Miziaforum's Blog

PREZES NA KTÓREGO NIKT NAWET NIE CHCE NASIKAĆ INFORMUJE O SPISKU NA JEGO ŻYCIE !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 16, 2016


T O JUŻ ZAKRAWA NA OBJAWY CHOROBY PSYCHICZNEJ – MANIA WIELKOŚCI 

ABY DODAĆ SOBIE PRESTIŻU I ZNACZENIA PREZES WYGŁASZA W MEDIACH PÓŁGĘBKIEM IŻ JEST SPISEK NA JEGO ŻYCIE , W DOMYŚLE NALEŻY DOCZYTAĆ IŻ JEST TAK WAŻNĄ PERSONĄ ,ŻE TYLKO POZBAWIENIE GO ŻYCIA MOŻE ODBLOKOWAĆ KLINCZ W JAKIM POSTAWIŁ CAŁY KRAJ ON JEDEN !!! ZAISTE RZEPLIŃSKI CAR I BÓG W JEDNEJ OSOBIE ..

PARANOIK !!

„Jestem pilnowany przez policję”

Prowadząca audycję Monika Olejnik zapytała ponadto Andrzeja Rzeplińskiego, czy nie obawia się o swoje bezpieczeństwo. Odparł, że „wszystko jest możliwe”, ale się nie boi.

„Jest możliwe również to, że nagle przejedzie mniesamochód. Jestem dyskretnie pilnowany przez policję. (…) Tu naturalnie, jak w przypadku pani Blidy, nikt nie wydaje żadnych poleceń, rozkazów. Są wariaci, wykręceni, którzy czują się do tego upoważnieni – dodał prezes TK.

Więcej na stronach „Radia Zet”

INTERIA.PL

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-andrzej-rzeplinski-w-radiu-zet-jestem-pilnowany-przez-policj,nId,2163578#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

DODAĆ NALEŻY IŻ PREZES NIE JEST ZAGROŻONY DO PUKI JEGO KOLEDZY Z JEGO P.O  * HERFERAJN NIE WYDADZĄ NA NIEGO ZLECENIA …

Z TEGO CO WIADOMO JAK DO TEJ PORY TRACILI ŻYCIE W POLSCE W NIEWYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZECIWNICY P.O – PSL , A JEST TYCH TRUPÓW PRZEZ 8 LAT RZĄDÓW P.O NIEZŁA LISTA , ZWANA LISTĄ SERYJNEGO SAMOBÓJCY

DOSTĘPNA W NECIE POD W/W TYTUŁEM

ZATEM DO PUKI KWĘKASZ PREZESIE Z WŁAŚCIWEGO KLUCZA MOŻESZ BYĆ SPOKOJNY

A SUBIEKTYWNE ODCZUCIA ZAGROŻENIA ZWALIĆ NA KARB BYĆ MOŻE WCZESNEGO STADIUM DEMENCJI LUB INNEJ CHOROBY O PODŁOŻU PSYCHICZNYM …

CO DODAĆ …… ZERO PODNIESIONE DO POTĘGI ĘTEJ .. JEST … NADAL ZEREM

TYLKO WSTYD ……..

 • herferajn – związek ,cech , bractwo przestępców  w Berlinie w 19  i początkach 20 wieku.

Komentarze 53 to “PREZES NA KTÓREGO NIKT NAWET NIE CHCE NASIKAĆ INFORMUJE O SPISKU NA JEGO ŻYCIE !”

 1. miziaforum said

  TEN CYBA TO OD WAS JEST O ILE SIE ORIENTUJE PREZESIE

  Polubienie

 2. krab said

  Prof. Andrzej Rzepliński – szef Trybunału Konstytucyjnego – był gościem Konrada Piaseckiego w TVN24. Mówił tam m.in. o przecieku decyzji TK ws. ustawy PiS. „To mógł spowodować haker, który wszedł w korespondencję mailową między dwoma sędziami lub między sędzią a jego asystentem. I to przejął. Albo zalogował się w komputerze któregoś z sędziów i „wyjął” ten dokument. Haker mógł np. to sprzedać jakiemuś portalowi, który był zainteresowany zrobieniem awantury. Trybunał jest pokrzywdzony w tej sprawie, policja powinna to wyjaśnić, bo nie TK miał w tym interes, więc to na pewno z Trybunału nie wyciekło w sposób świadomy”
  Ale pełny odlot złapał w tej wypowiedzi, dziadowi już całkiem odwaliło !!
  ” Jeśli już, to proszę mnie nazywać najwyższym ajatollahem, bo w Iranie jest najwyższy ajatollah i szereg ajatollahów „

  Polubienie

  • miziaforum said

   już pisałem ja !! bym wysłał 2 plutony żandarmerii wojskowej i karetkę pogotowie … rozpędził pałkami ten cały trybunał a prezesa do aresztu na badania i do domu wariatów z diagnozą schizofrenia paranoidalna pacjentowi wydaje się iż jest szpuntem blokującym cały kraj ..

   dla czego żandarmerie bo żandarmeria w gestii prezydenta

   Polubienie

   • krab said

    Jego kadencja kończy się w grudniu, ale do tego czasu dziadyga narobi tyle szkód że głowa mała. Rząd chyba boi się radykalnych posunięć bo jak widać macki tzw. opozycji sięgają bardzo daleko od Polski !! I tam robią największy raban.

    Polubienie

    • miziaforum said

     też pisałem o rządzących – PO CO ŁAPY PO WŁADZĘ WYCIĄGAJĄ JEŚLI SIĘ OBAWIAJĄ , CO POWIE ZAGRANICA , CO POWIEDZĄ JAKIEŚ GREMIA NIEFORMALNE W TYPIE WENECKA KOMISJA I NAWET CO POWIEDZĄ SZEMRANI KOLEDZY TUSKA Z PÓŁŚWIATKA Z WYBRZEŻA

     ILE RAZY GŁOSOWAĆ BĘDĄ POLACY NA FACECIKÓW KTÓRZY RZADZENIE KOJARZĄ Z UKŁADANIEM SIĘ Z KAŻDYM DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU , ORAZ DOBRYM ŻARCIEM SŁUŻBOWYM I WYSOKĄ PENSJĄ ….. PRZYPOMNIJCIE SOBIE Z HISTORII KTO Z WŁADCÓW MA PRZYDOMEK WIELKI , MĄDRY , CHROBRY … KTÓRYCH SZANUJECIE ….. CIPY ? CIEPŁE KLUCHY , KONFORMIŚCI …. NIE TO CI KTÓRZY MAJĄ OPINIE NIEZŁYCH ROZRABIAKÓW I ZADYMIARZY .. W KAŻDYM SĘSIE …. WNIOSEK WYSTRASZONE CHAMY CIOTY PASTUCHY Z PRZYPADKU NA URZEDZIE NIE SĄ I NIE BEDĄ POTRAFILI RZADZIĆ … PROSTE

     Polubienie

     • miziaforum said

      95% Z NICH POSZŁO TAM TYLKO DLA WYSOKIEJ PENSJI I MOŻLIWOŚCI JAZDY SAMOCHODEM PO PIJANEMU

      TAKIE TO SĄ POLSKIE KADRY POLITYKÓW

      Polubienie

      • miziaforum said

       A PIS CO PIS JA DAŁEM IM CZAS I … NIC CORAZ BARDZIEJ PIS ZACZYNAM ODCZYTYWAĆ W SENSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO ……

       JESZCZE TROSZKĘ I JADĘ Z NIMI PO CAŁOŚCI BEZ LITOŚCI !!!

       Polubienie

       • krab said

        A ja myślę, że rząd chce odnieść jakiś spektakularny sukces, żeby pokazać się społeczeństwu w dobrym świetle, że coś dla nas robią. Jak będą pewni szerokiego poparcia to zaczną odważniej działać. Kaczyński jest pamiętliwy i zawzięty, upokorzeń nie daruje !

        Polubienie

       • Anna said

        Na odczuwalne efekty musimy czekać 1-2 lata. Krety stale im ryją. Na nic radykalniejszego Polacy się nie zdobędą. No, może jak „beżowi” nam się zwalą to nas rozruszają i polecim po wsiech.

        Polubienie

       • krab said

        Najbardziej ciapaci mogą się przewieźć jak ruszą jakiegoś dzieciaka na jakiejś wsi, tam chyba jeszcze w znacznie większym stopniu niż w mieście istnieje „instynkt stadny”, i może taki „gość” mieć kilka wideł w dupsku.

        Polubienie

     • Anna said

      Oczywiste, że masz rację. Mali, słabi ludzie, nawet mając władzę niczego nie zmienią. Polska potrzebuje diametralnej zmiany tylko gdzie są Polacy wielkiej miary? może wyemigrowali.

      Polubienie

    • krab said

     Wczoraj komisja kontroli budżetowej PE zajmowała opiniowaniem kandydatów sześciu krajów członkowskich (Polski, Malty, Słowacji, Słowenii, Łotwy i Czech), których przedstawicielom kończą się maju tego roku kadencje w Europejskim Trybunale Obrachunkowym (ETO).
     Kandydatem polskiego rządu do ETO jest poseł do PE Janusz Wojciechowski.
     Podczas przesłuchania 6 kandydatów w komisji okazało się, że kandydat z Polski ma najwyższe kwalifikacje merytoryczne ze wszystkich ubiegających się o miejsce w ETO.
     Podczas przesłuchania Janusza Wojciechowskiego w komisji, dwie europosłanki z Platformy Julia Pitera i Róża Thun, bezpardonowo zaatakowały kandydata naszego kraju.
     Nie przebierając w słowach oskarżyły go o zaangażowanie w politykę krajową, członkostwo w Prawie i Sprawiedliwości, które ich zdaniem uniemożliwia wręcz niezależność, wreszcie zarzuciły go pytaniami o stosunek do ostatnich orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego i opinii Komisji Weneckiej.
     Po dyskusji członkowie komisji nie udzielili pozytywnej opinii naszemu kandydatowi (9 głosów za, 12 głosów przeciw, 5 głosów wstrzymujących się), mimo tego, że wypadł najlepiej ze wszystkich kandydatów podczas tego przesłuchania, nie było do niego żadnych zastrzeżeń merytorycznych (pozytywnej rekomendacji nie uzyskali także przedstawiciele Malty i Słowacji, ale do nich były poważne zastrzeżenia merytoryczne).
     I to jest obraz platwusów !!! O poparcie dla Belki skomleli 2 tygodnie jak pisowca to utrącili w brukseli na pniu !!

     Polubienie

     • Pelagia said

      to powinno być nagłosnione, jak PO się zachowało. Dla mnie to są ewidentne dowody na zdradę, to co zrobili z J. Wojciechowskim

      Polubienie

     • zagrypiona said

      Te baby to na czarną listę i zakaz wjazdu do Polski. Na granicy / lotniskach rozstawić snajperów czy komanda jakieś pilnujace. Tak powinno być. 😦

      Nie jestem za PISem ale to co sie tu odjebuje to jest DRAMAT. To jest gwałt na demokracji. PS. Coś czuję, że znowu sprzedadzą nam ruskim. Powinnismy sie do tego zacząć przygotowywac a ten komu na Polsce zalezy powinien zacząc sie z ruskim układać. Zachód tego Polskiego syfu zbyt długo nie zniesie.

      Polubienie

   • Trak said

    Schizofrenia bezobjawowa kończy się przejechaniem przez policję lub samobijstwem. Może się osobnik nawet sam pochlastać ponadto jest cholernie zakaźna.

    A odnośnie ciekawych osobników, to był sobie w długiej polskiej historii ciekawy osobnik Bolesław II Rogatka (uwieczniony na obrazie J. Matejki). Ten to jeszcze na dodatek, bardzo lubił muzę i cierpiał, bo nie miał ajfona i w ogóle, wiele rzeczy lubił.

    Polubienie

  • Eryka said

   Tak,tak.Tym hakerem jest nie kto inny. jak sam Rzeplinski.

   Polubienie

  • AQQ said

   On jest profesor taki jak bydłoszewski!

   Polubienie

 3. krab said

  Grupa posłów Kukiz’15 i PiS powołała Parlamentarny Zespół Eurorealistyczny. Będzie zajmował się kwestiami ustrojowymi, gospodarczymi i prawnymi, wynikającymi z członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
  Przewodniczącym zespołu został poseł Tomasz Rzymkowski z klubu Kukiz’15, z którego inicjatywy zespół powstał. Wiceprzewodniczącymi zostali: Artur Soboń (PiS) oraz Rafał Wójcikowski (Kukiz’15). Sekretarzem został Sylwester Chruszcz (Kukiz’15).W skład zespołu weszła również m.in. prof. Krystyna Pawłowicz z PiS.
  Nowopowołany zespół ma się zająć przede wszystkim badaniem i monitorowaniem relacji Polska-UE. „Chcemy zajmować się kwestiami natury ustrojowej, tego w jaki sposób ustrój państwa polskiego podlega wpływom UE, która w tej chwili zamienia się w superpaństwo europejskie” – mówił Rzymkowski. Dodał, że zespół będzie również zajmował się sprawami gospodarczymi, a także „nowinkami prawnymi”, które po części dewastują polski system prawnym.
  Poseł Soboń mówił, że tak jak Unia przygląda się Polsce, tak zespół zamierza przyjrzeć się UE. „Warto po latach wstąpienia Polski do Unii Europejskiej zrobić bilans korzyści i wad związanych z integracją gospodarczą, a także taki, który pokazywałby naszą pozycję ustrojową w UE” – mówił parlamentarzysta PiS. Zaznaczył, że zespół jest ponadpolityczny, a jego celem jest informowanie opinii publicznej o tym, jak oceniać polski interes narodowy w kontekście członkowstwa w UE.
  Z kolei prof. Pawłowicz podkreśliła, że chce zwracać uwagę na sprawy o charakterze ustrojowo-prawnym. „Przygotowywałam wniosek do Trybunału Konstytucyjnego ws. niezgodności z konstytucją członkostwa Polski w UE” – podkreśliła posłanka. Jej zdaniem akceptacja członkostwa przez TK pod przewodnictwem prof. Marka Safjana miała wymiar czysto polityczny. Zamierza przyjrzeć się stratom prawnym wynikającym z członkostwa Polski w UE.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   ” Zespol ponadpolityczny..”.Moze ponadpolityczny ,bo same kukizy i pis…he he.Moze nie umiem czytac.Ale pis i kukiz to partie i politycy partyjni.To jak moze byc cos skladajace sie z politykow ” ponadpolityczne”?…A to pawlowicz nie rezygnuje z polityki?.Placze ,ze ma dosc,a zostaje..i cus nowego wymysla po linii..

   Polubienie

 4. Konarski said

  jak uniknąć zarazy ,wojny w 2016 roku -nowe wiadomości dotyczące 2016- pomoc dzieci
  aron jasnowidz

  Polubienie

 5. krab said

  Święta racja !!! W rozmowie z Żakowskim Kukiz tłumaczy, dlaczego z żadnym mocarstwem nie rozmawia się na kolanach: „„Jestem przeciwnikiem rozmawiania z jakimkolwiek mocarstwem z pozycji kolan, bo inaczej prędzej czy później takie mocarstwo rozepnie sobie rozporek”

  Polubienie

 6. krab said

  Rekonesans nie powiódł się !!!
  Trzech obywateli Holandii arabskiego pochodzenia próbowało w Gdyni kupić karabinki maszynowe kałasznikowa oraz pistolet – dowiedział się reporter RMF FM. Policję o próbie transakcji zawiadomił właściciel sklepu z bronią, do którego przyszli Holendrzy. Policja po kilku godzinach natrafiła na nich w jednym z gdyńskich centrów handlowych. Na miejsce wezwano antyterrorystów.
  „Podczas zatrzymania Holendrzy nie chcieli wykonywać poleceń funkcjonariuszy, sięgnęli też do wewnętrznych kieszeni kurtki. Wtedy policjanci zdecydowali się użyć wobec nich paralizatorów. Po przeszukaniu nie znaleziono jednak u nich żadnych niebezpiecznych przedmiotów” – relacjonuje Interia.pl
  W hotelu, w którym się zatrzymali Holendrzy, znaleziono gaz pieprzowy oraz urządzenia do uruchamiania samochodów.
  Prokuratura postawiła im już zarzuty związane są z nielegalnym obrotem bronią.

  Polubienie

 7. miziaforum said

  Marsz weteranów Waffen SS w stolicy Łotwy. Ambasada Rosji: „hańba dla Europy”
  • Weterani łotewskich oddziałów Waffen SS przemaszerowali ulicami Rygi
  • W ten sposób oddali hołd towarzyszom broni poległym w czasie II WŚ
  • Rosyjska ambasada w Rydze nazwała marsz „hańbą dla Europy”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,9271,title,Marsz-weteranow-Waffen-SS-w-stolicy-Lotwy-Ambasada-Rosji-hanba-dla-Europy,wid,18218050,wiadomosc.html?ticaid=116a9c

  Polubienie

 8. mironik said

  http://www.sfora.pl/polska/Nikt-nie-oglada-w-TVP-Panoramy-a15423
  Poznaj tajny raport publicznej telewizji.
  Czterech z siedmiu kolejnych porannych wydań „Panoramy” emitowanej przez TVP Gdańsk nie oglądała ani jedna osoba – wynika z raportu przysłanego do centrali spółki.
  Jak pisze „Gazeta Wyborcza” dane na temat oglądalności programów na Pomorzu zostały opatrzone klauzulą „do użytku wewnętrznego”.
  Z badania wynika, że wielu audycji nikt nie ogląda. Nikt to naprawdę znaczy: zero widzów – zdradza jeden z członków Rady Programowej TVP Gdańsk.
  Badanie przeprowadzono opierając się na danych ze 100 odbiorników telemetrycz­nych.

  Polubienie

 9. AQQ said

  kom z sieci.
  Samolot z Monachium do RPA z 67 tonami pieniędzy i martwymi ciałami awaryjnie wylądował w Zimbabwe. Zaskakująca cisza w niemieckich mediach.
  Jeżeli z startującego samolotu z Niemiec podczas lądowania kapie krew i wypadają trupy,a następnie 57 ton gotówki znajdującej się w bagażniku maszyny Greater, to należałoby oczekiwać, aby takie podstawowe informacje znalazły się w niemieckich mediach głównego nurtu. Ale media milczą , bo prawdopodobnie jest to kwestia operacji CIA.
  Prawdą jest, że samolot nigdy nie powinien przybyć do Harare / Zimbabwe, ponieważ zapas paliwa jest wystarczający do lotu z Monachium do Durban. Samolot miał raczej lądowanie awaryjne i wylądował nieplanowanie w Zimbabwe. Władze bezpieczeństwa zdobyli samolot i aresztowali załogę. Sześć dni później samolot został wydany pod naciskiem Stanów Zjednoczonych.
  https://wissenschaft3000.wordpress.com/2016/03/11/eine-leiche-67-tonnen-bargeld-und-ein-gepfaendetes-flugzeug/

  Polubienie

 10. Anna said

  Kolejny haracz – przymusowa opłata audiowizualna.
  „500 zł na dziecko ale jak masz co najmniej 2. 15 zł za telewizor nawet jak nie masz żadnego.”

  Polubienie

 11. belmont said

  ale kombinuja juz nie dlugo nawet z kapiszonow nie bedzie mozna strzelac —– http://bip.lublin.kwp.policja.gov.pl/KWL/pozwolenia-na-bron-lice/15353,Komunikat-w-sprawie-broni-min-ZORAKI-K-10-KESERU-K-10-WALTHER-P-22-i-WALTHER-P-9.html

  Polubienie

 12. […] @ 2:15 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 13. mironik said

  http://www.mypolacy.de/serwisy/kafeteria/z-pogranicza-obu-kultur-i-rzeczywistosci/-nerke-szybko-sprzedam-czyli-handel-organami-ktory-w-teorii-nie-istnieje.html
  Zdaniem polskiej policji w naszym kraju nie istnieje handel organami, ponieważ jest to niezgodne z prawem i srodze karalne. W takim razie, dlaczego w internecie aż kipi od ogłoszeń typu: „Pilnie sprzedam nerkę”, „Zdrowy, silny, wysportowany – sprzedam nerkę”? Jakie bodźce zmuszają ludzi do takich czynów?

  Polubienie

  • Pelagia said

   słyszałeś o eksmisji na bruk ?? Po czyms takim nigdy nie znajdziesz pracy, bo mikt nie zatrudni bezdomnego. To jest śmierć na raty, albo szybciej, bo może dopaść Cie komando smierci, kt. uważa że zniszczenie Polski jest spowodowane przez biednych bezdomnych. Komando śmierci nigdy nie pomysli o tym, że to wina podłych pracodawców, kt. nie chcą płacic za pracę.
   Pozostaje sprzedaż organów aby zapłacić za czynsz, leki dla chorych rodziców itp. itd

   Polubienie

   • mironik said

    nie płacenie to już norma niestety, albo z połowa

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Bez nerki tez roboty nie znajdziesz.Podly pracodawca nie potrzebuje wraka ludzkiego.No chyba ,ze na takiego inwalide dostanie dotacje od panstwa,czyli podatnika ,bo zechcial kalek laskawie zatrudnic.To jest dopiero socjalizm dla pracodawcow!.A o dodatek dla rodzin z dziecmi wielka afera ,bo rzekomo budzet nie wytrzyma.Jak wytrzymuje wszystkie socjalistyczne dodatki,ulgi ,ktore budzet robi pracodawcom?.No jak?.Jakos wytrzymuje i jeszcze wiecej prezentow obiecuje.

    Polubienie

 14. mironik said

  http://bialyrasizm.pl/likwidacja-rasy-inwigilacja-elektroniczna/

  Polubienie

 15. AQQ said

  Ile własciwie ten program 500 na 2gie dziecko kosztuje?

  Taka kasa w błoto! http://strajk.eu/500-zl-na-kazdego-ksiedza/

  Polubienie

 16. KnUR1 said

  Pracę trwają c.d. Kontroler lotu KnUR1 na granicy wzlotu.

  (następna wersja będzie już w pełni uzbrojona w odpowiednie „narzędzia”, do niebawem mam nadzieje)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: