Miziaforum's Blog

podróżnik , dziennikarz -Jacek Pałkiewicz -Allach nie zezwala swoim wiernym na przyjaźń z niewiernymi”.

Posted by miziaforum w dniu Marzec 20, 2016


„Gdy my wyjeżdżamy do krajów islamskich, to musimy się dostosować do panujących tam praw i uważać, by nikogo nie urazić swoim zachowaniem. Tymczasem oni przyjeżdżają do nas z nastawieniem, że wszystko im się należy, a nasi tchórzliwi politycy utwierdzają ich jeszcze w takim przekonaniu” – mówi Jacek Pałkiewicz w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Sławny podróżnik i reportażysta, nie licząc się zupełnie z wymogami politycznej poprawności, mówi Przemysławowi Dziubińskiemu z WP o swojej nowej książce, w której przedstawia prawdę o Dubaju, ukrytą za fasadą „raju na Ziemi”. Jeśli powróci do tego kraju, w którym panuje „współczesne niewolnictwo”, grozi mu za to aresztowanie, a al-Kaida ogłosiła wyrok śmierci dla całej jego rodziny.

Pałkiewicz przedstawia również bardzo przejrzyście swoje poglądy na temat kryzysu imigracyjnego w Europie:

„Poprawni politycznie europejscy liderzy zabrnęli w kwestii otwartości już tak daleko, że jest to wręcz chore – mówi. – W ostatnich tygodniach widać jednak, że poszli już trochę po rozum do głowy i zaczynają korygować swoje spojrzenie na temat imigracji. Widzę to najlepiej na swoim przykładzie. Jeszcze do wczoraj piewcy wielokulturowości zarzucali mi nietolerancję, ksenofobię czy dyskryminację rasową. Mój drakoński stosunek do poprawności politycznej wzbudzał wiele kontrowersji. Dzisiaj powoli to się zmienia. Z satysfakcją obserwuję, że coraz częściej liderzy europejscy przecierają oczy, budząc się z tchórzostwa, i proszą śp. Fallaci o przebaczenie. Bo biernie akceptowali cyniczną demagogię integracji, bo wcześniej nie wiedzieli, że „Allach nie zezwala swoim wiernym na przyjaźń z niewiernymi”.

„Muzułmanie zasiedlający nasz dom korzystają z dobrodziejstw państwa opiekuńczego i nie okazując poszanowania dla naszych wartości, narzucają swoje obyczaje”

Na pytanie dziennikarza, dlaczego nazywa politycznym tchórzostwem wymuszanie poparcia dla nielegalnej fali migracyjnej, podróżnik odpowiada, że politycy nie mają odwagi mówić tego, co naprawdę myślą. Jego zdaniem politycy wolą bezpieczną dla nich polityczną poprawność od przeciwstawiania się destrukcji wspólnoty europejskiej. Pałkiewicz dodaje: „Także koniunkturalizm mediów każe zamykać oczy na realne zagrożenie ekspansją fanatycznego islamskiego radykalizmu. Moralna dwuznaczność staje się nieraz szlachetną cnotą, bo jak można inaczej myśleć, kiedy niektórzy są bliscy stwierdzenia, że to ‚terroryści z CIA torturują bohaterów z Al Kaidy’. To po prostu ideologiczne oszustwo. Tolerancja, czyli życzliwe otwarcie się, wymusza na nas rezygnację z własnych zasad, wypieranie się własnej tradycji, a niestety świat muzułmański o zamkniętej mentalności wcale nie śni o integracji. Muzułmanie zasiedlający nasz dom korzystają z dobrodziejstw państwa opiekuńczego i nie okazując poszanowania dla naszych wartości, narzucają swoje obyczaje” (…).

Zdaniem Pałkiewicza Europa staje się kolonią islamu. „To jest proces, który postępuje. Wszystkie ukłony, które Europa robi w stronę muzułmanów, prowadzą do takiego stanu rzeczy” – konkluduje.

PJ, na podst. wiadomosci.wp.pl

http://www.nop.org.pl/2016/03/18/manifestacja-przeciwko-imigracji-i-multikulti/

manzgorzelec-424x600

p.s od dziś każdy artykuł na blogu będzie się kończył tym plakatem aż do dnia 16 kwietnia 2016 r .. 

https://miziaforum.wordpress.com/2016/03/18/stop-islamowi-demonstracja-most-graniczny-zgorzelec-gorlitz/

Komentarze 4 to “podróżnik , dziennikarz -Jacek Pałkiewicz -Allach nie zezwala swoim wiernym na przyjaźń z niewiernymi”.”

 1. KnUR1 said

  Z tą zarazą się nie da żyć w żadnych warunkach. Dochodzi do tego że ludzie tej samej nacji się mordują przez tą religie. U mnie już od 14 lat na południu toczą się regularne walki w trzech prowincjach przy Malezji. Także cieszcie się, że nie musicie z nimi sąsiadować a już tym bardziej zapraszać. A wierz mi, tutaj się nie patyczkują z nimi, tak jak to robią europejscy „wizjonerzy/politykierzy”. To nie, że PLUS i MINUS jest, ale jak jest MUSLIM to problem. Taksin to był polityk, jak zorganizował transport muslimom w ciężarówce wojskowej to tak ich poupychał, że na miejscu byli już wszyscy martwi przez uduszenie.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   A jednak.W Europie nie lepiej.Jedni biegaja na manify za ich przyjeciem,a drudzy przeciw.Tylko patrzec ,jak beda sie zabijac miedzy soba.Juz policja te manify pacyfikuje i oklada palkami swoich.A muslimy siedza w ichnich koscolach i nie wychodza na manify przeciw ,tym ktorzy zabijaja w ich krajach ich rodziny ,znajomych,wspolbratymcow.Durni Europejczycy bija sie za nich nie tylko na manifach..Europejskie matki oplakuja mezow,synow poleglych na wojnach za nich.Glupota.

   Polubienie

 2. krab said

  Publicysta Douglas Murray pisze, że Europa „jest na swojej własnej misji samobójczej”, jak określa działania Unii Europejskiej w obliczu inwazji imigrantów.
  Murray wzywa do „powtórengo namysłu” i natychmiastowej zmiany polityki wobec migrantów. Jak pisze fundamentalnym posunięciem powinno być rozróżnianie i oddzielanie kwestii imigrantów nielegalnych, migrantów ekonomicznych i osób, które rzeczywiście zasługują na azyl. Tymczasem jak na razie brak jakichkolwiek mechanizmów kontroli w tym względzie. Murray zauważa, że „tolerancja dla nielegalnej imigracji jest europejską zasadą od lat”.
  Murray ocenia wypowiedzi zachodnioeuropejskich polityków tłumaczących politykę otwartych drzwi jako „racjonalizowanie ich szaleństwa”. Uwypukla sprzeczności w narracji Angel Merkel, która napierw uzasadniała przyjmowanie mas migrantów moralnymi przesłankami konieczności zapewnienia schronienia przedstawicielom prześladowanych mniejszości religijnych i etnicznych, by potem odwoływać się do retoryki konieczności zapewnienia siły roboczej w starzejącym się społeczeństwie. Murray zadaje pytanie o sensowność tego typu argumentów w sytuacji gdy bezrobocie wśród młodzieży „w większości europejskich krajów” sięga 50%.
  Murray cytuje słowa komisarza europejskiego Fransa Timmermansa, który przyznał, że większość przybywających to migranci ekonomiczni. Wyśmiewa nieśmiałe próby rewizji polityki imigracyjnej podejmowane przez władze Szwecji, która zapowiada deportacje 80 tys. osób, gdy tymczasem nie kontroluje ani swojej granicy, ani imigrantów wewnętrz kraju, gdzie po prostu „znikają” oni dla administracji. Publicysta zapowiada też, że półtora miliona imigrantów w Niemczech to dopiero początek, bowiem teraz zaczną oni sprowadzać swoje rodziny.
  „Europa oczekuje podobnej liczby migrantów w tym roku, a sytuacja jest obecnie tak zła, że Donald Tusk przewodniczący Rady Europejskiej zaapelował do świata – nie przybywajcie do Europy. Za późno, w zeszłym roku on i Anglea Merkel zapraszali ich”. Jak zauważa jedyne co europejscy politycy „w panice” przedsięwzieli w obliczu inwazji to umowa z Turcją, która otwiera granice strefy Schengen dla jej obywateli.

  spectator.co.uk/kresy.pl

  Polubienie

 3. Trak said

  Nikt ich do nas nie wygnał, nie zabrał ich terenów. Mają swoje ojczyzny ale chcą więcej.
  Sprawa nie podlega dyskusji. Należy zachowywać się, jak obrońcy praw człowieka z ramienia ONZ (Arabia Saudyjska) -strzelać i więzić nielegalnie przekraczających granicę.
  Islam to nie jest religia, to jest kompletny ustrój państwowy normujący wszystkie aspekty życia, bardzo niebezpieczny i nie do zaistnienia w Europie.
  Osoby dążące do zniszczenia państw europejskich drogą przeszczepienia go tutaj winny być natychmiast z Europy wydalone.

  Mimo wszystko, podejrzewam, że Panu Bogu Apokalipsa jednak się uda.
  Jedno g… zetrze z powierzchni ziemi drugie g… a potem samo padnie.
  Ważne, aby ocaleć i odważnie oraz rozsądnie działać.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: