz martwa ale we władaniu kierowcy także nie może świadczyć wiarygodnie przeciwko kierowcy.
  Wyda się wreszcie dokąd jeździ nocą pan prezes banku, minister z rządu, generał z jednostki a także niektórzy dziennikarze uprawiający dziennikarstwo śledcze lub pokrętne, no i oczywiście pan prokurator razem z panem sędzią.
  Może okazać się, że wszyscy korzystają z usług tego samego alfonsa a to by było nie do zniesienia nawet dla np. twardej jak skała „Gazety Wyborczej”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: