Miziaforum's Blog

BRUKSELSKIE ZAMACHY , POLSKI POKAZ SIŁY NA FEJSIKU …. żałosne pedały

Posted by miziaforum w dniu Marzec 22, 2016


TCHÓRZLIWE ZASRANE BURKI ODWAŻNE DO GRANIC WPISÓW NA FEJSIKU I TWITERKU

🙂 POLITYCY 🙂 K.. ICH MAĆ !

taki groźny to i ja jestem ale nie potrzebuje do tego immunitetu ……

Zamachy w Brukseli wywołały lawinę komentarzy ze strony polskich polityków. Nie ma wśród nich zgodności, co do kroków jakie powinny zostać podjęte w obecnej sytuacji politycznej.

Janusz Palikot na swoim Twitterze zrównał ze sobą dżihadystów oraz europejskich narodowców. Jego zdaniem obie te grupy „wspólnie chcą zniszczyć nasz świat”.

palikot

Z kolei Michał Boni pochwalił się, że już aktywnie działa na rzecz walki z terroryzmem. Jak się okazało, polityk PO rozumiał przez to… pisanie dyrektywy przeciw terroryzmowi.

Boni

Tuż po tragicznych wydarzeniach w Brukseli, Paweł Kukiz po raz kolejny zaapelował do rządu o nieprzyjmowanie uchodźców.

Konieczne jest wycofanie się rządu z decyzji o przyjmowaniu uchodźców, dlatego apeluję do obywateli o pomoc przy zbieraniu podpisów (pod wnioskiem Kukiz‘15 o referendum) w sprawie nieprzyjmowania uchodźców – powiedział Kukiz.

Z kolei Przemysław Wipler był bardzo oszczędny w słowach. Na swoim koncie na Facebooku, polityk partii KORWiN dodał zdjęcie na którym stoi z bronią w ręku. Fotografii towarzyszy dopisek: „jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny”.

Źródło: Facebook, Twitter
Fot. Facebook.com, Twitter.com

nie daj bóg takiego zamachu w Polsce bo obywatele bardzo się zdziwią jak politycy wybrani przez nich odpowiedzą TERRORYSTOM ARABSKIM z całą mocą PETYCJĄ , OŚWIADCZENIEM I FOTOGRAFIAMI Z PISTOLECIKIEM  ………..

NADSTAWIANIE DUPY

Komentarze 153 to “BRUKSELSKIE ZAMACHY , POLSKI POKAZ SIŁY NA FEJSIKU …. żałosne pedały”

 1. miziaforum said

  ELYTY …. 3 R.P pedały przygłupy , alkoholicy , narkomani donosiciele , mitomani i zwykłe chuje do lania

  Polubienie

  • Poseł III R.P said

   Żądam usunięcia tego wpisu , natychmiast .
   Poza tym ,Apleluję o rozsądek! Nie wpadajmy w panikę! Nie wolno nam kojarzyć tych tchórzliwych zamachów z ludmi kktórzy uciekają przed wojnami i głodem!!!! Musimy przyjmować wszystkich migrantów, ponieważ jesteśmy w Unii Europejsiej i musimy bronić wartości europejskiej!!! A te wartosći to tolerancja, równość, demokracja i wielokulturowość!!!

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Powiedz to rodzinom ofiar.

    Polubienie

   • Konarski said

    Powiem szczerze – wręcz nie mogę się doczekać kiedy ktokolwiek (ruski czy niemiecki okupant i zaborca lub islamski motłoch POwyżyna was i wasze bękarty żałosna, złodziejska i pasożytnicza pseudoelito kurwy zwanej III RP z tektury i styropianu…
    Wasze i waszych bękartów miejsce to DÓŁ Z WAPNEM gdzieś za Uralem. AMEN

    Polubienie

   • Pelagia said

    Poseł niech krajom muzułmańskim powie o równości, tolerancji i wielokulturowości. Niech poseł tam broni chrześcijan brutalnie mordowanych przez islamistów.

    Polubienie

   • KrisT said

    ja panu odpowiem tak: WYPIERDALAJ Z SWOIMI BIEDNYMI ISLAMISTYCZNYMI IMIGRANTAMI DO MERKEL ! A NAJLEPIEJ DO ARABII SAUDYJSKIEJ KTORA SPONSORUJE IM PRZYJAZD DO UE!!!!!!!!!!!!!

    mało jest zdjęc na ktorych ss biega z kalachem czy stoi z odcieta głową a nastepnie po 3 tygodniach taki biedak stoi jako biedny imigrant w UE!!!!!!!!!!
    co nie widział takich zdjęć tych terrorystycznych skórwysynów?!!!!!!!!!1

    WY , TACY JAK TY JESTESCIE WSPÓŁ WINNI ZAMORDOWANYCH LUDZI !!! BO TO WY CHCECIE SPROWADZAĆ I WPUSZCZAC NA TEREN UE TERRORYSTÓW! OBCINACZY GŁÓW Z SYRII I RESZTY ISLAMSKICH KRAJOW!!!!!!!!!

    WIĘC WYPIEDALAJ PAN Z SWOIMI POSTULATAMI I POMYSLAMI!!!!!!!!! WON !!!

    Polubienie

   • Qepassa said

    Niezły trolling 😛

    Polubienie

   • krab said

    A gdzie te wartości można znaleźć w stosunku do tubylców???? panie pośle !!! Raz zachowajcie się przyzwoicie i nie plećcie tanich farmazonów, a jeżeli chce Pan nieść „gałązkę pojednania” to proszę z nią ruszyć między tych co te zasady naruszają. Do boju, szanowny Panie….. droga do sławy i świętości stoi otworem.

    Polubienie

   • oni nie uciekają od wojny… ONI IDĄ NA WOJNĘ chory człowieku… WY POLITYCY JESTEŚCIE WSPÓŁWINNI tych zamachów…

    Polubienie

  • Konarski said

   Nie kasuj Mizia tego wpisu, toż to szczera prawda.
   Pseudoelity nadwiślańskiego ubekistano – klechistano – kurwistanu to KURWA, WESZ, ZŁODZIEJ PASOŻYT, GNIDA najpodlejszego sortu. Takie wszy nie powinny istnieć. Te wszy zabierają mi ponad połowę tego co wypracuje (a ja z tego chuja mam) aby sobie najebać do kurewskiego koryta w okolicach ulicy Wiejskiej.
   Te wszy i gnidy POdniosły mi wiek emerytalny
   te KURWY I PASOŻYTY ukradli moje pieniądze w OFE
   Te wszy wciskają mi na siłę islamistów i wkrótce jeszcze mi podniosą daniny aby tym darmozjadom opłacać pobyt i socjal

   NIECH TE JEBANE WSZAWE PSEUDOELITY BĘDĄ PRZEKLĘTE NA WIEKI RAZEM ZE SWYMI BĘKARTAMI. AMEN

   Oby te kanalie marnie skończyły razem ze swymi bękartami, których napłodzili.

   Dzień, w którym Putin dokona prewencyjnego ataku nuklearnego na złodziejską , kurewską Warszawę i odparuje to jebane, kurewskie, złodziejskie towarzystwo będzie najmilszym dniem mojego życia. AMEN. Będę wręcz TAŃCZYŁ Z RADOŚCI

   PS – niedługo wojna z Rosją 🙂
   Decyzje zapadły na Zachodzie.

   Polubienie

   • Pelagia said

    bardzo Ci dziękują za życzenia dla Warszawy. Jestem Warszawianką od pokoleń. moja rodzina, jak wiele innych cierpiała w czasie II w. św. babkę i matkę (5 lat) wieźli do Oświęcimia do krematorium, przeżyły tylko dlatego, że piece się zapchały i pociągi nie mogły wjechać do obozu. Wtedy udało im się uciec. Pomagali ludzie ze wsi. Po wojnie moja rodzina caly czas uczciwie pracowała i placila podatki, za co dostała najniższe emerytury, przeniesienie z mieszkania do dziury. Mnie wrobił developer zgodnie z prawem, znikoma pomoc od państwa w mojej sytuacji, żyję uczciwie – ale Ty nie pomyślisz, że w Warszawie mieszkają zwykli uczciwi ludzie. Ci o kt. myślisz to nie są Warszawiacy, tylko okupanci, nie mają żadnego szacunku dla tradycji. Od Warszawiaków się odczep, ta resztka kt. jeszcze żyje jest nośnikiem tradycji, nie ma nic wspólnego ze szpanem i łobuzami w polityce

    Polubienie

    • Konarski said

     Niedługo zacznie się planowana wojna z Rosją – decyzje zapadły na Zachodzie. Oczywiście rękoma polskich i ukraińskich głupków. To oni poniosą tego koszty.
     Przykro mi.
     Gdy się zacznie – UCIEKAJ Z WARSZAWY z rodziną na prowincję – Putin będzie zmuszony dokonać prewencyjnego termonuklearnego ataku na Warszawę – to SKUTECZNIE ostudzi zapędy Zachodu przeciwko Rosji. Wówczas na gruzach Polski Rosja ustali z Zachodem a ściślej z Niemcami podział stref wpływów.
     Następstwem tego będzie rozbiór.
     Ci, którzy trafią pod zabór niemiecki niech się nie cieszą bo Berlin celowo osiedli na tych ziemiach kilka milionów muzułmanów, którzy będą wyżynać miejscową bezbronną ludność – służby niemiecki będą te procesy monitorować, przeprowadzać – w wiadomym celu – niedopuszczenia by w przyszłości znów powstało niepodległe państwo polskie.
     W zaborze rosyjskim będzie spokojniej, Rosja rozciągnie tam swe prawo i osadzi swoją administrację – podatek dochodowy będzie liniowy – 15% – zgodnie z prawem FR.
     Jest jeszcze nie rozstrzygnięta kwestia banderowskiej Zachodniej Ukrainy, bo wschód i część środka inkorporuje Rosja – a banderowcom może wykroić fragment południowo – wschodniej Polski jako „rekompensatę”… za to co Ukraina straciła i jeszcze straci na rzecz Rosji.
     Litwa, Łotwa i Estonia wejdą całkowicie pod strefę wpływów rosyjskich – jednego dnia przestaną być członkami NATO i rozpadającej się UE.

     Nie zapomnij, że zawdzięczamy to polskojęzycznym sprzedajnym pseudoelitom III RP.
     Chyba już wiesz dlaczego ci zdrajcy i te wszy III RP skutecznie dokonali DEMONTAŻU PAŃSTWA POLSKIEGO (rzecz jasna na rozkaz swych zagranicznych mocodawców)
     Dokonano demontażu wojska….

     Zapamiętaj dobrze, gdy zacznie się wojna z ROSJĄ – uciekaj z Warszawy z rodziną i znajomymi. To nie żarty.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      A nie mozna tego jakos powstrzymac?.

      Polubienie

      • AQQ said

       Marysia, poszukaj o tej elektrowni coś więcej!!!! musimy się zabezpieczyc!

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        AQQ.O tej elektrowni juz szukalam,jak zobaczylam wpis u Mizi.Mowia,ze zredukowali personel.Wydaje sie dziwna ta redukcja,zwlaszcza ,ze stan alertu antyterrorystycznego jest wysoki.Logiczne jest w takiej sytuacji zwiekszenie ochrony i liczby fachowej obslugi obiektow strategicznych,a do tych naleza elektrownie atomowe.A tu.Surpriza!.Zamiast zwiekszyc ochrone,to oni redukuja.Cus tu brzydko pachnie.Zabezpieczyc sie?.Trzeba sie zaopatrzyc w jod.Pedem do apteki i przepytac farmaceute,czy maja taki jod w razie skazenia jak po wybuchu w Czarnobylu.Pewnie zapasow,ktore maja dla ludnosci w rezerwach nie starczy dla wszystkich, jak by co sie dzialo.Niedawno gadali w telewizorach na zachodzie ,jakie zapasy jodu maja.Czyzby dawali info terrorystom,co maja zmajstrowac?.Ni z gruchy ,ni z pietruchy dziennikarzyny robia wyklady,ile czego jest.Nagle przy okazji zamachu info o zmniejszeniu ilosci pracownikow w elektrowni atomowej.Hmmm..zaiste zastanawiajace.

        Polubienie

       • miziaforum said

        NA MOJE OKO WŁAŚNIE PRUBUJĄ OPANOWAĆ SYTUACJE PRZED KATASTROFĄ ,,,, W CZARNOBYLU JAK SIĘ ZACZEŁO KOMPLIKOWAĆ ZOSTALI TEŻ TYLKO CI KTÓRZY MUSIELI ZOSTAĆ A TAK INFORMUJE ROUTERS .. ZATEM ??? A I CISZA WIĘKSZA NIŻ PO CZARNOBYLU

        P.S JODU NIE WARTO TAM PALIWEM JEST MOX …. JEDNYM SŁOWEM JAK PIERDYKNIE TO MACIE POZAMIATANE NA KILKA TYSIĘCY LAT
        SPRAWDŹ CO XNACZY PALIWO NUKLEARNE MOX

        Polubienie

       • krab said

        Serwis Express.co.uk podał też informację o ewakuacji drugiej elektrowni atomowej – Doel.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Zaraz sprawdze panie Mizia.O tej drugiej elektrowni tez pisza wlasnie Krabie.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        No to sie zmutujemy.Jeszcze jedna Fukushima.Jod nie zaszkodzi.

        Polubienie

       • Anna said

        Podczas przeszukań mieszkań podejrzanych o zamachy znaleziono DVD z obserwacji dyrektora elektrowni. Tam mogły być materiały sugerujące jakąś akcję w elektrowni.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Tak bez powodu sie nie obserwuje dyrektora elektrowni.Pierwszy lepszy gamon z broda lub bez na teren takiego obiektu nie wejdzie.Ale uprowadzenie dyrektora moze ulatwic zadanie wejscia lub uzyskania jakiejs niezbednej wiedzy.

        Polubienie

       • Żuraw. said

        Kelp: http://sklepswanson.pl/kelp-jod225mg-250kaps/

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Zuraw.W wyniku eksplozji w elektrowniach atomowych uwalnia sie jod 131,ktory jest szkodliwy.Jaki jod trzeba podac osobom narazonym na wchloniecie jodu 131 glownie przez tarczyce ?.Czy ten z ogloszenia?.Oto sa pytania.Bo jest jod i jod.Jod stosowany jest w leczeniu schorzen tarczycy i nie kazdy jod.Za malo jodu lub za duzo moze wywolywac niepozadany wplyw na funkcjonowanie tarczycy.Nie mozna sobie o tak faszerowac sie pierwszym lepszym jodem znalezionym byle gdzie na jakims portalu,bo mozna sobie bardziej zaszkodzic ,niz pomoc.Z tarczyca nie ma zartow!.Male to organ,ale bardzo wazny.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Upss…Maly to organ..

        Polubienie

     • KrisT said

      NIE BĘDZIE WOJNY Z ROSJĄ! rosja ma gdzies polske! mogą nas wykonczyc gospodarczo….. więc po co tracic ludzi i sprzęt po obu stronach?
      rosjanie nie chca byc naszymi wrogami to UE oraz USA nas pcha do tego i robi się z nas rusofobów!
      Mamy wspolnego wroga islamistów!

      Polubienie

      • Konarski said

       Masońska świta z Zachodu, głównie z USA na siłę forsuje swój plan NWO. Na drodze tego planu stoi Rosja. Dlatego w krajach islamskich zrobiono burdel, dlatego zrobili „majdan” wstawiając Rosji banderowską „kozę” do przedpokoju.

       Czy wiesz, że Soros i spółka na UKRAINIE nieustannie buduje „centra” dla islamskich „nachodźców” w wieku poborowym, to w celu zniszczenia dotychczasowych krajów chrześcijańskich łącznie z prawosławną Rosją i katolicką Polską – plan NWO jest bezlitośnie realizowany.
       Na drodze stoi im jedynie stary KGB-ista Putin i skutecznie miesza im szyki.
       Po świętach w Polsce – na kwiecień i maj – będzie fala wezwań do WKU…
       Lato będzie bardzo gorące i jeszcze kilka milionów islamskiej dziczy – będą kierowani na Ukrainę lądem i statkami morzem z Turcji – część ma uderzyć z banderowcami na Rosjan w Donbasie a część przejdzie przez środkowo – południową Polskę w kierunku granicy z Niemcami, tylko, że Niemcy zamkną swe granice – tego lata do 2 milionów dzikich islamistów w wieku poborowym będzie się „pałętało” po Polsce.
       No i USA pociągną za sznurki by odmrozić konflikt w Donbasie – więc Rosja by ratować życie Rosjan będzie musiała zareagować.
       W międzyczasie Turcy i Arabia Saudyjska wejdą do Syrii – w Izraelu już zapowiedzieli, że podzielą Syrię na kilka odrębnych części.

       A w środkowo – wschodniej Europie rozpętają konflikt, którego stroną będzie Rosja.

       Polubienie

      • Konarski said

       Posłuchaj mądrego człowieka – historyka.
       Grzegorz Braun Phoenix AZ 2016 o sytuacji Polski i III wojnie światowej

       Czy myślisz, że to „przypadek” że brytyjski premier odwiedzał ostatnio Polskę 4 razy? Posłuchaj UWAŻNIE Grzegorza Brauna – on to świetnie wyjaśnia.
       W 1938 i 1939 Anglicy i Francuzi – premierzy, dyplomaci też często przyjeżdżali do Polski – by WEPCHNĄĆ POLSKĘ POD HITLEROWSKĄ „KOSIARKĘ” i skierować atak Hitlera na Wschód – na Polskę a nie na Anglię i Francję.
       Podjudzili Polskę „traktatami” i „gwarancjami” …. ech… a potem bez mrugnięcia okiem sprzedali Stalinowi na tacy w Jałcie.

       Anglia to bliski sojusznik USA – także we wprowadzaniu NWO.
       Brytyjski premier dostał instrukcje z Waszyngtonu – dlatego 4 razy przyjechał do Polski w ciągu kilku miesięcy – BO PLANUJĄ WOJNĘ Z ROSJĄ – ale rękoma Polaków i Ukraińców i na nasz koszt.
       Do Warszawy przywiózł „instrukcje” i „uzgadniał” szczegóły.
       Niemiecki rząd ustami jednego z ministrów (minister pracy) zapowiedział, że w tym roku do UE przybędzie około 8-9 milionów muzułmanów – będą szli przez Naddniestzrze na Ukrainę – część wykorzystają do wojny z Rosją bo to przeszkoleni wojskowo islamiści w wieku poborowym, część ma wywołać chaos w Polsce – będą szli przez zieloną granicę do Polski wielotysięcznymi stadami.
       Cel – destabilizacja. Niemcy zamkną wtedy swe granice.
       Wiesz co się będzie działo w Polsce? – chaos, pożary, morderstwa… no i jeszcze wyniszczająca – planowana wojna z Rosją – cel – wywołanie maksymalnego chaosu w krajach tradycyjnie chrześcijańskich – przyspieszenie wprowadzenia NWO.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        On nie jest historykiem.On jest gawedziarzem opowiadajacym na motywach historii.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Grzesio nie zauwazyl,ze lewackie pomysly wylegly sie i realizowane sa we wspolczesnych monarchiach.A nie lubiani demokraci to pupilki monarchow i rodow arystokratycznych,ktore stworzyly loze.Grzsio katecheta doczekac sie nie moze,kiedy przyjma go na salony jacys monarchowie.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Nie tylko Grzesio katecheta nie zauwazyl,ale takze ci co obejrzeli filmik Alexa Jonesa.Obejrzec od dechy do dechy.Tam jest mowa o roli rodow monarszych w swinstwach czynionych ludzkosci.Nie drzewiej tylko.Najbardziej liberalne wlacznie z popularyzowaniem wszelkich zboczn i zmuszaniem do nich spoleczenstw sa MONARCHIE.Belgia to monarchia.Szwecja to monarchia ze swoim programem eutanazji i innych zboczen.Inne europejskie nie lepsze.

        Polubienie

     • Pelagia said

      tylko, że ja nie mam dokąd uciekać ani nie mam na to kasy. dzięki różnej maści cwaniakom wyhodowanym przez państwo

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Cwaniaki sobie pokupili bezpieczne wyspy,gdzie beda wiac,jak cos na swiecie peknie.Moze zrobmy to samo.Zrobmy zrzutke ,zalozmy fundacje i kupmy sobie wyspe,zeby bylo ,gdzie uciec.I niech sie idioci wymorduja.Wrocimy jak sie uspokoi.Moze Knur nas zaprosi do siebie?.On taki uprzejmy jest.

       Polubienie

       • Pelagia said

        dokładnie tak, łobuzy natychmiast uciekną a w Warszawie zostaniemy my – niedobitki rodowite od pokoleń. Łobuzy nawarzyły piwa a nam zostawią abyśmy wypili. Ale wolę umrzeć tu gdzie się urodziłam, tu są duchy moich przodków i tu mam z nimi najlepszy kontakt. Jak ktoś jest głęboko zakorzeniony, to zaczyna odbierać podświadomie albo świadomie inne wibracje. Często lubię jakieś miejsca a potem się okazuje np. że w tym miejscu mieszkał mój prapradziadek z rodziną. Dlatego nas wyrzucają z naszej ziemi, żeby oderwać od tradycji, intuicji dzięki kt. mamy bogatsze widzenie świata, nie tylko materialne

        Polubienie

       • Anna said

        Pelagio, to jest nas już dwie i jeszcze moja familia też tu zostanie. Nie martwmy się na zapas bo jednak nie wyczuwam niebezpieczeństwa w bliskich mi miejscach warszawskich, bardziej nawet czuję się lekko i spokojnie.

        Polubienie

       • Pelagia said

        cieszę się Anno, witam kolejnego warszawskiego Dinozaura 🙂 ciekawe, czy Ciebie też zawsze ciągnęło nad Wisłę , Powiśle, katedrę?

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Czemu chcesz umierac Pelagio?.Nie mozna sie poddawac.Jakim prawem psychole maja decydowac o tym,kto ma umrzec?.Mnie zycie mile i nie mam zamiaru umierac za czyjes psychopatyczne zamiary.O nieeee!Poswiecac sie i czekac.Oni sie nie poswiecaja.Poswiecaja innych,sami sie chroniac.

        Polubienie

   • Ja said

    100% prawdy! BRAWOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!

    Polubienie

 2. Poseł III R.P said

  Jest mi wstyd za ludzi wrzucających wszystkich muzułmanów do jednego worka z terrorystami. Terrorystom właśnie o to chodzi – zastraszają miliony ludzi pojedynczymi atakami, a celem jest skłócenie nacji i kultur przy wykorzystaniu pretekstów religijnych, dla osiągnięcia władzy. W krajach islamskich terroryści ISIS są tak samo potępiani, jak w Europie, co więcej- są tam miliony uchodźców a ze strachem przed ISIS żyje się tam na co dzień. I my w imię wolności też powinniśmy ponosić solidarnie koszta , nawet jak sa to zabici i ranni bo warto . To jest cena wolnosci

  Polubienie

  • miziaforum said

   chyba cię z tym „ponoszeniem” poniosło burasie

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   To powiedz,czemu ci lepsi muzulmanie nie potepiaja tych gorszych w Europie?.Czemu nie wyjda na ulice i nie zorganizuja marszu przeciw tym ” zlym terrorystom muzulmanskim” ,solidaryzujac sie takze z pomordowanymi Europejczykami?.Czego sie boja?.A moze im sie podoba to,ze bialych morduja?.

   Polubienie

  • tom said

   Może pan życzliwy by się tak imieniem i nazwiskiem pochwalił skoro kraj reprezentuje brak odwagi czyżby ?

   Polubienie

  • Pelagia said

   to niech jaśnie pan poseł jedzie do kraju muzułmańskiego i za cenę własnego życia ratuje chrześcijan. Nie ważne, że jakiś islamista wtedy może zginąć, wszak trzeba posić koszta w imię wolności. Więc w imie wolności broń pośle chrześcijan

   Polubienie

  • Pelagia said

   pan poseł zapomniał, że Polacy od wieków ponosili ofiary. ( za co nam podziękowano okupacją i totalnym zniszczeniem Polski). Dość tego. Wystarczy już milionów polskich trupów. Ale posłowi jeszcze mało, pewnie wszystkich Polaków chciałby zobaczyć w grobie. To wy posłowie, to wy politycy jesteście od tego, żeby za nas Polaków umierać. . ZROZUMIANO ?!!

   Polubienie

  • KrisT said

   TY BURAKU Z WIEJSKIEJ!!!! NIE WSZYSCY ISLAMISCI SĄ TACY SAMI? TO DLACZEGO PO ZAMACHACH W FRANCJI ISLAMSKIE DZIECI TYCH DOBRYCH MUZUŁMANÓW ODMÓWIŁY (W 95% PRZYPADKÓW) UCZCZENIA MINUTĄ CISZY OFIAR ZAMACHÓW!!!!!!!!!!!!

   PROSZĘ ODPOWIEDZIEC NA MOJE PYTANIE DLACZEGO ODMOWIŁY? WAM JAK SIĘ SZCZA W PYSK TO BEDZIECIE TWIERDZIC IŻ TO WIOSENNY DESZCZYK LECI…!

   Polubienie

   • KrisT said

    jak widzę jak ktoś broni islamistów ktorzy de facto naciagają tu aby zislamizować europę i przyporządkowac sobie białą rasę to mnie krew zalewa!!!!!!!
    oni (islamiści) oficjalnie mówią po co sciagają do UE a WY darmozjady zamiast bronic kraju i obywateli przed zalewem islamskiej terrorystycznej dziczy nie robicie nic! jeszcze ich zapraszacie! pamietajcie iz kazdy atak z ich strony i kazda ofiara w polsce zabita przez islamskiego terrorystę- to będzie wasza WINA!

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Odpowiem Ci ja ,bo posel sie boi albo nie wie,albo nie dostal odpowiednich instrukcji.Te dzieci sa tak wychowywane w domach.A instrukcje do wychowania dostaja ci rodzice u imamow w meczetach.Do tego wciska im sie do glow,ze ich bieda to wina wylacznie bialych.Oni sa tak tepi,ze nie widza,ze ich decydenci siedzacy na ropie wykupuja Europe,a ich morza glodem.Te ofiary imamow sa tak slepe,ze nie doceniaja tego,ze Europa ich przyjela ,nikt im tu lbow nie scina,daja im socjal,chalupy ,podczas gdy ich wladcy racza sie szampanem,kawiorem,osmiorniczkami i wcale nie sa lepsi od innych…czasami gorsi.

    Polubienie

 3. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Bimbrownik chyba sie nie pomylil.Pewnie wie,kto napuszcza jednych na drugich,zeby zniszczyc ” ich ” swiat.

  Polubienie

  • krab said

   Boniego za tą dyrektywę internauci „roznieśli” na klawiaturach !!! Wpisy naprawdę przednie 🙂

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Zerkne.Ha ha ha.Niech sie modli,palme poswieci i do Syrii jedzie z ta palma pokojowa.Zobaczymy efekty.Niech zabierze te golabki pokoju z Brukseli ze soba na negocjacje.Palmy przeciw kalachom i zywym bombom.A my se w telewizorach popatrzymy.Bimbrownikowi sie upieklo?.

    Polubienie

    • krab said

     Póki co tak, ale na pewno dostanie za swoje.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Nalezy mu sie jak bimbrownikowi flaszka ksiezycowki he he he.Jaki szczwany.Przy jednym upiekl dwie pieczenie.Dowalil i terrorystom ,stawiajac obok nich narodowcow.Podpucha,zeby wkurzyc tych drugich i napuscic na pierwszych.Wydarzenia dziejace sie w propagandzie napuszczania taki scenariusz pisza.Wspolny szeroki mendialny i w sieci front dla calego europejskiego kolchozu.Jedna centrala rzadzi i podgrzewa atmosfere.

      Polubienie

 4. mentronik said

  Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. KnUR1 said

  BOOOMMM!! … Linkownicy. I cooo zesrani?. Kozaki :5555 Peter Wam śpiewał 10 lat temu, że w czarnej dupie jesteście

  Polubienie

 7. […] @ 4:56 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 8. heniu said

  juz wiem mam poszlake pamietacie kilka lat temu belgia przez wiele miesiecy pozostawala bez rzadu ja mysle ze tamto wydarzenie i teraz zamachy to proba destabilizacji tego kraju przez zydow wogole cala inwazja arabow terrorystow bo islam to terror odbywa sie przez fundacje zyda sorosa

  Polubienie

 9. Poseł III R.P said

  Szanowni rasiści i faszyści , czytam cały czas z ciekawości co tu będzie wpisywane i stwierdzam że, te zamachy to są w dużym procencie spowodowane lub sprowokowane wypowiedziami ludzi takich jak wy , w normalnym kraju jakim jest Belgia , Holandia takie forum zostało by natychmiast zlikwidowane a właściciel bloga staną przed sądem , jako współwinny ataku terrorystycznego a zarazem współwinny śmierci tych osób

  żegnam !

  Polubienie

  • miziaforum said

   co wy tam ćććcpacie serio pytam ?

   Polubienie

  • AQQ said

   Jeśli Belgi i Holandia są „normalne kraje” to ja jestem KRÓLOWA Angielska i św.Maryja z JEZUSKIEM w jednym.

   Polubienie

  • KrisT said

   podaj mi pan swoje imię i nazwisko, jak zajadę do wawy to panu napluję publicznie w częśc twarzową ! (nie chcialem napisać wulgarnie do ryja)

   ale powiem jedno ty lewacki zasrańcu! to WY zaprosiliscie terrorystów do UE a teraz obroncow swoich wartości przypisujac im łatkę faszystów i rasistow zwalacie na nas winę?!!!!
   by ci jakis zasraniec ciapaty łeb oderżnał tepym nożem! nie kiwne palcem w obronie takich lewakow!!!!!! pamietaj iż ochrona się kiedys skonczy!

   jestem rasistą i ksenofobem tak samo jak nasi przodkowie ktorzy wiernie walczyli za swój/nasz kraj! oni tez nie dopuszczali aby jakiś „imigrant” go rozwalał i się panoszył!!!!!

   Mizia, kasuj tego debila bo mnie…… napisz lapiej skąd nadaje…

   Polubienie

  • krab said

   Pa, pa zdrowia życzę, to może i rozum wróci !!! I pomyśleć, że Panu z naszych podatków płacą za pier..lenie takich głupot !!!!!

   Polubienie

  • Konarski said

   Oby cię muslim z kozą pomylił a potem urżnął ci ten lewacki łeb.

   Polubienie

   • heniu said

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Straszna historia i nie jedyna niestety.Ten rzekomo normalny islam w takich sprawach MILCZY.Czemu milczy?.Kto mi wytlumaczy dlaczego oni nic nie robia?.

     Polubienie

     • zagrypiona said

      Bo to jest dla nich normalne. Oczywista oczywistośc. Czego oczekujesz ze będą protestować przeciw czemus co jest dla nich normalnym zachowaniem. Boza tym Ci umiarkowani, to potencjalni radykałowie. Oni sąą neutralni bo skalkulowali ze oplaca im sie finansowo siedziec cicho, ale jak przyjdzie co do czego to stana sie radykalami.

      Polubienie

      • Anna said

       Wspomnę tragedię 5-letniej dziewczynki, która zmarła po nocy poślubnej z 40-letnim mężczyzną, To też „normalne”!!!

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Dla zboczencow normalne.Tak jak norma stalo sie uznanie 15-latkow w naszej niby wyzszej cywilizacji za dojrzalych plciowo do uprawiania seksu ze starymi ramolami tez.

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Dla nich to nromalne. Normalność, normy to pojęcia bardzo subiektywne. Nie ma kanonów normalności dla całej planety. Ale może NWO kiedyś wprowadzi. ;D

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Nie ma kanonow normalnosci. Alez one i byly i sa.Rozne cywilizacje je tworzyly.Nie maly udzial w tworzeniu norm mialy religie.Przede wszystkim religie ksztaltowaly i wyznaczaly owe kanony zachowan ludzi w roznych epokach zwanych cywilizacja. Elity w tym religijne narzucaly spolecznosciom system norm,ktore znamy jako normy zachowan te nie skodyfikowane i te zebrane w roznych przepisach zwanych prawem.W miare rozwoju i zwyciezstwa nastepujacych po cywilizacji kanony normalnosci uznane przez jakas cywilizacje ulegaly modfykacji w zaleznosci od cywilizacyjnych potrzeb.Z tym zjawiskiem mamy do czynienia obecnie.Zmiany,ktore sie dokonuja na naszych oczach w sferze tworzenia nowych kanonow, maja narzucic nowe normy spolecznych zachowan roznym narodom i spolecznosciom ,bedacych konglomeratem roznych wzorcow czerpanych z religii.W jakim celu?.Chyba zunifikowania czlowieka na potrzeby NWO?.Stworzenie czlowieka cyborga ,ktorego swiadomosc to mieszanka roznych kanonow pochodzacych z roznych kultur i wzorcow zachowan uksztaltowanych przez religie.Przyklady mozna mnozyc.Nam Europejczykom narzuca sie wzory z innych kultur ,a innym kulturom usilujemy narzucic nasze wzorce,ktore sa im obce.Dla niektorych spolkowanie z 5-letnim dzieckiem jest norma,a dla nas przestepstwem.Dla jednych poligamia jest norma i budzi spoleczny szacunek,a nie tylko akceptacje,a dla nas jest przestepstwem.Itd,itd…

        Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Indoktrynacja religijna robi swoje.Niestety.Masz racje,ze dla nich to normalne Zagrypiona.Nawet mlodzi wychowani w europejskiej kulturze ,mimo europejskiej edukacji ulegaja w rodzinach tejze indoktrynacji.Dla nich oderwanych od kulturowych korzeni, religia jest tym,co cementuje ich przynaleznosc do narodu,grupy etnicznej,ktorej zostaja pozbawieni,udajac sie na emigracje do Europy.Broniac religii,bronia swojej etnicznej i narodowosciowej tozasamosci.Skad to znamy?.Czyz katolicy,broniac europejskiej i lacinskiej tozsamosci nie operuja takim schematem myslenia?.Alez tak!Takie religijne argumenty przewijaja sie w propagandzie plynacej z roznych osrodkow.Takze religijno-narodowych.Czyzby te osrodki tego nie widzialy,ze mysla takimi samymi schematami?.Czy udaja tylko glupich i naiwnych,sprzedajac swoja propagande ,judzac i napuszczajacac wszystkich na wszystkich,uzywajac takze religii w sluzbie wojny religijnej,ktora nie tylko toczy sie w sferze sporow ideologicznych,ale wkroczyla w etap mordow z religijnym tlem ,ale w intersie roznych imperiow i zyskow ekonomicznych.
       Ps.
       Program Gzesia katechety: szkola,KOSCIOL ,strzelnica.Co to jest?.To samo,co glosza islamisci co ci,ktorzy , bronic kosiola katolickiego,uzywaja takich samych argumentow o zagrozeniu tozsamosci:etnicznej i narodowej i kulturowej wynikajacej z tzw. kultury lacinskiej.Nie mieczem,a karabinem doradzaja bronic tej tozsamosci ,ale na to samo wychodzi.Kto z kogo robi idiotow?.Wszystkimi otworami wylewa sie Grzesiowi katechecie ta sama retoryka,co talibom.

       Polubienie

       • zagrypiona said

        Ja tam nie wiem. Ale różnica jest taka, że MY jestesmy u siebie. A oni aktywnie nacieraja na NASZ dom. I mamy się prawo bronić.

        A doszłam ostatnio do prostego wniosku. Nienawiści nie zwalczysz miłoscią. Bo nienawiść w dupie ma miłość. A dla ideałów nie warto ginąć. bo jedyne co mamy to biologiczne życie. I tego musimy bronić. Na pewno nie miłością.

        I w sumie racja, nie dla religii (kosciol), nie dla ideologii (szkola) ale po prostu z uwagi na instynkt samozachowawczy. Instynkt przetrwania. A bronic się kompleksowo – począwszy od ręki która ciągnie za sznurek a skonczywszy na marionetce od brudnej roboty.

        Także tego, strzelnica dla każdego. 😉 I edukacja. ale nie ta szkolnaa.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        My jestesmy u siebie.Zgoda.Ale oni tez chca byc u siebie.Mamy pretensje ,ze do nas przybywaja.Nie powinnismy ich miec,poniewaz sami ich zapraszamy,deklarujac,ze maja wszelkie swobody i zadajac jednoczesnie jakiejs integracji.Albo zadamy integracji,albo gwarantujemy swobody.Konflikt tych dwoch musi prowadzic w ktoryms momencie do rozbieznosci , nie korelacji oferty z jej realizacji,co ostatecznie stwarza sytuacje konfliktowa.Tak sie dzieje z wolnosciami religijnymi teraz.Jedni bronia swoich wolnosci i drudzy tez.Wojna jest gotowa.Jej podstawy.Co obserwujemy.Jakie rozwiazanie?.Jestesmy na etapie wzajemnego zwalczania sie.My im narzucamy nasze wzorce ,kierujac sie naszymi prawami,a oni zas bronia sie przed tym ,majac prawo do wolnosci,ktore im zagwarantowalismy i tego prawa bronia.Jak wybrnac z tej sytuacji?.My chcemy,zeby oni sie przystosowali ,a oni chca nas przystosowac.Sytuacja jest patowa.

        Nienawisci nie zwalczysz miloscia.Falszywa miloscia na pewno nie zwalczysz.Nienawisc napedza nienawisc po obydwu stronach.Nad tym czuwaja rozni spece od manipulacji.W pierwszym szeregu religijne oszolomy.

        Bronic sie kompleksowo.Tak,ale trzeba wiedziec przed czym i przed kim.Znajomosc takze religii i nie tylko te wiedze poglebia.Szkola..No wlasnie.Jaka rola?.Czy miejsce wylacznie zdobywania wiedzy,czy ideologizowania?.A moze miejsce zdobywania wiedzy i dostarczenie narzedzi do krytycznego oceniania rzeczywistosc tak,aby jak najlepiej posiasc umiejetnosci obrony przed indoktrynacja ideologiczna?.A co sie moze zdarzyc,gdy poza szkola istnieja osrodki indoktrynacji?.Jak rozne ” koscioly”?.Ano to,ze hoduja one fanatykow pod haselkiem wolnosci wyznania.A szkola ,ograniczajac swoja role do sprzedawania wiedzy ,nie zajmuje sie korygowaniem indoktrynacji ideologicznej.Tak sie dzieje w krajach zachodnich.

        Edukacja nie szkolna.To tez moze byc miejsce indoktrynacji na jakies potrzeby.A strzelnica ewentualnie w przyszlosci potrzebna do uzycia zindoktrynowanych do niecnych celow.Wojny domowej,religijnej…Im wiecej roznych kosciolow ,roznych wyznan,tym wiecej miejsc idonktrynacji religijnej.Komu sluzy grzesio katecheta?..No chyba nie ma watpliwosci…Nie bogu,lecz diablu…Czy on to rozumie?.Czy wyrachowany ideolog?.

        Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Panie posle.Pytanko.Jesli Belgia jest normalnym krajem,to jak to mozliwe,ze wladze tego kraju nie zamknely tych terrorystow wczesniej?.W normalnych krajach terrorystow sie wylapuje,a nie pozwala im organizowac zamachy.Pan moze przepyta kolegow z Belgii w Brukseli na ten temat i uprzejmie nam tu napisze,czego sie dowiedzial o tej rzekomej normalnosci Belgii,bedacej wylegarnia terroryzmu.Tu nikt nie wzywa ,zeby ludzi mordowac.Przeciwnie panie posle.Tu sie pisze,zeby ludzi nie mordowac,zeby wreszcie zakonczyc te wojny ,a pan tu wyjezdza z rasizmem.Jak rasista moze byc ktos kto brzydzi sie przemoca i wojnami?.Oj chyba pan nie umie czytac.Ze zrozumieniem.Moze jakies korepetycje by sie przydaly?.Chetnie sie podejme.Mam troche czasu.Szukam roboty i nie moge znalezc.Moze dorobie korkami na czarno?
   Ps.
   Korki w slangu mlodziezowym to korepetycje.Pan przemysli.

   Polubienie

  • mentronik said

   Osiol chyba produkty monsanto wpierdala

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    E co Ty?.Oni tam w tej Brukseli byle czego nie jadaja.Chwalil sie taki jeden,ze oni tam BIO jedza produkty.Monasanto dla wyborcow.A panstwo ,co lepsze spozywaja.

    Polubienie

 10. heniu said

  teraz do ludzi wierzacych mysle ze rozwiklalem 3 tajemnice fatimską chodzi w niej najprawdopodobniej w 99% o to ze zbliza sie koniec swiata a papiezem czy kims innym po prostu glową kosciola zostanie antychryst tylko pozostaje pytanie kiedy to nastapi?czy antychrystem jest bergolio czy dopiero ktos nastepny?????chodza sluchy ze ma to byc 2016 rok?????

  http://www.fronda.pl/blogi/jozue/znaki-konca-czasow-przed-paruzja,37121.html

  Polubienie

 11. Konarski said

  Jasnowidz o „krwawym czerwcu”. Mówi o imprezie w Polsce
  Poranne zamachy w Brukseli wstrząsnęły całym światem. Stolica Belgii po tych atakach jest kompletnie sparaliżowana. Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z portalem Fakt24.pl mówi, że lada moment możemy mieć do czynienia z kolejnymi zamachami. Najgorsze jednak nadejdzie za kilka miesięcy. – Mam odczucie, że czerwiec będzie w Europie bardzo krwawy z powodu dwóch lub trzech ataków terrorystycznych. (…) Kiedy mi się kojarzy czerwiec skleja mi się to ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą się w Polsce – mówi jasnowidz.

  Video pod linkiem:
  http://www.fakt.pl/swiat/bruksela-jasnowidz-jackowski-o-zamachach-to-nie-koniec-zamachow-nadchodzi-krwawy-czerwiec,film,619925.html

  Polubienie

 12. AQQ said

  322

  Polubienie

 13. Anna said

  Czas się bać!!!

  Polubienie

 14. Konarski said

  Polubienie

 15. mentronik said

  http://de.euronews.com/2016/03/18/erdogan-eine-bombe-wie-in-ankara-kann-auch-in-bruessel-explodieren/

  Nie no pewnie – na pewno wszytko przebiegało spontanicznie, władze i służby nie wiedziały, bo na pewno by zapobiegły.
  I prezydent Turcji 4 dni temu przewidział zapewne też przypadkowo, że w Brukseli będą zamachy (że Bruksela może ucierpieć).

  To te jebane iluminackie kukly zyjace z podatkow unijnych owiec razem z nowym tureckim sultanem zorganizowaly zamachy . Jeszcze sa potzrbne jakiekolwiek poszlaki ? Ide w zaklad o to ze teraz beda live napierdalac relacje z oblawy na fake terrorystow bo maja poszlaki . Ja pierdole co za psy-op belkot . Bawia sie ludzmi lewackiej unii jak chca. Ale u nas to nieprzejdzie

  Polubienie

 16. mentronik said

  Cóż za „dziwny zbieg okoliczności”.

  Zamachy zostały dokonane 22 marca (322), a dzień w tradycji okultystycznej jest początkiem „Season Of Sacriface”(Sezon Składania Ofiar). Trwa on właśnie od 03.22 do 05.01.

  Polubienie

 17. mentronik said

  https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/03/22/belgia-kolejny-atak-na-wolnosc-czyli-swieto-ishtar/

  Polecam

  Polubienie

 18. marek said

  Polubienie

 19. marek said

  Polubienie

  • mentronik said

   Ktoś z was by tak sobie szedł obok zakrwawionego człowieka?

   Polubienie

   • zagrypiona said

    Spoko, normalka. Jeszcze bym se kebaba zamówiła i ze smakiem wcząchnęła. 😉
    A jest jeszcze takie zdjecie gdzie w podobnym stylu lezy koles a obok kilka metrow stoli parka i sie namietnie caluje przy akompaniamencie zdychającego obok człowieka. Ja rozumiem ze szok, ze cos…. Ale no heloł, co to za surrealizm jest. Po pierwsze instynkt kaze 1. uciekac z miejsca wypadku, zagrozenia 2. kregoslup moralny nakazuje pomóc rannemu, chociazby gadac do niego czy cos jesli nie mozna nic innego zrobic…

    Polubienie

    • marek said

     przeciez to cyrk zrobiono dla gawiedzi, trudno, zeby aktorzy zachowywali sie inaczej wobec niby rannego pomalowanego ketchupem…

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Trzeba podchodzic ostroznie do takich zdjec.Jest duzo zmanipulowanych celowo.

     Polubienie

     • zagrypiona said

      Możliwe. Chocby z prostej przyczyny – sensacja dobrze się sprzedaje, a że wygląda nienaturalnie to już inna kwestia (pominę milczeniem kwestie manipulowania ludzmi, siania strachu)

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Manipulowaniu ludzmi i napuszczaniu jednych na drugich zwlaszcza na roznych ” fejsbukach” i ‚ twitterach”,gdzie siedza platni specjalisci od manipulowania.Zdjecie wyglada nie naturalnie.Moze byc falszywka.Ale moze byc tez autentyczne.Zalezy w jakiej sytuacji zostalo zrobione.Ten mezczyzna z teczka przechodzi obok rannego.Moze tak bylo.Ranny mogl lezec i czekac na pomoc ,a byc moze ktos sie juz do niego zblizal,czego nie widac na zdjeciu.Osoba w czarnym plaszczu byc moze ,widzac wczesniej ,ze rannemu ma kto pomoc , idzie w kierunku miejsca,gdzie byl wybuch.Telefonuje.Moze to ktos wezwany w sprawie wybuchu.Jakis specjalista lub urzednik.Tak moglo byc,ale nie musialo.Wystarczy,ze ktos opatrzyl to zdjecie komentarzem ,krytykujacym zachowanie postaci z teczka i wiele osob polknelo przynete i skrytykowalo takie zachowanie,a inni dolaczyli bez zastanowienia sie nad autentycznoscia zdjecia i tym ,co ono przedstawia.Ludzie pod wplywem emocji ,ulegaja szybko sugestiom i sprytni manipulatorzy, potrafia to wykorzystac.Moze to zwyczajny fotomontaz,a moze rzeczywiscie tak bylo.W takich manipulacjach uczestnicza takze niestety politycy,ktorzy nie ladnie sie zabawiaja.Poslanka Pawlowicz napisala bardzo brzydka odpowiedz na ‚ fejsbuku’ do jakiejs emerytki,co wywolalo fale oburzenia ze strony komentatorow.Potem tlumaczyla,ze :” nie bylo zadnej emerytki”.Jak to nie bylo?.Jesli nie bylo,dlaczego bawila sie w jakas odpowiedz i nie zdementowala natychmiast,ze nie ma zadnej emerytki,a ta wypowiedz do niej skierowana byla prowokacja.Dlaczego wdala sie w maniupulacje,sama przy tym manipulujac uzytkownikami i dementujac niejasno zaszla sytuacje.Stracilam do tej pani nie tylko zaufanie,ale takze szacunek po pierwsze jako do osoby publicznej ,ktora obrazila inna osoba jako poslanka i po drugie jako do drugiego czlowieka.Kim ta pani jest?.Poslanka,czy manipulatorem,ktory miast zajmowac sie powaznymi sprawami w lawie sejmowej, zajmuje sie szczuciem ludzi na ludzi i manipulacja.Chyba to nie taka jest rola osoby publicznej,ktora decyduje o losie panstwa i pelni wazna funkcje panstwowa.Powinna sie wstydzic za takie zachowanie.Nie ona jedna.Czy rola polityka jest bycie platnym manipulantem,czy powaznym urzednikiem panstwowym?.Moim zdaniem wyborcy te dwie role sie wykluczaja.Albo jest sie jednym albo drugim.Jako powazny polityk,powinno sie zwalczac manipulacje.

       Polubienie

  • marek said

   kolejne dowody na brukselskie fake

   Polubienie

 20. mentronik said

  Ciekawy komentarz jednego z uczestników pod pewnym filmem na temat obecnej sytuacji geopolitycznej,końcowa część komentarza nieco rozjaśnia nam obraz.
  T

  To wszystko co się teraz rozgrywa, to ostatni, „rozpaczliwy” rozdział walki o NWO. Nie wszystko im wychodzi. USA, Rosja i Chiny, a raczej siły, które manipulują tymi mocarstwami walczą teraz o podział globu, podział przyszłych łupów. Rozgrywka toczy się nie o żadną ropę, albo inne surowce, ale o nasze dusze, których zresztą większa część ma być unicestwiona.
  Przed dwoma laty, przeczytałem na łamach Wirtualnej Polski, że:
  „Rick Santorum, konserwatywny polityk z Pensylwanii ubiegający się o nominację prezydencką w Partii Republikańskiej, powiedział w swoim wystąpieniu w New Hampshire, że największym zagrożeniem dla USA są Iran, egipscy islamiści i… Polska.
  Ultraprawicowy polityk Rick Santorum okazał się wtedy największym zaskoczeniem prawyborów w Iowa – zdobył tam niemal 25% głosów, chociaż prowadził tanią kampanię wyborczą polegającą na bezpośrednich spotkaniach z wyborcami. Potem chciał powtórzyć ten sukces w stanie New Hampshire i odwiedzał tam kolejne miasta. Na kolejnym wystąpieniu
  w Northfield stwierdził znowu, że to Polska, obok Iranu i islamskich terrorystów, będzie największym zagrożeniem dla Ameryki, o czym donosiła Norweska Agencja Prasowa NTB…”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage,8,title,Zaskakujace-slowa-amerykanskiego-senatora-nt-Polski,wid,14144584,wiadomosc.html?ticaid=112379
  Napisali potem, że to była pomyłka, że senator musiał się pomylić itd…
  Nie, to nie była pomyłka, senator Santorum doskonale wiedział co mówi. Oni nas, Słowian, naprawdę się boją. Mają taki atawistyczny strach. Niewytłumaczalny. Tak samo jak my boimy się węży.
  Rick Santorum będąc członkiem tajnego stowarzyszenia (Bilderberg), tak się przejął swoją rolą
  i instruktarzem tegoż stowarzyszenia, że wypalił prosto z mostu, iż największym zagrożeniem dla USA jest Polska. Zbigniew Brzeziński doradca wszystkich prezydentów od Cartera począwszy nie kiwnął palcem w sprawie wiz, a za każdym przyjazdem do Polski za wszelką cenę podgrzewał nienawiść wewnątrz naszej wspólnej słowiańskiej haplogrupy. Ostatnio z takim podburzaniem wystąpił w Jarosławiu w świętym mieście haplogrupy R1a1, którego nazwa bardzo koresponduje ze staroegipskim „Szebet Jaru”, czyli Kraina Umarłych…
  Świat zachodu ze swoim czołowym mocarstwem czyli USA, najbardziej obawia się haplogrupy R1a1 słowiańskiej, a szczególnie R1a1a7 czyli Piastowskiej. Bierze na serio przepowiednię Majów oraz przepowiednie mistyków, którzy umiejscawiali w Polsce powstanie Iskry Bożej zmieniającej świat, (czy tu czasem nie chodzi o bozon Higgsa?)…
  Według kalendarza precesji Ziemi, (o której w ogóle niewielu wie, ale „oni” wiedzą), aktualnie oś Ziemi wskazuje na gwiazdę Polak -Polaris, zaś amplitudę zerową osiągnie 22.09 2016 roku o godzinie 16,21, to jest na czas równonocy jesiennej. Super dokładny czas równonocy jesiennej wyznaczy położenie Ziemi dokładnie na Równiku Niebieskim, co można zaobserwować na specyficznym oświetleniu piramidy Cheopsa. Takie położenie Ziemi zdarza się raz na 289 800 lat, jest to jedyny moment w położeniu Ziemi wobec Niebios, który nazywa się zbiegiem czasów i winien służyć do rozpoczęcia nowego kalendarza -nowej ery. Jeśli nie zdążą ze swoim planem wprowadzenia NWO, wywołaniem globalnej wojny do 22 września tego roku, to potem lawinowo zacznie się wielka zmiana. Globalna świadomość. Świat się obudzi. Już się budzi. Oni to wiedzą, tak jak wiedzą o precesji i prawdziwej funkcji piramid. Ziemia, układ słoneczny, nasza Galaktyka podlegają cyklicznym procesom kosmicznym -one współkształtują naszą wspólną świadomość -energię.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Kosmiczne nawijanie w stylu kabaly.Taaa..gwiazdki ksztaltuja nasza swiadomosc..he he.Ale bzdura wieksza od naszej Galaktyki i innych we Wszechswiecie.Nie ma to jak sciemniac o gwiazdach i galaktykach ,o wojnach aniolow z szatanem ,zeby odrocic uwage od wojny o rope i surowce oraz podzial swiata ,a takze wladze ,o ktorej decyduja ludzie.

   Polubienie

 21. Pelagia said

  jaśnie pan poseł się obraził ? szkoda, bo chciałam go poprosić, ja praktykująca katoliczka i wegetarianka od wielu lat, aby walczył o wolność i równość dla Słowian, aby propagował na świecie hasło :Jezus – Światowid -dwa bratanki. Pan jako wybitny antyfaszysta powinien natychmiast takie działania podjąć. Każdy kto potępia takie hasło jest faszystą

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Ty z tym Swiatowidem mozesz miec racje.Jezus Piotrowi zalecal utworzyc 3 namioty.Trzy glowne religie.Cztery twarze Swiatowida, bo jeszcze do tego prawoslawie doszlo.Hmmm..

   Polubienie

 22. navajo88 said

  No tak wszystkich ogarnoł strach , ale nie warto się bać bo strach to jest ich broń , zachować spokój i rizsądek i uważnie obserwować ludzi i otoczenie i powoli się zbroić i czekać . Bo do starcia dojdzie .a jest to pewne jak ament w pacieżu , a co do czerca , i lipca to może być naprawdę ciekawie tutaj w Krakowie !
  J.M.H

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: