Miziaforum's Blog

KOMITET „OBRONY”” DEMOKRACJI” PRÓBA KUPIENIA BLOGA MIZ/FOR DO CELÓW PROPAGANDOWYCH K.O.D

Posted by miziaforum w dniu Marzec 13, 2016


O treści : ” szanowna pani / pan , zwracamy się do pana jako właściciela bloga miziaforum o wsparcie naszej walki o wolność i praworządność w Polsce jeśli bliskie są pani / panu idee wolności demokracji i sprawiedliwości , zapraszamy do przyłączenia się pana  / pani blogu do nas aby wesprzeć naszą działalność terenową zamieszczaniem tekstów relacji i wywiadów z liderami Komitetu Obrony Demokracji , wiemy że wymaga to poświęcenia czasu , zatem informujemy iż jeśli nie może pan / pani wspomagać nas publikacjami oraz zamieszczaniem na blogu naszych materiałów z powodu braku czasu jest możliwość podjęcia takiej współpracy z nami za odpowiednie honorarium , ponieważ zdajemy sobie sprawę iź musiał by  pan / pani współpracować z nami w ramach czasu wolnego lub kosztem czasu pana/ pani obowiązków zawodowych , jeśli jest pan / pani zainteresowany propozycją współpracy społecznej jesteśmy bardzo zadowoleni , jednak jeśli zdecydował by się pan / pani na współpracę za finansową gratyfikacje , nie stanowi to żadnego problemu , w celu umówienia szczegółów prosimy o kontakt na adres ………..@………… eu 
* ADRESU NIE ZAMIESZCZAM Z PRZYCZYN WIADOMYCH …. (UJAWNIANIE ADRESÓW MAIL Z PRYWATNEJ KORESPONDENCJI BEZ ZGODY …. BLE BLE BLE JEST PRZESTĘPSTWEM.)
mogę natomiast dodać ić adres jest adresem prywatnym 1 z koordynatorów KOD w Polsce
W załączeniu przesyłamy pierwszy tekst z prośbą o zamieszczenie go na pana/ pani blogu
tkst/ 1 / 3.05 .2016 /J.H

Pamiętam jak dziś – choć byłem dzieckiem. W domu mojego ojca na co dzień przemawiało się tym językiem. Przychodzili różni ludzie, młodsi i starsi, radzić o tym, co można zrobić, gdy Gierek wprowadzał „przewodnią rolę PZPR” do konstytucji, gdy bito robotników Radomia…

Pisało się listy do władz, organizowało tajne wykłady o historii i polityce, przekazywało stypendia dla działaczy i zapomogi dla rodzin osób represjonowanych, przekazywało informacje dla Wolnej Europy, kolportowało nielegalne wydawnictwa. I zawsze towarzyszył temu ten sam język – pełen umiaru i godności, na wskroś demokratyczny i praworządny. Nikogo nieobrażający i w jakimś stopniu respektujący władzę, niosący w sobie nadzieję, że ta władza zechce takim samym tonem odpowiedzieć.

Tym językiem mówiła polska opozycja lat 70. i 80., lecz znają go przecież wszyscy demokraci świata – bo jest on idiomem ludzi wolności, idiomem nadziei na lepszy świat, w którym prawo stoi ponad sekretarzami i prezesami, a zaufanie i szacunek wzajemny wygrywa z arogancją, nienawiścią i pychą. Tym językiem przemawiał Komitet Obrony Robotników, tym językiem przemawiała Solidarność w roku 1980 i 1989, a potem rząd Tadeusza Mazowieckiego, Unia Wolności… Później jakoś ten język zaczął w przestrzeni publicznej zanikać.

Dziś, niespodziewanie, odnalazłem go w prostych, szczerych słowach deklaracji Komitetu Obrony Demokracji, o której przeczytanie każde z Państwa proszę. Przesłano mi ten tekst po tym, gdy napisałem na Twitterze, że sytuacja w kraju, grożąca recydywą PRL-owskiego autorytaryzmu, wymaga powołania Komitetu Obrony Demokracji. A tu, okazuje się, komitet taki już działa!

Dziś jest on wprawdzie wyłącznie „faktem społecznościowym”, czyli wirtualnym i egzystencjalnie nader wątłym. Być może za tydzień nikt nie będzie już pamiętał o jednej z tysięcy inicjatyw na Facebooku, mających kilka tysięcy „lajków”. Ale jeśli przyłączysz się do tej inicjatywy również Ty i Ty, i Ty, to przy odrobienie szczęścia i talentów organizacyjnych może powstać autentyczny ruch oporu wobec władzy demontującej z dnia na dzień naszą konstytucyjną republikę.

W szczególny sposób chciałbym zaś zaapelować do autorytetów społecznych, do opozycjonistów czasów PRL, współpracowników KOR, twórców polskiej demokracji – o aktywne bądź przynajmniej moralne wsparcie tej inicjatywy. Panie Profesorze Modzelewski, Panowie Boni, Lityński, Kowalski, Bujak, Wujec, Pinior, Celiński, Michnik i inni… Wasz głos poparcia i zachęty może dać szansę na zaistnienie publiczne tych ludzi, których – jak możecie się przekonać, czytając deklarację – ukształtował ten sam etos i ta sama nadzieja, jaka powodowała Wami, gdy kładliście fundamenty pod ruch Solidarności i wolną Polskę.

Nie można przesadzać z analogią między państwem Jarosława Kaczyńskiego a państwem Gomułki i Gierka. Jednak analogia taka z pewnością się rysuje, a przez to rysuje się też konieczność obywatelskiego oporu. Innego pewnie niż wtedy, bo inne są warunki, lecz przecież, bez względu na te różnice, to właśnie Wy i tylko Wy możecie być mentorami tej działalności. Bo tylko Wy się na tym znacie.

Jestem ostatnim, który odwracałby się od polityków. Nie czczę bożka apolityczności. Politycy są ważni i niezbędni. Ich wpływów i doświadczenia nie da się zastąpić samym entuzjazmem. Dlatego proszę o poparcie również polityczki i polityków demokratycznych. Nie chcę wymieniać ich nazwisk – wiadomo, którzy to są, choć do różnych należą formacji.

Może po długim i ciężkim roku swarów i impotencji politycznej, gdy tak źle idą sprawy w Polsce i w Europie, gdy cała władza w kraju dostała się nieformalnie w ręce jednego człowieka, pełnego urazów, uprzedzeń i autorytarnych nawyków, stać nas będzie w końcu na to, by zrobić coś wspólnie, ponad podziałami, jak niegdyś wspólnie robili to Michnik z Macierewiczem, Kuroń z Czumą, Celiński z Olszewskim… Pomóżmy razem Jarosławowi Kaczyńskiemu nie przekraczać kolejnych granic!

A oto ta deklaracja. Bardzo proszę o jej przeczytanie, wejście na profil FB i włączenie się do dyskusji!

KOMITET OBRONY DEMOKRACJI

Demokracja w Polsce jest zagrożona. Działania władzy, jej lekceważenie prawa oraz demokratycznego obyczaju zmuszają nas do wyrażenia stanowczego sprzeciwu. Nie chcemy Polski totalitarnej, zamkniętej dla myślących inaczej niż każe władza, nie chcemy Polski pełnej frustracji i żądzy rewanżu. Chcemy, żeby w Polsce było miejsce dla wszystkich Polaków, równych wobec prawa, z ich przekonaniami, opiniami, etyką i estetyką. Nie godzimy się na zawłaszczanie państwa, dzielenie Polaków na lepszych i gorszych, pogardę dla „innego”. Nie ma też naszej zgody na poglądy godzące w zasady demokracji i prawa człowieka.

Jesteśmy zdeterminowani otwarcie i zdecydowanie, pełnym głosem mówić o przyzwoitości, prawie i wzajemnym szacunku. Wyrażać swoje zdanie nie tylko w domu czy w Internecie, ale też na ulicach i placach naszych miast i wsi, jeżeli zajdzie potrzeba gromadząc się tam dla wyrażenia swoich opinii i żądań.

Zapraszamy do współdziałania wszystkich, dla których ważne są wartości demokratyczne, bez względu na poglądy polityczne i wyznanie. Nie zgadzamy się na łamanie Konstytucji i wprowadzanie, z nadużyciem mechanizmów demokracji, rządów autorytarnych. Są wśród nas ludzie różnych poglądów i orientacji politycznych od prawa do lewa, ludzie wierzący, agnostycy i ateiści. Łączy nas to, że jesteśmy ludźmi wolnymi i chcemy nadal mieszkać we własnym, demokratycznym kraju, w którym nikt nie będzie nam nakazywał jak mamy żyć i jakie wartości wyznawać.

Jan Hartman

Komitet na Facebooku

m/f 

NO JESTEM ZASKOCZONY A Z DRUGIEJ STRONY ZANIEPOKOJONY JEŚLI JAK WIDAĆ EMAIL JEST ADRESOWANY MASOWO NA OŚLEP … BO TREŚCI NA MOIM BLOGU DOTYCZĄCE P.O , KOD PETRU I TP SĄ JEDNOZNACZNIE DOSADNE 

ZATEM WNIOSEK KOD SZUKA HURTOWO TUB TUBEK PROPAGANDOWYCH W INTERNECIE  DOBROWOLNYCH LUB PŁATNYCH , CZYLI PRZYGOTOWUJĄ COŚ NA WZÓR FRONTALNEGO ATAKU W INTERNECIE …

I COŚ JESZCZE SYGNATURA TEKSTU N.R 1 PRZESŁANEGO ZAWIERA DATĘ 3 MAJA 2016 .. CZYLI CO SIĘ MA W TEJ DACIE WYDARZYĆ .. TYLKO CO ??

 

P.S CIEKAWE ILE PŁACĄ ZA PODNAJĘCIE BLOGA DO UPRAWIANIA PROPAGANDY MIESIĘCZNIE CZY ZA TEKST 

I DRUGA ISTOTNA SPRAWA OTRZYMANY MAIL BYŁ WYSŁANY NIE Z ADRESU OFICJALNYCH STRON ALE Z ADRESU PRYWATNEGO KOORDYNATORA REGIONALNEGO KOD …. ZATEM JEST TO AKCJA UTRZYMYWANA W TAJEMNICY I NIE OFICJALNA

PODSÓMOWÓJAC Z TĄ PROPOZYCJĄ WPIER… SIĘ  PO SAME PACHY 🙂

PROŚBA DO INNYCH BLOGERÓW JEŚLI OTRZYMALIŚCIE TAKĄ PROPOZYCJE PROSZĘ ZAMIESZCZAĆ JAKO KOMENTARZE POD TYM ARTEM

 

PPS CIEKAWE SKĄD TE SKURWESYNY MAJĄ PIENIĄDZE ??????

Komentarzy 27 to “KOMITET „OBRONY”” DEMOKRACJI” PRÓBA KUPIENIA BLOGA MIZ/FOR DO CELÓW PROPAGANDOWYCH K.O.D”

 1. Trak said

  Spokojne wasze rozczochrane.
  Wczoraj przed północą wyposażony w różne potrzebne atrybuty wykonałem gest magiczny (wielokrotnie wypróbowany w podobnych sytuacjach) i gówno z tego wszystkiego będzie.
  Śpijcie spokojnie, ku..wy nie przejdą.

  Polubienie

  • Trak said

   Ufajcie, czarodziejska pałeczka okrężnicy potrafi wiele zdziałać. Przed jej mocą nikt nie umknie, żadem mugol. Znakiem będzie, gwałtowne zużycie papieru.

   Polubienie

 2. a^v said

  Panie Mizia przykro to pisać ale spiep… pan trzeba było podjąć współpracę skanować wszystko i opisać tu na blogu . I to by była afera udowodniona .

  Polubienie

  • miziaforum said

   nic nie spieprzyłem przemyślałem to mail był datowany z 12 03 2016 godz. 23,17 podejrzewam że rozsyłający miał listę mailową i poprostu klepał i rozsyłał gotowce JAK BYM PODJOŁ WSPÓŁPRACĘ TO NA 100% ZAJRZELI BY NA BLOG CO JA TU PISZE I WTEDY SAMI BY SIĘ WYCOFALI … TREŚCI SĄ WIADOME PRAWDA ???? NO TO TO CO JEST JEST WSZYSTKIM CO MÓGŁ BYM UGRAĆ

   I ZAPEWNE ZROBILI BY TAK PO ODKRYCIU KIM JESTEM I CO PISZE …. WYSŁALI BY MAILA DO OPERATORA POCZTY I DO MNIE IŹ KORESPONDENCJA JEST OMYŁKĄ I POPROSILI O USUNIĘCIE I NA 100% ZAKAZ PUBLIKACJI … I MIELI BY SS… RACJE I PRAWO ZA SOBĄ A TAK NIE ZOSTAŁO TO ODWOŁANE WIĘC MACIE TYLE ILE MOGĘ …. TERAZ TO SOBIE K… MOGĄ MAILOWĆ ŻE TO POMYŁKA … 🙂 !!!!! poszł o w świat

   DZIŚ PEWNO BEDZIE UBAW NA BLOGU 🙂

   LINKUJCIE KOPIUJCIE I WKLEJAJCIE GDZIE SIĘ DA !! NAWET W KIBLACH NA ŚCIANACH Z PODANIEM ADRESU MOJEJ STRONY JAKO ŚRÓDŁA

   Polubienie

   • a^v said

    Zapewne wyszukiwali pod kątem popularności , nie sprawdzając zawartości klik tu
    https://www.revolvermaps.com/?target=enlarge&i=0ffftggap65
    i na listę do wysyłki , no i bozia pokarała za nierzetelność wykonywania poleceń służbowych

    Polubienie

    • miziaforum said

     BYĆ MOZE ALE NIE BAGATELNĄ ROLĘ PISANIA PRZED PÓŁNOCĄ ODEGRAŁ ZAPEWNE EFEKT : GORĄCZKI SOBOTNIEJ NOCY : A RACZEJ WIECZORU SPĘDZANEGO W GRONIE KODOWCÓW , GDZIE PRZY ALKOCHOLU SNULI WIZJE POWROTU NA STOŁKI .. PEWNO JAKIŚ NA ETAPIE EURORII ALKOHOLOWEJ PO POWROCIE ZASIADŁ I ZACZOŁ ROBIĆ :DOBRĄ ROBOTE: 🙂 no i sie zesrało .
     P.S WARTO TERAZ OBSERWOWAĆ BLOGI KULINARNE , OGRODNICZE I INNE .. KTÓRE NAGLE ZMIENIA TEMATYKĘ Z DOTYCHCZASOWO PORUSZANYCH TAM TEMATÓW TYPU CZY MÓJ KRAWAT BEDZIE PASOWAŁ DO KOLORYSTYKI WYSTROJU GABINETU MOJEGO SZEFA W KORPO …..
     TAK TAK BĘDZIEMY MIELI NA TACY :PATRIOTÓW: BEZPARTYJNYCH … ZWYKŁYCH LUDZI .. 🙂

     Polubienie

 3. krab said

  Przygotowują grunt i to na wszystkich frontach :
  „3 maja najprawdopodobniej odbędę się wielkie manifestacje antyrządowe. ie ustają zawirowania wokół Trybunału Konstytucyjnego. Z powodu tych tarć i słabości opozycji w sejmie, partie te będą przygotowywać demonstracje na ulicach. Jak powiedział dla rp.pl anonimowy polityk Platformy: „Jeśli PiS się ugnie, to nie pod naciskiem w Sejmie, tylko pod presją protestów ulicznych”
  Z tego powodu opozycja na 3 maja Święto Konstytucji chce przeprowadzić demonstracje antyrządowe. Na razie nie ma zgody, czy będzie to jeden wspólny protest, czy partie i ruchy będą przygotowywać demonstracje osobno.
  Już teraz Platforma zapowiada kierowanie kolejnych ustaw PiS-u do Trybunału Konstytucyjnego: tzw. ustawę inwigilacyjną oraz łączącą stanowisko ministra sprawiedliwości z prokuratorem generalnym.”
  „Grzegorz Schetyna powiedział na konferencji prasowej: „Jesteśmy częścią wspólnoty europejskiej, w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom i tam będziemy informować o tym, co dzieje się w Polsce. To jest też kwestia rezolucji, którą będziemy chcieli, żeby przyjął Parlament Europejski”

  Ryszard Petru chce bezwarunkowej kapitulacji PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego i zaostrza narrację: „Przed laty Polacy demonstrowali, żeby zmienić ustrój, teraz po to, by nam nagle ustroju nie zmienili. Dotychczas obowiązywał ustrój rządów prawa. Niestety w sytuacji, kiedy nie jest publikowany wyrok TK, to są już rządy siły.”
  Konsensus będzie możliwy wtedy, gdy opozycja znajdzie inny atrakcyjniejszy i bardziej nośny temat do krytykowania rządzących” – uważa politolog prof. Rafał Chwedoruk.
  A co na to pis?
  Według informacji do jakich dotarł Fakt, działania PiS mają „udowodnić, że uliczne protesty KOD to metodyczne działania zorganizowane przez ludzi dawnego układu.” Jak powiedzieli dziennikarzom anonimowi politycy Prawa i Sprawiedliwości: „Już mamy ustalone, że kilkoro regionalnych organizatorów protestów to ludzie z nomenklatury, a nawet ludzie dawnych służb. Będą oni przez PiS „zdemaskowani” i ujawnieni opinii publicznej. Podobnie mam być z aktywistami KOD, którzy mają na swoim koncie problemy z prawem”
  Jak donosi Cezary Gmyz na swoim Twitterze, PiS chce zareagować na zapowiadane na 3 maja duże protesty opozycji i ma przygotowywać się do własnej demonstracji. Według informatorów Cezarego Gmyza manifestacja odbędzie się pod hasłem „marsz miliona” i planowana jest na niedzielę 10 kwietnia, 6 rocznicę katastrofy smoleńskiej.

  Polubienie

 4. krab said

  Czyli jak zwykle liczymy na Boga…… 🙂
  „Wiara polskich żołnierzy powinna być najlepszym gwarantem naszego bezpieczeństwa- takie stanowisko zaprezentowali przedstawiciele MON na posiedzeniu Komisji Obrony Narodowej.Celem powinno być wzmocnienie patriotycznych i chrześcijańskich fundamentów naszego systemu obronnego oraz sił zbrojnych – tak, aby patriotyzm oraz wiara polskich żołnierzy były najlepszym gwarantem naszego bezpieczeństwa i umożliwiły skuteczną realizację programu odbudowy siły militarnej Polski- piszą przedstawiciele MON”

  Polubienie

 5. krab said

  Dobre !!!! 🙂

  Polubienie

  • gitarowski said

   super!b konkretna babka 🙂

   Polubienie

  • krab said

   A tutaj od „sympatycznej panny krysi dla równie sympatycznego pana grzesia”
   „Panie GRZEGORZU »Polsko zniszczę cię« SCHETYNA, mówi Pan, że w Brukseli »czujecie się jak u siebie, jak w domu«, tam zawozicie meldunki gdzie Polskę kolejny raz, i to mocno, uderzyć. Widać szkołę Donalda »polskość to nienormalność« Tuska. A jakiej Pan oczekuje – za swe donosy – ze swego brukselskiego »domu« nagrody? Zdrajcami gardzą przecież wszędzie” – czytamy w poście Krystyny Pawłowicz.

   Polubienie

 6. krab said

  Pan Antoni też stawia się szefom:
  Macierewicz łaja USA: Mają państwo od XVIII wieku i pouczają nas o demokracji
  Szef MON popisał się mocno niedyplomatyczną komentarzem do stosunków polsko-ametykańskich: „Ludzie, którzy budowali swoje państwo dopiero w XVIII wieku, będą mówili nam, co to jest demokracja? Narodowi, który miał struktury przedstawicielskie i demokratyczne już w XIII-XIV wieku i był źródłem niby demokracji dla całej Europy.”

  Polubienie

 7. Eryka said

  Mizia propozycja kuszaca wiec do dziela.

  Polubienie

  • miziaforum said

   no i ile oni mogą dać na miesiąc 1000 euro? śmiech na sali , siedząc przed kompem teraz w gaciach mam przy sobie ! wiecej niż ten 1000 .. dziady

   ale w tym wszystkim jest ciekawe skąd są te pieniadze na płacenie a to za udział w marszu a to za wpisy w necie ?? to warto by sprawdzić skąd są i w jaki sposób legalnie wypłacane znaczy tytuł wypłaty z czego wynika … w normalnym kraju już dawno by sie tym zainteresowały odpowiednie organa skarbowe … A W POLSCE WYSTARCZY BYĆ BOGATYM A NAWET KSIADZ POBŁOGOSŁAWI … I NIKT NIE PYTA SKAD MASZ MILIONY .. O TYSIACE ZAWSZE ZAPYTAJĄ

   Polubienie

   • Eryka said

    Jak to skad,tacka miedzy uczestnikami krazy.Jezeli mowia ze na takim spedzie jest kilka tysiecy osob to rachunek
    jest prosty.Niech kazdy rzuci tylko zlotowke.Mysle ze alimenty Kijowskiemu juz splacili.

    Polubienie

    • krab said

     George Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Przez środowiska GW i TVN lansowany jest zgoła odmiennie – jako wielki wirtuoz inżynierii finansowej i dobrotliwy, postępowy filantrop.
     Soros mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest już realizowany poprzez finansowanie ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego, założona przez Sorosa.. O dofinansowanie z ostatniej puli dotacji mogły ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i wspierające politykę multikulti. Warto też zapoznać się ze sprawozdaniem fundacji za 2014 r. i listą organizacji które ona sponsoruje. Jest bardzo wymowna. Dla jednych to same „nowoczesne i postępowe” – dla innych propagujące wszelkiej maści dewiacyjne mniejszości oraz realizujące decentralizacje i rozkład państwa. Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.
     http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176

     Polubienie

 8. nnn said

  każda droga gdzieś prowadzi. Dom boży. Jak zaprosić mam, jak. Zło, dom ten, jest twym. Gdy zaś z niego zabierzesz, odbierzesz to również sobie. Jak zaprosić złodziejaszka, gdy wiedząc co ten uczyni. Podejdź rzec, dlaczego nie poprosić, a zabrać chcesz. Kłamcy, rzec prawdą jest gdy kłamca prawdę zna. Rzec prosisz, lecz wciąż odebrać chcesz a gdybyś ty przyjacielu zaprosił mnie do twego domu? czy też byś rzekł żem jest kłamcą i złodziejaszkiem?.

  Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: