Miziaforum's Blog

Węgry wojsko na granicach ma prawo strzelać do kogokolwiek kto naruszy granice / USTAWA PRZEGŁOSOWANA !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 9, 2016


Uzbrojone wojsko do ochrony granic Węgier. Ustawa przegłosowana

Węgierski parlament uchwalił ustawę, upoważniającą rząd do wysłania wojska z nieśmiercionośną bronią do ochrony granic.

Wojsku, które ma bronić granic Węgier przed napływem imigrantów nie będzie wolno używać broni śmiercionośnej. Wolno będzie korzystać z: gumowych pocisków, urządzeń pirotechnicznych, granatów z gazem łzawiącym i miotaczy siatek.

Węgierska policja

Węgierska policja

Komentarze 64 to “Węgry wojsko na granicach ma prawo strzelać do kogokolwiek kto naruszy granice / USTAWA PRZEGŁOSOWANA !”

 1. miziaforum said

  I OTO TEN JEDEN KTÓRY MA INTERES WŁASNEGO NARODU PONAD INTERESEM SZEMRANYCH SZAJEK Z UNII

  TŁUMACZĘ I OBJAŚNIAM !!!

  PO TO GO WĘGRZY WYBRALI ABY REALIZOWAŁ DOBRO INTERESU NARODOWEGO …

  PROSTE ??

  BRAVO ORBAN !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   I TAK SIE ROZWIĄZUJE SPRAWY WE WŁASNYM KRAJU .. RKM NA POZYCJE I ZAJEBAĆ KAŻDEGO SUKINSYNA KTÓRY SPRÓBUJE POSTAWIĆ GIRĘ NA ICH ZIEMI

   JASNE ? NO

   Polubienie

  • miziaforum said

   KTOŚ POWIE TO ZA MAŁO ALE Ż NIE WYSTARCZY

   W 2004 roku podczas Juwenaliów w Łodzi, grupa chuliganów wywołała zamieszki wśród studentów. Przybyli na miejsce policjanci strzelali do tłumu – jak się im wydawało – gumowymi kulami. Okazało się jednak, że ktoś przez pomyłkę wydał im ostrą amunicję i w wyniku ostrzału zginęły dwie osoby.

   POMYŁKI SIE ZDARZAJĄ !!

   Polubienie

 2. ppp said

  .
  http://pl.blastingnews.com/europa/2016/03/szwedzi-niemile-widziani-ostatni-szwed-zabiera-flage-00825375.html

  Polubienie

  • miziaforum said

   Polubienie

   • krab said

    Parlament Izraela uchwalił nowe, bardzo surowe kary dla nielegalnych imigrantów i tych Izraelczyków, którzy im pomagają.
    Ustawa umożliwia skazanie nielegalnych imigrantów na dożywocie za przestępstwa przeciwko mieniu, a także przetrzymywanie ich w areszcie do trzech lat bez procesu. Każdemu, komu udowodni się pomoc nielegalnym imigrantom, może grozić kara od pięciu do piętnastu lat pozbawienia wolności.

    Polubienie

   • heniu said

    kurwa co za perfidia zydzi sami sie odgradzaja drutami kolczastymi a nam kaza przyjmowac te robactwo bez ograniczen a tfu

    Polubienie

 3. miziaforum said

  NO A TAK POZA TYM …. MOJA CIERPLIWOSĆ I TARYFA ULGOWA DLA PIS ZACZYNA SIĘ KOŃCZYĆ

  NASTĄPI TO ZA KILKA DNI DEFINITYWNY KONIEC !!! I SĄ POWODY !!! I TO JAKIE .. ALE JESZCZE TROSZKĘ CZASU POTRZEBA ŻEBY SIĘ UPEWNIĆ .. DLAQ CZEGO OCHOTA I ZAPAŁ DO ROZPRAWIENIA SIĘ Z III R.P P/O PSL TAK NAGLE SPOWOLNIŁA A NAWET UGRZĘZŁA

  RUCH NARODOWY SKAPITULOWAŁ ZA 3 STOŁKI POSELSKIE ….. A CO SKŁLOONIŁO PIS DO ODSTĘPSTWA OD ZAPOWIADANEGO SZUMINE DZIEŁA OCZYSZCZENIA ????? OBAWIAM SIĘ ŻE ZNÓW POLACY DOSTANĄ SZOKU A MIZIA TAK JAK MIAŁ RACJE Z RUCHEM NARODOWYM ZNÓW BĘDZIE MIAŁ RACJE Z PISEM ////

  Polubienie

 4. belmont said

  Panowie slyszeliscie cos o tym wirusie TCTD???

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Ze zdrajcami Ojczyzny trzeba jechać na ostro. Nie możemy się przejmować opinią ambasad, prasy niemieckiej itd. Państwo jest zagrożone atakowane z różnych stron. Trzeba działać zdecydowanie
  — mówi portalowi wPolityce.pl były kandydat na Prezydenta RP Marian Kowalski.
  wPolityce.pl: Zaskakujące rzeczy dzieją się wokół Trybunału Konstytucyjnego. Jak informowaliśmy na portalu projekt ostatniego orzeczenia był znany wcześniej, a nawet miał być udostępniony posłom PO i z nimi konsultowany. Orzeczenie okazuje się identyczne z tym, do czego dotarł nasz portal. Jak Pan to ocenia?
  Marian Kowalski: Trybunał Konstytucyjny w tym składzie, w którym zasiadają dawni posłowie, senatorowie oraz osoby układające programy partiom politycznym, działają w zgodzie i porozumieniu z obecną opozycją. Oni się wzajemnie uzupełniają. Ten Trybunał nie jest bezstronny, jest narzędziem w grze politycznej i dąży do sparaliżowania pracy obecnego parlamentu. Trybunał jest niedemokratyczny, niewiarygodny, upartyjniony i agenturalny.
  Mocne słowa.
  Wszyscy ci sędziowie powinni wylecieć na zbity pysk, bowiem działają na szkodę Polski. I tyle.
  Spodziewa się Pan jakiejś poważniejszej inicjatywy politycznej zmieniającej rolę TK w Polsce?
  Posłowie powinni wreszcie wziąć do siebie fakt, że zostali wybrani przez Naród w demokratycznych wyborach. Naród im ufa i powierzył los państwa. Żaden kilkunasto-osobowy archaiczny twór nie może być ponad parlamentem i wolą narodu. Prezydent, rząd i większość Sejmowa powinni natychmiast zlikwidować ten spisek skorumpowanych działaczy partyjnych.
  Pan by to zrobił?
  Gdybym ja był prezydentem, oni już dawno siedzieliby w więzieniu.
  Może jednak przesadzamy ze znaczeniem Trybunału? Może nie warto się nim tak mocno emocjonować, tylko machnąć ręką i robić swoje…
  Nie, nie. Nie można pobłażać wrogom Ojczyzny. Mamy agenturalną robotę, nastawioną na sparaliżowanie państwa. Żadnego przemilczania, z nimi trzeba na ostro. Nie ma amnestii i wybaczenia dla wrogów Ojczyzny. To jest obca agentura.
  Spodziewa się Pan, że spór wokół TK będzie trwał, czy wygaśnie?
  Na pewno ten spór będzie podsycany, jak nie Trybunał to będą inne tematy. Chodzi o to, by Polacy zmęczyli się obecną sytuacją i zniechęcili się sprawami państwa. Nie ma czasu do zmarnowania. Ze zdrajcami Ojczyzny trzeba jechać na ostro. Nie możemy się przejmować opinią ambasad, prasy niemieckiej itd. Państwo jest zagrożone atakowane z różnych stron. Trzeba działać zdecydowanie.

  Polubienie

 6. […] @ 9:01 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 7. KrisT said

  siemka Mizia, dobrze ze jesteś bo mnie juz męczyło przeklinanie…. (bo mnie jakies hejtstopy upupia.. 😉 )
  slowenia i chorwacja zamykaja granice, węgry swoją tez.. więc ciapate znajdą nową droge tranzytową na ukrainę i przez południowa polskę do niemiec, ewentualnie skręcą zaraz za wegrami i skierują się przez ukrainę na słowację i czechy ale raczej bedzie to pierwsze bo juz, malutkimi grupkami z wschodniej granicy sa transportowani do niemiec przez nasz kraj.

  Sam widzisz co się dzieje u nas, totalny burdel ze wszystkim, PO,Nowoczesna chcą obalenia rządu za komoca KODu, naciski ida ze wszystkich stron.
  petru chce wyprowadzać ludzi , tw bolek mu wtoruje….
  nawet w moim otoczeniu jest duzo poyebancow co w to wierzą! całą tą anty rządową nagonkę!
  jest moze i zle, ale jak petru obali ten rząd to będzie jeszcze gorzej !

  jak narazie z deszczu trafiamy pod rynnę…. a do tego jeszcze dochodzą ciapate i „dzień X”…

  Przydałby sie bardziej stanowczy prezio co zrobiłby porzadek w tym kraju za pomoca wojska bo inaczej faktycznie dojdzie do wojny domowej.
  Na dzien dobry nie wydałbym zgody na manifestacje KODu, ! a skoro będzie nielegalna to wtedy działałbym jak za PO , policja , woda ,paly i kule gumowe!
  i oczywiscie wojsko na granice.

  Mam nadzieję iz jest w tym kraju wiekszosc trzezwomyslących, i nie dadzą sie podpuscic.

  pzdr.

  Polubienie

 8. h@wdupe.ż said

  Ja pierdole w TV CHUJNIA jakaś. Kilku grubasów w togach za płytą paździerzową, na tle płyty paździerzowej płyty, pierdoli coś że ponad 300 posłów, wybranych przez kilkanaście milionów ludzi nie ma nic do powiedzenia. I eułnuch jakiś „wódka” za moje pieniądze w publicznej TV coś pierdoli że oni na poważnie. I zaraz będzie kontra, że mój język to język nienawiści, po próbie zastraszenia mojego Qrwa Predzia podkreślam Prezydenta, jak by nie było. PS/ Jebać Ciapatych i Petylickiego.

  Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

 10. mentronik said

  Biedaki z #KOD już po znajomych jak typowi sekciarze wydzwaniają ;D

  https://pbs.twimg.com/media/CdJTIR6WoAAA3Y2.jpg:large

  Polubienie

 11. heniu said

  ubogacenie kulturalne arabka zabija 4 letnia chrzescijanke ja pierdole a w moim miescie juz szykuja lokale socjalne dla uchodzcow juz niedlugo pewnie powstanie dzielnica arabska az strach pomyslec do czego to ubogacenie doprowadzi

  a gdybym kurwa zobaczyl cos takiego na ulicy to bym ta babe
  na miejscu skatowal nie darowal bym szmacie zabicia dziecka

  Polubienie

  • heniu said

   powiem tak mamy realizowany plan islamizacji polski
   potem za jakis czas oglosza godzine x i sie zacznie nawracanie na islam
   kto nie zechce beda lecialy glowy ludzie to sie dzieje na naszych oczach w moim miescie pod warszawa bedzie stworzona dzielnica arabska na 100%
   beda zasiedlac lokale socjalne uchodzcami naprawde bedzie strach na ulice wyjsc po zmroku to sie dzieje na prawde

   Polubienie

   • heniu said

    dodam tylko tyle ze bedzie to w dzielnicy patologicznej w ktorej juz mieszka elemet spoleczny plus teraz imigranci islamscy niebawem naprawde bedzie goraco

    Polubienie

   • heniu said

    ja pierdole zamalo mamy biedy w polsce to jeszcze nam darmozjadow i terrorystow islamskich tylko brakuje brawo rzad brawo prezydent miasta hooj wam w doope jak za kilka miesicy zaczna sie przestepstwa na ulicach to bedzie sie mozna pozalic tylko panu bogu dzieki wam zdrajcy

    Polubienie

   • KrisT said

    bo to MY pierwsi mamy „ubogacac” ciapatych! niech wiedzą iz Polska i Polacy to nie zgniły sciotowiały, spedalony zachód!
    strach wyjscpóznym wieczorem to jest obecnie, po mojej dzielni kibole sie gonią jak boyebani do kwadratu…..
    moze wkoncu dadzą swoim spokój bo bedą mieć wspólnego wroga ciapatych…

    Polubienie

 12. krab said

  Wczoraj odbyła się narada szefów służb z ministrem spraw wewnętrznych Mariuszem Błaszczakiem, podczas której omawiano sprawę wypadku prezydenckiej limuzyny na autostradzie A4. „Super Express”, powołując się na oficerów BOR, którzy znają kulisy sprawy pisze, że do wypadku przyczyniło się kilka czynników.
  Przede wszystkim, do uszkodzenia opony doszło prawdopodobnie kilka godzin wcześniej, niedaleko górskiego stoku w Karpaczu. W piątek prezydent był tam z wizytą. W efekcie wystarczyło najechać na jakiś przedmiot, by opona wystrzeliła.
  Ponadto, prezydencka limuzyna nie powinna być używana w terenie górskim. Andrzej Duda powinien być tam przewożony samochodem terenowym.
  Jako trzeci element wymieniono brak dokładnego sprawdzenia trasy przejazdu prezydenta, tzw. rekonesansu drogi. W miejscu zdarzenia na autostradzie kilka godzin wcześniej miały miejsce dwa wypadki. Auto powinno więc jechać wolniej i ostrożniej.
  Według kontrolerów BOR gdyby nie błędy popełnione przez funkcjonariuszy, głównie z ochrony osobistej prezydenta i osób zajmujących się transportem, do pęknięcia opony zapewne by nie doszło.
  Se.pl / Kresy.pl

  Polubienie

  • KrisT said

   zapomnieli dopisać ze przez coroczną wymiane opon na nowe tez by nie doszło do wypadku…
   a szlag by ich nie trafił , biorąc pod uwagę bezpieczenstwo głowy panstwa to koszta są bardzo znikome za nowy kpl opon….
   jak sa takie centusie to stare jednosezonowe mogli oddac w rozliczeniu, albo na allegro wystawic… 😉

   jak juz napisali limuzyny prezydenckie sa w krajach zachodnich uzywane tylko na krotkie trasy, a nie zeby jezdzić przez poł polski…..

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   No jak sie po gorach jezdzi limuzynami,to co sie dziwic.ha ha ha,ze ma sie problemy.Zwlaszcza z zawieszeniem.Do uszkodzenia opony doszlo wczesniej ,niedaleko gorskiego stoku w Karpaczu.Aha..po nitce do klebka.Czyli musieli cos wiedziec,o tym ,ze mogli cos uszkodzic jezdzac po gorach limuzyna.A taka limuzyna wazy i przejazdzka po gorzystej kamienistej drozce to nieciekawa przygoda.Limuzyna rzezi.Zawieszenie trze o kamojzy i opony tez.Nie radze probowac.Zwlaszcza w Alpach…Lepiej sie przesiac na osla,a limuzyne zostawic na drodze asfaltowej bez kamojzow …ha ha.

   Polubienie

 13. KrisT said

  http://narodowcy.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=5668:rumunia-i-wegry-szykuja-sie-do-rozbioru-ukrainy&Itemid=1639
  tylu miejsc zaognionych juz daaawno nie było….

  Polubienie

 14. heniu said

  Przechwycono dostawy dla dżihadystów – można tym było wyposażyć armię

  http://prawy.pl/27903-przechwycono-dostawy-dla-dzihadystow-mozna-tym-bylo-wyposazyc-armie/

  jak wiadomo zbliza sie godzina x w ktorej to zostanie ogloszony khalifat stad tyle broni przemycaja

  Polubienie

 15. KrisT said

  znalezione dziś na adnovum:
  Witam. Na początek wieści z Kijowa, gdzie w dniu wczorajszym policjanci „spuścili łomot” i zatrzymali członków tzw. batalionu „Ajdar” oraz banderowsko-neonazistowskiej organizacji „Biały Młot” za to że napadali na obywateli Iranu i Azerbejdżanu. Wśród zatrzymanych ma znajdowac się „partner” Wity Zawieruchy, banderowski-neonazistowskiej „aktywistki” sądzonej za współudział w napadzie rabunkowym połączonym z zabójstwem ukraińskich policjantów (wtedy jeszcze milicjantów);
  http://vedomosti-ua.com/16423-zaderzhannyh-boycov-aydara-i-belogo-molota-izbili-sotrudniki-policii-predstavitel-aydara.html

  Jak widać, makrela uzgodniła z poroszenką aby przez ukrainę , spokojnie przepuszczać ciapatych i zagwarantować im bezpieczenstwo….Bo jak juz policja bierze się za banderowskie oddziały to…. stawka jest naprawdę wysoka!
  A nasi nie widza problemu i wschodniej granicy nie uszczelniają!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: