Miziaforum's Blog

SCHETYNA GROZI I NAWOŁUJE DO KRWAWEJ ROZPRAWY Z PIS NA ULICACH POLSKICH MIAST .. A PIS śpi / NA TO SĄ PARAGRAFY !!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 12, 2016


Grzegorz Schetyna w TOK FM :

Jeżeli nie znajdziemy rozwiązania tego konfliktu, to wszystko będzie nas prowadzić na ulice. A jeśli przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę, to będziemy mogli powiedzieć o Majdanie w Warszawie, ale to ostatni etap. Może to prowadzić do tego, czego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy…”

— zapowiedział w radiu RMF FM przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Nie tylko on wieszczy „Majdan w Warszawie”. Czy jest to jeszcze polityczny spór w ramach demokracji, czy już polityczny bandytyzm? Pytanie nie jest bezpodstawne, bowiem wypowiedź szefa tej odsuniętej od władzy partii opozycyjnej wyczerpywałaby w państwach prawa wszelkie znamiona czynu karalnego. Schetyna nie mówi już o jakiejś bliżej nieokreślonej masie, mówi otwarcie „my”: „przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę”. Cynizm Schetyny sięgnął bruku. Szef P/latformy O/bstrukcji ma świadomość, że w sytuacji, gdy znaleźli się tacy, którzy po niedoszłej katastrofie prezydenckiej limuzyny z powodu wybuchu opony otwarcie życzyli śmierci Andrzejowi Dudzie, wybuch zamieszek ulicznych jest realną groźbą. Jego cynizm jest tym większy, że w imię egoistycznych, partyjnych interesów sam otwarcie posuwa się do szantażu krwi. W imię niby porządku w kraju i niby przestrzegania prawa dziś trybun sejmowej opozycji z nazwy obywatelskiej, która podczas swych rządów kpiła z prawa i z obywateli (dość wspomnieć tylko kilka jej gigantycznych afer: kompletnąkompromitację w aferze tzw. podsłuchowej, aferę hazardową, gazową, autostradową, piramidalną sprawę Amber Gold, aferę stoczniową, wyciągową, przekręty z przetargami wojskowymi i nie tylko), marzy się powrót do władzy, niechby nawet za cenę makabry! Że jeszcze raz przytoczę jego „ostrzeżenie”:

„A jeśli przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę, to będziemy mogli powiedzieć o Majdanie w Warszawie”.

„Męczennik” Schetyna wie, czym dysponuje. Bibuły drukować na powielaczach, ani zakładać na dachach nadajników nie musi. Sekundują mu różnorakie środowiska, które w rezultacie niedawnych wyborów i zapoczątkowanej odnowy straciły uprzywilejowane pozycje. Pozbawiona rządowych pieniędzy z reklam „Gazeta Wyborcza”, której sprzedaż w ostatnim półroczu systematycznie spada, z własnej inicjatywy wojuje z rządemRP na wszystkich frontach, w kraju i zagranicą. Należąca, jak „GW”, do tej samejSpółki Akcyjnej „Agora”, rozgłośnia Tok FM

Czy w polskim prawie nie ma paragrafu za podżeganie do nienawiści, za jawne prowokowanie krwawych rozruchów – bo czymże jest powtarzana groźba „Majdanu w Warszawie”, tego „ostatniego etapu”, jakiego „jeszcze w Polsce nie widzieliśmy”?

*

p.s Ja nie wiem czy panowie Schetyna , Kijowski , Petru i wielu wielu innych zdają sobie sprawę że !!! jeśli dojdzie do tych rozruchów krwawych to zanim nadejdzie odsiecz z zagranicy dla prowokatorów zajść , ZOSTANĄ ONI POWIESZENI LUB W INNY SPOSÓB ZLIKWIDOWANI WRAZ Z RODZINAMI , SZWAGRAMI I KOLEGAMI …

I NAWET JAK  „101 USA POWIETRZNODESANTOWA” 😉 WYLĄDUJE W POLSCE TO TYLKO PO TO ŻEBY POCHOWAĆ PROWOKATORÓW ….

DRODZY PROWOKATORZY NIE PRZEŻYJECIE TEJ PROWOKACJI

WOJNA DOMOWA OZNACZA ŻE NIEMA PRAWA ZATEM KAŻDY Z WAS ZOSTANIE NATYCHMIAST ZABITY JAK PIES W MIEJSCU SCHWYTANIA ….

JEST XXI WIEK A NIE ROK 1989 …. ZAMIAST SIĘ BIĆ NA ULICACH PÓJDĄ PO WASZE ŻONY MATKI KOCHANKI I PO WAS …… 

TAK SIĘ TŁAMSI REBELIE I PIES Z KULAWĄ NOGĄ ZA WAMI NIE ZAPŁACZE W OCZACH POLAKÓW JESTEŚCIE ZDRAJCAMI …

W OCZACH WASZYCH MOCODAWCÓW … JESTEŚCIE UŻYTECZNYMI SZMATAMI KTÓRYM SIĘ NIE UFA I NIE PRZYZNAJE OFICJALNIE DO WSPÓŁPRACY ….. TAKI TO LOS SZMACIARZY OD ZAWSZE UDA SIĘ POKLEPIĄ PO PLECACH W UKRYCIU … NIE UDA SIĘ … NIKT SIĘ DO TAKIEGO CZEGOŚ JAK WY NIE PRZYZNAJE …..

OTO CO WAS CZEKA !!!!

KAPUSIE, PROWOKATOŻY

Komentarzy 36 to “SCHETYNA GROZI I NAWOŁUJE DO KRWAWEJ ROZPRAWY Z PIS NA ULICACH POLSKICH MIAST .. A PIS śpi / NA TO SĄ PARAGRAFY !!”

 1. Adam Banaś said

  Juz nic nie rozumiem, dlaczego bankier chazarski miałby sponsorowac akcje przeciw Chazarowi Kaczynskiemu ( Kalksteinowi ) ?
  A dlaczego nikt nic nie powie o pożyczce Dudy dla Banderowców 1 miliard Euro na wieczne oddanie? Petru i Jarek też milczą. A tymczasem polskie goje za samą obsługę długu muszą płacić codziennie 300 milinów złotych a będzie więcej.

  Moi kochani goje. To już za późno na refleksje. Trzeba się pakować i wyjeżdżać z rdzennych ziem naszych przodków. Nasza polisa /150-180 zł/ w naszym OFE wystarczy na konewkę do podlewanie palm. Już nic nie zdziałamy bo mają nasze banki które im podarowano. Mają nasze mieszkania zadłużone we frankach w ich bankach a niedługo wprowadzą nam podatek katastralny. Cały przemysł też jest w ich rekach. Nasza drobna wytwórczość będzie za chwile przez nich zniszczona. A lasy też wpadną w ich ręce co mają przyobiecane i zostaną nam tylko ulice – do sprzątania. Wtedy będziecie mogli wracać i roboty będziecie mieli w brud i takiej na jaką zasłużyliście.
  Moje kochane goje. Zadłużyli każdego Obywatela na 70tyś.zł POdnieśli wiek emerytalny,Ukradli kasę z OFE, Afery POzamiatali POd dywan, Zniszczyli Przemysł i Rolnictwo, Sprzedali wszystko co wybudowali wasi ojcowie, Założyli KOD czyli Komitet Obrony Koryta. I jeszcze mają tępych goi którzy ich wspierają na protestach. Dziękujemy wam lemingi.!!! PO, PSL, PIS, PO-2 czyli Nowoczesna.
  Są tylko dwa sorty Polaków ci obrzeżani czyli Chazarzy i my tępe goje. Nie było żadnej afery madryckiej , tak jak chciałaby PO i PIS.
  Hofmana wrobili, to gorszy sort, warto przypomnieć, że Hofman to jeden z nielicznych nie obrzezanych w PiS. Ujawniał tę prawdę…I głośno się tym chwalił przed kamerami.
  Ludzie nie dawajcie się wkręcać przecież oni wszyscy razem siedzieli przy tym samym stoliku z Dudą i Petru podczas obrad Knesetu w Krakowie.

  No więc właśnie! waszczykowki sprzedał Polaków podwójnie; godząc się na bazy w Polsce, a ponadto ukrócił dochody Polaków na wyspach.Duda ostatnio podarował banderowcom na wieczne oddanie 4 miliardy euro nie mylić z milionami a mógł przeznaczyć na polskie dzieci i bezdomnych. Czy Ukraina przypadkiem nie skorzysta z uchwalonej tutaj ustawy 1066 i nie przekroczy granicy od południowego wschodu?
  Nikt nigdy nie chciał eksploatować z Polski gazu łupkowego, leżymy na węglu a sprwadzają gorszy z Australii czy Rosji. Tutaj chodziło żeby porobić odwierty i sprawdzić co jest pod ziemią przed prywatyzacją lasów żeby wiedzieć jak się dzielić łupami. Jesteście lemngami. Do lemingów już nic nie dotrze zbliżamy się do końca za rok Polska zostanie podzielona. Zachodnie tereny zostaną przyłączone do Niemiec a z tych na wschodzie powstanie Judeo Polonia i połączy się z Judeo Ukrainą. Głosować tylko na kogo na nie Polaków? Przecież Duda to Chazar tak samo jak Jarek, jego brat podpisał traktat lizboński a Duda głosował za emeryturami dla górali ze wzgórz Golan. Tylko ulica ale to muszą zrobić wszyscy a o tym możesz zapomnieć tak, że lepiej się stąd ewakuować i może za 100 lat nasze prawnuki przyjadą wyzwalać ten kraj jak kiedyś błękitne legiony generała Hallera.

  Polubienie

  • Słowianin said

   Trzeba się pakować i wyjeżdżać z rdzennych ziem naszych przodków.chcieli byście prawda? Nic z tego. To jest nasz kraj, nasza Ojczyzna!! Wprost przeciwnie, Polacy wracajcie do Ojczyzny, czas zrobić porządek, Wiosna się zbilża!!!

   Polubienie

 2. miziaforum said

  UZUPEŁNIENIE MOŻE I JAKAŚ ILOSĆ ZNAJDZIE SIĘ DO SZARPANIA NA ULICACH ALE WEDŁUG WZORÓW TŁUMIENIA REBELII STOSOWANYCH W KRAJACH AFRYKAŃSKICH ZARÓWNO PRZEZ DZIKICH JAK I WYNAJĘTYCH EUROPEJCZYKÓW WYSYŁA SIĘ NA ADRES DOMOWY RODZIN WICHRZYCIELI SUKINSYNÓW BEZ SUMIENIA … KTÓRZY NIE POZWOLĄ PROWOKATOROM NA OGLADANIE W TV SKUTKÓW REBELII …. MOŻNA POWIEDZIEĆ SKOŃCZYŁA SIĘ EPOKA BEZPIECZNEGO I BEZKARNEGO WKURWIANIA …. DZIŚ ZA WSZYSTKO SIĘ PŁACI NAWET KOSZTEM RODZINY

  Polubienie

  • miziaforum said

   TAKIMI RZECZAMI ZAJMUJĄ SIE WĄSKIE GREMIA PATRIOTÓW KTÓRZY CHCĄ BEZ SZUMU WRZAWY OSIĄGNAĆ ZAMIERZONY SKUTEK CZYLI NIEWIELKA SUMA DLA ODPOWIEDNICH FACHOWCÓW , NA PRAWDĘ NIEWIELKA DLA PATRIOTÓW MIESZKAJĄCYCH .. 🙂

   I SPRAWĘ SIĘ ZAŁATWIA A CO DO SPEKTAKULARNYCH PROPAGANDOWYCH POKAZÓWEK I OWSZEM ZŁAPANEGO REBELIANTA Z BRONIĄ W RĘKU LUB ŁAMIĄCEGO PRAWO SIĘ NA MIEJSCU UBIJA ALBO OBCINA RĄCZKI TO WSZYSTKO DZIAŁA JEST SPRAWDZONE

   Polubienie

   • miziaforum said

    CO MOGĘ DODAĆ NIECH PANOWIE KIJOWSCY SCHETYNOWIE PETRU I INNI PRÓBUJĄ …. TO NAWET JEST WYGODNE BO POZWALA W CZASIE TAKIEGO BEZCHOŁOWIA POZABIJAĆ ICH I WYELIMINOWAĆ NA ZAWSZE A I PRZYKŁAD NA PRZYSZŁOSĆ JEST DLA INNYCH SUKINSYNÓW .. ŻE NIE WARTA TAKA GRA …

    DZISIAJ TYM CHUJOM WYDAJE SIĘ ŻE TO ONI BEDĄ BIĆ I REPRESJONOWAĆ ….. NIC Z TYCH ŻECZY JESTEŚCIE NA SWIECZNIKU ZNANI …. A TO ZUPEŁNIE NIKOMU NIE ZNANI WAS ZAJEBIĄ W RAZIE CZEGO

    DOBRA RADA DLA SS… NIEPODOBA SIĘ PAKOWAĆ SIĘ I WYPIERDALAĆ A PRZYNAJMNIEJ CAŁE GŁOWY WYNIESIECIE A TO CO NAKRADLIŚCIE JAK BEDZIECIE WYDAWAĆ Z UMIAREM STARCZY WAM DO KOŃCA ŻYCIA ………

    NO I NA KONIEC WYBIERAJCIE ŻYĆ …… CZY POSTAWIĆ WSZYSTKO

    Polubienie

  • Trak said

   Jest jeszcze coś.
   Jest mnóstwo ludzi poza tą grą, nie biorą i nigdy nie wezmą w grze udziału – teraz milczą i patrzą. Ci ludzie są jedyną nadzieją, nie są nawet brani pod uwagę przez siły, które szaleją. Nadejdzie jednak moment, że zaczną działać i będą to robić cholernie pragmatycznie. Nie będą mieli przywódców ani wśród polityków, ani pośród duchownych ale każdy bez pytania i poleceń będzie wiedział co robić. Prawa i obowiązki mają w hardwerze zapisane od momentu gdy przyszli na świat nie pomylą się i nie dadzą przekabacić.
   Są na tym świecie rzeczy potężne, jak prawo grawitacji i żadne dupki tego nie są w stanie zmienić na stałe.
   Zwyciężą.

   Polubienie

   • miziaforum said

    NO WŁAŚNIE O TYM PISZE W UPROSZCZENIU …….. CZASY SIĘ ZMIENIŁY …. A GNOJE MYŚLĄ ŻE KTOŚ TAM BEDZIE SIĘ SCIERAŁ NA ULICY A ONI SPOKOJNIE W HOTELOWYM POKOJU BEDĄ OGLĄDAĆ W TVN JAK TO TAM WOJNA IDZIE ….. OTWORZĄ SIĘ DRZWI POKOJU I KTOŚ ICH POZABIJA LUB NAWET DRZWI SIĘ OTWIERAĆ NIE BĘDĄ MUSIAŁY 🙂

    Polubienie

   • Trak said

    Cwansi już się pakują a mniejszym kodziarzom wydają polecenia przez telefon.

    Polubienie

    • miziaforum said

     POWIEM TAK TO WINA ICH KODZIARZY ŻE ŚWIAT STAŁ SIĘ WIOSKĄ .. I DOSTĘP DO PEWNYCH USŁUG W ROKU 1990 BYŁ PRAWIE NIEMOŻLIWY I CHORENDALNIE DROGI

     DZIŚ W/W USŁUGI SĄ DOSTĘPNE BARDZO PROSTO A CENY SPADŁU 10 A NAWET 15 KROTNIE … ZWIĄZANE JEST TO Z TYM ZE POLSKA STOI DZIŚ OTWOREM

     NA CAŁYM SWIECIE OD 5 LAT ZAŁATWIA SIĘ TE SPRAWY WŁAŚNIE TAK NIE ŻADNA PARTYZANTKA PARTIA ZWIAZEK SPISEK … PO PROSTU KILKU PRZYGODNIE SPOTKANYCH LUDZI MIŁUJACYCH ŚWIĘTY SPOKÓJ I POGODNE NIUSY Z SWOICH STARYCH OJCZYZN ZRZUCA SIĘ NA USŁUGĘ FACHOWCA Z JAKIEGOŚ ZADUPIA ŚWIATA … I ON REALIZUJE … PIENIĄDZE TO BETKA NAWET ZAMIATACZ ULICY MOŻE WZIAŚĆ TE ZASRANE 50 TYSIĘCY EURO POŻYCZKI .. A JAK BĘDZIE ICH 10 TO JUŻ KWOTA NA KILKA ŚCIERW

     NAWET OSTATNIO FRANCJA … NIKT SIĘ NIE ZASTANOWIŁ DLA CZEGO NAGLE PODJĘTO TAM DECYZJE ŻE JUŻ ANI 1 EMIGRANTA NIE BIORĄ … DOSŁOWNIE Z DNIA NA DZIEŃ

     BO TAM BYŁO PODOBNIE KTOŚ NAPOMNIAŁ SKUTECZNIE :PASTERZA: FRANCÓZUW ŻE NIE WARTO

     NO A W POLSCE CI PASTERZE KODU PO PSL ……. NIE SĄ REFORMOWALNI ZATEM WEDŁUG BIBLII TRZA UDERZYĆ W PASTERZA TAK ABY SIĘ NIE PODNIÓSŁ A STADA PÓJDĄ W ROZSYPKĘ

     CZY TO NIE LEPSZE ZAMIAST WOJNY ????? KOCHANY PREWENCJA !! PREWENCJA I JESZCZE RAZ PREWENCJA

     P.S A SWOJĄ DROGĄ TO WSPANIAŁE CZASY GDY KILKU ZWYKŁYCH OBYWATELI MOŻE ZAPOBIEC TRAGEDII WOJNY I ZNISZCZENIA KRAJU

     NIECH ŻYJE WOLNY RYNEK USŁUG RÓŻNYCH !!

     POWTARZAM CHCĄ NIECH PRÓBUJĄ …. ALE ZADNEJ WOJNY NIE BEDZIE MOŻE RUCHAWKA Z 2 -3 DNI A POTEM KILKA POGRZEBÓW

     Polubienie

   • 44 said

    „Jest mnóstwo ludzi poza tą grą, nie biorą i nigdy nie wezmą w grze udziału – teraz milczą i patrzą.”

    I namierzają syjońskich talmudystów, którzy gotują Europie piekło.
    Skurwysyny będą ginąć za niszczenie Słowian.

    Polubienie

  • zagrypiona said

   Wracając z roboty dzis widziałam jak tałatajstwo wracało z ‚manifestacji KOD’ takie tam podrygi pseudomajdanowe. Na oko wiek 50+ garniaki wyjęte z jakiejs szafy z ciuchami na odpust, obowiazkowo w klapie plakietka KOD. A z gęby wygladali jak żule spod monopolowego. Na oko widac, ze biora do tych marszy protestów jakichs statystów za kasę. To jest jakiś teatr, taka przykrywka. Uderzenie może przyjść z innej strony zupełnie.

   Zreszta schetyna, petru, kijowski? Co to za zestaw? Polacy? Czy kórys z nich ma inteligencje IQ 100 chociaż? Może chociaz w sumie tyle mają? To co się teraz dzieje to jest obraza dla normalnego człowieka. Małpy chca rządzić ludzmi. W sumie może z małpami byloby uczciwiej.

   Polubienie

 3. Trak said

  Dzisiaj byłem na złomowisku, aby kupić kawałek rurki do ogrodzenia.
  Akurat przyjechał ciężarowy z ZUS-u z tzw. elektrośmieciami. Widząc, jak rozładowują laptopy, wiatraki, odkurzacze, pudła z kalkulatorami zapytałem, czy to rzeczy uszkodzone.
  „Ależ skąd, no może kilka procent tej masy. dzisiaj mamy jeszcze ze trzy kursu z takim towarem.” – usłyszałem odpowiedź.
  Zakupiłem zatem od razu w żaden sposób nie uszkodzoną profesjonalną niszczarkę dokumentów „Fellows” oraz solidną bindownicę – do swojej pracowni. Zapłaciłem 10 zł – słownie: dziesięć złotych – wg. ciężaru.
  W domu sprawdziłem, że przedmioty są w idealnym stanie. Zaoszczędziłem ok. 2,5 tys. złotych.

  Rodzi się pytanie; czy jest państwo na świecie, które wytrzymałoby taki sposób zarządzania majątkiem trwałym?

  Dlatego, w przyszłości, gdy jakiś były urzędas będzie w potrzebie i zapuka o pomoc. Psy spuścić i przegnać cholerę, niech, bydlak sczeźnie.

  Polubienie

  • AQQ said

   Lepiej złomować zamiast oddać biednym dzieciom!!! i to za nasze pieniadze…

   Polubienie

   • miziaforum said

    ZNAM TO Z AUTOPSJI W ROKU 2000 JAK PRACOWAŁEM SOBIE W PLU JAKIŚ CWANIAK WYMYŚLIŁ TAK ZWANĄ BOMBE MILENIJNĄ CZYLI ZE KOMPUTERY WYPRODUKOWANE PRZED ROKIEM 1999 NA ZAJUTRZ PO SYLWESTRZE STANĄ … SZEF TEGO URZEDU GDZIE PRACOWAŁO PONAD 470 OSÓB ZAKUPIŁ ZATEM 350 NOWYCH KOMPUTERÓW A ZE W ROKU 1998 BYŁA AKCJA W URZEDZIE WSZYSTKIE MASZYNY DO PISANIA WONT – KOMPUTERYZACJA … ZATEM KOMPUTERY 2 I 1 ROCZNE WRAZ Z DRUKARKAMI POSZŁY NA WYMIANE W ZWIĄZKU Z BOMBOM MILENIJNĄ … CHCIAŁEM TEN SPRZĘT PRZEKAZAĆ DO 3 SZKÓŁ NA SALE KOMPUTEROWE DLA DZIECI BO WTEDY W DOMACH MAŁO BYŁO KOMPUTERÓW A KOMPLET KOSZTOWAŁ COŚ OKOŁO 6 ŚREDNICH PENSJI

    ODPOWIEDZIANO MI NIE !!! DZWOŃ PAN DO ZAKŁADU OBSŁUGI URZEDU PO FIZYCZNYCH I ROZPIERDOLIĆ TO MŁOTKAMI I NA ZŁOM …….

    NO TAK ZATEM SKOŃCZYŁO SIĘ NA TYM ZE CHŁOPAKOM FIZYCZNYM POZWOLIŁEM SONIE ZABRAĆ PO CICHU PO KOMPLECIE DO DOMU + KILKA KOMPLETÓW DLA JEDNOSTEK OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ TEŻ W TAJEMNICY A RESZTĘ KAZAŁEM CHŁOPAKOM TAK PORĄBAĆ ŻEBY ILOŚĆ ZŁOMU I PLASTIKU NIE WZBUDZAŁA PODEJRZEŃ ŻE COŚ UBYŁO …. UDAŁO SIĘ

    Polubienie

   • krab said

    To sobie przypomnijcie piekarza, który rozdawał niesprzedany chleb potrzebującym…… szanowne państwo go zbankrutowało.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: