Miziaforum's Blog

Gdyby Prezydent Duda zabił się na A-4 producent samochodu nie poniusł by żadnej odpowiedzialności informuje BOR w oficjalnym komunikacie !!!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 10, 2016


CO MOGĘ DODAĆ WSTYD JAK CH….. BURDEL BYŁ JEST I BĘDZIE

ZAWSZE SIĘ ZASTANAWIAŁEM SKĄD SIĘ WZIĘŁO SŁYNNE NIEMIECKIE

Polnische Wirtschaft (pol. polskie gospodarzenie) *

TERAZ JUŻ WIEM .. I NIE MAM PRETENSJI …..

BOR podało przyczynę wypadku prezydenckiej limuzyny

Kierownictwo Biura Ochrony Rządu przedstawiło raport w sprawie incydentu z prezydencką limuzyną. Jak ustaliło BOR, powodem wypadku był fakt, że obowiązujące procedury są niezgodne z zaleceniami producenta samochodu, którym podróżował prezydent.

Limuzyna, którą podróżował prezydent Andrzej Duda /Brzeg24 /PAP
Limuzyna, którą podróżował prezydent Andrzej Duda

Zgodnie z ustaleniami Biura Ochrony Rządu, przyczyną wypadku były niezgodności pomiędzy instrukcją korzystania z pojazdu, a zaleceniami podanymi przez producenta – podano podczas konferencji prasowej.

Jak powiedział Lipski dziennikarzom, instrukcje ws. gospodarki transportowej z 2013 r. ówczesnego szefa BOR płk. Krzysztofa Klimka oraz z 2009 r. ówczesnego szefa gen. Mariana Janickiego są niezgodne z normami bezpieczeństwa, które przewidział producent pojazdu w odniesieniu do opon. Określały one wiek opon na 3 lata, a od pierwszego ich założenia – na 2 lata, niezależnie od przebiegu.

„Natomiast instrukcja wprowadzona przez gen. Janickiego oznaczyła okres eksploatacji od daty produkcji na 6 lat, a zmiana wprowadzona przez Klimka określała na co najmniej 4 lata” – powiedział Lipski.

Podał, że dopuszczalną głębokość bieżnika opony producent określił na minimum 4 mm. Janicki zaś dopuścił głębokość 3,5 mm, plus minus 0,5 mm. „A więc dopuszczona byłaby głębokość 3 mm” – dodał Lipski.

– Rozwiązano stosunek pracy z osobą, która odpowiada za transport – podał rzecznik BOR. Na konferencji przypomniano też, że kończy się przetarg na 20 nowych samochodów reprezentacyjnych dla BOR.

– Nie mamy informacji o tym, żeby opona została uszkodzona już wcześniej – podano, w odpowiedzi na medialne doniesienia.

————————————–

 • Wyrażenie „polnische Wirtschaft” ma negatywny wydźwięk w uszach części Niemców do dzisiaj. W wydanym w 1987 roku Słowniku potocznego języka niemieckiego (Wörterbuch der deutschen Umgangssprache pod redakcją Heinza Küppera) „polnische Wirtschaft” funkcjonuje jako synonim „niewyobrażalnego nieładu”.

Komentarzy 41 to “Gdyby Prezydent Duda zabił się na A-4 producent samochodu nie poniusł by żadnej odpowiedzialności informuje BOR w oficjalnym komunikacie !!!”

 1. miziaforum said

  NO POLSKA …………. Z POWODU OSZCZĘDNOŚCI NA OPONACH CHŁOP BY SIĘ ZABIŁ …. ALE BYŁ BY KURWA OBCIACH …. I JAKIE ARGUMENTY ZA TYM ŻE SMOLEŃSK TO TEŻ Z PRZYCZYN JAK TE …. ZRESZTĄ I TAK BEDZIE TO ARGUMENT

  Polubienie

 2. krab said

  Polubienie

  • miziaforum said

   Korwin-Mikke apeluje do wojska o przejęcie władzy w Polsce
   1 godz. 10 minut temu
   Aktualizacja: 51 minut temu
   Janusz Korwin-Mikke zabrał głos ws. wyroku TK w sprawie nowelizacji ustawy autorstwa PiS. Europoseł zaapelował, by w przypadku ignorowania wyroku przez rząd, wojsko przejęło władzę w kraju.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-korwin-mikke-apeluje-do-wojska-o-przejecie-wladzy-w-polsce,nId,2160705#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   Polubienie

  • krab said

   Tutaj właśnie nawołuje do puczu wojskowego !! Nie kryje również swojej sympatii względem TK.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Tylko czekac jak wezwie bratnia pomoc w moc ustawy.I oglosi sie krolem konserwatywno-liberalnym.Ale nie powiedzial konkretnie,kogo ma to wojsko spacyfikowac tym razem.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     To dopiero bedzie wolnosc narodowa prosto z hameryki.

     Polubienie

    • krab said

     Wojsko ma przejąć władzę w kraju i ogłosić nowe wybory, czyli powtórka roku 2007. Ryszard już przemówienia i posadkę dla alimenciarza szykuje szykuje. To był cel opozycji od samych wyborów, zresztą głośno o tym mówili.

     Polubienie

     • miziaforum said

      NIC Z TYCH RZ PLAN JEST Z ROKU 2015 O CZEM WAM PISAŁEM – STAN WYJĄTKOWY LUB WOJENNY PO PRZEGRANYCH WYBORACH PREZYDENCKICH PLAN JEST GOTOWY … PRZEĆWICZONY SZTABOWO … JESZCZE TYLKO SPRAWA KUKIZ 15 I WSZYSTKO ZOBACZYCIE JAK NA TACY KTO JEST KTO !!!!

      Polubienie

      • krab said

       Ale stan wojenny czy wyjątkowy wprowadza prezydent na wniosek rządu, czyli w obecnej sytuacji zrobiłby to pis a oni raczej tego nie ćwiczyli wcześniej, tzw. opozycja chyba nie ma takich uprawnień a gdyby nawet to sami w tym puncie by się udupili. Pozostaje pucz .

       Polubienie

       • miziaforum said

        PIS NIE WPROWADZI RACZEJ PÓŁKOWNICY Z NADANIA P.O W FORMIE PRZEJECIA WŁADZY W OBRONIE PRAW KONSTYTUCYJNYCH – KIEDYŚ PISAŁEM JAK ZROBIĆ TO P.O …. TO JEST MOŻLIWE I DA SIĘ LEGALIZOWAĆ

        Polubienie

       • miziaforum said

        NO SYTUACJA PODOBNA NIECO JAK W ZAMACHY MAJOWYM

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Pucz pulkownikow nie przejdzie,bo to nie demokratyczna metoda.Ale demokratycznie jest zrobic rewolucje przeciw nie demokratycznym rzadom,a to kodowcy zarzucaja obecnej opozycji.Takie cus jak majdan ukrainski przeciw bylemu dyktatorowi.Czyli pucz,ale z udzialem tzw. ulicy.Pulkownicy moga poprzec zza winkla.Demokratyczny swiat akceptuje ” demokratyczne rewolucje z zadaniem” demokracji” jak to widac takze na przykladzie arabskich wiosen.

        Polubienie

       • miziaforum said

        można półkownikami tylko trzeba zmienić nazwę z kod na kok – KOMITET OBRONY KONSTYTUCJI WOJSKO SKŁADA TAKĄ PRZYSIĘGĘ „STAĆ NA STRAŻY KONSTYTUCJI”

        I JAKO OBROŃCY PRAW KONSTYTUCYJNYCH OBALIĆ KOGO TRZEBA I PRZEKAZAĆ WŁADZĘ KOMU TRZEBA … TO LEPSZE NIŻ REWOLTA ULICZNA

        A CAŁY ZACHÓD JEST ZA KONSTYTUCJOM PROSTE I LEGALNE OD POCZĄTKU DO KOŃCA ARMIA REALIZUJE SWÓJ PODSTAWOWY OBOWIĄZEK OBRONA KONSTYTYCJI A KOD JUŻ WSZEDŁ W ROLĘ OBROŃCÓW KONSTYTUCJI NIE PRAWDAŻ ?

        Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Czyli..nastepny pucz wojskowy metoda juz przecwiczona.A jesli znajda sie obroncy obecnych, to co?.Majdan w Polsce ?.Komu na tym zalezy?..Nowy stan wojenny i pacyfikacja narodu…hmm..tak wychodzi z fusow.

      Polubienie

      • miziaforum said

       A TY CO TAKA ŹDXIWIONA POLSKI PRZECA MA NIEBTĆ A NARÓD GŁOSUJE RĘKAMI NOGAMI A NAWET PENISAMI I WAGINAMI ZA PROGRAMEM SAMOZAORANIA SIĘ RĘKAMI KURW CWELI I ZŁODZIEJI

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Takie glosowania ,jaka propaganda.A ten od nowego stanu wojskowego z maryjanem tez niezly tandem tworza do oglupiania wyborcow.Nie Tylko Polski ma nie byc…ma byc kolchoz wieloetniczny takze przy pomocy tzw. imigrantow.

        Polubienie

     • AQQ said

      Jasno wychodzi że JKM zawarł pakt z KODowcami przed wybiurami… gdy nie uzyskał normy 4% pytałam czemu sie nie bulwersuje….

      Polubienie

    • krab said

     Posłowie zajmą się projektem zniesienia ustawy o tzw. bratniej pomocy.Podczas dzisiejszego posiedzenia sejmowej Komisji Ustawodawczej posłowie zajmą się projektem znoszącym ustawę o tzw. bratniej pomocy. Jej projekt zgłosił w styczniu prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Ciekawe jak sie to potoczy.I czy bedzie potrzebne orzeczenie trybunalu konsytucyjnego?.

      Polubienie

      • krab said

       Tk nie powinien mieć tu nic do rzeczy, chyba że PAD by nie podpisał.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        A jesli opozycja zaskarzy wniosek o uchylenie poprzedniej ustawy jako niezgodnej z konstytucja?.Wowczas TK bedzie obowiazany dokonac orzeczenia i moze byc klops.Ustawa zostanie ,a wniosek Winnickiego pojdzie do kosza.Jedyna korzysc.To polityczna dla wnioskodawcy,ktory bedzie uchodzil za kogos patriotycznego i tyle z tego bedzie,a ustawa pozostanie.Ano tak te ustawy sa w tej demokracji zrobione,ze towarzysza im prawie zawsze takie ” paralizowe sytuacje”.Jesli ich za malo w prawie krajowym to sa w ogolnoeuropejskim.Bo tak ma byc i juz..tego nie przeskoczysz w tym systemie,a systemu nie ruszy nikt…takiej demokracji..i szach i mat..walczysz z wiatrakami..i zawsze masz wiatr w oczy..

        Polubienie

 3. Ktoś said

  „Gdyby Prezydent Duda zabił się na A-4 NIKT BY NIE PONIÓSŁ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI informuje BOR w oficjalnym komunikacie !!!”

  — bo winna była by PROCEDURA….

  którą ktoś napisał, ktoś inny zatwierdził a ktoś jeszcze inny wbrew logice przestrzegał. I byłoby zupełnie tak samo jak we Smoleńsku, tam też NAGRODZONO zamiast ukarać „prezydencką” ochronę.

  Innymi słowy jak z „pancerna brzozą” ZBRODNIA DOSKONAŁA.

  ———-

  Co zaś do TW JKM to był już kiedyś taki jeden przygłóp (a słomka) jaki zawsze sabotował posiedzenia sądu w sprawie KPNu…. Zawsze na posiedzeniu sądu odstawiał TEATRZYK, ochrona go wyprowadzała przy smiechach publicznosci a sąd PRZEKŁADAŁ posiedzenie aż się sprawa PRZEDAWNIŁA.

  TW JKM pełni podobną rozrywkową rolę w polin. Ma SABOTOWAĆ OPOZYCJĘ (jej spójność) i robić małolatom kisiel z mózgu. Co zaś do jego „wezwania do wojskowego puczu” to tez TYLKO PLAN i to Nostradamusa bo on mówił iż w przeddzień inwazji żydowskich terrorystów zwanych u niego „armią machdiego” polin będzie rządził GENERALSKI DYKTATOR. TW JKM nawołuje do POSTEPU we wdrażaniu NWO wyborem w polin owego „generała”. Postępu we wdrażaniu światowego nazizmu pod flagą mycki i (strzegącego jej) turbana.

  Polubienie

 4. marek said

  Polska Wolność
  8 godz. ·
  Stolica państwa ISIS powoli upada, kolejne dzielnice buntują się przeciwko islamistom. Co jest najdziwniejsze, to łatwość z jaką pokonywani są jeszcze niedawno niezwyciężeni, bezwzględni islamiści. Wytłumaczenie tego może być tylko jedno, islamskich bojowników po prostu już tam praktycznie nie ma. Najprawdopodobniej wzięli udział w zeszłorocznej wędrówce ludów, która zalała Europę. Większość fanatyków już najpewniej znajduje się w Niemczech. Ciekawe jest to, iż co rusz słyszymy o przechwytywaniu, a to dostaw umundurowania typowego dla ISIS na terenie Hiszpanii, a to o zatrzymaniu transportu z bronią w Grecji. Napewno nie wszystkie z tych dostaw są wykrywane, część z nich niechybnie trafia do adresatów.

  Polubienie

 5. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02879-Klatwa-FOZZ-czyli-tajemnica-smierci-prezesa-NIK.htm

  Klątwa FOZZ: Szef NIK ginie w tajemniczym wypadku. Następnie umiera jego kierowca i 2 policjantów, którzy jako pierwsi badali miejsce wypadku
  wpis z dnia 8/03/2016

  foto: Materiały Policji

  W kontekście dziwnych wypadków drogowych warto przypomnieć o sprawie śmierci prof. Waleriana Pańki – prezesa NIK, za którego kadencji powstał raport na temat gigantycznej kradzieży pieniędzy z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ) przez wojskowe służby. Jego samochód eksplodował na prostej drodze. Kierowca BOR przeżył, ale wkrótce popełnił samobójstwo. W tajemniczych okolicznościach zginęli również dwaj policjanci, którzy jako pierwsi badali miejsce wypadku Pańki. Klątwa FOZZ? Czy może seryjny samobójca?

  Polubienie

 6. marek said

  http://newsweb.pl/2016/03/07/odpowiedza-za-smierc-w-meczarniach-komentarzami-o-prezydencie-zajmie-sie-prokuratura/

  Polubienie

 7. marek said

  http://prostozmostu.net/swiat/monachium-mieszkanie-72-latka-przekazano-imigrantommezczyzna-popelnil-samobojstwo

  Polubienie

 8. marek said

  http://prostozmostu.net/kraj/prokuratura-odmawia-wszczecia-sledztwa-ws-pudzianowskiego-porazka-hejststop

  Polubienie

 9. […] marek o Gdyby Prezydent Duda zabił się… […]

  Polubienie

 10. […] Gdyby Prezydent Duda zabił się na A-4 producent samochodu nie poniusł by żadnej odpowiedzialnoś… […]

  Polubienie

 11. […] Gdyby Prezydent Duda zabił się na A-4 producent samochodu nie poniusł by żadnej odpowiedzialnoś… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: