Miziaforum's Blog

ATAK NA POLSKĘ – POTOP SZAKALE U BRAM MÓWI SZEF STRAŻY GRANICZNEJ R.P !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 14, 2016


WITAM DZIŚ KOLEJNY ART Z CYKLU ZAGROŻENIE IMIGRACYJNE DLA ISTNIENIA NARODU POLSKIEGO , POZWOLĘ SOBIE ZAMIEŚCIĆ ART. KTÓRY ZOSTAŁ NIE DOPUSZCZONY DO DYSTRYBUCJI MEDIALNEJ W POLSCE , KTO BLOKUJE TE MATERIAŁY ? BO I O TYM CO DZIEJE SIĘ NA POGRANICZU POLSKO NIEMIECKIM PISZĄ TYLKO POWIATOWE MEDIA A I TO TEKSTY SĄ CENZUROWANE I AUTORZY MUSZĄ DOPISYWAĆ NA PRYWATNYCH BLOGACH .

DZIŚ O PRAWDZIWEJ SYTUACJI NA GRANICY WSCHODNIEJ BEZ WOALOWANIA I UPIĘKSZANIA SYTUACJI NAGA PRAWDA CO MAMY ? CO MOŻEMY , I CZY MAMY SZANSE NA POMOC ??

PISZE TO PONIEWAŻ W NATŁOKU INFORMACJI G… WARTYCH Z KTÓRYCH POZA ZAJĘCIEM CZASU I ODWRÓCENIEM UWAGI NIE WYNIKA NIC  , TO JEST SPRAWA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO , KOMISJA WENECKA .. I POKREWNE AWANTURKI W TEMACIE

A INFORMACJI O TYM ŻE JUŻ JUTRO 15.03 2016 ROKU DO POLSKI PRZYBYWA PIERWSZA GRUPA Z PRZYDZIELONEJ KWOTY 7000 MUZUŁMAN  CISZA …

A TO INFORMACJA BARDZO WAŻNA ……..

MAŁO TEGO JAK WYNIKA Z PONIŻSZEGO TEKSTU PROBLEMEM BĘDĄ NIE TYLKO ZALEGALIZOWANI PRZEZ PIS MUZUŁMANIE Z GRUPY PRZYDZIAŁOWEJ ALE TEŻ KILKUSET RAZY LICZNIEJSZE GRUPY NIELEGALNE …

JA PISZĘ OD 3 LAT O TYM ALE BEZ EFEKTÓW WIĘC NIECH WAM POWTÓRZY TO SAMO KTOŚ Z ŚWIECZNIKA … SZKODA TYLKO ŻE MÓWI O TYM ZA PIĘĆ DWUNASTA … ALE DOBRE I TO …

A TU POGLĄDOWA SYTUACJA Z TRASY W KIERUNKU NASZEJ GRANICY Z WCZORAJ , A NAWET Z DZIŚ ………. ONI TU JUŻ SĄ W ODLEGŁOŚCI LICZONEJ W DNIACH MYŚLĘ ŻE 2 TYGODNIE MAKSYMALNIE …. JEŚLI POGODA BĘDZIE KAPRYŚNA ….

Z dr. Andrzejem Zapałowskim, historykiem, wykładowcą akademickim, ekspertem ds. bezpieczeństwa, prezesem rzeszowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, rozmawia Mariusz Kamieniecki.

Szef Straży Granicznej, gen. Dominik Tracz poinformował, że na granicy polsko-białoruskiej nasze służby graniczne dokonują szeregu zatrzymań osób bezprawnie próbujących przedostać się do Polski. Co to oznacza i z czym mamy do czynienia, bo większość mediów milczy na ten temat?

 – Osobiście traktuję to nasilenie naruszeń polskiej granicy jako rozpoznanie przez organizatorów przerzutów nielegalnych imigrantów naszych systemów i reakcji, jakiej mogą się spodziewać. Musimy pamiętać, iż Polska broni się przed przyjęciem siedmiu tysięcy imigrantów przydzielonych przez Unię Europejską, tymczasem miesięcznie naszą wschodnią granicę szturmuje kilkaset osób, i to w porze zimowej.

 Trudno się dziwić, że skoro zamyka się im drogę na zachodzie Europy, to wybierają wschodni kierunek. Pytanie tylko, skąd ludzie, którzy rzekomo uciekają przed wojną, są tak dobrze zorganizowani…?

 – Na to pytanie nikt nie chce publicznie odpowiedzieć. Najazd na Europę nielegalnych imigrantów nastąpił w kilka miesięcy. Jest to gigantyczna operacja logistyczna. W tym tłumie setek tysięcy osób są niepiśmienni Afrykanie i Afgańczycy, którzy mieli gigantyczne środki na opłacenie przemytu. O nowym „polskim” korytarzu już przed kilkoma miesiącami informowali zachodni dziennikarze, prezentując pisane i drukowane po arabsku mapki i wytyczone przez Polskę trasy do Niemiec oraz adresy ośrodków pomocy w Polsce.

 Czy Pana zdaniem grozi nam, a jeśli tak, to na ile, poważny exodus zza wschodniej granicy?

 – Obawiam się efektu synergii nielegalnej imigracji. Z jednej strony sytuacja ekonomiczna i społeczna na Ukrainie zmierza do wybuchu społecznego o trudnych do przewidzenia skutkach, a z drugiej strony wzrastająca anarchia w tym państwie będzie sprzyjała przemytowi nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu, Afryki, a nawet z Azji.

 Kiedy zatem można się spodziewać fali imigrantów u naszych granic?

 – Wszystko będzie zależało od pogody i rozwoju sytuacji na Ukrainie. Obawiam się, iż powolna anarchizacja życia publicznego w tym kraju będzie sprzyjała przymykaniu oczu na transport imigrantów. Jeśli do Szwecji dobijają już pierwsze łodzie z imigrantami, to co dopiero mówić o Ukrainie, która jest obecnie praktycznie pozbawiona marynarki wojennej, a co za tym idzie kontroli przestrzeni morskiej. Jeśli uchodźcy pokonują Morze Śródziemne, to będą także pokonywać Morze Czarne.

 Czy polskie służby graniczne są przygotowane na wzmożone próby nielegalnego przekraczania naszej granicy?

– Polskie służby graniczne na pewno są przygotowane pod względem monitoringu, ale tu chodzi o coś więcej, a mianowicie o skuteczność przechwytywania nielegalnych przekroczeń, i to na masową skalę. Jeśli przeciętnie oddział Straży Granicznej dysponuje liczbą ok. półtora tysiąca funkcjonariuszy do ochrony kilkusetkilometrowej granicy, to o czym w ogóle mówimy. Zasada jest jedna – nie wolno dopuścić do przekroczenia granicy państwa. Dlatego biorąc pod uwagę skalę migracji, z jaką możemy mieć do czynienia, a także ograniczone możliwości liczebne oddziałów zabezpieczających nasze granice i doświadczenia innych krajów, jak chociażby Węgry, już teraz prewencyjnie na granicy z Ukrainą należy pilnie stawiać płoty. Z Polski w świat powinien pójść przekaz, iż ta granica jest zabezpieczona, co może nieco ostudzić zapędy imigrantów, którzy planują kierunki przedostawania się na terytorium Europy. Ponadto na granicy z Ukrainą trzeba pilnie powoływać Jednostki Obrony Terytorialnej, które byłyby przeznaczone do wsparcia Straży Granicznej. Takie jednostki zlokalizowane właśnie na granicy z Ukrainą powinny powstać w ciągu najbliższych czterech miesięcy. Tu nie ma czasu na zwłokę, trzeba zacząć działać.

 Jesteśmy zdani tylko na siebie czy możemy także liczyć na wsparcie z zewnątrz, w końcu chodzi tu o wschodnią granicę Unii Europejskiej?

 – A kogo może to obchodzić? Słowacy mają swoją, krótką granicę z Ukrainą, Węgrzy w ramach rewanżu przyślą nam powiedzmy 50 funkcjonariuszy, natomiast Niemcy uznają, że można tych uchodźców zaliczyć do polskiej puli imigrantów, sami zaś „okopią” się na Odrze. Realnie możemy liczyć tylko na siebie.

 Jak można zapobiec fali imigrantów u naszych granic, jest jeszcze trochę czasu…?

 – Tak jak powiedziałem, priorytetem jest prewencja, czyli budowa płotu na granicy z Ukrainą. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu może to być niepopularna decyzja, ale niezbędna. Jeśli Prawo i Sprawiedliwość rzeczywiście chce zadbać o bezpieczeństwo obywateli Rzeczypospolitej, to musi do wiosny ten projekt zrealizować. Pozostałe kwestie można załatwiać na bieżąco.

 W obronności istnieje pojęcie odstraszania przeciwnika, jak możemy skutecznie odstraszyć imigrantów islamskich przed masowym napływem?

 – Przede wszystkim należy wzorem szwedzkiej opozycji publikować w prasie na obszarze Bliskiego Wschodu materiały informujące, iż granica z Polską jest dobrze strzeżona zasiekami i obstawiona wojskiem. Trzeba także rozpocząć na wiosnę przygotowania do czasowej dyslokacji wojska w celu wspierania Straży Granicznej w patrolach granicznych. W końcu trzeba zmienić przepisy, aby za zgodą Straży Granicznej mogły jej pomagać „obywatelskie patrole” i wprowadzić bardziej restrykcyjne prawo za nielegalne przekroczenia granicy, co się sprawdziło na Węgrzech. W innym wypadku możemy mieć poważny problem. Można to zlekceważyć i przejść nad tym do porządku dziennego, uznając, że sprawa sama rozejdzie się po kościach. Ale tu chodzi o przyszłość i bezpieczeństwo Polski i Polaków, ale również o przyszłość naszej cywilizacji zachodniej i chrześcijańskiej. To są wartości, których obrona jest obowiązkiem wszystkich, niezależnie od barw czy poglądów politycznych. Dziękuję za rozmowę.

Mariusz Kamieniecki

*

W MATERIALE NIKT NIE CHCE OFICJALNIE POWIEDZIEĆ KTO W POLSCE STOI ZA ORGANIZOWANIEM TEGO NAJAZDU

ZATEM DODAJE MATERIAŁ AV W KTÓRYM JEST JASNO WSKAZANE JAKIE ORGANIZACJE W POLSCE STOJĄ ZA SPONSOROWANIEM TEGO NAJAZDU ORAZ IMIENNIE WSKAZANE OSOBY Z NAZWISKA IMIENIA I UKAZANIA TWARZY

FILM PROSZĘ NATYCHMIAST SKOPIOWAĆ BO ZOSTANIE NA 100 % USUNIĘTY !!

Komentarzy 36 to “ATAK NA POLSKĘ – POTOP SZAKALE U BRAM MÓWI SZEF STRAŻY GRANICZNEJ R.P !”

 1. miziaforum said

  WAŻNE W INSTRUKCJACH KONFISKOWANYCH NA BAŁKANACH ALE I JAK WYŻEJ U NAS ZAWIERAJĄCYCH SPISY ADRESÓW POMOCNYCH UCIEKINIEROM NA TERENIE POLSKI

  !!!JEST EKSTRA WIĘKSZĄ WYTŁUSZCZONĄ CZCIONKĄ NAPISANE POWINNIŚCIE SIĘ KIEROWAĆ POPRZEZ WIOSKI PONIEWAŻ W POLSCE NIEMA TAM ŻADNEJ POLICJI WOJSKA ANI CELNIKÓW !!!

  ZA KILKANAŚCIE DNI MOŻE ZA MIESIĄC POLSKIE RODZINY NA POLSKICH WSIACH GDZIE NIEMA POLICJI BO POSTERUNKI SĄ ZLIKWIDOWANE O CZYM WIECIE

  POLACY BĘDĄ TAK ATAKOWANI JEŚLI NIE GWAŁTOWNIEJ I ŚMIELEJ !!!!!!

  TAK ONI BĘDĄ SZLI POLSKIMI DROGAMI POWIATOWYMI WIEJSKIMI !!!

  TAKIE NAPADY I W KONSEKWENCJI ZABÓJSTWA BĘDĄ POWSZECHNE .. NIE WSPOMNĘ O

  DEMOLOWANIU KOŚCIOŁÓW I SYMBOLIKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ NA TRASIE PRZEMARSZÓW !!!

  WE WŁOSZECH GDZIE PRZECHODZILI PRZEZ WIOSKI DOCHODZIŁO I NADAL DOCHODZI DO PODPALEŃ DOSŁOWNIE CAŁYCH WIOSEK … TE FILMY SĄ DOSTĘPNE NA Y.T !!!!

  KTO Z WAS WIERZY ŻE WSZĘDZIE MOGĄ PALIĆ GWAŁCIĆ RABOWAĆ I MORDOWAĆ ,,, A W POLSCE NIE ???

  TO NIECH MI NAPISZE DLACZEGO NIBT NIE O.K

  Polubienie

 2. Elba said

  Tako powinno wygladać powitanie nachodźców islamskich!
  http://www.antysystempolska.pl/cliven-bundy-ranczer-z-nevady-zbuntowal-sie-przeciwko-panstwu-walczy-z-wladza-od-20-lat-i-jest-gora/

  Polubienie

 3. gtx said

  To co powiedział profesor i szef straży pan mizia napisał 2 lata temu

  Polubienie

 4. miziaforum said

  NIE CHCĘ NIKOGO STRASZYĆ ALE W SRUD NICH JAK WSPOMNIANO W MATERIALE SĄ SETKI A NAWET TYSIĄCE ANALFABETÓW O POZIOMIE UMYSŁOWYM CZŁOWIEKA ŚREDNIOWIECZNEGO

  NA WIDOK ŚWINI LUB PSA NATYCHMIAST PRÓBUJĄ GO ZABIĆ .. JAKO ZWIERZE NIE CZYSTE

  wiem komicznie to brzmi ale to prawda

  PSAMI GARDZĄ ALE I ZARAZEM BOJĄ SIĘ PANICZNIE … JAKO STWORZENIA NIECZYSTEGO TAK JAK WIEPRZA JEŚLI NIE GORZEJ

  MOJA RADA MIEĆ ZE DWA 3 PSY POWAŻNEJ POSTURY NA PODWÓRKU TO RAZ !! I DRUGA RADA LEGALNA Z POLICYJNYMI DOKUMENTAMI W LINKU CO WARTO MIEĆ JEST LEGALNE !!!

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/21/artykul-specjalny-polaku-kupuj-legalna-bezpozwoleniowa-bron-palna-ostra/

  NIEDŁUGO INFORMACJE W TYM LINKU BEDĄ NA WAGĘ NIE ZŁOTA ALE ŻYCIA WASZEGO WASZYCH RODZIN

  POLICJA WAM NA POLSKICH ZADUPIACH NIE POMOŻE ….. NIE DLA TEGO ŻE NIECHCE ALE POPROSTU ICH TAM NIE BĘDZIE BEDĄ MIELI PROBLEMY W MIASTACH MIASTECZKACH A POLSKA PROWINCJONALNA W POLSCE ZRESZTĄ „B” …. CZARNO TO WIDZĘ

  Polubienie

  • miziaforum said

   POD LUBELSKA WIEŚ .. ZANIM PRZYJEDZIE Z LUBLINA RADIOWÓZ ZDĄŻĄ CIEBIE WRAZ Z RODZINĄ 3 X ZGWAŁCIĆ 1 ZABIĆ I 1 POĆWIARTOWAĆ … A POTEM WSZYSTKO PUŚCIĆ Z DYMEM …

   POLSKA WIEŚ BEZBRONNA I ONI O TYM WIEDZĄ !!!!!

   Polubienie

  • Pelagia said

   zawsze mówiłam, ze psy to mądre ludzie. mam nadzieję, że psom się nic złego nie stało, nie zaraziły się żadnym paskudztwem. jednak bym zdezynfekowała psom zęby i dała jakąś fajną kość za ten stres na kt. zostały narażone. Hough!

   Polubienie

 5. miziaforum said

  JESZCZE DZIŚ INFORMACJA KTÓRA WAS ZASKOCZY W 100 % CO KNUJE TURCJA ???? JAK RUSZY KOLEJNA FALA IMIGRANTÓW NA CAŁEGO NIE GWAŁCĄC UMÓW TURCJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ WSZYSTKO JEST JUŻ GOTOWE !!!!! ALE O TYM WIECZOREM

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO JUŻ SIE GŁOWICIE JAK TO PRZECIERZ BAŁKANY ZAMYKAJĄ SIĘ GRECY NIE WPUSZCZĄ DO SIEBIE A TURCY NIE WYPUSZCZĄ DO GRECJI ????? JAK TO ZROBIĄ I JESZCZE MIZIA PIERDOLI ŻE DOTRZYMAJĄ SŁOWA UNII EUROPEJSKIEJ ??? NO ?? JAK ??

   WIECZORKIEM OK MUSZĘ COŚ POSPRAWDZAĆ

   Polubienie

 6. Maksym said

  Autorze puknij się w łeb sprawy komisji weneckiej nie ważne ? sprawy T.K nie ważne ?? dla Polaków , to ty odrywasz Polaków od spraw ważnych jakimiś duparelami które nie mają pokrycia w żadnych mediach w żadnych , tak wiem zaraz napiszesz, że to spisek medialny aby o tym nie mówić , wiesz co to się da leczyć podaj mi artykuł jakikolwiek gdzie ktoś wspomina o imigrantach ze wschodniej strony granic .
  Sprawy T,K jak i opinii o nas wystawianej przez komisje wenecką są najważniejsze matołku prowokatorku i nie są łatwe do rozwiązania .

  Polubienie

  • nikt said

   Racja , jacy imigranci Korwin to wyjaśnił już dawno , niema socjalu niema imigrantów .

   Polubienie

  • miziaforum said

   P… WIELKI MI PROBLEM KOMISJA WENECKA NIECH SIĘ ZAJMIE WENECJĄ ŚMIAŁO MOŻNA ICH MIEĆ W DUPIE

   T.K .. POZAMYKAĆ W PIERDLU TYCH CO SABOTUJĄ I PARALIŻUJĄ FUNKCJONOWANIE PAŃSTWA .. JAK PIŁSUDSKI Z POSŁAMI SPAŁOWAĆ WYPROWADZIĆ ZAMKNĄĆ A BYRDEL TK ZLIKWIDOWAĆ …. PROSTE MAX 24 GODZINY BY TO ZAJEŁO

   A CO DO IMIGRANTÓW ZOBACZYMY PANIE SOCJALU NIEMA PYTANIE ZATEM TO CO JUŻ DZISIAJ ROBI TY PONAD 27 000 MUZÓŁMAN NIE TATARÓW POLSKICH TYLKO PRZYBYSZÓW Z BLISKIEGO WSCHODU ŁADNIE ZRZESZONYCH W „LIDZE MUZUŁMAŃSKIEJ” NO NIE DLA SOCJALU CHYBA PRZYBYLI I NADAL PRZYBYWAJĄ … CZYM SIĘ ZAJMUJĄ A NAWRACANIEM POLAKÓW NA ISLAM MOŻNA ICH SPOTKAĆ NA RYNKACH TAKICH MIAST JAK GDAŃSK WARSZAWA I SPORADYCZNIE NA RAZIE POZNAŃ KRAKÓW …

   Z CZEGO ŻYJĄ A ALLACH RACZY TO WIEDZIEĆ Z OPINII ABW WIADOMO ŻE SĄ NA UTRZYMANIU SPONSORÓW Z ARABII SAUDYJSKIEJ I KATARU

   GDZIE MIESZKAJĄ W WARSZAWIE W ŁADNYCH NOWYCH WYNAJĘTYCH APARTAMENTACH .. OPŁACANYCH Z ZAGRANICY JAK PISZE W RAPORCIE ABW …

   Polubienie

  • Eryka said

   Won pastuchu stad.Nie obrazaj gospodarza.Za Mizia to miernoto nawet w myslach nie nadarzysz.

   Polubienie

 7. heniu said

  Polubienie

 8. marek said

  Polska Wolność
  4 godz. ·
  Bestialstwo występujące w niektórych państwach muzułmańskich ma miejsce, ponieważ istnieje w tych społeczeństwach przyzwolenie na złe traktowanie kobiet. Organizacje feministyczne i inne grupy lewicowe, zamiast iść na łatwiznę i ścigać (cenzurować) Europejczyków za nie okazywanie entuzjazmu z powodu sprowadzania imigrantów na nasz kontynent, powinny przenieść swoją działalność na Bliski Wschód. Jeśli lewackim organizacjom zależałoby na dobru imigrantów, tak jak oficjalnie to mówią, to zamiast sprowadzać uchodźców do Europy, powinny wykorzystać swój potencjał polityczny do poprawy sytuacji w ich krajach pochodzenia.

  Polubienie

 9. KnUR1 said

  Lepiej dmuchać na zminę, ale jak znam ziomków to mimo wszystko nie dadzą się terrorzywać; jak klepnie jakiś brudas laske w tyłek, to ma za chwile w pierdol; Może nawet i dobrze, że wpszczą kilku ciaptych, dostaną w pizdę z klubów ich wypierdolą na ryj, to przynajmniej będą opowiadać po świecie, że w PL to się nie da za chuja ta bajka 😀

  Polubienie

 10. Pelagia said

  pora uskuteczniać starosłowiańskie tradycje – nosić ze sobą kawał wyrwanej sztachety, ciupazecke, i inne staropolskie tradycyjne przybory. Oczywiście zakumplować się z groźnymi psami 🙂 i razem chodzić na spacerki

  Polubienie

 11. Konarski said

  Władimir Putin nakazał wycofanie rosyjskich wojsk z Syrii
  Światowe media powiadomiły o zaskakującej decyzji przywódcy Rosji. Władimir Putin polecił Ministrowi Obrony wycofanie większości wojsk z Syrii, tłumacząc iż postawione cele zostały już w większości wykonane.

  Jedyne logiczne wytłumaczenie to uzgodnienie pomiędzy Moskwą a Waszyngtonem dot. stref wpływów łącznie z Iranem. Elementem dodatkowym są mocarstwowe ambicje Erdogana a Kreml nigdy nie zapomina o aktach wrogich jakim było na pewno zestrzelenie rosyjskiego bombowca. Jeżeli moje domysły są słuszne to bliskie jest wstępne porozumienie dot. Syrii a także ochłodzi się gorące uczucie ( wraz z kasą ) Stanów do Ukrainy.

  Rosja dogadała się z USA w sprawie Ukrainy.
  Za wycofanie się Rosji z Syrii Obama zgodził się aby Rosja zrobiła porządek na Ukrainie.
  Zachód nie ma złudzeń .
  Ukraina nie ma szans na wstąpienie do Unii Europejskiej i NATO.
  Ukraina zaprzepaściła wszystko.
  Aby wytłumaczyć tę nagłą zmianę światu zachodniemu Stany Zjednoczone ujawnią wreszcie prawdę o tym, że to Ukraina zestrzeliła malezyjski MH17.
  Awakow będzie miał proces w Hadze za to.
  Poroszenko …hmm…może skończy na latarni , albo w więzieniu w Moskwie.
  Jaceniuka ewakuuje Nulandowa.
  P.S
  Poroszenko rozpoczął po cichu trzeci atak na Donbas.
  Za moment spotka go niespodzianka i spełni się jego marzenie.
  Na przeciw stanie wreszcie prawdziwa armia rosyjska.

  Polubienie

 12. krab said

  Śmialiśmy się z niemców, a tymczasem u nas to samo U matki makreli ??
  NIK: Imigranci znikają polskim urzędom.Polskie urzędy nie maja pojęcia co dzieje się z imigrantami- taki jest wniosek raportu NIK. Gdyby zaczęło ich napływać więcej, całkiem stracilibyśmy nad nimi kontrolę. Na 429 przypadkowych migrantów zbadanych przez NIK, którym odmówiono statusu uchodźcy jedynie 154 opuściło Polskę zgodnie z przepisami. Reszta zwyczajnie zniknęła.
  Od 2012 do połowy 2014 roku o status uchodźcy w Polsce starało się 32 tysiące osób. Uzyskało go jedynie 549 osób.

  Polubienie

 13. miziaforum said

  Polubienie

 14. miziaforum said

  Barack Obama i Władimir Putin rozmawiali o sytuacji w Syrii i na Ukrainie

  Barack Obama powitał z zadowoleniem decyzję Władimira Putina częściowego wycofania sił rosyjskich z Syrii. Wezwał też strony konfliktu na wschodzie Ukrainy do przestrzegania porozumień z Mińska – poinformowały wczoraj służby prasowe Białego Domu i Kremla.

  mówiąc w prost Władimir masz wolną rękę na ukrainie ja ich jeszcze pouczę aby ci nie skakali za wysoko

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: