Miziaforum's Blog

Za 3 dni rozpocznie się koniec .. pewnej epoki …

Posted by miziaforum w dniu Marzec 12, 2016


Mapka obrazuje miejsca ataków terrorystycznych w ostatnich 10 latach 

Z pobieżnej analizy tej mapy płyną co najmniej trzy wnioski. Pierwszy jest taki, że terroryzm rozwija się przede wszystkim tam, gdzie co najmniej dwie nacje żyją obok siebie, a tylko jedna z nich kontroluje instytucje państwowe (np. Palestyna, Irlandia Północna, Donbas, Kaukaz, Kraj Basków). Po drugie – terroryzm występuje również tam, gdzie funkcjonują społeczeństwa multi-kulti (np. Francja czy Wlk. Brytania).

Na szczęście dla nas jesteśmy krajem dość jednolitym narodowościowo i nie posiadamy społeczeństwa typu multi-kulti. Zapewne to było głównym powodem, dzięki któremu w ostatnich latach nie odnotowano u nas aktów terroru. Główny, ale czy jedynym? Czy sytuacja może ulec zmianie w ciągu najbliższego czasu? Niestety – w kontekście organizowanych w naszym kraju Światowych Dni Młodzieży, czy też szczytu NATO niczego nie możemy być pewni…

Źródło: Our World in Data – Terrorism (OurWorldinData.org)

przypominam ten temat ponieważ 15 03 2016 r. sytuacja w Polsce w wyżej opisanym kontekście ulegnie diametralnej zmianie Polska zostanie zmieniona raz na zawsze , otóż 15 marca czyli za 3 dni dotrze pierwszy zakontraktowany przez P.O a zrealizowany transport islamskich „imigrantów „

ZAPAMIĘTAJCIE TĄ DATĘ BO BĘDZIE TO DATA KTÓRĄ PRZEKLNĄ WASZE DZIECI WNUKI A NAWET WY SAMI ….

I PAMIĘTAJCIE KOMU TO ZAWDZIĘCZACIE .. P.O . PSL. SLD. KOD .  I PERSONALNIE TEŻ WAŻNE NAZWISKA

PIS TEŻ BĘDZIE RÓWNIE JEŚLI NIE BARDZIEJ ODPOWIEDZIALNY ZA TO CO BĘDZIE TEGO KONSEKWENCJĄ

PONIEWAŻ MÓGŁ I BYŁ WŁADNY ZATRZYMAĆ REALIZACJE PLANÓW P.O

JESZCZE WRÓCIMY DO TEGO TEMATU ZAPEWNIAM WAS ZE JESZCZE W TYM ROKU BĘDZIECIE SIĘ PODNIECALI RELACJAMI Z POLSKI NA TEMAT POBIĆ GWAŁTÓW MORDERSTW A MOŻE NAWET SPEKTAKULARNYCH ULICZNYCH EGZEKUCJI NA POLSKICH OBYWATELACH !!!

Komentarzy 13 to “Za 3 dni rozpocznie się koniec .. pewnej epoki …”

 1. AQQ said

  „Na szczęście dla nas jesteśmy krajem dość jednolitym narodowościowo i nie posiadamy społeczeństwa typu multi-kulti,”
  Za to mamy swoisty mocny układ Polakami rządzą polskojęzyczni.
  https://marucha.wordpress.com/2016/03/11/100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske-2/
  2gi temat dla niekumatych.
  „Międzymorze? A co to jest?”

  Polubienie

 2. miziaforum said

  „Nacjonaliści w Polsce rozbijają własne państwo konstytucyjne”
  „W czasie gdy spór o politykę wobec uchodźców absorbuje wszystkie siły Europy, nacjonaliści w Polsce rozbijają własne państwo konstytucyjne” – pisze Stefan Ulrich w „Sueddeutsche Zeitung”.
  Rządzący „rąbią na kawałki jeden z trzech filarów, na których się ono (państwo konstytucyjne) opiera – wymiar sprawiedliwości i doprowadzają cały budynek do zawalenia się. Gdyż państwo bez niezależnej i skutecznej prawnej kontroli przestaje być państwem prawa” – czytamy w „SZ”. „Rząd polski lekceważąc i oczerniając Trybunał Konstytucyjny stawia się poza prawem i tym samym dopuszcza się nieprawości” – ocenia komentator.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-spor-wokol-tk/komentarze/news-niemiecka-prasa-krytykuje-polskie-wladze,nId,2161653#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 3. KrisT said

  Polubienie

 4. […] @ 8:25 AM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 5. AQQ said

  KODziarze w natarciu. info POkazuje tumanów.

  Polubienie

 6. navajo88 said

  spokojnie Panie Miziak ! , polacy to teź są nerwusy !!! , sam bym mało co przyłóżył kciuk do tętnicy pewnemu nerwusowi z Krakowa w osiedlowym samie , ale się w ostatniej chwili powstrxymałem i tyle . Tak że spoko panie koko OKI !
  J.M.H

  Polubienie

 7. mirek v said

  Polubienie

 8. krab said

  Brawo Azerbejdżan !!!!
  Nielegalni migranci zastrzeleni na granicy Azerbejdżanu.
  Do zdarzenia doszło dzisiaj o godzinie 4.14 czasu lokalnego na granicy Azerbejdżanu z Iranem. Państwowa Służba Graniczna tego pierwszego wykryła grupę 8-10 osób próbujących nielegalnie przekroczyć granicę. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Ponieważ intruzi nie reagowali na wezwania do zatrzymania się oraz strzały w powietrze pogranicznicy użyli broni przeciw nim. Pięciu nielegalnych migrantów zostało postrzelonych, reszta zawróciła. Jak twierdzą Azerowie mimo szybkiego przybycia ekipy medycznej, dwóch postrzelonych zmarło.

  vestnikkavkaza.net/kresy.pl

  Polubienie

 9. krab said

  Do sieci trafił film, na którym widać jak turecka straż przybrzeżna traktuje łódź wypełnioną nielegalnymi imigrantami. To pewno w ramach zapobiegania ich napływu do europy. 6 mld to trochę dużo za takie usługi 🙂 Czy napewno na tym to miało polegać ??

  Polubienie

 10. krab said

  I pewno będzie po rozejmie !!!
  Samolot syryjskich wojsk rządowych został zestrzelony przez rebeliantów?

  Portal nowastrategia.org.pl podaje, że Pentagon chce znowu szkolić i wyposażać tzw. syryjską opozycje. Do prezydenckiej administracji miano już wystąpić o uzyskanie zgody na nowy program szkolenia i wyposażenia zbuntowanych syryjczyków. Rebelianci mieliby zostać przygotowani do walki z tzw. Państwem Islamskim. Miał to potwierdzić generał Lloyd Austin. Jest on dowódcą sił USA na Bliskim Wschodzie. Stwierdził, że w programie szkoleniowym ma być zastosowane nowe podejście, dzięki czemu trening będzie trwał krócej. Ma on też być skuteczniejszy.
  Poprzedni program wart 500 mln dolarów zakończył się fiaskiem. Zakładano, że w jego wyniku przez 3 lata uda się wyszkolić każdego roku 5 400 syryjskich rebeliantów. Udało się jednak przeszkolić tylko kilkudziesięciu ludzi, którzy po przetransportowaniu do strefy działań wojennych zdezerterowali, dostali się do niewoli lub przeszli na stronę terrorystów.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: