Miziaforum's Blog

HOLOKAUST MUZUŁMANÓW I ZWOLENNIKÓW MULTIKULTI W EUROPIE W TYM ROKU 2016 !!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 23, 2016


Witam dziś scenariusz nadchodzących nieuchronnie brutalnych zdarzeń mających na celu całkowite wysiedlanie wszystkich napływowych muzułman w ostatnich 70 latach ,a ktualnie osiadłych w Europie .

Dziś napiszę wam to o czym nie mówią media , nie mówią politycy , a nawet nie mówią tego najbardziej niepokorni dziennikarze , nawet ci jawnie obnoszący sie ze swoją jak to się poprawnie mówi „islamofobią” rasizmem” a nawet „faszyzmem” .

Dla czego nie mówią wam o nastrojach w kręgach wojskowych policjantów urzędników i ich rodzin ???

Myślicie że oni są monolitem , twardo i ślepo oddanym zdrajcom którzy chcą swą polityką sprowadzania zacofanych ciemnych chord bydląt zniszczyć i wymordować białych europejczyków ?

Otóż nie są tak samo myślą tak samo widzą i czują dyskomfort mieszkania w warunkach zagrożenia napadami pobiciami , gwałtami na dzieciach ,kobietach a nawet zwierzętach .

Tak samo ich rodziny dzieci w szkołach żony na ulicach są ofiarami przestępstw przeciwko mieniu życiu i porządkowi publicznemu.

Co zatem ich jeszcze trzyma w ryzach aby wypełniać jednak polecenia służbowe , dyrektywy , zarządzenia o charakterze zbrodni rasowych i przestępstw przeciw strukturą państw narodowych … ? nie nie są to idee przekonania , trzyma ich pensja co miesięczna , robią to zwyczajnie dla pieniędzy , bardzo chetnie zmienili by ten stan jaki widzą za oknami swoich domów biur , między sobą rozmawiają i wspominaja czasy lat 70 / 80 ubiegłego wieku .

statystyki o których nikt nie pisze ” nastroje ” :

Policja – 74% przeciwników multikulti ukrytych , 41 % jawnie wrogich tej polityce

Służby specjalne – 90 % przeciwników multikulti ukrytych , 27/30% % jawnie wrogich tej polityce

Wojsko – 80% przeciwników multikulti ukrytych , 50% jawnie wrogich tej polityce

Urzędnicy rządowi – 40% przeciwników multikulti ukrytych , 19 % jawnie wrogich tej polityce.

Urzędnicy samorządowi i prac. socjalni – 90%przeciwników multikulti ukrytych , 60 % jawnie wrogich tej polityce

* dane dotyczą państw Niemcy , Francja, Dania .

Na pytanie czy chcieli by zmian w kierunku radykalnego wyzbycia się z ich państw narodowych tylko muzułman z krajów afrykańskich Azji i bliskiego wschodu ODPOWIADAJĄ TWIERDZĄCO ZAZNACZAJĄC ŻE MUSIAŁO BY SIE TO ODBYĆ Z ZACHOWANIEM ICH MIEJSC PRACY !! CZYLI CHODZI TU O PIENIĄDZE A NIE JAKIEŚ BZDETNE IDEE ..

Ponadto uzupełniają iż oni są skłonni uczciwie pracować dla każdej administracji a szczególnie gorliwie dla administracji która zapewni swoimi działaniami przywrócenie ładu porządku i bezpieczeństwa narodowego .

ZATEM SYTUACJA KADROWA JEST JASNA , TU PROBLEMÓW NIE BĘDZIE .

Jak miało by sie to rozegrać , na pewno nie tak zwaną rewoltą chaotyczną choć niebawem będzie to problem aby utrzymać w ryzach falę samosądów i pogromów w dzielnicach muzułmańskich w krajach starej unii .

PIERWSZY ETAP …

Czekamy na następne zamachy w Europie coraz krwawsze i pochłaniające coraz więcej ofiar kobiet dzieci .

Ewentualnie może być to zamach jeden o bardzo licznych ofiarach liczonych n.p w tysiącach , wtedy sł. i policja będzie musiała wystąpić z działaniam nieco bardziej dolegliwymi dla islamistów , następstwem będzie już otwarta walka islamu z białym europejczykiem który będzie celem w mundurze .

I o to chodzi niech dojdzie do próby destabilizacji państw – czyli ładu prawnego , wtedy wystąpią dopiero tak zwane siły samoobrony wyposażone w broń i sprzęt prywatny , nie bez znaczenia są tu organizacje weteranów , rezerwistów i tp. związki byłych pracowników służb państwowych , org. paramilitarne …

W tym momencie policje i służby nie bedą przeszkadzały i zabraniały w POMAGANIU IM W ZAPROWADZANIU PORZĄDKU …. i niech im sie wydaje że obywatele ruszyli w pospolitym ruszeniu aby chronić ład prawny ZBRODNICZYCH RZĄDÓW , KTÓRE DEFACTO SĄ WINNE TEJ SYTUACJI

I wtedy nastąpi przejęcie władzy w w/w strukturach państwa przez odpowiednich ludzi którzy tam juz są i tylko czekają na zmiany , i sygnał do tych zmian .

Następnym krokiem będzie bezpardonowa walka , wyłapywanie izolowanie i deportowanie na gigantyczną skalę  MUZUŁMAN I WSZYSTKICH BIAŁYCH KOLABORANTÓW

JAK TEGO DOKONAĆ I GDZIE DEPORTOWAĆ NIE KONIECZNIE DO KRAJÓW POCHODZENIA SA NA ŚWIECIE TAK ZWANE KRAJE ŚMIECIOWE KTÓRE MOŻNA BEZ ICH WIEDZY WYKORZYSTAĆ DO UMIESZCZANIA TAM TEGO ISLAMSKIEGO ŚMIECIA .. LUB ZA DROBNĄ OPŁATĄ WPŁACONĄ KACYKOM RZĄDZĄCYM TAM

Miejsca takie to dla przykładu Haiti , Madagaskar i kilka afrykańskich portów do których mogą swobodnie wpłynąć transportowce i wywalić tą hołotę na brzeg pod osłoną 5 -8 kompanii wojska ..

TEGO NIKT Z NICH NIE PRZEWIDZIAŁ A JEST TO JUŻ REALNIE NAMACALNY KIERUNEK W KTÓRYM PODĄŻA EUROPA ….

tak kacet lagry obozy filtracyjne …. cierpliwość ludzka ma granice ..

A MEDIA KTÓRE WAM SERWUJĄ POKAZY ZIDIOCIAŁYCH EUROPEJCZYKÓW Z KWIATAMI W RĘKACH CAŁUJĄCY MORDERCÓW I ICH POBRATYMCÓW ROBIĄ TO ZA PIENIĄDZE NAWET SPORY PROCENT TYCH PACYFISTÓW RZEKOMYCH TO FUNKCJONARIUSZE SŁUŻB DANYCH PAŃSTW REALIZUJĄCY POLECENIA SŁUŻBOWE SZEFA ………… PŁACĄ WIEC PRACUJE ..

ALE NIE OZNACZA TO ŻE NIE MYŚLĘ I NIE CZUJE ……. JEŚLI NADARZY SIĘ OKAZJA STANĘ PO WŁAŚCIWEJ STRONIE I NADAL BĘDĄ WYKONYWAŁ POLECENIA SŁUŻBOWE ZA PENSJE …

Komentarzy 9 to “HOLOKAUST MUZUŁMANÓW I ZWOLENNIKÓW MULTIKULTI W EUROPIE W TYM ROKU 2016 !!”

 1. miziaforum said

  no wiem zaraz bedzie czepianie się że w jednej grupie nie moze być 89% za czymś i w tej samej 50 radykałów , dane są zebrane z różnych rejonów i dla tego wynik nie równa się 100 sumujac są to takie pogladowe ale mi wystarczy

  Polubienie

 2. miziaforum said

  takie przypadki już były w historii gdy dowódca ewidentnie sfiksował i przez jego decyzje życie tracą cywile których ma chronić lub żołnierze MŁODSZY RANGĄ ARESZTUJE DELIKWENTA I PRZEJMUJE DOWODZENIE

  A JEŚLI STWIERDZĄ ŻE GIENERAŁ JEST ZDROWY I DZIAŁAŁ Z PREMEDYTACJĄ KULA W ŁEB PO 5 MINUTOWYM PROCESIE

  Polubienie

  • miziaforum said

   zamach za zamachem, śmierć za śmiercią. ISIS konsekwentnie idzie po swoje. Islamscy radykałowie zapowiedzieli, że krwawo rozprawią się z Europą i bezwzględnie realizują swój cel. Jak odpowiadają na to unijni przywódcy? Żałosną bezsilnością. Rozhisteryzowana szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini, która rozpłakała się podczas własnego przemówienia jest tego dobitnym symbolem. Mamy bezwartościowe apele o solidarność, oświadczenia ponadnarodowej jedności, światełka i marsze pokoju. A co z realnym bezpieczeństwem? Nie ma na nie zgody, bo stoi w sprzeczności z rozideologizowaną poprawnością polityczną.

   Polubienie

 3. Adrem said

  Sąd wziąłeś te statystyki ?
  Kto robił takie badania ?

  Polubienie

  • miziaforum said

   SŁUŻBY SPECJALNE nato I PAŃSTW NARODOWYCH ALE RÓWNIEŻ PRYWATNE WYWIADOWNIE O PROFILU DZIAŁALNOŚCI WOJSKOWO OCHRONIARSKIEJ i wiele innych .

   jak je zdobyć łatwo , jak zwykle poprzez media …….. urzędy , te dane mają tylko klauzulę na polskie tłumacząc zastrzeżone czyli najnizśza z możliwych

   Polubienie

 4. […] Źródło: https://miziaforum.wordpress.com/2016/03/23/holokaust-muzulmanow-i-zwolennikow-multikulti-w-europie-… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: