Miziaforum's Blog

Niemcy , imigranci popełniają 570 przestępstw dziennie , co daje 23 PRZESTĘPSTWA CO GODZINĘ !!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 20, 2016


Według tajnego raportu policyjnego, który przeciekł do niemieckiej gazety Bild, migranci popełnili 208 344 przestępstwa w 2015 r. . Liczba ta stanowi 80% wzrost w stosunku do roku 2014 i przekłada się na około 570 przestępstw popełnianych przez migrantów dziennie, czyli 23 przestępstwa na godzinę, w okresie od stycznia do grudnia 2015.

Jednakże, rzeczywista liczba przestępstw popełnianych przez migrantów jest znacznie wyższa, ponieważ raport, opracowany przez Federalne Biuro Policji Kryminalnej (Bundeskriminalamt, BKA),zawiera wyłącznie przestępstwa, które zostały wyjaśnione (aufgeklärten Straftaten).Według Statistica, niemieckiej agencji badań statystycznych, średnio zaledwie około połowy wszystkich przestępstw popełnionych w Niemczech w danym roku zostaje wyjaśnionych (Aufklärungsquote). Oznacza to, że faktyczna liczba przestępstw popełnionych przez migrantów w 2015 może przekraczać 400 tysięcy.

Ponadto, raport – „Przestępczość w kontekście imigracji” ( Kriminalität im Kontext von Zuwanderung) – zawiera dane pochodzące tylko z 13 z 16 krajów związkowych Niemiec.

W raporcie nie uwzględniono danych z Nadrenii Północnej-Westfalii, najbardziej zaludnionego kraju związkowego w Niemczech, a także regionu o największej liczbie migrantów. Największym miastem Nadrenii Północnej-Westfalii jest Kolonia, gdzie w Sylwestra migranci dokonali napaści seksualnych na setkach niemieckich kobiet. Nie jest jeszcze jasne, dlaczego przestępstwa te nie zostały włączone do raportu.

W raporcie brakuje też danych z Hamburga, drugiego co do wielkości miasta w Niemczech, a także z Bremy, drugiego najbardziej zaludnionego miasta w Północnych Niemczech.

Ponadto, wiele przestępstw nie jest po prostu zgłaszanych lub celowo pominiętych: przywódcy polityczni w Niemczech wydali nakaz, aby policja przymykała oczy na przestępstwa popełniane przez migrantów, najwyraźniej w celu uniknięcia podsycania nastrojów antyimigracyjnych.

Według raportu, większość przestępstw została popełniona przez migrantów z Syrii (24%), Albanii (17%), Kosowa (14%), Serbii (11%), Afganistanu (11%), Iraku (9%), Erytrei (4%), Macedonii (4%), Pakistanu (4%) i Nigerii (2%).

0000000000000000

CZY W POLSCE BĘDZIE INACZEJ ?

przypominam że nowy szlak przerzutowy (o którym pisałem zanim jakiekolwiek media się zająknęły)  „imigrantów” chcących się dostać do Niemiec , Szwecji , Norwegii

będzie uruchomiony z chwilą całkowitego uniemożliwienia przedostania się do Grecji , a to właśnie sie realizuje .. czas może jeszcze jakieś 10 dni 

A BĘDZIE ON WIÓDŁ PRZEZ TURCJA, łodzie , pontony – MOŁDAWIA , UKRAINA , POLSKA i stąd dalej 

A CO BĘDZIE JAK NIEMCY ZAMKNĄ GRANICE NA ODRZE , A SZWECJA I NORWEGIA ODMÓWIĄ PRZYJĘCIA ?????

PRZYPOMINAM ONI PRZYJDĄ Z UKRAINY DO POLSKI ??? CO Z TEGO WYNIKA ???

ANO TO ŻE POLSKA NIE BĘDZIE MOGŁA ICH ODESŁAĆ NA UKRAINĘ BO UKRAINA NIE JEST BEZPIECZNYM KRAJEM WEDŁUG KRYTERIÓW O.N.Z  BO TAM JEST WOJNA !!!

TAK ZOSTANĄ W POLSCE !!

I TU ZAŁĄCZAM LINK DO INFORMACJI Z BIAŁORUSI NA TEMAT KTÓREJ MILCZĄ POLSKIE MEDIA A SPRAWA TYCZY SIE POLSKI !!!

Źródło:
http://belsat.eu/pl/news/algierczycy-…

http://www.nop.org.pl/2016/03/18/manifestacja-przeciwko-imigracji-i-multikulti/

manzgorzelec-424x600

p.s od dziś każdy artykuł na blogu będzie się kończył tym plakatem aż do dnia 16 kwietnia 2016 r .. 

https://miziaforum.wordpress.com/2016/03/18/stop-islamowi-demonstracja-most-graniczny-zgorzelec-gorlitz/

Komentarzy 14 to “Niemcy , imigranci popełniają 570 przestępstw dziennie , co daje 23 PRZESTĘPSTWA CO GODZINĘ !!”

 1. mentronik said

  Polubienie

 2. krab said

  Skandynawowie mają brygady Odyna, to może nasze mogą być np. Peruna 🙂
  ONR organizuje patrole bezpieczeństwa w Grotnikach. Jak informuje łódzki oddział ONR, od pewnego czasu na terenie podłódzkiej miejscowości Grotniki, gdzie mieści się ośrodek dla azylantów dochodzi o agresywnych zachowań i spięć ze strony mieskszkających tam czeczeńskich uchodźców. Z tego powodu Brygada Łódzka ONR zdecydowała się na wprowadzenie obywatelskich patroli pilnujących bezpieczeństwa mieszkańców Grotnik. Już od kilku tygodni ONR patroluje również ulicę Piotrkowską w Łodzi.
  onrlodz.com

  Polubienie

  • AQQ said

   Takie brygady powinny powstać ale wyłapać zdrajców i na gałąz!

   Polubienie

   • AQQ said

    zdrajcy są ogólnie wszystkim znani, cecha szczególna mają imunitety!

    Polubienie

   • krab said

    ….. i iść do pierdla na dłuuuugie lata za samosąd. Od przeprowadzenia takich procedur jest wymiar sprawiedliwości, ale powinien się do tego dobrze i dokładnie przygotować, bo jak popełni teraz błąd to uwolni tych szakali na zawsze od odpowiedzialności. Czy to zrobią nie wiem, ale działanie w emocjach i na łapu capu jest bardzo niewskazane.

    Polubienie

    • AQQ said

     Przypominam, od pilnowania porządku jest Policja i straż miejska utrzymywana z naszych podatków! po co prywatne brygady??? 😉

     Polubienie

     • krab said

      🙂 … a nauczyciel od uczenia, a lekarz od leczenia, a urzędnik od życzliwej obsługi i pomocy w urzędzie…….no tak .. a jak przychodzi problem to obijamy się o zasadę „liczydła”, czyli jak umiesz liczyć, to licz na siebie !! Myślę, że tym chłopakom nikt z „państwowej kasy” nie płaci, a inicjatywa prewencji społecznej bardzo dobra.

      Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Moze do przyszlej wojny z imigrantami na wzor arabskich rewolucji.W krajach arabskich ,gdzie tocza sie wojny domowe po fali kolorowych rewolucji takie milicje stworzone z autochtonow wzajemnie sie wyrzynaja.Milicje islamistow przeciw milicjom chrzescijanskim dla przykladu.A ,ze imigranci sa pod ochrona,to do pierdla pojda idioci.Policji sie placi,wiec niech pracuja i pilnuja porzadku.Barbarzyncy to nie pijaczki,kktorym bez trudu byle stojkowy palka zeby wybije za stawianie oporu.

      Polubienie

 3. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/03/20/niemcy-imigranci-popelniaja-570-przestepstw-dziennie-co-… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: